Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2715879 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Caner yerine Medel olsa? Kalede de Tolga oynasın 40 yılda 1 oynayınca kalesinde devleşiyor  :ok:

karyusun tolgadan iyi yaptığı tek şey yok gözümde

kimse topu oyuna sokma demesin die de ekleyeyim önünü keseyim yemişim oyuna sokmayı önce gol yemesin gol topu oyuna sokacak biri bulunur
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

değişik bi iklim bu lig herkes bize gelince değişik bir şeyler oluyor ayew bize golü atar sonra futbol adına tek doğru yapmaz sakho bize golü atar sonra golü unutur bunlar hep bizden puan çalar sonra sezonun vasat altı kalecileri bize karşı berlin panteri kesilir. ne kadar kanserojenlik arasan var bize karşı. sanki bu pis lig bünyesine kabul etmiyor bizi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

karyusun tolgadan iyi yaptığı tek şey yok gözümde

kimse topu oyuna sokma demesin die de ekleyeyim önünü keseyim yemişim oyuna sokmayı önce gol yemesin gol topu oyuna sokacak biri bulunur

Doğru gol yemediği 1 maç var galiba :ok: Ligte 8, UEFA'da 3, hazırlık maçında 1 kere toplam 12 maça çıkmış.. Bi tek Kayseri maçında gol yememiş 11 maçta yemiş.

Doğru gol yemediği 1 maç var galiba :ok: Ligte 8, UEFA'da 3, hazırlık maçında 1 kere toplam 12 maça çıkmış.. Bi tek Kayseri maçında gol yememiş 11 maçta yemiş.

O zaman kadroyu değiştiriyorum..

Kalede Mrmic, sağ bek tercüman Halil, sol bek tercüman Arda, 10 numara Guti, forvet İlhan, Guti yorulunca dk 65 gibi Süreyya abiyle değişir  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

O zaman kadroyu değiştiriyorum..

Kalede Mrmic, sağ bek tercüman Halil, sol bek tercüman Arda, 10 numara Guti, forvet İlhan, Guti yorulunca dk 65 gibi Süreyya abiyle değişir  :lol:
Sureyya abi oynayamaz futbolu unutmustur 30 senedir kulubede

Çevrimdışı tangaz

Sureyya abi oynayamaz futbolu unutmustur 30 senedir kulubede

"lan bıyıklı kaç senedir maça gelirim hep yedeksin"

Çevrimdışı tugozcan

Hocanin biraz genclere yonelmesi lazim. Tabi ki cikan oyuncular Besiktas seviyesinde degil kabul etmek gerekir. Ama bizde neredeyse hic sans bulamiyorlar.

Zaten takimin genel goruntusu iyi degilken bu tip oyuncularin varligi en azindan hirs ve istek olarak olumlu yansiyabilir.

Bu oyuncularin yaptigi hatalarda kimseye batmaz. Mac kaybettirse bile cani sagolsun der geceriz.

Zaten ayni mevkide 2 oyuncunda sakat oldugunda altyapidan biri cikip oynayamayacaksa bu altyapi neden var insan sorguluyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tugozcan

nedeni bence hoca değişikliğinde şampiyonluk yarışından kopulacağı inanışı var.şuan öyle ya da böyle halen yarıştasın olası değişikliğin yarıştan kopuş anlamı taşıdıgını düşünenler td değişikliği istemiyor.
Bence asil sebebi kimsenin icine sinen aday olmamasi. Turk futbolunun en buyuk darbogazi bu zaten.

Son 15 yilda Turkiye'ye gelip basari elde edebilen yabanci teknik adam sayisi yok denecek kadar az. En kariyerlisinden en gencine bir cok hoca denendi ama sonuc 0.

Buna bagli olarak olusan algiyla ligde kimse yabanci denemiyor artik. 25 kisilik teknik adam havuzundan donup duruyor tum Anadolu kulupleri. 4 buyuklerin ise daha dar bir havuzu var. Hal boyle olunca ne futbol olarak ilerleyebiliyoruz ne de lig olarak.

Yahu 18 takimli bir lig var. Asagi yukari her takim ayni dizilisle oynuyor. Boyle bir durum dunyada yoktur muhtemelen. Bu konuda tek farkliligi deneyen adam Cocu idi. Gerisini siz dusunun.

Çevrimdışı tangaz

Hocanin biraz genclere yonelmesi lazim. Tabi ki cikan oyuncular Besiktas seviyesinde degil kabul etmek gerekir. Ama bizde neredeyse hic sans bulamiyorlar.

Zaten takimin genel goruntusu iyi degilken bu tip oyuncularin varligi en azindan hirs ve istek olarak olumlu yansiyabilir.

Bu oyuncularin yaptigi hatalarda kimseye batmaz. Mac kaybettirse bile cani sagolsun der geceriz.

Zaten ayni mevkide 2 oyuncunda sakat oldugunda altyapidan biri cikip oynayamayacaksa bu altyapi neden var insan sorguluyor.

kesinlikle katılıyorum hoca bu konuda fazla inatçı hiç şans vermiyor desek abartmış olmayız birde işler iyi giderken yapmalıydı bunları işler iyi giderken o gençlere şans vermekte verim almakta daha kolay olur.

Çevrimdışı tangaz

Bence asil sebebi kimsenin icine sinen aday olmamasi. Turk futbolunun en buyuk darbogazi bu zaten.

Son 15 yilda Turkiye'ye gelip basari elde edebilen yabanci teknik adam sayisi yok denecek kadar az. En kariyerlisinden en gencine bir cok hoca denendi ama sonuc 0.

Buna bagli olarak olusan algiyla ligde kimse yabanci denemiyor artik. 25 kisilik teknik adam havuzundan donup duruyor tum Anadolu kulupleri. 4 buyuklerin ise daha dar bir havuzu var. Hal boyle olunca ne futbol olarak ilerleyebiliyoruz ne de lig olarak.

Yahu 18 takimli bir lig var. Asagi yukari her takim ayni dizilisle oynuyor. Boyle bir durum dunyada yoktur muhtemelen. Bu konuda tek farkliligi deneyen adam Cocu idi. Gerisini siz dusunun.

gelen yabancılar 3. kalite zaten 1. kalite gelmez gelse afallar yatmayan geciken maaşları görünce oha falan olur. içimize sinen yerli yok bunda da doğrusun.

sistem konusunda daha katısıda var geçen yazdım belçika mesela altyapıdan üstyapıya milli takım dahil tüm ülke 433 oynuyor ülke politikası hatta emri gibi bir durum war orda.

Yarın akşam galibiyeti geçtim iyi bir oyun izleyeceğimizi düşünen var mı? Herkes umudunu kesti takımdan. Twitter'da instagramda BJK resmi paylaşımlarının altındaki yorumları okuyun daha 4-5 hafta öncesine kadar destek mesajları doluydu şimdi 100'de 1'den azdır pozitif yorum. Forumda da olumlu yorum görmeyeli 3-4 hafta olmuştur heralde.

Çevrimdışı tangaz

Yarın akşam galibiyeti geçtim iyi bir oyun izleyeceğimizi düşünen var mı? Herkes umudunu kesti takımdan. Twitter'da instagramda BJK resmi paylaşımlarının altındaki yorumları okuyun daha 4-5 hafta öncesine kadar destek mesajları doluydu şimdi 100'de 1'den azdır pozitif yorum. Forumda da olumlu yorum görmeyeli 3-4 hafta olmuştur heralde.

hep @tuncaboylu yüzünden oldu bunlar

hep @tuncaboylu yüzünden oldu bunlar

Bari sosyalkartal gelse de transfer uydursa bize :lol: Gerçi transfer yazınca siliyorlar hemen yazıyı sezon başlamadı diye.

Çevrimdışı tangaz

Bari sosyalkartal gelse de transfer uydursa bize :lol: Gerçi transfer yazınca siliyorlar hemen yazıyı sezon başlamadı diye.

soysal değişik bir durum kalemide güzel eğlendiriyor milleti ama yazdıklarının tümünün yalan oldugu öyle çok belli ki. ama tuncaboylu her koşulda bi pozitiflik bulurdu.
[ Son Düzenleme: 07 Kasım 2018, 15:08:02 tangaz ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaşımız, UEFA Avrupa Ligi I Grubu’nda yarın saat 20.55’te Luminus Arena’da Genk ile karşılaşacak.
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Genk maçı kadrosuna şu futbolcularımızı dahil etti:
Tolga Zengin
Loris Karius
Utku Yuvakuran
Pepe
Enzo Roco
Domagoj Vida
Fatih Aksoy
Caner Erkin
Gary Medel
Necip Uysal
Tolgay Arslan
Oğuzhan Özyakup
Adem Ljajic
Dorukhan Toköz
Jeremain Lens
Ryan Babel
Ricardo Quaresma
Vagner Love
Cyle Larin
Mustafa Pektemek

Çevrimdışı mylife1903

gelen yabancılar 3. kalite zaten 1. kalite gelmez gelse afallar yatmayan geciken maaşları görünce oha falan olur. içimize sinen yerli yok bunda da doğrusun.

sistem konusunda daha katısıda var geçen yazdım belçika mesela altyapıdan üstyapıya milli takım dahil tüm ülke 433 oynuyor ülke politikası hatta emri gibi bir durum war orda.
Abi futbolcularda kotunun az kotusu diyoruz hoca konusunda da yaklasim bu olmali
Senol gunesle bi doku uyumu var camiada baska hoca olsa kufur yerdi o alkis aliyor boyle adami tutacaksin
Gs mesela kac sefer ftyi gonderdi kac sefer getirdi bulmussun oturaxaksin sirtina
Aynisi fb ile aykut icin de gecerli
Camialarda yuz eskimesk metal yorgunlugu falan oluyor ama hocayi tutmak uzun vadede maddi olarak da faydalidir
30 senede bisi degismedi bu ligde 30 senede ayni hoca kalaydi bizde en kotu ayni sayida kupa alirdik ama borcumuz kesin daha az olurdu
Simdi senol gunesi cekip konussa yonetim hocam durumlar bu seneye 10 adam gonderecez 2 adam alacaz senol gunes yoluna eldeki malzeme ile devam eder bisiler yapmaya calisir ustelik taraftar da yardimci olur
Ha senolu gonderip baskasini getirip bu hamleyi yapsan hoop bastan baslariz

Çevrimdışı tangaz

Abi futbolcularda kotunun az kotusu diyoruz hoca konusunda da yaklasim bu olmali
Senol gunesle bi doku uyumu var camiada baska hoca olsa kufur yerdi o alkis aliyor boyle adami tutacaksin
Gs mesela kac sefer ftyi gonderdi kac sefer getirdi bulmussun oturaxaksin sirtina
Aynisi fb ile aykut icin de gecerli
Camialarda yuz eskimesk metal yorgunlugu falan oluyor ama hocayi tutmak uzun vadede maddi olarak da faydalidir
30 senede bisi degismedi bu ligde 30 senede ayni hoca kalaydi bizde en kotu ayni sayida kupa alirdik ama borcumuz kesin daha az olurdu

Simdi senol gunesi cekip konussa yonetim hocam durumlar bu seneye 10 adam gonderecez 2 adam alacaz senol gunes yoluna eldeki malzeme ile devam eder bisiler yapmaya calisir ustelik taraftar da yardimci olur
Ha senolu gonderip baskasini getirip bu hamleyi yapsan hoop bastan baslariz

:claps: :claps: :claps:

Çevrimiçi Necmi

medel yok atibada listede yok necibi ortada kullanacaktık yahuu neyse dorukhan ortaya geçer ya da tolgay ozzi layiç üçlüsü oynar  :ebebe:
dorukhanın ortada oynadığı kadar sağ bek oynamışlığı var hoca zaten böyle mecbur kalmadıkça genç oynatmaz
uefa kadrosunuda rotasyon çıkartsın zaten burdaki genk maçıyla biz dolmuşu kaçırdık. bundan sonra kına yaksınlar ben olsam hocanın yerine quaresmayı sağ bek oynatırım.

Çevrimiçi Necmi

medel yok atibada listede yok necibi ortada kullanacaktık yahuu neyse dorukhan ortaya geçer ya da tolgay ozzi layiç üçlüsü oynar  :ebebe:
olmadı 3-5-2 oynayıversin bir zahmet bu maçta uzun oyna orta aç oynamasın zaten ileri top götürebileceğimizi bile sanmıyorum.

Çevrimiçi Necmi

dostum alt yapıdan çıkan oyuncu Beşiktaş seviyesinde olamaz zaten bu eşyanın tabiatına aykırı
çocuk kadroya girer oynadıkça Beşiktaş seviyesine gelir yoksa istersen real alt yapısından çıkart getir takıma
yine Beşiktaş seviyesinde değildir. siz 18 yaşında 100 M bonservisli özel oyuncu çıkacak sanıyorsunuz o tip oyuncu
on yılda bir çıkar dünya genelinde. bakıyorsun 21-22 yaşında oyunculara bulmuşlar diyorsun ama geçmişine bak onlar 18 yaşında a takıma yükselmiş 4 yıl bir varlık göstermemiş sabredilip beklenmiş şimdi güven 18 yaşında burda onu 4 yıl bekleyecek bir allahın kulu varmı seneye iki maç oynasın gol atamasın çöp ilan edip davulla göndermeye çalışırlar.
genç oyuncu alt yapıdan a takıma çıkart oynat oyuncusu değildir kaç sene kulübede oturup maç izlemesi a takımla antrenman yapması lazım

Çevrimdışı tugozcan

Aslinda biz bayadir kotu oynuyoruz. Gecen sene basinda basladi bu durum. Yani bizim elimizde Cenk varken de Tosic varken de Talisca varken de kotuyduk oyun olarak. Sampiyonlar liginde bize onlem almayan takimlarla oynadik ve orta oyunumuz oldukca basarili isledi. Sezonu da kurtaran bu oldu.

Gecen sene nispeten sonuc alabiliyorduk bu sene sonucta alamaz olduk. Talisca vuruyordu 30 metreden mac aliyordu. Cikip kafa vurabiliyordu ortalara mac aliyordu. Kimse konusmuyordu o yuzden mac basina kac orta actigimizi.

Zaten insanlari karamsarliga iten sey bu. Kendimizi yenilemedik. Kadro olarak geriye gittik. Daha kotu bir kadroyla zaten kotu olan oyun planini oynamaya calisiyoruz hala.

Çevrimdışı tangaz

dorukhanın ortada oynadığı kadar sağ bek oynamışlığı var hoca zaten böyle mecbur kalmadıkça genç oynatmaz
uefa kadrosunuda rotasyon çıkartsın zaten burdaki genk maçıyla biz dolmuşu kaçırdık. bundan sonra kına yaksınlar ben olsam hocanın yerine quaresmayı sağ bek oynatırım.

kampta denediler o çocugu olmamıştı sanırım bekte

Çevrimdışı mylife1903

Caner kadar oynar be abi ama penalti falan yaptirir, yaptirdigi penaltiyi kullansa piroblem degilde

Çevrimdışı tugozcan

dostum alt yapıdan çıkan oyuncu Beşiktaş seviyesinde olamaz zaten bu eşyanın tabiatına aykırı
çocuk kadroya girer oynadıkça Beşiktaş seviyesine gelir yoksa istersen real alt yapısından çıkart getir takıma
yine Beşiktaş seviyesinde değildir. siz 18 yaşında 100 M bonservisli özel oyuncu çıkacak sanıyorsunuz o tip oyuncu
on yılda bir çıkar dünya genelinde. bakıyorsun 21-22 yaşında oyunculara bulmuşlar diyorsun ama geçmişine bak onlar 18 yaşında a takıma yükselmiş 4 yıl bir varlık göstermemiş sabredilip beklenmiş şimdi güven 18 yaşında burda onu 4 yıl bekleyecek bir allahın kulu varmı seneye iki maç oynasın gol atamasın çöp ilan edip davulla göndermeye çalışırlar.
genç oyuncu alt yapıdan a takıma çıkart oynat oyuncusu değildir kaç sene kulübede oturup maç izlemesi a takımla antrenman yapması lazım
Abi orasi oyle de, bizde bunu yapanda yok ki. Senol Hocanin 4. Senesindeyiz, duzenli olarak kulubede duran oyuncu bile yok. Mac mac zorunluluktan Fatih Aksoy girebiliyor sadece kadroya. Hatta bazi maclar sakatlardan dolayi eksik duruyoruz kulubede yine bir altyapi oyuncusu olmuyor.

Duzenli duran tek genc Utku. O da altyapi degil transfer zaten. Avantaji da kaleci olmasi. Yine genc transferlerden Guven ve Dorukhan bu sene bazi maclarin kadrosuna alinmadi mesela. Onceki senelerde de bu tip oyuncularimiz oldu.

Son zamanlarda pek yasamiyoruz bunu ama onceki senelerde mac 3-0 a gelirdi, herkes dillendirmese de bir genc girse de izlesek derdi icinden. Oyuna Pektemek girerdi mesela.

Hocanin bazi firsatlarda degerlendirmesi lazim, 10 dk bile olsa sans vermesi lazim 18-19 yas dinlemeden. Her zaman iyi giderken degil bazen kotu giderkende bir altyapi oyuncusu oynatmak bir cok acidan avantaj saglar takima.

Çevrimdışı tugozcan

Mesela Ridvan diye bir cocuk vardi 2001 dogumlu sol bek. Bir hazirlik macinda bile bag kurabilmisti taraftarla. Tabi ki yeterli degil ama Adriano sakat, Caner geleni geceni pozisyona donusturuyor aleyhimize. Hucumda desen top kayiplarinin bir numarasi her mac. Sen bile cikip Canerde sikinti var dedin basin toplantisinda.

Orada koy Ridvani. Ne kaybedersin? En fazla bir mac kaybettirir sana (ki Canerde kaybettiriyor). Bu hem takima hem Canere mesaj olur. Senden 10 kusur yil daha kucuk bir eleman gelip seni kesiyor, kendine gel demek olur. Macta bir pres yapar tribunler gaza gelir, kosmayana mesaj olur.

Zaman zaman yapmak lazim bunu