Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 247 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162813 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Neo Nesil

"Şampiyonlar Ligi'nde 6 maç oynayıp 6 maç kaybetmek istemiyorum" diyen birisinin gittiği takım, geçen sene zar zor kümede kalırken bu sene 11 yerel lig maçında 1 galibiyet alabildi.

Ayrıldığı takım ise oynadığı 10 şampiyonlar ligi maçında 1 kere kaybetti.

Bu hikayedeki konu salağı kimdir?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@tuncaboylu bey.

o senede iskenderbeyli gruptan çıkamamıştık ve takımımız avrupada popüler değildi.

kalede tolga, defansta beck-ismail-rhodolfo-ersan 4 lüsü varken ben de aynı lafı söylerdim.

çünkü bu defans hattı ve kale ile avrupa ve ztk'dan trajikomik şekilde elenmiştik.

geçen sezon napoli-benfica-dinamo kiev karşısına bu  arka beşliyi aynen koy, puan bile alamazdık.

benfica maçındaki deplasmanda o kadar sakat vermiş olan takımı karşısında zorlanmamızın yegane sebebi tolgadır.

daha geçen sezon dinamo kiev'den hakem-tosic yüzünden 6 yedik ve elendik. aynı hakem olsa ve o arka beşliyi herhalde ikinci bir 8 faciasını yazdırırdık şampiyonlar liginde.

hikayedeki "salak" olan kişi beşiktaşa geldiğindeki ilk açıklamasında; önceliğin kendi değil, takım olduğunu defalarca söylemişti.

wolfsburg'a gidişini ele alırsak;

wolfsburg geçen sezon şampiyonlar liginde çeyrek final oynamıştı, hikayedeki "salak" o takımı tekrardan cl'ye taşımak için çalıştı didindi fakat td ve maç seçen oyuncular sayesinde hem hakkı yendi, hem de takım küme düşmekten son anda kurtuldu.

[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 18:20:36 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı atalay

Maç boyunca da öne çıkan tek isimdi. Abou, motorik becerilerin yanında en iyi okullarda eğitim alsaymış başka bir seviye oyuncu olurmuş. @sozkul

Çevrimdışı İhsan

Talisca bence fena değildi dün. Tolgay'ı artık Oğuzhan'ın kesmesi çok zor her maç üstüne koyarak devam ediyor.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tolgay futbol zeka konusunda cok iyi ama asist ve gol konusunda yetersiz buluyorum.
Bundan dolayi duruma göre Tolgay, Atiba, Ozzi, Talisca dörtlüsünden ücü oynayacak.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı arda

@tuncaboylu bey.

o senede iskenderbeyli gruptan çıkamamıştık ve şu anki kadar avrupada popüler değildi.

kalede tolga, defansta motta-ismail-rhodolfo-ersan 4 lüsü varken ben de aynı lafı söylerdim.

çünkü bu defans hattı ve kale ile avrupa ve ztk'dan trajikomik şekilde elenmiştik.

geçen sezon napoli-benfica-dinamo kiev karşısına bu  arka beşliyi aynen koy, puan bile alamazdık.

benfica maçındaki deplasmanda o kadar sakat vermiş olan takımı karşısında zorlanmamızın yegane sebebi tolgadır.

daha geçen sezon dinamo kiev'den hakem-tosic yüzünden 6 yedik ve elendik. aynı hakem olsa ve o arka beşliyi herhalde ikinci bir 8 faciasını yazdırırdık şampiyonlar liginde.

hikayedeki "salak" olan kişi Beşiktaş'a geldiğindeki ilk açıklamasında; önceliğin kendi değil, takım olduğunu defalarca söylemişti.

wolfsburg geçen sezon şampiyonlar liginde çeyrek final oynamıştı, hikayedeki "salak" o takımı tekrardan cl'ye taşımak için çalıştı didindi fakat td ve maç seçen oyuncular sayesinde hem hakkı yendi, hem de takım küme düşmekten son anda kurtuldu.

Doğru tespit
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Neo Nesil

Eyy slaven bilic !
Yok söyle büyük hocasin,
yok böyle büyük hocasin...
Goodbye bilic goodbye

haine ingiltere macerası 5-6 beden büyük geldi.

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu bey.

o senede iskenderbeyli gruptan çıkamamıştık ve şu anki kadar avrupada popüler değildi.

kalede tolga, defansta motta-ismail-rhodolfo-ersan 4 lüsü varken ben de aynı lafı söylerdim.

hikayedeki "salak" olan kişi beşiktaşa geldiğindeki ilk açıklamasında; önceliğin kendi değil, takım olduğunu defalarca söylemişti.

Boşu boşuna savunmaya gerek yok, o sene Wolfsburg'un düşüşe geçeceğini ve Beşiktaş'ın yükseleceğini ön göremeyen adam salaktır.

O gruptan çıkamamak, Gomez'in de hatasıydı, 5 maçta 3 gol atmayı başarsaydı çıkardık. Son yılların en üretken takımıydık.

Yok savunma kötüydü, kaleci vasattı goygoyuna da gerek yok. Bu takımın 3 senede nereden nereye geldiğini gören biri, yabancı sınırı yokken ve stada açılmışken iyi kadro kuracağını da farkederdi. Wolfsburg'in saman alevi olduğunu ve iyi oyuncuları gidince yeri dolmayacağını edeceği gibi.

[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 18:23:09 tuncaboylu ]

Çevrimdışı atalay

Porto'da iki maçtır duran toplarda havuza seken topları Herrera gole çeviriyor. Pozisyonlar karambol gibi gözükse de sürpriz değil çünkü oyuncu sürekli aksiyon alanın dışında kendini boşa atıp, pozisyon takibini sürdürüyor. Hatta gol dışında yine son Belenenses maçında arka direkte de marke vaziyette bir pozisyonu daha vardı.

Çevrimdışı Neo Nesil

Boşu boşuna savunmaya gerek yok, o sene Wolfsburg'un düşüşe geçeceğini ve Beşiktaş'ın yükseleceğini ön göremeyen adam salaktır.

O gruptan çıkamamak, Gomez'in de hatasıydı, 5 maçta 3 gol atmayı başarsaydı çıkardık. Son yılların en üretken takımıydık.

Yok savunma kötüydü, kaleci vasattı goygoyuna da gerek yok. Bu takımın 3 senede nereden nereye geldiğini gören iri, yabancı sınırı yokken iyi kadro kuracağını da farkederdu.

@tuncaboylu bey,

bir sezonu, o anki şartlara göre değerlendirmek lazım.

burada konu gomez'in o sezonki kadroyu eleştirmesi ki bana göre haklı.

toplamda 43 maçta 28 gol atan ve bunun çoğu maçlarda arka 5 li tarafından hakkının yendiğinde sitem etmesin de ne yapsın?

akhisar, kasımpaşa maçları halen aklımda. akhisar maçında serdar'ın kulübede ağlaması birçok şeyi özetliyor aslında.

ligde üretkenliğimizi avrupada ve ztk da gösteremedik,bu da mı gomez'in suçu?

gomez sporting maçında golü attı fakat o gol tolga ve defansın sayesinde hakkı yendi ve takım elendi.

konya maçı zaten başlı başına facia, kendi evinde salak gibi penaltı yaptır.takım demoralize olsun.

eleştirmeyin demiyorum tabiki de eleştirin, ama takıma verdiği katkıları da göz ardı etmeyin.

son olarak: darbe olayı olmasaydı, gomez halen bizdeydi. wolfsburg konusunda ise haklısınız.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 18:49:07 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu bey,

bir sezonu değerlendirirken o anki şartlara göre değerlendirmek lazım.

ben de biliyorum 3 senede nereden nereye geldiğmizi.

burada konu gomez'in o sezonki kadroyu eleştirmesi ki bana göre haklı.

toplamda 43 maçta 28 gol atan ve bunun çoğu maçlarda arka 5 li tarafından hakkının yendiğinde sitem etmesin de ne yapsın?

akhisar, kasımpaşa maçları halen aklımda. akhisar maçında serdar'ın kulübede ağlaması birçok şeyi özetliyor aslında.

ligde üretkenliğimizi avrupada ve ztk da gösteremedik,bu da mı gomez'in suçu?

gomez sporting maçında golü attı fakat o gol tolga ve defansın sayesinde hakkı yendi ve takım elendi.

konya maçı zaten başlı başına facia, kendi evinde salak gibi penaltı yaptır.takım demoralize olsun.

eleştirmeyin demiyorum tabiki de eleştirin, ama takıma verdiği katkıları da göz ardı etmeyin.
Bu Gomez'in gelişini benim kadar sevinen insan azdır, millet başlarda eleştirirken savunanların da başında gelirim.

Ama bu kendisinin kariyer planlaması yapamayan bir salak olduğunu düşünmeme engel değil.

O takım o sene puan rekoruyla, 60 milyon Euro para harcayan rakibin önünde ve stadı yokken şampiyon oldu. Üstelik bunu devre arasında stoperleri değiştirp yaptı. Kariyeri bitmiş Gomez'i de Alman milli takımına gönderdi.

Böyle bir takımın bir kaleci ve 2 bek transferiyle harikalar yaratacağını en salak adam bile farkederdi, sadece Gomez edemedi.

Gitti takım da Avrupa'ya katılamayan Wolfsburg'tu. 31 yaşında bir adam CL'ye katılan bir takımdan Avrupa'ya katılamayan bir takıma, onu CL'ye götürmek için gidiyorsa, salaktır.

Gomez'i çok seviyorum, hala arada bir butona basarım ve şarkısını mırıldanırım. Ama salaklık yaptı, sahada zeki saha dışında salak.

Çevrimdışı mylife1903

Bu Gomez'in gelişini benim kadar sevinen insan azdır, millet başlarda eleştirirken savunanların da başında gelirim.

Ama bu kendisinin kariyer planlaması yapamayan bir salak olduğunu düşünmeme engel değil.

O takım o sene puan rekoruyla, 60 milyon Euro para harcayan rakibin önünde ve stadı yokken şampiyon oldu. Üstelik bunu devre arasında stoperleri değiştirp yaptı. Kariyeri bitmiş Gomez'i de Alman milli takımına gönderdi.

Böyle bir takımın bir kaleci ve 2 bek transferiyle harikalar yaratacağını en salak adam bile farkederdi, sadece Gomez edemedi.

Gitti takım da Avrupa'ya katılamayan Wolfsburg'tu. 31 yaşında bir adam CL'ye katılan bir takımdan Avrupa'ya katılamayan bir takıma, onu CL'ye götürmek için gidiyorsa, salaktır.

Gomez'i çok seviyorum, hala arada bir butona basarım ve şarkısını mırıldanırım. Ama salaklık yaptı, sahada zeki saha dışında salak.

Kari herifi rezil etti abijim olay karida bitiyor.
Mesela bu quaresmanin da ikinci karisi galiba duzgun bi kadina benziyor o ilk karidan olma cocugunu da almis yanina adam, isine bakiyor.
Mesela bizdeki ferrarini bi karisi vardi bir suru problem cikartmisti

Kadin onemli

Vezir de eder rezil de

Çevrimdışı mylife1903

Sosanin karisini anmayi unuttum ona da hormetlerimi sunuyorum

Bunlar hep sikaylir vayt ekolunden

Çevrimdışı tuncaboylu

Sosanin karisini anmayi unuttum ona da hormetlerimi sunuyorum

Bunlar hep sikaylir vayt ekolunden
Şimdi Trabzonspor'lular düşünsün abi.

Çevrimdışı tangaz

Yok savunma kötüydü, kaleci vasattı goygoyuna da gerek yok. Bu takımın 3 senede nereden nereye geldiğini gören biri, yabancı sınırı yokken ve stada açılmışken iyi kadro kuracağını da farkederdi. Wolfsburg'in saman alevi olduğunu ve iyi oyuncuları gidince yeri dolmayacağını edeceği gibi.

katılıyorum.

ek olarak;

beşiktaş 1903den beri büyük ve şampiyonluğa oynayan bir camia iken wolfsburg bir var 5 yok bir camiadır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

15 senedir ilk defa iyi bir kaleci bulduk, onu da satalım.

Fabri Deportivo'da yedek kaleci falan değildi, ne çok seviyorsunuz elimizdeki değeri küçük göstermeyi. Adam bütün sezon ilk 11 kalecisiydi, takımı Barcelona deplasmanında ligde tutup yerel kahraman olmuştu. Sonra çapraz bağlarından sakatlandı ve ertesi seneyi kaçırdı. Bu sayede bedava alabildik

Kaleci dediğin 27-28 yaşından sonra kendini bulmaya başlar, hele İspanya'da A takımda ilk 11 çıkma yaşları odur genelde.

Adam kariyerinin en olgun ve verimli dönemine giriyor, 8-9 sene kaleci aramadan devam etme şansın var ve 8-10'a satalım. Hayret gerçekten.

Acelem yok. Sene bitsin sonra satilsin iyi ucrete diyorum zaten. Fakat dedigim gibi fobi olmus millette 15 senede bir kaleci bulduk diye korkuyorlar. Gerci Cordoba da kalecimizdi onu es geciyorum da, Fabri su an isini yapan bir adam. Sene basinda olmadik goller de yedi. Zamaninda is bilmez adamlarin yaptigi sacma sapan transferler surekli iyi kaleci bulamayacagimiz anlamina gelmez. Ortada kaleci kitligi oldugundan degil, is bilmez yoneticiler sacma sapan adamlar transfer ettiginden iyi bir kalecimiz olmadi. Fabri su an icin isini yapiyor, fakat ekstrasi olan bir kaleci degil. Kurtarmasi gerekeni kurtariyor formdayken, yemesi gerekeni de yiyor. Kalite ve hedefler arttikca her mevkiyi yukari cekmemiz gerek. Zorluk seviyesi arttikca kalecinin onemi artiyor.

Yine de Fabri benim icin de yenilenmesi oncelik bir adam degil, sadece yuksek bir teklif gelirse satilmali.

Çevrimdışı onder23

Fabri geldiğinde neler dendiği dün gibi aklımda  :lol: :lol:
1 tane adam yoktu geldiğine sevinen nerdeyse.
Yok sakatmış, deportivo'nun yedek kalecisi bizde nasıl as kaleci olacak falan filan.
Hatta kulüp açıklamama yapmamıştı o zamanlar, fabri ümraniye'deydi fotoğraf çekilmişti neler söylenmişti şaka olmasını dileyen bile vardı  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı arda

Fabri geldiğinde neler dendiği dün gibi aklımda  :lol: :lol:
1 tane adam yoktu geldiğine sevinen nerdeyse.
Yok sakatmış, deportivo'nun yedek kalecisi bizde nasıl as kaleci olacak falan filan.
Hatta kulüp açıklamama yapmamıştı o zamanlar, fabri ümraniye'deydi fotoğraf çekilmişti neler söylenmişti şaka olmasını dileyen bile vardı  :evillol: :evillol:

Hakkaten çok acaip bi süreçti ve nerelere geldi konu.. Fabri degaja giderken böyle tek omuz aşağıda böyle mahalle maçında abilerin kaleye geçmesine izin verdiği gencin çekinikliği gibi bir havası var ya! Beni benden alıyor :) Atiba'nın ki belki çok benzer değil ama beklenti / fayda açısından aynı. Hatta Fabri Deportivo'dan ayrılırken ağlamış bunun üzerine böyle sulugöz kaleci mi olur kaleci dediğin ayı gibi olacakfelan söylemleri vardı! Aydı gözyaşları Kiev'deki maçtan sonra da o sezonun simgesi haline gelmişti. Fabri candır can.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

abi bu sene performansı kötü gignac'ın 12 maçta 3 gol 2 assist yapmış.1.004 dakika oynamış.

Az bence aradığımız leblebici değil benim fikrim.
Kanka bu ligde Güçlü - Fizikli ve Üst seviyelerde oynamış her oyuncu iş yapar

Örn : Eto - Drogba- Love - Gomis - Aboubakar

Gignac Leblebicinin önde gidenidir :tabe:

Hatta bence keşinlikle Giroud dan daha iyi bir santrafordur ama hep onun gölgesinde kaldı milli takimda
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

+Atiba ile de bir yıl daha.
Bence +5 sene yapalım gitmesin mümkünse Atiba

Alt yapıda görev yapsın yeni kartallar yetiştirsin hatta yardımcı antrenörlük yapsin

hayır en fazla taraftar fenerindir ben gs nin taraftarının bizden fazla olduğunu bile sanmıyorum
fener olsun biz olalım hep taraftar kitlesiyle gövde gösterisi yapar yüzbinleri toplarız siz hiç gsde gördünüzmü öyle kitle
tamamen şişirilmiş bir durum bu öyle 30 falanda hikaye sanmıyorum hiç bir takımın 15 i geçebileceğini
bizim en büyük kitlemiz yaşı ileri olan kitle passoligde o nedenle pek görünmüyoruz evlerinde oturup izliyorlar
bu arada kemik dediğin bizim kitlenin tamamı kemiktir zaten
Abi bütün mecralarda GS onde veya fb ile kafa kafaya

Sosyal medyadaki taraftar sayfalarındaki beğeni kitlesi olsun , resmi hesaplar olsun görüntü bu ama bana da FB nin taraftarı daha fazla gibi geliyor

Ben çok dert etmiyorum nerde çokluk orada b.kluk

Çevrimdışı artena_condari

Şenol hocayı üzenler arasında genç Beşiktaşlı arkadaşlar da var; bu arkadaşlar yıllarca güzel futbol oynamayan (ve buna rağmen doğranan) Beşiktaş'ı belki hatırlamıyorlar - şampiyon oluruz olmayız, tek dileğim bu arkadaşların Şenol hocanın "Kargalar sürüyle Kartallar yalnız uçar" sözünü hatırlaması. Velhasıl "Vefa" sezonundayız.

Çevrimdışı mellfred

Beinsports açık yayına başlamış. Normal uydulara girmiş
Çok iyi oldu bu. trol spor kanalları ve yorumcu bozmalarının Ratingi çok düşecektir. Maç özetlerini de hemen veriyorlarsa bok toplar diğerleri

Çevrimdışı Berat

Beinsports açık yayına başlamış. Normal uydulara girmiş
Çok iyi oldu bu. trol spor kanalları ve yorumcu bozmalarının Ratingi çok düşecektir. Maç özetlerini de hemen veriyorlarsa bok toplar
Sokakta en son hangi kitabı okudunuz diye sorsak ne cevap alırız çoğunlukla?  Diğer rezil yayınlar reyting almaya devam ederler.

burda babel alındığında ne sallayanlar olmuştu.
formasını söke söke alan oyuncu babel ve bunu alternatifsiz olduğu halde yaptı.
o kadar sakin oynuyorki yürüyerek çalım atıyor.
Ağır Gs li kuzenimin mesajları abi aynı senin dediklerini yazdı bana

Bu arada Babeli en çok isteyen bendim :bandit:

Forumun %90 i istemiyordu :tabe:

Kuzenimin dediklerini yazamıyorum buraya küfürlü

Ama ben Babel efsane oynuyor dediğimde olm adam çok rahat ya sinir bozucu , sinirleniyorum lan izlerken , nasılsa durtecez der gibi oynuyor yazdı bana :lol: :lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cenk Tosun | Başkan git derse, giderim. Kal derse Beşiktaş'ta yıllarca kalırım ama bu sezon şampiyon olmak istiyorum." [beIN SPORT]

Kimileri kabul etmekte zorlanabilir ama sene sonunda bence uygun bir bonservise satilmali Fabri. Egri oturup dogru konusalim neticede Fabri zayif Deportivo'nun yedek kalecisiydi, kariyerinin altin donemini yasiyor su an. Sene sonu SL'de ceyrek finale kadar falan cikarsak, Fabri de iyi oynarsa 8-10 milyon euro arasina satilabilir. Yerine daha iyi, ekstra ozellikleri olan bir kaleci aliriz. Biliyorum, Boyko ve Tolga fobi yaratti ama bu sefer oynamasi garanti bir kaleci buluruz. Tolga'yla da vedalasip yedek olarak da Berke'yi aliriz. Bence dogru hamleler olur.

Bu arada umarim artik kalecinin nasil olmasi gerektigi anlasilmistir. Kaleci dedigin uzun boylu, ince fizikli olacak. Van Der Sarr, Cech, Neuer, De Gea, Courtois vs. gibi. Pehlivan fizikli adamlar genelde iyi kaleci olamiyor, Boyko oyle, ayi Volkan oyle.

Keza sene sonunda Adriano ve Quaresma ile de vedalasacagimizi, hatta Cin'den gelecek tekliflere gore Pepe ile dahi vedalasabilecegimizi dusunuyorum (10 milyon ustu verirlerse, tamam 35 yasinda olacak ama hala dunyanin en iyi defanslarindan birisi). Yonetimin bunlarin alternatiflerini simdiden belirlemesinde fayda var. Cunku FFP bitiyor, bu adamlar da her sene yaslaniyor. 2-3 ihtiyar ve Cenk'in satisindan 45-50 milyon euro kazanabilirsek muazzam olur. :)
FABRİ den daha iyi bir kaleci 15-20 milyondan başlıyor

Bizim seviyemiz için yeterli bir kaleci ligin de en iyi kalecisi dahası Hem S.L de hemde Ligde MAÇ KAZANDIRAN bir kaleci neden gönderelim onu anlamadim :alala:

Kendi ayağımıza mı sıkalım , 14 sene sonra adam gibi bir kalecimiz olmuş bırak da ağız tadıyla izleyelim :bandit:

Etiketler: