Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2690031 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Mesela Ridvan diye bir cocuk vardi 2001 dogumlu sol bek. Bir hazirlik macinda bile bag kurabilmisti taraftarla. Tabi ki yeterli degil ama Adriano sakat, Caner geleni geceni pozisyona donusturuyor aleyhimize. Hucumda desen top kayiplarinin bir numarasi her mac. Sen bile cikip Canerde sikinti var dedin basin toplantisinda.

Orada koy Ridvani. Ne kaybedersin? En fazla bir mac kaybettirir sana (ki Canerde kaybettiriyor). Bu hem takima hem Canere mesaj olur. Senden 10 kusur yil daha kucuk bir eleman gelip seni kesiyor, kendine gel demek olur. Macta bir pres yapar tribunler gaza gelir, kosmayana mesaj olur.

Zaman zaman yapmak lazim bunu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Turk oyuncular arasinda aman aman bir fark yok
Altyapidan koy mesela fbde ismael kadar oynar u15in sagbeki ama onu koyup o cocuk kendini gosterdigi zaman yapacagi anlasmadan yoneticiler indirigandi yapamaz yoksa yoneticiler saftirik degil, cin gibi hepsi o sebeple turk takimlarinda tiransfer bitmez

Çevrimdışı tangaz

Turk oyuncular arasinda aman aman bir fark yok
Altyapidan koy mesela fbde ismael kadar oynar u15in sagbeki ama onu koyup o cocuk kendini gosterdigi zaman yapacagi anlasmadan yoneticiler indirigandi yapamaz yoksa yoneticiler saftirik degil, cin gibi hepsi o sebeple turk takimlarinda tiransfer bitmez

geçen sene karabük transfer yapmadıgı menajere para ödedi die haberler çıkmıştı nereye gidiyor bunlar ortada işte sonra küme düştük nie düştük aynı sayıştay raporları gibi raporlar çıkar kulüpler incelense, 150 kişiye yemek verilmiş belediyede 10 bin kişiye yemek verildi die fatura alınmış kulüplerinden farklı oldugunu sanmam üstelik daha kolay nasılsa dernek
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

geçen sene karabük transfer yapmadıgı menajere para ödedi die haberler çıkmıştı nereye gidiyor bunlar ortada işte sonra küme düştük nie düştük aynı sayıştay raporları gibi raporlar çıkar kulüpler incelense, 150 kişiye yemek verilmiş belediyede 10 bin kişiye yemek verildi die fatura alınmış kulüplerinden farklı oldugunu sanmam üstelik daha kolay nasılsa dernek
Abi erzurumsporda da var sikinti
Eskiden piyasada zarf atan cantacilar dolaniyordu simdi onlar menejer oldu
Bizim yaptigimiz dogruydu aslinda mendez gibi markalarla calisacaksin da onunda tehlikeleri var elini vwrdin mi kolunu kaptirirsin
Is bilenin kilic kusananin

Çevrimdışı f_madida

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ser yuvasi diye bosuna demiyoruz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

Abi erzurumsporda da var sikinti
Eskiden piyasada zarf atan cantacilar dolaniyordu simdi onlar menejer oldu
Bizim yaptigimiz dogruydu aslinda mendez gibi markalarla calisacaksin da onunda tehlikeleri var elini vwrdin mi kolunu kaptirirsin
Is bilenin kilic kusananin

abi iş hayatında winwin prensibini benimseyeceksin mendes winwin işini en seven en iyi yapan adam piyasada  şu pogbanın menajerde öyle bu adamları toplayacan etrafına adam pogba transferinden 25 milyon kaldırdı biz daha o seviye değilz mesela hiç olamayacaz orasıda ayrı ama transferde menajerin arpasını satarken bol tutacaksın mesela babel işi ondan yattı halbuki 8,5 mu verdi herifler menajere ateşleyecen 1,5unu bak sana daha ne babeller getiriyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ser yuvasi diye bosuna demiyoruz.
Abi daha terorist basi gsli
O herif hasbel kader besiktasli olaydi bizi sururlerdi istanbuldan sonra da kapatirlardi tek kehake ile taraftari da yargilarlardi diyecem de carsiyi yargiladilar zaten

Çevrimdışı mylife1903

abi iş hayatında winwin prensibini benimseyeceksin mendes winwin işini en seven en iyi yapan adam piyasada  şu pogbanın menajerde öyle bu adamları toplayacan etrafına adam pogba transferinden 25 milyon kaldırdı biz daha o seviye değilz mesela hiç olamayacaz orasıda ayrı ama transferde menajerin arpasını satarken bol tutacaksın mesela babel işi ondan yattı halbuki 8,5 mu verdi herifler menajere ateşleyecen 1,5unu bak sana daha ne babeller getiriyor.
Abi bizim nejipjani verejen isini bilen menejere unaytida satar onu 30 milyona, tamam 25ini ister belki ama gene de bi sakal birakir. Herifler koturum lindelofu 40 milyona mi caktilar
Cenki mesela 40 milyona sokardi mendez ha biz gene aldigimizi alirdik da havamiz olurdu

Çevrimiçi balkan-kartal

Keske hersey bukadar basit olsa
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı mylife1903

Paylasimci oldugunda boyle buyuk paralarin dondugu yerde hersey daha da basitlesir
Para parayi ceker der eskiler

Çevrimdışı tangaz

Paylasimci oldugunda boyle buyuk paralarin dondugu yerde hersey daha da basitlesir
Para parayi ceker der eskiler

eskiler dior ya bunu arkadaş henüz genç ondan öle demiştir

Çevrimiçi ferdi1903

Yarın akşam galibiyeti geçtim iyi bir oyun izleyeceğimizi düşünen var mı? Herkes umudunu kesti takımdan. Twitter'da instagramda BJK resmi paylaşımlarının altındaki yorumları okuyun daha 4-5 hafta öncesine kadar destek mesajları doluydu şimdi 100'de 1'den azdır pozitif yorum. Forumda da olumlu yorum görmeyeli 3-4 hafta olmuştur heralde.

eskiden besiktasimizin maci var diye sevinc ve heycan basardi yavastan,

simdi kirintisi bile kalmadi yarin mac varmis pek umrumda deil aslinda

emegi gecenlere tesekürler

Çevrimdışı AvrupaKartalı

takimi öyle bir hale getirdilerki, yenilirsek üzülmem, yenersekte hic sevinecek halim yok.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı doganay

Benim tek umudum Ljajic in artik alışma sürecini atlatıp, takımı sürüklemesi. Diğer takımlarda zaten çok kötü durumda. Biraz kıpırdanma ligi götürür.

Çevrimdışı almanci

Benim su an en cok merak ettigim Sivasi icerde zorlanarak yenerken Taraftarlar "Senol Güneesss" diye tempo tutacak mi. Bu tezahüratlarin bitmesi icin daha ne olmasi gerekiyor, körlügün derecesi acaba tam olarak ne kadar, acikcasi durumumuzu en net özetleyen sey bu olacak, saha icinde olacak olanlari asagi yukari tahmin edebiliyoruz cünkü.

Çevrimdışı f_madida

Benim su an en cok merak ettigim Sivasi icerde zorlanarak yenerken Taraftarlar "Senol Güneesss" diye tempo tutacak mi. Bu tezahüratlarin bitmesi icin daha ne olmasi gerekiyor, körlügün derecesi acaba tam olarak ne kadar, acikcasi durumumuzu en net özetleyen sey bu olacak, saha icinde olacak olanlari asagi yukari tahmin edebiliyoruz cünkü.

ne diyelim, fatih terim diyelim?

(Küfür Yasak)₆ gibi tuvalet kagidi bile olamayacak kalitede sozum ona gazetelerin gazina gelip hocayi istifaya mi davet edelim?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

aslında herşey bu kadar basit
basiti karmaşıklaştıran yine biziz.
dünyada iki üç tane büyük menejer var o gördüğün rakamlar bu menejerlerin tezgahından geçiyor
win win doğru kazanıp sanada kazandırıyorlar. Bunlarla çalışırsan oyuncunu değerli kılmak için senide avrupada değerli kılıyorlar
orda bir havuz var seninde o havuza girmenin tek yolu bu.
yönetim menejerleri davet etti uzun süre maçlara ağırladı yedirip içirdi ne oldu biz oyuncu satmaya başladık.
yedirip içirip birde kazandırırsan neler olmaz. çok bilenler menejerlere saldırıyorda
onlar olmadan ne oyuncu satabilirsin nede oyuncu alabilirsin.

Çevrimdışı almanci

ne diyelim, fatih terim diyelim?

(Küfür Yasak)₆ gibi tuvalet kagidi bile olamayacak kalitede sozum ona gazetelerin gazina gelip hocayi istifaya mi davet edelim?

Benim dedigimden anca bunu mu cikardin?

Kim ne diyorsa desin kimseyi yönlendirmiyorum ben.

Çevrimiçi Necmi

eskiler dior ya bunu arkadaş henüz genç ondan öle demiştir
gençler romantik herşeyin çok çalışarak çabalayarak kazanılacağını düşünüyor. :D
yaptığımız bütün iyi transferlerin arkasında menejerler var. Ben menejere para vermem
diyorsan sol bekin ismail olur.

Çevrimiçi Necmi

Bence tribününe güven ne zaman nasıl tepki koyacaklarını biliyorlar.
sosyal medya taraftarı olsa tribünde iki günde takım linç edilir.
bu körlük falan değil taraftar takıma gerektiği kadar yüklendi. çizgilerini
gösterdi tepkinin fazlası yarar değil zarar verir. şimdi sonuca bakacak
şu anda herkes biliyorki bu takım düzelecek eğer düzelmezse taraftar yıkmaya başlar
ve bu yıkım en tepeden başlar. Söylemişdim artık kimsenin kredisi yok ya doğru olanı yapacaklar yada
stada bile giremezler. Taraftarın hocaya destek vermesinin ana nedenide birilerinin suçun tamamını hocanın üzerine yıkıp aradan sıyrılmasına izin vermemek.
Şenol hocayı en fazla eleştiren benim herhalde ama kusura bakmada olanların faturası tek başına hocaya kesilmez hocanın yanlışları var elbet ama yanlışı olan tek omu. Burda kimse kelle istemiyor istedikleri şey takımın düzelmesi
takım iyiykende bunlar yokmuydu. takımı bu duruma getirende bunlar demekki düzeltecek olanda bunlar.
taraftar kimsenin kalbini kırmadı herkese payına düşen eleştiriyi yaptı.
ilk eleştiri hocaya geldi takım neden oynamıyor diye ikinci eleştiri yönetime geldi bu takım sizin eseriniz diye
üçüncü ve en sert eleştiride ozi ve quaresmaya geldi. Aslında taraftarın söylediği netti bu stad quaresmayı yuhalıyorsa ıslıklıyorsa
herkes dikkatli olsun. Hiç kimse Beşiktaşdan üstün değildir.
genk maçında emin ol bu işin sorumlusu olan herkes dünyanın gözü önünde uyarıldı.
Avrupa maçında quaresma ıslıklamak aslında ona dar ağacı kuruldu haberin olsun demekti
neden medel ve GG alkışlandı çokmu iyi oynadılar hayır ama son haftalarda herkes sererken bir onlar mücadele ediyordu.
burda sizi kesmiyoruz herkes haddini bilsin dedi. Severizde döverizde dediler.
hocaya tepki verdiler ama yönetime karşıda korudular. sonraki maç ozi oynadı ve yine tepki
gördü aslında bu tepki hocayadı.
artık takım iyi oynarmı bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa eskisi gibi olmaz artık taraftar sahada kırbaç şaklatıyor.
öyle kıç gezdirecek oyuncu olmaz. herkese uyarıydı uzatmanın manası yok bu lig bu takımla bu hocayla bitecek
daha ileri gidip rakipler bu durumdayken kendi bacağımıza sıkmanında manası yok

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben sizinle aynı fikirde değilim ama, 'sizin körlüğünüzün derecesi nedir acaba' gibi incitici şeyler söylemeyeceğim, çünkü birini eleştirince kendisinin yüceldiğini zannedenler gibi olamıyorum. Ortak bir değerimiz var, sevinçlerimiz üzüntülerimiz ortak, ama fikirlerimiz ayrı olunca düşman gibi konuşuyoruz birbirimizle, buna gerçekten anlam veremiyorum. Bana göre, yapılan bir eleştirinin dikkate değer olması için devamında bir de çözüm önerisi olması gerekiyor.

Benim sormak istediğim şu...

Şu anda Fikret Orman istifa etse ve olağanüstü kongrede aniden siz başkan seçilseniz, ne yapardınız ve sonuçları ne olurdu?

Diyelim yarın işe başladınız ve ilk olarak Şenol Güneş'le olan sözleşmeyi feshettiniz. Sonrasındaki planınız nedir? Kimlere teklif götüreceksiniz? Sizce kim teknik direktör olmalı? 12. hafta itibarıyla göreve başlayan teknik direktörden ne beklenmeli? Kadroda hiçbir şekilde alternatifi olmayan Gökhan Gönül, Adriano, Atiba, Babel, Ljajic, Quaresma ve Vagner Love için, yeni gelen teknik adam ne yapmalı (ya da ne yapabilir)? Kapasiteleriyle büyük hayalkırıklığı yaratan ve hiçbir yolla verim alınamayan Lens ve Larin için nasıl bir yol izlenmeli? Atiba, Medel, Oğuzhan ve Tolgay'ın oluşturduğu orta saha kontenjanında, kaleye şut atabilen tek bir oyuncu yokken, umut bağladığımız forvetler Vagner Love ve Mustafa Pektemek iken yeni teknik direktör hücum planlarını nasıl zenginleştirmeli?
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Ben sizinle aynı fikirde değilim ama, 'sizin körlüğünüzün derecesi nedir acaba' gibi incitici şeyler söylemeyeceğim, çünkü birini eleştirince kendisinin yüceldiğini zannedenler gibi olamıyorum. Ortak bir değerimiz var, sevinçlerimiz üzüntülerimiz ortak, ama fikirlerimiz ayrı olunca düşman gibi konuşuyoruz birbirimizle, buna gerçekten anlam veremiyorum. Bana göre, yapılan bir eleştirinin dikkate değer olması için devamında bir de çözüm önerisi olması gerekiyor.

Şu anda Fikret Orman istifa etse ve olağanüstü kongrede aniden siz başkan seçilseniz, ne yapardınız ve sonuçları ne olurdu?

Diyelim yarın işe başladınız ve ilk olarak Şenol Güneş'le olan sözleşmeyi feshettiniz. Sonrasındaki planınız nedir? Kimlere teklif götüreceksiniz? Sizce kim teknik direktör olmalı? 12. hafta itibarıyla göreve başlayan teknik direktörden ne beklenmeli? Kadroda hiçbir şekilde alternatifi olmayan Gökhan Gönül, Adriano, Atiba, Babel, Ljajic, Quaresma ve Vagner Love için, yeni gelen teknik adam ne yapmalı (ya da ne yapabilir)? Kapasiteleriyle büyük hayalkırıklığı yaratan ve hiçbir yolla verim alınamayan Lens ve Larin için nasıl bir yol izlenmeli? Atiba, Medel, Oğuzhan ve Tolgay'ın oluşturduğu orta saha kontenjanında, kaleye şut atabilen tek bir oyuncu yokken, umut bağladığımız forvetler Vagner Love ve Mustafa Pektemek iken yeni teknik direktör hücum planlarını nasıl zenginleştirmeli?
Gece gece içim karardı  :bandit:

Çevrimdışı Librarius

eskiden besiktasimizin maci var diye sevinc ve heycan basardi yavastan,

simdi kirintisi bile kalmadi yarin mac varmis pek umrumda deil aslinda

emegi gecenlere tesekürler

Kulubun parlayan cehresini sondurdu Besiktas yonetimi. Iki sene ust uste sampiyon olan, rakipleri FFP kıskacına girerken FFP kıskacından cikan bir takimi bu hale getirmek icin gercekten yetenek gerekirdi.

Fikret Orman ve adamlari daha sezon baslamadan camianın modunu yerle bir ettiler. "Taraftar isine baksin" diye efelenen başkanın o efelenmelerinden bir eser kaldi mi? Kalmadı çünkü güzel giden islerin icine ettiklerini farkettiler. Basariyla birlikte kibirlendiler, "ben yoksam Besiktas yok" gibi komik cümleler kurmaya başladılar.

Koskoca transfer sezonunu tatil yaparak geçirip, bunu sorgulayan taraftarlara "ben Besiktas kulübünün calisani degilim, para almadan bu isi yapıyorum" diye efelenen baskan simdi cikmis "devre arasında gerekli transferleri yapacağız" diyor. Sahi niye tutuştu bu kadar? 

Kim ne derse desin Fikret Orman ve adamlari Besiktas'in basarilarini engellediler. Sahsen ben artık bu yönetimden bir fayda gelecegini düşünmüyorum ve takimin da kendine gelecegini sanmıyorum. Cunku modumuzu yerle bir ettiler. Takimin ruhu cozuldu, hocanin kimyası iyi degil, taraftar takima olan inancını yitirdi. Onceden Besiktas'in macinin olduğu gunden bir gun once heyecandan uyuyamiyordum simdi vallahi gram heyecan yok.  Umarım Mayis secimlerinde Ahmet Nur Cebi iyi bir kadro kurar ve secime girer. Bu baskan ve yönetimden kurtulamazsak yine fasit bir daireye hapsoluruz Yildirim Demirören donemi gibi.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Savaş

Şurası çok acı değil mi ya..

Atiba, Medel, Oğuzhan ve Tolgay'ın oluşturduğu orta saha kontenjanında, kaleye şut atabilen tek bir oyuncu yokken...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sezon basi demistim ne var ne yok satalim diye. Sampiyonda olamiyoruz.

4. olabilmek  icin pepe'ye 5 milyon euro bayiliyoruz.

Az kaldi 3 buyuklerin alicilari bekliyor.

ilk Ts patlayacak, sonra f.saray, sonra biz yada fener.

Çevrimdışı mylife1903

Sezon basi demistim ne var ne yok satalim diye. Sampiyonda olamiyoruz.

4. olabilmek  icin pepe'ye 5 milyon euro bayiliyoruz.

Az kaldi 3 buyuklerin alicilari bekliyor.

ilk Ts patlayacak, sonra f.saray, sonra biz yada fener.
Kiralik layicle kiralik ikarusu cikarirsak 60milyom covari bir takim degeri cikacak
Onlarin da piyasa degeri ocak guncellemesinde 8milyon civarina iner
Cok para verip anca tercih ediliyoruz, tercih edenler de ahim sahim degil zaten
Cok parayi defansa yatirmanin fazla bir numarasi yok zaten. Simdi 3 milyon maas alan vidayi da zor satarsin, 5 milyona yakin alan pepeyi de.
Sat sat sat donemindeysen zaten maaslari iyi ayarlaman lazim pekto neden gitmiyor, kimse bizim gibi 1.7 vermedigi icin herifin ederi 800
Adriyanoyu 1.7ye oynatiyoruz caneri de
Bir suru garip is var.