2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481163 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sEuL

istememiş şenol hoca orkun'u.

Bu kadar maddi zorluklarin yasandigi bir donemde Senol hocanin alt yapidan gelen yada transfer edilen genc oyunculari takima monte etmemesi enteresan.  Alinan genc oyuncular Senol hocanin istegi disinda mi gerceklesiyor acaba merak ediyorum...
Santrafor olarak alinan Umut Nayir'i yada Guven Yalcin'i bu sene herhangi bir macta izleyebilecek miyiz mesela?
Genc oyunculari takima monte etme adina herhangi bir planlamamiz var mi?
Turkiye kupasininda olmadigi bir sezonda hangi maclarda bu genc oyuncular forma sansi bulacak?
Oguzhan Aydogan adinda Bundesliga'dan transfer ettigimiz bir oyuncu vardi - bu cocugun gelisimine nasil bir katkimiz oldu, A takima kazandirilabilecek mi?
Kahramanmarastan Veysel'i yada Beylerbey'inden Utku'yu niye transfer ettik?
Yeni bir kaleci transferi ile Utku, Veysel ve hatta Ersin'e ne olacak? 3.4.5. kaleci durumuna gelicek cocuklar.
Senol hocanin Tolga israrina bir turlu anlam veremiyorum.
Uzun sure tanidigi ve beraber calistigi biri oldugu icin mi Tolga'da israr ediyor..
Yada bu genc kalecilerde herhangi bir isik mi gormuyor - gormuyorsa neden kendilerine takim bulmalari istenmiyor...
Ayrica Oguzhan ve Tolgay'inda gitgide geriye gittiklerini dusunuyorum. Bu konuda hocadan cok oyuncularin suclu oldugunu dusunuyorum ama...
Neyse, seni alintiladim lakin farkli yonlere dogru gidiyorum  :D
Kafamda deli sorular iste  :alala:

Çevrimdışı tuncaboylu

Sponsorla transfer etme işleri yeniden mi hortladı?

Hani UEFA'nın bu konuda çok katı tutumu vardı ve bu tarz transferleri FFP bünyesinde kabul etmiyordu? gs Emre transferinde bu tarz bir yola başvurmuş. Sanırım 6 milyon verecekler. Dediklerine göre de 3 milyon gs 3 milyon nef verecekmiş.
Nef falan vermez o kadar para, forma reklamına bile o dönem 2 milyon euro verdiler, onu da TL cinsinden verdiler. Şimdi 1.5 milyondan az.

https://m.haberler.com/galatasaray-nef-le-sponsorluk-anlasmasi-8687514-haberi/

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 18:39:22 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Librarius

Mütemadiyen yönetimi öven @Necmi abi ve @tuncaboylu neredeler acaba? Kayboldular sanırım. Herhalde Erzurumspor maçında alınacak bir galibiyeti bekliyorlar yine gaflet içinde olan Beşiktaş yönetimini savunmak için.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Mütemadiyen yönetimi öven @Necmi abi ve @tuncaboylu neredeler acaba? Kayboldular sanırım. Herhalde Erzurumspor maçında alınacak bir galibiyeti bekliyorlar yine gaflet içinde olan Beşiktaş yönetimini savunmak için.
Gaflet dedin aklima genclige hitabe geldi
Ayna karsisinda sesli tekrar gerektirir ezbere bilmeyenler icin

Çevrimdışı tuncaboylu

Sponsorla oluyorsa ve yapilmadiysa bu da yine Besiktas yonetiminin isguzarligidir. Tek bildikleri sey oturmus kadronun en iyi oyuncularini satip bahane uretmek, yok kur farki, yok FFP. Bak adamlar ne oyuncu satti, ne birsey, oldugu gibi kadroyu korudu ustune oyuncu bile getirdi 2-3 tane. Hani FFP etkisi?
Bizde olsa direk Rodrigues'i 7-8'e satarak baslarlardi transfer sezonuna, yerine adi sani duyulmamis bir adam alirdik veya 33 yasinda bonservisi elinde bir elemana gomerdik 2.5-3 milyon maasi.
Abou'yu alma, Marcelo'yu gonder hep FFP bahanesinin ardina sigin. Al iste gs de fener de FFP'de, adamlar takir takir transfer yapti bu sene.
Ben bizim yonetimin berbat bahanelerinden biktim. Bu transfer donemi de bitti zaten, ise yarar tek bir oyuncu dahi getiremeyeceklerine adim gibi eminim.
Sponsorla transfer Uefa'ya uygun olmuyor, salak Abdurrahim'in gazına gelip kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz.

Galatasaray verdiği bonservis kadar satış yapamazsa, Avrupa listesine bildiremez bu adamı.

Emre Akbaba peşinde koşmaları da enayilik, Avrupa'da yetiştiği için UEFA listesinde yabancı sayılacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

31 agustosta ligde 6 puan falan geriye disersen istersen benzema ile messiyi gwtir
Bi kere kampa yetissin su oyuncular
Aksam pazarindan aliyoruz
Ha dinleyince hic bitmiyo tiransfer falan filan
31 agustosta getirince yonetim basarili olmus olmuyor hocaya fazla yuk bindirmis omuyor
Gelen oyuncu zaten takimdan farkli yuklemelerle gelecek

Gecens sezon da dediler 8. Haftadan sonra gorun tam o hafta sicmaya basladi takim
Ne yukledilerse onu atsinlar daha da yuklemesinler,
3 haftada 6 puan geriye düşüyorsan, transfer kurtarmaz seni.

Çevrimdışı atalay

Alan yaratma, hareketlilik-durağanlık, pas açıları, oyuncular arası mesafeler, bölgeleri topsuz geçme, build-up, sayısal ve bölgesel üstünlük gibi sürekli değindiğim şeylere dair güzel bir çalışma. 4x0, 5x1 pozisyonlar var.

Çevrimdışı Librarius

Kim ne derse desin 3 büyük takım içinde büyük takım vizyonu en kısıtlı olan yönetim Beşiktaş yönetimidir. Ağlamaktan ve bahane üretmekten başka bir iş gelmiyor ellerinden.  Futbolcu satışını övecek olan arkadaşlara söyleyelim: Büyük bir takım için futbolcu satışının başarı sayılması için satılanların yerinin de başarılı bir şekilde doldurulması gerekir. Senin en skorer adamın gitmiş, kalecin gitmiş, yerleri dolmamış ve geçen yıl işe yaramayan forvetlerin halen elinde ve burda bazı arkadaşlar yönetimi övüyor.

İster kabul edin ister etmeyin Fikret Orman ve bir kaç adamı Beşiktaş'ı boşlamış ve kişisel egoları ve çıkarları peşinde koşuyor. FFP kıskacında olmayan tek takım Beşiktaş ama transferde en pasif takım yine Beşiktaş. Şimdi bazıları çıkıp yönetim geleceği düşünüyor masalını okuyor.  Kimse kusura bakmasın ama bu zihniyetin Beşiktaş'ı ileriye taşıma ihtimali yok.

Kimse GS batacak, FB batacak masalları da okumasın. Hiçbiri batmayacak ama Beşiktaş'ın önüne geçecekler iyice. Beşiktaş'ın hamle yapacağı en uygun dönemdeydik ama geçen sezon Şenol Güneş bu sezonda yönetim içine etti malesef.
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 18:41:33 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Sponsorla transfer Uefa'ya uygun olmuyor, salak Abdurrahim'in gazına gelip kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz.

Galatasaray verdiği bonservis kadar satış yapamazsa, Avrupa listesine bildiremez bu adamı.

Emre Akbaba peşinde koşmaları da enayilik, Avrupa'da yetiştiği için UEFA listesinde yabancı sayılacak.

Yazmaz listeye sart mi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Trabzondan sosa'yı alalım.
Gs Emre Akbaba yı açıklamış ne kadar iyi oyuncu olduğunu goreceğiz hep beraber

Hepsinin bizden fazla borcu var , ikisi de FFP de ama eksik bolgelirini dolduyor

Biz ise dediğin gibi sadece ilgilenmekle yetiniyoruz üstelik FFP gibi bir Bela da yok başımizda

Kimse kusura bakmasın da bu futbolla yine 4.cu oluruz

3 transfer ile Şampiyonluk gelirleri ve S.L gelirlerini almak varken transfer yapmayıp gelir elde etmemeyi tercih ediyoruz oda güzel
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Buradayım, ne oldu yönetimlik?

4 milyon Euro verip Emre Akbaba'yı almadılar diye mi eleştirelim, CL'den elendikten sonra 6 milyon Euro verip Slimani'yi kiralamadılar diye mi?

Rakip takımların yaptığı saçmalıkları maharet gibi görüyorsan, söyleyecek bir şey yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

Alan yaratma, hareketlilik-durağanlık, pas açıları, oyuncular arası mesafeler, bölgeleri topsuz geçme, build-up, sayısal ve bölgesel üstünlük gibi sürekli değindiğim şeylere dair güzel bir çalışma. 4x0, 5x1 pozisyonlar var.

bunlar hep atibasızlıktan :)

Çevrimdışı mylife1903

Hepsinin bizden fazla borcu var , ikisi de FFP de ama eksik bolgelirini dolduyor

Biz ise dediğin gibi sadece ilgilenmekle yetiniyoruz üstelik FFP gibi bir Bela da yok başımizda

3 transfer ile Şampiyonluk gelirleri ve S.L gelirlerini almak varken transfer yapmayıp gelir elde etmemeyi tercih ediyoruz oda güzel
Deseler bu sene  boyle olacak falan
Gidip satsalar herkesi ona da tamam diyecez

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Alsınlar yahu boşverin Bu olay aynı mehmet Ekici olayına döndü FB aldı da ne oldu 2 maç oynuyor 6 maç sakat
Oynadığı maçlarda bile kalkıp muazzam performansı sergilediğini de görmedik yani

Emre akbaba gs li olduğunu itiraf etmiş bize yakışmaz gs dede kadroya giremez ozan tufan gibi haybiye çürüyüp gider o kadar peşinden koştular gece emre akbaba gündüz emre akbaba görecez bakalım marifetin

Kimi almadıysak hayrımıza oldu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kim ne derse desin 3 büyük takım içinde büyük takım vizyonu en kısıtlı olan yönetim Beşiktaş yönetimidir. Ağlamaktan ve bahane üretmekten başka bir iş gelmiyor ellerinden.  Futbolcu satışını övecek olan arkadaşlara söyleyelim: Büyük bir takım için futbolcu satışının başarı sayılması için satılanların yerinin de başarılı bir şekilde doldurulması gerekir. Senin en skorer adamın gitmiş, kalecin gitmiş, yerleri dolmamış ve geçen yıl işe yaramayan forvetlerin halen elinde ve burda bazı arkadaşlar yönetimi övüyor.

İster kabul edin ister etmeyin Fikret Orman ve bir kaç adamı Beşiktaş'ı boşlamış ve kişisel egoları ve çıkarları peşinde koşuyor. FFP kıskacında olmayan tek takım Beşiktaş ama transferde en pasif takım yine Beşiktaş. Şimdi bazıları çıkıp yönetim geleceği düşünüyor masalını okuyor.  Kimse kusura bakmasın ama bu zihniyetin Beşiktaş'ı ileriye taşıma ihtimali yok.

Kimse GS batacak, FB batacak masalları da okumasın. Hiçbiri batmayacak ama Beşiktaş'ın önüne geçecekler iyice. Beşiktaş'ın hamle yapacağı en uygun dönemdeydik ama geçen sezon Şenol Güneş bu sezonda yönetim içine etti malesef.
Eheh, yılların eskitemediği vizyon muhabbeti başlamış yine.

Şunu anlayın artık, Beşiktaş bu sene de FFP kurallarına uymak zorunda. Gözetimden çıkmak için sens sounda denk bütçe zorunluluğu var; yani kâr açıklamalı.

Biten sadece sattığın kadar alma ve kadro kısıtlaması kriterleri.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yazmaz listeye sart mi
Bu parasızlıkta 4 milyon Euro bonservis, en az 2 milyon Euro maaş verdiği adamı CL vitrinine sunmayan adama saf derler.

Çevrimdışı Eray

Şunu anlayın artık, Beşiktaş bu sene de FFP kurallarına uymak zorunda. Gözetimden çıkmak için sens sounda denk bütçe zorunluluğu var; yani kâr açıklamalı.

Ne komik adamlarsınız.
Siz bu sene bitse seneye yine FFP var dersiniz, ondan sonraki sene yine var dersiniz.
Ne hikmetse FFP sadece Beşiktaş'a var ama.
+8 milyon karda değil misin oyuncu satışından?
Devre arasındakileri saymıyorum bile?
Ama sizin yalakalığınız FFP'den bağımsız olarak aşmış durumda.
38 yaşında adamsın, hala kula kulluk ediyosun.
Yazık.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

sl
Buradayım, ne oldu yönetimlik?

4 milyon Euro verip Emre Akbaba'yı almadılar diye mi eleştirelim, CL'den elendikten sonra 6 milyon Euro verip Slimani'yi kiralamadılar diye mi?

Rakip takımların yaptığı saçmalıkları maharet gibi görüyorsan, söyleyecek bir şey yok.

rakiplerle ayni hatta daha iyi şartlarda olmamıza rağmen, üstelik oyuncu satışından para kazanmamıza rağmen neden transfer yapamadıgımızı sorguluyoruz.

rakipler oyuncu kaybetmeden eksik yerlerini dolduruyor. biz en onemli adamlarımızı sattık, yerine gelen yok..

Çevrimdışı mylife1903

Gecen sezon sacma sapan adamlar almasalardi paramiz cebimizde kalir zorluk cekmezdik
Ya da duzgun adam alsalardi sampiyon olurduk gene zorluk cekmezdik

Çevrimdışı mylife1903

Bu parasızlıkta 4 milyon Euro bonservis, en az 2 milyon Euro maaş verdiği adamı CL vitrinine sunmayan adama saf derler.

saf falab denmez isini biliyor lige yuklenecek safini belli etti derler

Çevrimdışı Eray

Şu Necmi'yi falan da al yanına siz fikretormanarena.com kurup oraya yerleşin. Ben böyle saçma bir ortam görmedim. 4 yıl önce eleştirdiğiniz forumlardan gram farkınız kalmamış, heralde yönetici sıfatını alan kendini Allah katında görüyor. Aynen en büyük Beşiktaşlı da sizsiniz, sizden başka Beşiktaş'ı düşünen yok, her şeyin en iyisini de siz biliyorsunuz. Her konuya bir cevabınız var. Para mı alıyorsunuz yapılan yanlış şeyleri ve saçmalıkları savunmak için?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

yönetim bu transfer sezonu sınıfta kaldı. bu saatten sonra gelen oyuncu ne zaman takıma alısacak, ne zaman kadroya girecek?

talisca gidince 2015- 2016 sezonundaki gibi oynayacagımızı düşünenler var birde. lig biraz ilerlesin görecegım ben onları. taliscayı çok arayacagız çok..

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne komik adamlarsınız.
Siz bu sene bitse seneye yine FFP var dersiniz, ondan sonraki sene yine var dersiniz.
Ne hikmetse FFP sadece Beşiktaş'a var ama.
+8 milyon karda değil misin oyuncu satışından?
Devre arasındakileri saymıyorum bile?
Ama sizin yalakalığınız FFP'den bağımsız olarak aşmış durumda.
38 yaşında adamsın, hala kula kulluk ediyosun.
Yazık.
Terbiyeli ol, yalaka falan.

Sen kimsin de benle böyle konuşuyorsun. Haddini bil.

FFP kurallarını bilmiyorsan git öğren, bilmiyorsan yazılanları okuyup anla.

https://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1075872-besiktas-uefa-ile-yaptigi-mali-fair-play-anlasmasini-duyurdu

Yapılandırma 2018-19 sezonunu da kapsıyor.

Bu sene FFP'nin gözlem senesi, denk bütçe vermemiz lazım. Denk bütçe oyuncu satışı değil, gelir-giderde negatife düşemeyiz.

5 senedir vizyonun transer olmadığını anlayamayanlar var burada, en vizyoner Demirören'le Dursun Özbek'ti. İkisinin de kulak arkaları kalmadı.

Çevrimdışı frantic

saf falab denmez isini biliyor lige yuklenecek safini belli etti derler

listeye yazsa ne olur yazmasa ne o kadroyla cl de ne yapacak sanki, ligi düşünüyorlar, çünkü ayakta kalmanın yolu ligi alıp cl katılım parasını almakta.

Etiketler: