Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162107 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Keyifler gıcır yalnız hala kulaklarım çınlıyor çok acayip bir akşam oldu dün.artık şu tezahürat olayını artık bitirseler çok daha iyi olacak anlık pozisyonlara tepkilerin nasıl yerinde olduğunu dün gece yine gördük.bitti artık öyle boş boş bağırma işleri.dün gece de buna en güzel örnek valla hala kendime gelemedim.emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

+1 :claps:
Yorgo

Çevrimdışı tuncaboylu

Dün gece tribünden düşen taraftar vefat etmiş diyorlar
öyleyse allah rahmet etsin.
Hangi tribünde kaçıncı dakikada oldu abi?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

maçta değilmiydin ambulans anonsu yapıldı yeni açık numaralı arası köşe
yanlış hatırlamıyorsam ilk yarı

Çevrimdışı tangaz

dikkatli bakarsan orda sanki şuuru gidiyor çuval gibi düşüyor.
bırakmış kendini.normal bir kafa değil o bilemem günahını almayalım
ya sağlıklı değildi o an yada kafa yerinde değildi. Denge kaybetme işi gibi durmuyor.
o işe önlem alamazsın mesaj göndersen ne olur anlık bir durum

aynı mesaj hem seyirciye hemde en yakın güvenlikçiye gidecek seyirci ama merdivenden yerine gönderilecek ama bu olaydaki gibi uygunsuz yerde ise ordan indirilecek basit bir organizasyon konusu aslında ama işin özünde insan bilincinde bitiyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

İlk yarıda, hücumda oyunu merkeze çeken ve alan daraltan Leipzig'e karşı bölgesel-sayısal
üstünlük kurduğumuz, üçlü hattı enine-boyuna 20-25 metrelik alanda kurguladığımız doğru
pozisyonlar var. Rakibin pas açıları iyi kurgulanmış.

[ Son Düzenleme: 28 Eylül 2017, 23:35:27 atalay ]

Çevrimdışı 38life

Şampiyonlar Liginde gruptaki ilk 2 maçı kazanan takımların gruptan çıkma yüzdesi %92...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bu arada  bir seye  dikkat cekmek istiyorum . Ya  Senol  hocanin  gol  sevinclerine  bayiliyorum .. Ne  guzel seviniyor  hocamiz, cocuk  gibi saf ve istedigi sekilde ozgurce... Ne  guzel  adamadir Senol hocamiz  !
Yorgo

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ben şurada videosunu görmüştüm sabah:
https://www.izlesene.com/video/vodafone-parkta-yurek-burkan-goruntu/10032300

Durumu iyidir umarım.

Çevrimdışı mylife1903

Aslanim tosic ayni maldini

Ne depardi arkadas. Seri futbolcu otomatige bagladi son calimi attigi oyuncuya yumrugunu koymayinda ihmal etmedi, yatirdi herifi 2-80 yere son verkaca girdiginde sagda bos kalmis karijma gibi top istemeyi bile basardi sonra ters ayakla yeterli bir vurus yapip gorev yerine dondu ve bunlarin hepsini 30sn icinde yapti

Neyse babelle taliskanin golu namertle girsin

Çevrimdışı atalay

Tosic, aksiyonu başlatıp-pozisyonu bitirerek değerli bir iş yapıyor. Fakat 25 saniye sonra dili dışarıda-başı aşağıda 1v1 eşleştiği Augustin'e ceza sahası içerisinde rahat bir vuruş fırsatı tanıyor. Bunu yapacaksan oraya gitmeyeceksin.

Çevrimdışı simocan

https://media.giphy.com/media/3ohhwCBOpCduGk8Tmg/giphy.gif

Üstad ikinci yarıdaki oyunumuzu nasıl yorumluyorsun yani bazı dilimlerde ezildik bunun sebebi skor mu yoksa fizik mi ?
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Çevrimdışı Librarius

Aslanim tosic ayni maldini

Ne depardi arkadas. Seri futbolcu otomatige bagladi son calimi attigi oyuncuya yumrugunu koymayinda ihmal etmedi, yatirdi herifi 2-80 yere son verkaca girdiginde sagda bos kalmis karijma gibi top istemeyi bile basardi sonra ters ayakla yeterli bir vurus yapip gorev yerine dondu ve bunlarin hepsini 30sn icinde yapti

Neyse babelle taliskanin golu namertle girsin

Samedowski cok guzel bir sekilde ozetlemis olayi. Halen guluyorum.

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı atalay

Skor, fizik-dinamizm, çıkış paslarındaki sıkıntı, mesafelerin açılması, uzun vururken ikinci topları alamamak, istasyon olacak oyuncu eksikliği, geçiş oyunlarındaki düzen ve değişiklikler. Hepsi etken. @simocan

Çevrimdışı tuncaboylu

maçta değilmiydin ambulans anonsu yapıldı yeni açık numaralı arası köşe
yanlış hatırlamıyorsam ilk yarı
Maçta duymadım ben abi, bizim tribünde olmuş bir de.

Çevrimdışı tuncaboylu

Samedowski cok guzel bir sekilde ozetlemis olayi. Halen guluyorum.

Ne demiş?

Çevrimdışı mylife1903

Ne demiş?

Ben anlamadim ama deyvid linc filmi izlemis sinema elestirmeni gibi kafa sallayip bozuntuya vermiyom

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben şurada videosunu görmüştüm sabah:
https://www.izlesene.com/video/vodafone-parkta-yurek-burkan-goruntu/10032300

Durumu iyidir umarım.
Acaba 30. dakikada Talisca'nın sakatlanıp oyunun durduğu dakika mı oldu, arkadaşla oturup muhabbete daldık o esnada.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben anlamadim ama deyvid linc filmi izlemis sinema elestirmeni gibi kafa sallayip bozuntuya vermiyom
Ahah, o herifin ne dizilerinden bir halt anladım ne de filmlerinden.

Çevrimdışı mylife1903

Ahah, o herifin ne dizilerinden bir halt anladım ne de filmlerinden.

Olur mu nasil anlamazsin, super super cigir acan  bir yaklasim hassas bir dokunus yedinxi sanat ozelinde derrmisim

Çevrimdışı mylife1903

Acaba 30. dakikada Talisca'nın sakatlanıp oyunun durduğu dakika mı oldu, arkadaşla oturup muhabbete daldık o esnada.

Tuviden duyuldu yeni acik koseye saglik ekibi, anonsu

Eskiden ambulans gelirdi kapalinin onune falan.

Çevrimdışı Liquidator

Nasılsınız beyler?) Eyimisiniz? eyisiz-eyisiz)))))

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tuncaboylu

Olur mu nasil anlamazsin, super super cigir acan  bir yaklasim hassas bir dokunus yedinxi sanat ozelinde derrmisim
70 bölüm Twin Peaks izleyip sonunda bu ne (Küfür Yasak)₆ demiştim. Şimdi yeniden çevrilmiş, açıp izlemedim.

Mullholland Drive'dan da bir şey anlamadım, filmden sonra anlatımını okuyunca aferin dedim geçtim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Mehmet Ayan ne dedi bu arada, Leipzig'ten korkuyordu ya.

Çevrimdışı mylife1903

70 bölüm Twin Peaks izleyip sonunda bu ne (Küfür Yasak)₆ demiştim. Şimdi yeniden çevrilmiş, açıp izlemedim.

Mullholland Drive'dan da bir şey anlamadım, filmden sonra anlatımını okuyunca aferin dedim geçtim.

Ingilizce seti gibi geliyor deyvid linc eserleri

Dvd
Kitap
Kitabin nasil okunacagina aciklama getiren user manual
Sabir tasi

Çevrimdışı simocan

Skor, fizik-dinamizm, çıkış paslarındaki sıkıntı, mesafelerin açılması, uzun vururken ikinci topları alamamak, istasyon olacak oyuncu eksikliği, geçiş oyunlarındaki düzen ve değişiklikler. Hepsi etken. @simocan

tşkler @atalay
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Etiketler: