Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154125 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi İsmail Özyurt

ŞL seviyesinde hakemler şu ülkeye gelsinler güle oynaya şampiyon olurduk.
Aynen onu yazdım ben de geçende. Sadece bizim maçlara EPL'den hakem getir yeter. Diğer maçları yine hakemsiler yönetsin ligin şekli toptan değişir. Yok bütün maçlara EPL hakemi istiyorum dersen de şu renkliler  ilk beşe giremez.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı savaş altay

Aynen onu yazdım ben de geçende. Sadece bizim maçlara EPL'den hakem getir yeter. Diğer maçları yine hakemsiler yönetsin ligin şekli toptan değişir. Yok bütün maçlara EPL hakemi istiyorum dersen de şu renkliler  ilk beşe giremez.
baksana abi hakem 2.kez bu sezon tam not almış. Bir maç daha vardı yine tam not verdiler adama bu kez başka bir ekipdi.

Çevrimdışı savaş altay

"Yayıncı kuruluştan pozisyonun kamuoyu yansımayan görüntülerini de alıp inceledik. Talisca, Ali Turan'ın topuğuna bastı. Sarı kart gösterilmesi doğru"
 :lol:  :lol:  :biggrinking:

Çevrimdışı yoruk

Ilk 11 mizin yas ortalaması 31.5. Geriye düştüğümüz veya berabere olunca ceviremedigimiz pek çok maçın nedeni de bu sayı zaten..
Değil..
Bu takım 2 yıldır Şampiyonlar Liginde gerıye düştüğü maçları hep çevırdı .Avrupa’ya cıkınca ne oluyor gençlesıyor mu takım?

Yaş olayına çok takıyorsunuz nedense.

Çevrimiçi mellfred

"Yayıncı kuruluştan pozisyonun kamuoyu yansımayan görüntülerini de alıp inceledik. Talisca, Ali Turan'ın topuğuna bastı. Sarı kart gösterilmesi doğru"
Hakemi ayarlayan mhk gözlemciyi ayarlamaz mı
büyük tezgaha geldik
Yazıklar olsun

Çevrimdışı savaş altay

Değil..
Bu takım 2 yıldır Şampiyonlar Liginde gerıye düştüğü maçları hep çevırdı .Avrupa’ya cıkınca ne oluyor gençlesıyor mu takım?

Atiba'nın artık Prime döneminde olmadığı geçen sezonun ortalarına doğru net görülmüşken,
yanında etliye sütlüye dokunmayan Oğuzhan ile takım boyunu daha da daraltmanız gerekiyorken
uzatırsanız burada oyuncuların yaşından çok teknik adamın sahaya oyuncularına doğru pozisyon aldıramadığı
gerçeği ortaya çıkar. Takım boyu kısaldığında Atiba hala iş yapar durumda oluyor. Geçen sezon yine en azından
oyuncularımız birbirine yakın bir oyun oynuyordu. Bu sezon da hucum şablonumuz düzelmeyeceğini varsayarsak
2 sezondur komik hucum taktiklerinin yanında yetmezmiş gibi takım boyunun uzaması Herkesin şikayet ettiği orta saha
yumuşaklığını meydana getirdi.

Edit : Benfica'nın sahamızda ilk yarı takım olarak durduğu pozisyon geldi aklıma. Çılgın Profesör vol 273659
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2018, 14:14:32 savaş altay ]

Çevrimiçi Kartal Ç

ama oyuncunun taliscanın tarak kemiğini ezmesi hayatın olağan akışı. karta gerek olmadığı gibi foul de değil diye devam etseymiş.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Değil..

Bu sene sampiyonlar liginde hangi maçta geriye düşüp kazandik? Geriye düşmedik hiç. Ligden bahsediyorum ben.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Bu sene sampiyonlar liginde hangi maçta geriye düşüp kazandik? Geriye düşmedik hiç. Ligden bahsediyorum ben.
Ligde de cok geriye dusmedik, hep one gecip gol yiyoruz.
Kasimpasa ts bursa konya tikir tikir bitirecegin maclar 3u deplasman

Kufur ediyoz ama fb boyle deplasmanlarda one gecse bitirir o maclari 1-0

Çevrimdışı savaş altay

Ligde de cok geriye dusmedik, hep one gecip gol yiyoruz.
Kasimpasa ts bursa konya tikir tikir bitirecegin maclar 3u deplasman

Kufur ediyoz ama fb boyle deplasmanlarda one gecse bitirir o maclari 1-0
hani yönetimin suçu nerede burada abi ?  :D
bak kendin yazıyorsun öne geçiyoruz teknik adamın
skoru koruyamıyor ve şu puanları bir toplarsak kaçıncı
sırada olacağız  :bandit:
Sana Schuster'i sok sokuştur dedim maç öncesi..

Çevrimdışı mylife1903

hani yönetimin suçu nerede burada abi ?  :D
bak kendin yazıyorsun öne geçiyoruz teknik adamın
skoru koruyamıyor ve şu puanları bir toplarsak kaçıncı
sırada olacağız  :bandit:
Sana Schuster'i sok sokuştur dedim maç öncesi..
Teknik direktor ne yapsin
Kasimpasa macinda yeni transferleri oyuna sokup golleri yedi
Ts macinda fb macindan cezalilar yoktu yonetimin hocaya sormadan aldiklari oynadi
Bursa macinda penaltin verilmedi rakibin taraftari sahayi copluge cevirdi yedigin gol disardan cevirme
Tekrari bile verilmedi hoca ne yapsin
Konya macinda hocanin ne sucu var yonetim adam olsun fbnin kadrolu hakemine yonettirtmesin
Daha fb maci yonetime yazar

Çevrimdışı Orhan_

22 maç 11 galibiyet, gol yemediğimiz maç sayısı 6... 2'den fazla gol attığımız maç sayısı 4... Beraberlik sayısı 8, mağlubiyet 3...

Bütün bunlar yönetimin suçu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Monaco :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

Teknik direktor ne yapsin
Kasimpasa macinda yeni transferleri oyuna sokup golleri yedi
Ts macinda fb macindan cezalilar yoktu yonetimin hocaya sormadan aldiklari oynadi
Bursa macinda penaltin verilmedi rakibin taraftari sahayi copluge cevirdi yedigin gol disardan cevirme
Tekrari bile verilmedi hoca ne yapsin
Konya macinda hocanin ne sucu var yonetim adam olsun fbnin kadrolu hakemine yonettirtmesin
Daha fb maci yonetime yazar

Golü atıyorda tutmasını beceremiyorsa yönetim mi suçlu oldu? 
Gölü kim attı ts maçında yeni transferin Lens attı  :bandit: Ayrıca ts maçında yeni savunmacı da yoktu ve
Golden sonra oyunu yönetim mi teslim etti ? ts Kendi sahanda az kalsın serini bitiriyordu.
K. paşa maçında şanssızdı diyebiliriz ama kimse zorla sok oyuna demedi oyuncuları.
Bursa maçını da es geçelim. Konya maçında yaptıkları zaten konuşuldu bol bol.
konya ve ts maçlarının izahı yok fikrimce.

Çevrimdışı Thuggie

Merhaba, konu disi olacak kusura bakmayin ama, fener maci biletleri ne zaman satisa cikar? Veya cikti da ben mi kacirdim?

Çevrimdışı mylife1903

Santraforu olan ne guzel sapliyor

Biz ise anli sanli elestirilemez besiktas yonetiminin bas scout uyesi metin albayrak mutis basarili tramsfer komitesi uyesi umut guner ve herseyden anlayan baskani fikret orman kesfi avarel negredo ile duvar
Alan hesabi yapiyoruz.

Hoca suclu futbolcu suclu he bu hocaya bu futbolculari alan super, yersen.

Çevrimdışı mertozlu

Deplasmandaki Monaco macinda geriye dustuk ve kazandik

Çevrimdışı savaş altay

Santraforu olan ne guzel sapliyor

Biz ise anli sanli elestirilemez besiktas yonetiminin bas scout uyesi metin albayrak mutis basarili tramsfer komitesi uyesi umut guner ve herseyden anlayan baskani fikret orman kesfi avarel negredo ile duvar
Alan hesabi yapiyoruz.

Hoca suclu futbolcu suclu he bu hocaya bu futbolculari alan super, yersen.
Negredo'nun harika bir yardımcı Fw olduğunu ben de yazdım. Net bir bitirici kimliğine gelemedi
fakat sen de izliyorsunki ne Gomez ne de Cenk/Abu ların oynadığı hucum şeklinde oynamıyoruz
bu sene abi. Dönenleri toplayamıyorsun, turnoverlar'ın sayısı aldı başını uçtu.Oyun kurucuna görev
vermiyorsun ne savunma ne hucum sadece pozisyon dolduruyor. Stoper şişirsin, orta sahan şişirsin
sonra fw'lerin Cenk 8 Negredo 5 golde kalınca ee ben şişiriyorum alsın tutsun atsın mı diyeceksin ?
15/16 sezonu pick 16/17 sezonu düşüş ve bu sezon çöküş oldu.Giderek düşen bir oyun yapımız var.
16/17 sezonu tek bir planımız ve oyunculara kalmış bir oyunumuz vardı ama takım yakın ve doğru
pozisyon alıyordu. Dönenleri toplamaya çalışıyordu. O zaman kadro kıyaslayabiliyorduk sonra gördükki
Talisca farkı Sosa farklı oyuncular gibi. Şimdi Gomez olsa konyada 60'da oyundan çıkıyor olacaktı.
Artık oyuncu kıyaslaması bölümünü geçeli çok oldu. Ortada oyun yok oyuncu mu tartışacağım ?
Someone call 911   :boom:

Çevrimdışı mylife1903

Negredo'nun harika bir yardımcı Fw olduğunu ben de yazdım. Net bir bitirici kimliğine gelemedi
fakat sen de izliyorsunki ne Gomez ne de Cenk/Abu ların oynadığı hucum şeklinde oynamıyoruz
bu sene abi. Dönenleri toplayamıyorsun, turnoverlar'ın sayısı aldı başını uçtu.Oyun kurucuna görev
vermiyorsun ne savunma ne hucum sadece pozisyon dolduruyor. Stoper şişirsin, orta sahan şişirsin
sonra fw'lerin Cenk 8 Negredo 5 golde kalınca ee ben şişiriyorum alsın tutsun atsın mı diyeceksin ?
15/16 sezonu pick 16/17 sezonu düşüş ve bu sezon çöküş oldu.Giderek düşen bir oyun yapımız var.
16/17 sezonu tek bir planımız ve oyunculara kalmış bir oyunumuz vardı ama takım yakın ve doğru
pozisyon alıyordu. Dönenleri toplamaya çalışıyordu. O zaman kadro kıyaslayabiliyorduk sonra gördükki
Talisca farkı Sosa farklı oyuncular gibi. Şimdi Gomez olsa konyada 60'da oyundan çıkıyor olacaktı.
Artık oyuncu kıyaslaması bölümünü geçeli çok oldu. Ortada oyun yok oyuncu mu tartışacağım ?
Someone call 911   :boom:
Oyuncusuz oyun olmaz
Gomez olsa 60da cikmaz

Bakkal dukkani isletsen gidip boh gibi mal alip koyunca, satilmiyor diye tezgahtara mi kizacaksin

Çevrimdışı savaş altay

Bu algilari ben yemem yanlis kapiya geldin.

Lens gol atti da ne oldu

Lensin ilk 11 basladigi maclari saysana bana

Zorla sok oyuna demedi falan, yonetim abuk sabuk sacma sapan transfer yapiyor.
Vida neden alindi
Mitro neden alindi
Boyko neden alindi

Negredoyu izleyen hocaya soran olmus mu?
Medel cok mu lazimdi, ne faydasi oldu

Cok stoper almakla az gol yenseydi sampiyonduk simdiden.
Senin golcun yok, gol makinesi diye camasir makinesi almissin, sonra cenki satmissin hoca ne yapacak

Ts'nin sahanda az kalsın serini bitiriyordu gerçeği ve konyada fw çıkıp stoper girmesi algı ise  :D

Çevrimdışı savaş altay

Oyuncusuz oyun olmaz
Gomez olsa 60da cikmaz

Bakkal dukkani isletsen gidip boh gibi mal alip koyunca, satilmiyor diye tezgahtara mi kizacaksin
Love kötüydü öyle mi ?
Kendi girdi pozisyona, Negredo'yu öven arkadaşlar bakın arkadaşlarını pozisyona sokuyor
diye Love da Negredo gibi pozisyona soktu arkadaşlarını. Ee Hoca Gomez'i düşünüp bunalıma girip
elindeki en iyiyi mi çıkardı ?

Çevrimdışı Orhan_

Hemen hemen her maç, mükemmel savunma organizasyonuna rağmen, gol yemişiz. Suçlusu belli, Negredo ile Fikret Orman. Çünkü Burak-Volkan-Ozan-Serdar alınsaydı gol yemezdik.

Çevrimdışı mylife1903

Ts'nin sahanda az kalsın serini bitiriyordu gerçeği ve konyada fw çıkıp stoper girmesi algı ise  :D
Ibbde bitiriyirdu seriyi kayseri de her maci mi sayacaksin

Konyada mac degisiklikle bitmedi hakemin taliskaya verdigi sari ile bitti

Çevrimdışı savaş altay

Hemen hemen her maç, mükemmel savunma organizasyonuna rağmen, gol yemişiz. Suçlusu belli, Negredo ile Fikret Orman. Çünkü Burak-Volkan-Ozan-Serdar alınsaydı gol yemezdik.
o haberler ne kadar doğru geçmiş olaylar olduğundan aklımda yer etmedi
fakat bir de doğru ise Yönetimin transferleri daha başaralı. Ayrıca Hoca
2 sene Şampiyon olurken o oyuncuları da yönetim aldı. Nasıl sistemi oynattı
ise bu sezon da onu bekliyordum. Sistemimiz yok.
Konya maçının ilk yarısı maç sayfası orada duruyor iletilerim ortada gerektiği gibi
oynadık ve Hoca'yı tebrik ettim.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu an içinde bulunduğumuz durumun tek sorumlusu ne yönetim ne de oyuncular bizzat Şenol Güneş'in takıntıları ve egosu. Yardımcı istememeleri istediği vasıfsızları almadıkları için surat asması ligde gol atınca sevinmiyor bile neredeyse  yönetim kahrını yine iyi çekiyor. Bu sene Cl'de hocalığa yeni başlamış bir Şenol Güneş izliyoruz ligde ise emeklilik için gün sayan memur Şenol Güneş'i izliyoruz.

Etiketler: