Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 274 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162231 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
13 Temmuz 2017, 20:35:03 »
İç transferde; Oğuzhan ve Tolgay'ın sözleşmelerini uzatsak mı artık?

+Atiba ile de bir yıl daha.

Çevrimdışı cursedofdragon

Maçın adamı talisca 9.1 ile.

1 gol 1 asist.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bana çok mantıksız geliyor.

Birincisi; Negredo'nun devre arasından sonra form tutup sakatlanmadan golleri sıralayacağı meçhul.

İkincisi; Ola ki Cenk bu süre zarfında bocaladı, saç baş yoldurttu. Her zaman Alanya maçındaki gibi 10 dakikada takımı ipten alacak değil ya Negredo.

Üçüncüsü; Bu kadar formda ve istekli Cenk'in ben de devre arasında satılmasını anlamlı bulmuyorum. Herşeyden önce Negredo ilk 11'in değişilmezi olsa bile arkasında sağlam bir Cenk'in olması takım için faydarlı olur. Cenk'i sattık, Negredo sakatlandı veya tutmadı devre arasında kimi alırsak alalım takımla uyuşacağının %100 garantisi yok.
Çok olumsuz olmayalım bence. Değerini bulduğunda her oyuncu satılabilir. Ayrıca Negredo'ya fırsat verildiği takdirde ciddi katkısı olacağını düşünüyorum.  Zira fırsat bulduğu kısıtlı dakikalarda hep olumlu işler yaptı. Aklı hep gol bölgesinde.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

ben olası devre arası cenk satışı için ısrarla cenkin oynatıldıgını düşünüyorum sonra yok yaa hoca o topa girmez hem oyuncunun 4 senedir sabırla beklemesi hem yerli oluşu nedeniyle tercih ediyor diyorum. sonra amaan neyse koyduk mu koyduk deyip geçiyorum  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Oyuncuyu geçen sezon Tottenham maçlarında izledim. Fakat iki maç ile değerlendirme yapmak sağlıksız olur. @caner.eryigit

Çevrimdışı Onur Küçük

talisca nın bu akşamki tercihleri iyiydi. oynamayı ve oynatmayı seçti. 2. ve 3. bölgede balans ayarını tutturdu. gömmesini bildiğimiz gibi tebrik etmesini de bilelim... cenk ofsayta yakalanmadan zor durumda pas almaya çalışır talisca pas atmaz rakibin üzerine gider ya kaptırır ya etkisiz şut çıkarırdı. benzer 3 pozisyon yaşandı bu maçta ve hepsinde cenke verdi  :claps: 1 tanesi gol oldu. cenk in (bu maçtaki) son vuruşları daha iyi olsaydı 2 tanesini yazardı.
Futbolcuyu özellikle de menajer gibi 3. şahıslar tarafından kolay yönlendirilebilecek genç bir futbolcuyu yaptığı şımarıklıklara tahammül ederek değil gerekirse yedek bırakarak doğru mesajı vererek kazanabilirsin. Talisca belli mesajı aldı. Oğuzhan, Caner ve hak eden diğerleri de alacak.

Talisca'da bu maçta gördüğümüzden daha da fazlası var. Konsantrasyonunu saha dışından içine daha fazla taşıdığında hem kendi hem de takımın verimliğini artıracaktır.

Çevrimdışı Egos

"Şampiyonlar Ligi'nde 6 maç oynayıp 6 maç kaybetmek istemiyorum" diyen birisinin gittiği takım, geçen sene zar zor kümede kalırken bu sene 11 yerel lig maçında 1 galibiyet alabildi.

Ayrıldığı takım ise oynadığı 10 şampiyonlar ligi maçında 1 kere kaybetti.

Bu hikayedeki konu salağı kimdir?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bak şimdi, öyle dememek lazım. "10 şampiyonlar ligi maçında 1 kere kaybetti" falan yazmayalım ağabey, porto maçını atlatalım "11'de 2" olmayacağı kesinleşsin, istediğin kadar laf çarparsın. gomez de okur biraz utanır, ama önce köprüyü geçelim.

bugün yine sakatlığa ve medel'e birer oyuncu değişikliğini kurban ettik. bu çocuğu artık defansa yapılacak değişikliklerde kullanmamak gerekiyor, muhtemelen de artık kullanılmaz.

negredo için üzüldüm, yedek kulübesindeki ilk aday olmasının avantajından bir türlü yararlanamadı.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çok olumsuz olmayalım bence. Değerini bulduğunda her oyuncu satılabilir. Ayrıca Negredo'ya fırsat verildiği takdirde ciddi katkısı olacağını düşünüyorum.  Zira fırsat bulduğu kısıtlı dakikalarda hep olumlu işler yaptı. Aklı hep gol bölgesinde.

%100 katılıyorum, aynısını düşünüyorum.

Hatta Negredo'ya karşı bu kadar maçta yedek oturup oyuna girdiği 10-15 dakikada kattığı değer, çabası ve bir kere olsun surat asmaması ile güzel açıklamaları sebebiyle çok çok pozitif bakıyorum ben de.

Ama Cenk'i de iyi fiyata satmamız lazım eğer gidecekse. Kaldı ki ŞL'de de çok kaliteli işler yapıyor. O seviyedeki bir golcü 20 milyona falan gitmemeli. Avrupa'da bir çok basın organında Cenk ve Beşiktaş haberleri patladı gidiyor. Bu kadar güzel bir ortamda yolabildiğimiz kadar yolmalıyız. 30-40 Milyon hayal olmamalı. Bence rekor bir fiyata gitmeli. Avrupa piyasasında golcü oyuncuların ederi çok yüksek. Cengiz 15 milyona gitti sadece potansiyeli var diye. Cenk bu sene ŞL'de 4 gol attı, ligde de öyle veya böyle atmaya devam ediyor. Herkesin gözü üstündeyken bu fiyatlar çok normal.

Çevrimdışı tangaz

hoca yanıma değil yerime birisi lazım derken kime sokmuş acaba :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Egos

Bana çok mantıksız geliyor.

Birincisi; Negredo'nun devre arasından sonra form tutup sakatlanmadan golleri sıralayacağı meçhul.

İkincisi; Ola ki Cenk bu süre zarfında bocaladı, saç baş yoldurttu. Her zaman Alanya maçındaki gibi 10 dakikada takımı ipten alacak değil ya Negredo.

Üçüncüsü; Bu kadar formda ve istekli Cenk'in ben de devre arasında satılmasını anlamlı bulmuyorum. Herşeyden önce Negredo ilk 11'in değişilmezi olsa bile arkasında sağlam bir Cenk'in olması takım için faydarlı olur. Cenk'i sattık, Negredo sakatlandı veya tutmadı devre arasında kimi alırsak alalım takımla uyuşacağının %100 garantisi yok.

bu bayağı güzel bir analiz olmuş.

Çevrimdışı underworld

Q7 içeri girmeye başladı diye çocuk gibi seviniyorum vallaha.
Gir q7 gir monaco cenk , göztepe talisca paslari çok iyiydi.

Çevrimdışı ardiles

Futbolcuyu özellikle de menajer gibi 3. şahıslar tarafından kolay yönlendirilebilecek genç bir futbolcuyu yaptığı şımarıklıklara tahammül ederek değil gerekirse yedek bırakarak doğru mesajı vererek kazanabilirsin. Talisca belli mesajı aldı. Oğuzhan, Caner ve hak eden diğerleri de alacak.

Talisca'da bu maçta gördüğümüzden daha da fazlası var. Konsantrasyonunu saha dışından içine daha fazla taşıdığında hem kendi hem de takımın verimliğini artıracaktır.

taliscaya mesajı veren hoca değil başkandı. caneri kadro dışı bırakıp taliscayı asla kesmeyecekti şenol hoca. yönetim karışıklığa el atınca işler değişti, hoca yönetime bozuk atıyor şimdi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cenk> Yenikale Birlik = 23 M £ diyorlar.

Hunileri hazırlayın 🤣🤣🤣

Çevrimdışı tuncaboylu

Hunileri hazırlayın 🤣🤣🤣
Mümkün.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hunileri hazırlayın 🤣🤣🤣
20 milyon £ + alesandar mitrovic olsun o da olumlu  :D  :evillol::evillol:

Çevrimdışı atalay

Bu maçta Tolgay, Atiba'yı da taşıdı. Maç içerisinde çok sayıda tembel pası var. Beşiktaş, Atiba'yı daha ekonomik kullanabilmeli. İlaveten Tamer Tuna, Atiba'nın oyun kurmasını engellemek adına yönlendirmeler yaptı. Fakat sağ kanat savunmasındaki arızaları Babel iyi değerlendirdi.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 00:10:40 atalay ]

Çevrimdışı ardiles

muhammet demirci, erkut şentürk, batuhan karadeniz hepsinde potansiyel vardı.... talisca, quaresmanın kariyerini yakalarsa başarılı sayarım.

Çevrimiçi Necmi

Genc adamlarin parlamasi icin zaten basari sart. O da kaliteyle oluyor. Takimdaki 7-8 Pepe, Quaresma, Tolgay gibi 26-34 arasi oyuncu olur. Kalanlari 25 yas ve alti yaparsin bizim icin ideal. Millet menajerlik oyunlarinda 20 yasinda Wonderkid'lerden takim kurup sampiyon oluyor sonra gercekte de oyle oluyor saniyorlar. Takim boyle tecrubeli olmasa FB macindan sonra dagilabilirdik, tecrube sayesinde sendeledik ve topladik. Millet takmis yasa, eskiden futbolcular 32-33 yasinda emekli oluyordu. O gunler gecti, kendine bakan, bilimsel calisan futbolcu rahat rahat 37-38'e kadar oynuyor mevkisine gore. Iste futbol sahalarinin Ivan Drogo'su Ronaldo ornegi ortada.
Genç takımmı tecrübeli takımmı aradaki farkı en iyi şl maçları gösteriyor işte
oynadığımız rakipler gerçekten kaliteli ama bir noktada kırılıyorlar işte biz maçı çevirebilirken
onlar çeviremiyor. kendi aralarında ölümüne savaşıyorlar. Pepe faul yapmışdı hangi maçtı hatırlamıyorum
ama faule maruz kalan genç oyuncuydu kalkıp pepeye sarıldı sanki faule maruz kaldığı için
mutlu olmuştu. Biz yıllarca bu şekilde kaybettik üstelik biz kalitelide değildik. Grubumuzda
her forvet karşısında pepeyi görünce eli ayağı titrer falcao hariç :bandit: hekemler bile pepeye saygı
gösteriyor işte kadronda böyle tecrübeli ağırlığı olan bir kaç oyuncu olacak. Adriano hakemi okşadı
başka oyuncu yapsa hele genç oyuncu kart görür.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hunileri hazırlayın 🤣🤣🤣
Allah sakatlık vermesin.  25-30 arası bir teklif bekliyorum.   Özellikle son 2 yılda güzel bir çıkış yaptı.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu akhisar maçı yine mi cuma günü.

Çevrimdışı Egos

taliscaya mesajı veren hoca değil başkandı. caneri kadro dışı bırakıp taliscayı asla kesmeyecekti şenol hoca. yönetim karışıklığa el atınca işler değişti, hoca yönetime bozuk atıyor şimdi.

ağabey hepimizin iki ortak noktası var: biri beşiktaşlı olmamız, diğeri hep haklı olmamız; fakat bu kadar da haklı olunmaz. içeride bir kaynağın mı var, yoksa basından aldığın bilgileri mi böyle yorumladın? hangisi daha kötü, karar veremiyorum; yine de her duyduğuna inanmamanı tavsiye edebilirim.

Çevrimdışı mellfred

Mustafa Çulcu bizim Maçla ilgili güzel giydiriyor mhk ve Hakeme
Ersin yandaşı hızlı hızlı geçiştiriyor çulcu’yu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Başakşehir Gs maçında hangi sonuç çıkarsa çıksın ben üzülmem.. İkisi de önümüzde vs Gs 3 hafta sonra sahamıza geliyor.. Biz Gs'yi yendikten sonra Başakşehir yense de olur yenilse de.. Bana kalırsa beraberlik en iyisi..

Çevrimdışı atalay

Bu takımın devre arası en net transfer ihtiyacı sağ bek. Teknik ekibin Gönül konusundaki tasavvuruna göre oraya yapılacak hamlenin şekli netleşir. Fakat onun olmadığı anlarda o pozisyonun oyuncusu olmayan isimleri orada oynatmak herkes için problem yaratıyor.

Etiketler: