Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 216 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5171931 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mertozlu

Ali Ece harika konuşmuş. Tivibu şu ana dek o pis lobinin içinde olmadığını gösterdi. Herkese tavsiyem tivibuspor'u izleyin izletin, abone olmasanız bile desteğinizi sağda solda ifade edin.

Çevrimdışı caner.eryigit

Oyunculara başlamışlar sosyal medya da küfüre yine.en son kurban Babel kaybettik malesef sahada kazandıklarımızı saha dışında kaybettik.nasıl bir güruh oluştu bu sosyal medya da inanılır gibi değil.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bizimle aralarını bozmalarının kendilerine ne faydası olacak?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tasmaları kime bağlıysa onların yararına

Çevrimiçi mellfred

Bildiğimiz Pektemek'ten bahsediyoruz, değil mi?

Kimin yerine alacaktı Pektemek'i? Kimseyi çıkarmadan Pektemek'i oyuna sokma opsiyonu dışındaki hiç bir şey aklıma yatmıyor.

Pektemek son oynadığı maçlarda gayet zindeydi oyuna hareket getirirdi
Üstelik gole Quaresmadan çok daha yakındır
Kalıp yargılarınız var

Çevrimdışı Ömer Kaan

Oyunculara başlamışlar sosyal medya da küfüre yine.en son kurban Babel kaybettik malesef sahada kazandıklarımızı saha dışında kaybettik.nasıl bir güruh oluştu bu sosyal medya da inanılır gibi değil.

Bu sene şampiyon olalım, aynı adam boynuma dola Babel diye yazar, sosyal medya böyle bi yer çok da kaale almamak lazım bunları, başarısızsan böyle olaylar kaçınılmaz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Pektemek son oynadığı maçlarda gayet zindeydi oyuna hareket getirirdi
Üstelik gole Quaresmadan çok daha yakındır
Kalıp yargılarınız var

Pektemek kimin yerine alınacaktı?

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene şampiyon olalım, aynı adam boynuma dola Babel diye yazar, sosyal medya böyle bi yer çok da kaale almamak lazım bunları, başarısızsan böyle olaylar kaçınılmaz.
Doğru.

Oyuncuların da salladığını sanmıyorum

Çevrimdışı goktasoktay

Önce dünkü maç ile ilgili en kısa aklıma geleni iğneyi kendimize sonra çuvaldızı hakemlerin g ötüne batıralım.

Maçı 1 kere daha izledim Lens bu takımın içine konulmuş BOMBAdır. Oynadığı hiçbir maçta skora katkısı yok golü yok kritik dakikalarda yaptığı bir şey yok. Yani gerçekten lanet olsun şu

Fenerbahçeye a mına kodumunun kulübünden futbolcu falan almayın kardeşim altın olsa almayın! Dün akşam en az Alper Ulusoy kadar suçludur Lens karşında DANA gibi kale kaleye mesafen

penaltı noktasından yakın bunu atamayacaksın da neyi atacaksın? Bursa maçında atamadın, Trabzon maçında atamadın Sezon başından beri 3,4 kazanabileceğimiz maçı SADECE VE SADECE

LENSİN BECERİKSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KAZANAMADIK. Yıllar önce Almeida kazması yüzünden kaçırılan onca 3 puan vardı şimdi Lens devir aldı nöbeti sanırım.

Fenerbahçe maçında ne olursa olsun quaresma oynasın. Lens hiçbir takıma gol atamıyor Fenerbahçeye imkanı yok atmaz! Net söylüyorum Fenerbahçeye OYNAMAZ!

Gelelim Alper Ulusoya gözününün önünde ayağına basılan futbolcuya sarı kart göstermesi tek kelime ile Ali Palabıyıkçocukluğudur. Görememe gibi bir şey yok net gözünün önünde kartı ters

gösteriyor. Hele vermediği %yüz gol pozisyonunun engellenmesi için denilecek laf bile yok adam 10-15 saniye tutuyor anlık değil. Pozisyonda aklıma Fırat Aydınusun Galatasaray maçında göz

göre göre vermediği aynı pozisyondaki 2 penaltı geldi.Bunlar normal şeyler değil.

Ben artık hakemlerin kendilerinden çok annneleri ile ilgili şüphelerim var. Çünkü 1 değil 2 değil bu kadar bilinçli hata yapılması için bu hakemlerin annelerinin normal olmaması lazım.

Cem Papiladan başlayarak Ali Palabıyık ve diğerleri ve en son dün akşam ki rezil herif.Bir ülkede bu kadar veled-i zina olamaz, olsa da bunların hepsi hakemmi olmuş anlayamıyorum.

ALLAH KURAN ÇARPSIN 41 yaşındayım 2 çocuğum var ama  bu hakemlerden 1 tanesi ile birgün 1 ortamda karşılaşsam hayatımda karakolluk olmadım ama karakolluk olma pahasına kavga

çıkaracağım. O kadar sinirliyim ki bu yaşta boksa başlayasım geliyor. Sizin hakem camiası gibi  taaaaaaaa....
Abi son iki paragraftaki durumda seve seve yardım ederim, aynı durumdayım.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ensar

ulan yazıklar olsun be , konya baskani çıkıyor bir ton laf ediyor yavuz hırsız misali , bizimkiler hala sus pus
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar: "Beşiktaş ile oynadığımız Süper Lig maçında herkesin gördüğü, bildiği, şahit olduğu nedenlerden ötürü üç puanımız avuçlarımızın içinden kayıp gitti ama buna rağmen yaygarayı yapan başkaları oldu."
Ahmet Baydar: "Bu büyük bir haksızlık. Çocuklarımızın emekleri bu tür hatalar yüzünden heba oluyor. Herkes gördü, bu pozisyonların savunması olmaz ama ne yazık ki buna rağmen en çok konuşan, şikayet eden yine rakibimiz oldu."
AHAHAHAHAH Yönetim biraz daha sussun bi şeyler söylerim ama ceza almak olmaz şimdi.
Hem suclu hem de guclu olay budur
Aferin konyaspor

Çevrimdışı kyiv

Doğru.

Oyuncuların da salladığını sanmıyorum

Ben de oyunculardan bazılarının Beşiktaşı ve ligi salladığını sanmıyorum. Hadi bazıları demeyelim açık açık yazalım. LENS...Lens Beşiktaşı benimsemedi ve umrundada değil parasını da alıyor.Adam olan adam ekmek yediği yere fayda sağlamaya çalışır

Çevrimdışı mylife1903

Bizimle aralarını bozmalarının kendilerine ne faydası olacak?

Aramizi duzgun tutmanjn konyaya ne faydasi var

Çevrimdışı mylife1903

Quaresma hamlesi doğruydu.Hatta ben olsam 10 dk daha erken alırdım hoca Lens 'e şans verdi.
Yanlış olan son 20 dk boyunca uzun top oynamamız idi.
Quaresma hamlesini bilmem yanlis olan lensin besiktas formasi giymesi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beyin özürlü olmak, Konyaspor başkanı olabilmek için aranan temel kriter herhalde.

Gelen gideni aratmıyor.

Abicim adamlar üstüne bi de  başşak geçiyorlar. Vay arkadaş. :akuma:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Önce dünkü maç ile ilgili en kısa aklıma geleni iğneyi kendimize sonra çuvaldızı hakemlerin g ötüne batıralım.

Maçı 1 kere daha izledim Lens bu takımın içine konulmuş BOMBAdır. Oynadığı hiçbir maçta skora katkısı yok golü yok kritik dakikalarda yaptığı bir şey yok. Yani gerçekten lanet olsun şu

Fenerbahçeye a mına kodumunun kulübünden futbolcu falan almayın kardeşim altın olsa almayın! Dün akşam en az Alper Ulusoy kadar suçludur Lens karşında DANA gibi kale kaleye mesafen

penaltı noktasından yakın bunu atamayacaksın da neyi atacaksın? Bursa maçında atamadın, Trabzon maçında atamadın Sezon başından beri 3,4 kazanabileceğimiz maçı SADECE VE SADECE

LENSİN BECERİKSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KAZANAMADIK. Yıllar önce Almeida kazması yüzünden kaçırılan onca 3 puan vardı şimdi Lens devir aldı nöbeti sanırım.

Fenerbahçe maçında ne olursa olsun quaresma oynasın. Lens hiçbir takıma gol atamıyor Fenerbahçeye imkanı yok atmaz! Net söylüyorum Fenerbahçeye OYNAMAZ!

Gelelim Alper Ulusoya gözününün önünde ayağına basılan futbolcuya sarı kart göstermesi tek kelime ile Ali Palabıyıkçocukluğudur. Görememe gibi bir şey yok net gözünün önünde kartı ters

gösteriyor. Hele vermediği %yüz gol pozisyonunun engellenmesi için denilecek laf bile yok adam 10-15 saniye tutuyor anlık değil. Pozisyonda aklıma Fırat Aydınusun Galatasaray maçında göz

göre göre vermediği aynı pozisyondaki 2 penaltı geldi.Bunlar normal şeyler değil.

Ben artık hakemlerin kendilerinden çok annneleri ile ilgili şüphelerim var. Çünkü 1 değil 2 değil bu kadar bilinçli hata yapılması için bu hakemlerin annelerinin normal olmaması lazım.

Cem Papiladan başlayarak Ali Palabıyık ve diğerleri ve en son dün akşam ki rezil herif.Bir ülkede bu kadar veled-i zina olamaz, olsa da bunların hepsi hakemmi olmuş anlayamıyorum.

ALLAH KURAN ÇARPSIN 41 yaşındayım 2 çocuğum var ama  bu hakemlerden 1 tanesi ile birgün 1 ortamda karşılaşsam hayatımda karakolluk olmadım ama karakolluk olma pahasına kavga

çıkaracağım. O kadar sinirliyim ki bu yaşta boksa başlayasım geliyor. Sizin hakem camiası gibi  taaaaaaaa....
Boksun yasi yok abi bugun 2 saat gittim sonra sauna dus falan ama sinirim gecmedi hala

Taraftar quaresmadan nefret eidyor diye lensi buyutuyor. Dedik okadar lens kesemez quaresmayi diye
Ayni taraftar boyko tolgayi keser diyordu
Dedik kesemez diye

Lensin ilk11 oynadigi maclari sayin hele gorelim katkisini

Ne lens taraftarin buyuttugu kadsr bir futbolcu ne de quaresma da kufur edilecek kadar kotu bir performans var. adam ne yapsa batiyir. Cimbizlayin lensi dun. Defansa mi geldi top mu tutabildi kosa kosa adama carpmaktan baska bir boh yapmiyor ustune penalti yapiyordu. Algi budur iste

Boyle taraftar oldukca bu futbolcular mustehak

Lens negredo medel vida pepe hepsi gereksiz transfer
Dedik sene basinda takimi koru fazla para harcama kimseyi alma doye

Ulan burasi turkiye ligi baresi-maldini oynasan yanina kafu karlos koysan en az 22-25 arasi gol yersin
Ne gerek var bir suru adam almaya
Sen gol atan alacakskn
25 civarinda tutacaksin yedigini attigini da 75 ustu

Senin takimin kisir
Quaresma gol atamaz bos kaleye
Lens desen eliyke goturup kaleye sokamaz topu
Tolgay desen ligde golu yok son golunun ustunden 1100 gun gecti
Oguzhan desen celimsiz vurdugu top kaleye yetismiyir
Adriyano 1 gol senede
Gg bir ya var ya yok

Stoperler 3 gol atiyor falan
Senin takiminda gole en yakin oyuncu taliska biraz da babel kalanlar mantar tabancasi kuru siki atiyor sen gidio bu takima negredoyu aliyorsun. Akil tutulmasi

Gs nasil puan topluyor sonra
Herifin santraforu otomatik tikir tikir sokuyor

Senin santraforun iyi olsa quaresmadan da babelden de hatta oguzhandan da daha cok asist katkisi alirsin. Santraforun yok sonra oguzhan katki veremiyir. Ulan adam agzina verdi topu negredo asistini yedi cocugun. Sonra top vermiyorlar ulan ben olsam ben de vermem topu, negredoya verecegime donup stad disina atarim ki defans poziyin alip yerlessin

Çevrimdışı mylife1903

Ali Ece harika konuşmuş. Tivibu şu ana dek o pis lobinin içinde olmadığını gösterdi. Herkese tavsiyem tivibuspor'u izleyin izletin, abone olmasanız bile desteğinizi sağda solda ifade edin.
Izleyemiyorum

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Babel durumumuzu özetlemiş
Sena başından beri birçok arkadaşla birlikte altını çizdiğimiz en önemli sıkıntımız. Bunda da bir numaralı sorumlu hocadır. Malum imam-cemaat ilişkisi durumunun klasik bir örneği. Hoca ve takımdaki bazı futbolcuların sezon başından beri durumu böyle. Sezon başı yüklemesini bile ŞL ilk maçına göre ayarlıyoruz. Daha ne olsun. Artık önümüzdeki sezon UEFA ilk maçına göre yaparız takıma yüklemeleri.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Ben de oyunculardan bazılarının Beşiktaşı ve ligi salladığını sanmıyorum. Hadi bazıları demeyelim açık açık yazalım. LENS...Lens Beşiktaşı benimsemedi ve umrundada değil parasını da alıyor.Adam olan adam ekmek yediği yere fayda sağlamaya çalışır
Dedik gecen sene
Prekogillerden anadolu takimi topcusu diye
Gerzek taraftar bu herif yuzunden senol gunese kufur ediyordu

Top istop edemeyen topla kavga eden buyuk takim oyuncusu mu olur
Gol kacar, futbolda var bunlar yok pas vermedi falan diye elestirmemek lazim

Dik avukati demedi mi bu lens ile sozlesme yapmayin acayip yatisa gecer diye
Herif bambam vidyosunda bile uyuyordu

Çevrimdışı Kutay

Boksun yasi yok abi bugun 2 saat gittim sonra sauna dus falan ama sinirim gecmedi hala

Taraftar quaresmadan nefret eidyor diye lensi buyutuyor. Dedik okadar lens kesemez quaresmayi diye
Ayni taraftar boyko tolgayi keser diyordu
Dedik kesemez diye

Lensin ilk11 oynadigi maclari sayin hele gorelim katkisini

Ne lens taraftarin buyuttugu kadsr bir futbolcu ne de quaresma da kufur edilecek kadar kotu bir performans var. adam ne yapsa batiyir. Cimbizlayin lensi dun. Defansa mi geldi top mu tutabildi kosa kosa adama carpmaktan baska bir boh yapmiyor ustune penalti yapiyordu. Algi budur iste

Boyle taraftar oldukca bu futbolcular mustehak

Lens negredo medel vida pepe hepsi gereksiz transfer
Dedik sene basinda takimi koru fazla para harcama kimseyi alma doye

Ulan burasi turkiye ligi baresi-maldini oynasan yanina kafu karlos koysan en az 22-25 arasi gol yersin
Ne gerek var bir suru adam almaya
Sen gol atan alacakskn
25 civarinda tutacaksin yedigini attigini da 75 ustu

Senin takimin kisir
Quaresma gol atamaz bos kaleye
Lens desen eliyke goturup kaleye sokamaz topu
Tolgay desen ligde golu yok son golunun ustunden 1100 gun gecti
Oguzhan desen celimsiz vurdugu top kaleye yetismiyir
Adriyano 1 gol senede
Gg bir ya var ya yok

Stoperler 3 gol atiyor falan
Senin takiminda gole en yakin oyuncu taliska biraz da babel kalanlar mantar tabancasi kuru siki atiyor sen gidio bu takima negredoyu aliyorsun. Akil tutulmasi

Gs nasil puan topluyor sonra
Herifin santraforu otomatik tikir tikir sokuyor

Senin santraforun iyi olsa quaresmadan da babelden de hatta oguzhandan da daha cok asist katkisi alirsin. Santraforun yok sonra oguzhan katki veremiyir. Ulan adam agzina verdi topu negredo asistini yedi cocugun. Sonra top vermiyorlar ulan ben olsam ben de vermem topu, negredoya verecegime donup stad disina atarim ki defans poziyin alip yerlessin
medel hariç abi vidada yeni geldi hadi ona da biraz daha zaman tanıyalım derim ben ama diğerleri gerçekten gereksiz transfer negredo,lens ve pepe'ye verilecek maaşlarla abuya 10 milyon verseydi başkan şimdi en az 3 yıl forvet aramazdık ve ileride en az cenk parasına abuyu elden çıkarabilirdik. başkanın sezer,dentinho gibi hatalarından sonra en büyük hatası abu meselesi oldu
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı almanci

oyun tertibi bakimindan rakibin seviyesine inerek hem tribünleri hem hakemi hem rakip oyunculari gaza getiriyor takim. isi hakemin vicdanina birakiyoruz. bu demek degil ki hakem bizi dogramadi fakat hakemi yenmek veya daha dogrusu dograma sansi vermemek gayet mümkün. 2 sezon önceki kadar hirsli ve istekli olsaydik hakem faktörü devreye girmezdi. zaten girmiyordu. hakem faktörü ancak galibiyeti sürekli detaylara biraktigin an devreye girer.

elbette söyle bir gercek var:

her sene ayni hirsi ve motivasyonu saglamak imkansiz oldugu icin her takimin sonucta dürüst hakemlere ihtiyaci var.

yani kimsenin iyi oynamadik diye hakem yanlislarini (hata degil) örtbas etme hakki yok.

kötü oynamamiza ragmen kazanacagimiz bazi maclari hakem yüzünden kazanamadik. senol hoca göründügü kadar hakemlerin iyi niyetine güvenerek yola cikmis. yaptigi hatalarin bile hakemlerden kaynakli oldugu apacik ortada. talisca'ya verilen sari kartdan sonra sacmalamaya baslamasi bunu iyi gösterdi.

senol hoca herseye ragmen daha sakin kalabilmeliydi cünkü kendi siniri ve gerginligi hata yapmasina neden oluyor ve oyunculari gerdigi gibi mazeret de sunuyor. oyuncular bu sekilde konusmasa da bilinc altina hakemler mazeret olarak yerlesiyor. senol hoca'nin tecrübesinde bir td'in bunun önüne gecmesi lazimdi ama görünen o ki bu sene ligi cok hafife almis.

Çevrimdışı kyiv

Dedik gecen sene
Prekogillerden anadolu takimi topcusu diye
Gerzek taraftar bu herif yuzunden senol gunese kufur ediyordu

Top istop edemeyen topla kavga eden buyuk takim oyuncusu mu olur
Gol kacar, futbolda var bunlar yok pas vermedi falan diye elestirmemek lazim

Dik avukati demedi mi bu lens ile sozlesme yapmayin acayip yatisa gecer diye
Herif bambam vidyosunda bile uyuyordu

İşin kötüsü Lensin sözleşmesini biliyormuyuz. Sadece 1 yıllık mı kiraladık yoksa satın alma şartıyla mı 1 yıllık?

Çevrimdışı mylife1903

İşin kötüsü Lensin sözleşmesini biliyormuyuz. Sadece 1 yıllık mı kiraladık yoksa satın alma şartıyla mı 1 yıllık?
Muhim degil yahu sozlesmesi
Seneye quaresmayi satacaz cine 2-3 milyona ondan geleni lense veririz
Pektoya para veriyoz lens alsin parasini sonucta oynayan adam
Aras veli boyko hala para aliyor

Yersen fikret orman 70 milyonluk satis yapmis
Yahu sattigini bikere satiyon aldigini ise 3-4 yil besliyon
Oker sismanogluna bonservis vermis bir futbol akli, yahu masaya oturmam

Çevrimdışı tuncaboylu

Aramizi duzgun tutmanjn konyaya ne faydasi var
Mesela Orkan.

Ya da mesela iddiamızın olmadığı son maçta Konyaspor'un rakibine yenilerek bunları küme düşürmek.

Sayılır yani epey madde.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bilmediğimden soruyorum aramızda hukukçu varsa bu hakemlerin temsilcinin gözlemcinin saha komiserlerinin maçın devre arasındaki tel görüşmeleri ile ilgili savcılığa suç duyurusu fln yapıp inceleme fln kanunen mümkün mü?birşeyler oldu abi o ara talimat geldi!

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Yıllar önce liverpool u İstanbul da 2-1 yendik arada febe maçı vardı. O maçta doğrandık ve sanırım 2-1 mağlup olduk. Peşine liverpool a gidip 8 tane yedik. Hatırlayan hatırlar, hatırlamayan açar google dan bakar . Yemin ederim bu maça u 17 ile çıkmak lazım. Talisca nın ayağına basılıp ters sarı kart verildiğinde love gole gidiyordu. gomis bir maçta topu kaleciye nişanladı lehlerine avantajdan penaltı verdiler. Diğerlerini saymıyorum bile. Umarım tff rüştü nün cezaalanı dışında göğsüyle aldığı top nedeniyle kırmızısını kaldırmıştı. Dilerim Talisca olayı da böyle olur
Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: