Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2675437 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Eskiden kendi evimizde Rize maçına 2 avans verip çıksak bile galibiyet yazardım.. Şimdi 3 ihtimal de eşit.. Acayip güven kaybı yaşıyorum..

Çevrimdışı mylife1903

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mylife1903

Eskiden kendi evimizde Rize maçına 2 avans verip çıksak bile galibiyet yazardım.. Şimdi 3 ihtimal de eşit.. Acayip güven kaybı yaşıyorum..
Pisikolocik bunlar iki sakinlestirici salla ya da anestezi %40dereceli

Pisikolocik bunlar iki sakinlestirici salla ya da anestezi %40dereceli

Rize'yi yendik diyelim haftaya Şenol Hoca'nın kabusu Başakşehir maçı.. Oysa şu iki maçı alsak belki Gs de puan kaybedecek haftaya Fb'ye, direkt liderliğe çıkıcaz. Geçen sene de böyle oldu fırsat geldikçe tepiyoruz tam her şey bitti diyoruz önümüze bi fırsat daha geliyo tepiyoruz. Şöyle bi 5-6 maçlık galibiyet serisi ve iyi oyun yakalamadan bana o güven gelmicek.

Çevrimdışı celiker1

Uefa kupasını kenara itip ligde değişmeyen ideal on biri bulmalıyız bir an önce.Pepe-Medel defans göbegi,sol bek Adriano,Oğuzhan-Atiba orta sahası,Babel-Ljajic-Lens-Love hücum hattı artık değişmeden ısrar edilmeli her maç.Mümkünse Adriano oynamayacağı zaman yerine Medel düşünülmeli,Caner üçüncü tercih olmalıdır.Lens'e birinci tercih olduğü hissettirilmeli,Q7 sonradan oyuna girdiğinde tavır yapıp kırmızı kartlık girişler yaparsa kadro dışı bırakılmalıdır.Hala bu ligin en iyisi biziz.Taraftar dahil havamızı yakalamamız lazım.Önümüzdeki 2 maçı yani liderliği alıp bu havayı yakalayabilmek çok yakın
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı sozkul

Bence gerek var. Ljajic den fazla beklentim yok. Şu ana kadar maalesef hayal kırıklığı.

Ljajic için konuşmak için biraz erken ama yanlış takıma ve yanlış ülkeye geldiğibi düşünüyorum. Tam Ispanyalık topçu.
Türk futbolu için fazla yumuşak.
Hem Oğuzhan hem Adem, ileriye doğru çok bol ters koşu yapan forvetleri olan ve iyi alan savunması yapan takımlarda parlayabilirler, ama bizim gibi statik oynayan bir takımın içinde top kapıp, pres yapıp, alan kapatıp birde gol atmaları ve asist yapmaları bekleniyor, olmuyor işte.. Yapabilecekleri birşey değil.

Çevrimdışı eaglekartal

ben şenol güneşe olan inancımı geçen sene kaybetmiştim,bu sene ise artık sadece inancımı değil,sevgi ve saygımı da kaybettim,bunca yıldır tek genç oyuncu oynatmadan,alttan çıkarmadan,35 yaş ortalamalı geberik takıma bizi mahkum eden,kenarda ölü gibi duran ruhu gitmiş bir adam gözümde.tez zamanda dilerim cocunun başına gelen şenol güneşinde başına gelir ve görevinden ayrılır,yoksa bu heyecansızlık,ölü toprağı ile hiçbir halt olmaz bizden

Çevrimdışı annoca

durum şenol hocalık mı emin değilim.

sonuçta antrenmanlarda oyuncuları görüyor ve biliyor. şu niye oynamadı diyoruz diğer maç şans veriyor beceremiyor, fabri hariç çoğu oyuncuda bunu gördük. bende tolgay bu haldeyken dorukhanı sahada görmek isterim acaba ne yapar diye düşünüyorum veya forvetler bu haldeyken güven nasıl bir performans gösterirdi diye düşünmüyor değilim ama hoca sonuçta oyuncuları antrenmanlarda görüyor.

bence sıkıntı transferler. hocanın istediği tarz da adamlar mı alınıyor yoksa artık kim denk gelirse mi diye mi

Çevrimdışı f_madida

ben şenol güneşe olan inancımı geçen sene kaybetmiştim,bu sene ise artık sadece inancımı değil,sevgi ve saygımı da kaybettim,bunca yıldır tek genç oyuncu oynatmadan,alttan çıkarmadan,35 yaş ortalamalı geberik takıma bizi mahkum eden,kenarda ölü gibi duran ruhu gitmiş bir adam gözümde.tez zamanda dilerim cocunun başına gelen şenol güneşinde başına gelir ve görevinden ayrılır,yoksa bu heyecansızlık,ölü toprağı ile hiçbir halt olmaz bizden

Sanki muhtesem bir genc oyuncu grubu var da hoca oynatmiyor. Eskisehirsporda kume dusmemeye oynayan Dorukhan mi super oyuncu? Adanademirspor'da bile bu sene adam gibi oynayamayan Orkan Cinar mi? Roco mu? Larin mi? Kim var oynamayan?

Fatih ihtiyac varken oynadi, yeri gelir yine oynar. Guven yine hazirlik macinda bir miktar oynadi. Bu adamlari koysa su ortamda iki hatada bunlarin Besiktas'taki kariyeri bitecek. Ha kuvveti olan, yetenegi olan zaten alir o formayi.

Ne istedigini bilmiyor insanlar. Takim basarili mi olsun, yoksa sadece oyuncu mu yetistirsin. Sen adam gibi genc oyuncu verirsen hoca zamanla oynatir, kazanir o adami. Cenk Tosun'u nasil vitrine koyduysa zamani geldiginde kaliteli adami parlatir. Ama gidip de Larin'i verirsen hocanin eline, niye Larin'i oynatmiyor diye elestiremezsin.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yoruk

Sanki muhtesem bir genc oyuncu grubu var da hoca oynatmiyor. Eskisehirsporda kume dusmemeye oynayan Dorukhan mi super oyuncu? Adanademirspor'da bile bu sene adam gibi oynayamayan Orkan Cinar mi? Roco mu? Larin mi? Kim var oynamayan?

Fatih ihtiyac varken oynadi, yeri gelir yine oynar. Guven yine hazirlik macinda bir miktar oynadi. Bu adamlari koysa su ortamda iki hatada bunlarin Besiktas'taki kariyeri bitecek. Ha kuvveti olan, yetenegi olan zaten alir o formayi.

Ne istedigini bilmiyor insanlar. Takim basarili mi olsun, yoksa sadece oyuncu mu yetistirsin. Sen adam gibi genc oyuncu verirsen hoca zamanla oynatir, kazanir o adami. Cenk Tosun'u nasil vitrine koyduysa zamani geldiginde kaliteli adami parlatir. Ama gidip de Larin'i verirsen hocanin eline, niye Larin'i oynatmiyor diye elestiremezsin.
işte anlamayanlar var bunları.
Roco oynamıyorsa kötüdür.Necip oynuyorsa düşünün Roco nasıl adam ? "Çıktığında da görüyoruz zaten" kimse orjin falan demesin yani.
Orkan diyorlar Leipzig maçında 2-3 hareket yaptı diye.Eee arkadaş Almanya'da yaptı Adana'da neden yapamıyor ?
Larin nasıl yeri gelince oynadı ? Diğerleri de oynayacak duruma geldiklerinde oynarlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Maça gidemeyip kombinesini devir yapabilecek olan olan var mı ? :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

durum şenol hocalık mı emin değilim.

sonuçta antrenmanlarda oyuncuları görüyor ve biliyor. şu niye oynamadı diyoruz diğer maç şans veriyor beceremiyor, fabri hariç çoğu oyuncuda bunu gördük. bende tolgay bu haldeyken dorukhanı sahada görmek isterim acaba ne yapar diye düşünüyorum veya forvetler bu haldeyken güven nasıl bir performans gösterirdi diye düşünmüyor değilim ama hoca sonuçta oyuncuları antrenmanlarda görüyor.

bence sıkıntı transferler. hocanın istediği tarz da adamlar mı alınıyor yoksa artık kim denk gelirse mi diye mi
Hoca antremanda ne görüyor ben çok merak ediyorum.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Hoca bir şey görmek istiyorsan önce kendine bakmalı.

Değişik bir paket yapalım;

Emre, irfan, soner, Mahmut bize gelsin
Atiba, medel, ozi, tolgay başağa gitsin bakalım neler değişecek

Çevrimdışı mylife1903

Emre ile mossoro gelsin baslasin hemen yas ortalamamiz dusuyor layic falan oynayinca

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Obur paketi de ben yazam
Adebayor viska napolyoni bayic bize gelsin
Lens quaresma pektemek larin verelim

Çevrimiçi Necmi

Rize'yi yendik diyelim haftaya Şenol Hoca'nın kabusu Başakşehir maçı.. Oysa şu iki maçı alsak belki Gs de puan kaybedecek haftaya Fb'ye, direkt liderliğe çıkıcaz. Geçen sene de böyle oldu fırsat geldikçe tepiyoruz tam her şey bitti diyoruz önümüze bi fırsat daha geliyo tepiyoruz. Şöyle bi 5-6 maçlık galibiyet serisi ve iyi oyun yakalamadan bana o güven gelmicek.
iki maçı kazansakda lider olamayız averajdan kaybederiz

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi underworld

Doğru hatta komple değişelim bakalım ne olacak.
Arda vs babıl da iyi olur haa

Adebayorun da 2 gol 2 asisti var bu arada.
Geçen seneki bizim maçtan sonra yerlerde sürünüyor.
Obur paketi de ben yazam
Adebayor viska napolyoni bayic bize gelsin
Lens quaresma pektemek larin verelim

Çevrimdışı mylife1903

Doğru hatta komple değişelim bakalım ne olacak.
Arda vs babıl da iyi olur haa

Adebayorun da 2 gol 2 asisti var bu arada.
Geçen seneki bizim maçtan sonra yerlerde sürünüyor.
Pepe atiba adriyano babel kalsin
Kalanlari ts ile bile degisirim

Çevrimiçi Necmi

barbekunun anlamini ogretsek de tiksinse futbolcular. orta cagda avrupalilarin avladiklari domuzlari popo ve sakalindan gecen sisle kizartmasindan dolayi bugune gelmis bir terim. (barba e que) :D
anlamını öğrendim ama tiksinmedim bizde buna şişe geçirme diyoruz :D
orda şişie geçirince artık o domuz domuz olmaktan çıkıyor mamül maddeye dönüşüyor
hiç bu güne kadar yediğin etin bir canlı olduğunu düşündünmü bunu sadece çocuklar ayırt edebiliyor
o nedenle canlı gördükleri bir hayvanın etini kolay kolay yediremezsin.

Çevrimiçi Necmi

bir şey değişmez hoca yeni oyuncu diye sezon sonuna kadar forma vermez :D

Çevrimdışı mylife1903

bir şey değişmez hoca yeni oyuncu diye sezon sonuna kadar forma vermez :D
Emre ile mossoro oynar abi
Hocanin askerlik arkadasi onlar

iki maçı kazansakda lider olamayız averajdan kaybederiz

Bakarsın hem Rize'yi ve Başakşehir'i 4'leriz bi de Kasımpaşa yenildi mi imkansız değil..   :lol: