Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 176068 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:45:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
değerli kardeşim @çağrı rica ediyorum bana ne yapacağımı söyleme , ben art niyetli yazı gördüğümde şüphelenmek benim hakkım ,ve bunu sonuna kadar yapacağım ve kimseye de hakaret etmedim ben bu insanların beşiktaşlı olmadığını da söylerim .

@ahmet türker abi yaşına saygım var, görüşlerine de aynı şekilde.

Ancak kusura bakma, kırılma da bana söylerim. Ben bunları 18-20 yaşındaki arkadaşlar yaptığında nasıl uyarıyorsam seni de uyarırım yönetici olarak çünkü bu kural dışı.

Onlar nasıl saygı duyuyorlarsa senin de duyman gerekiyor.

Dediğim gibi Beşiktaşlı olmadığını söylersen birisinin ben mesajı silerim seni de uyarırım. Buna asla izin vermem burada.

Eğer ne yapman gerektiğini söylemememi istiyorsan, yapmaman gereken şeyleri de yapmamalısın.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı alperenn58

dostum Oğuzhan çok iyi bir oyuncu ve bu takımda her zaman oynar. Haksızlık ediyorsun

sosa top oynamadi bugun oguzhani maca aliyorsan ona top vermelisin ucgen kurmalisin ver kac yapmalisin oguzhani her zaman begendim halada begeniyorum bugun tore sosa atiba  olcay  gununde  degildi  oynadigin takim livrpl ve deplasman bence o kadar kotu oynamadik  mottanin sorumsuz penaltisi olmasa berabere biterdi

Çevrimdışı zbrnsky

Sene sonu 7-8 transfer lazım.Demba,Gökhan,Sosa dışında takımda futbolcu yok.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kimseyi silmemiz gerekmiyor silmeyeceğim de ama herkes birbirine saygılı davranacak.

Hepimiz üzgünüz ama bu birbirimizi kırmamız için sebep değil. Hele ki Beşiktaşlılığı sorgulamak hiç değil.

Moraller bozuksa ve kontrol edmeyecekse girmeyin doruma 2 saat gelin sonra yazın bu kadar basit.

@Yutek71 sen de maç içinde çok fazla küfür vb gördüm aynı şekilde yazarken kendine hakim olmak zorundasın.
Tamam abi dikkat ederim
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serkan7738

ayrıca ben halı gibi bir zemin bekliyordum bu bizim içinde avantaj olabilirdi tothanem maçındaki gibi ama zemin beni hayal kırıklığına uğrattı

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Ersan yok, Motta zaten yapacağını yaptı, yedeklerden kim gelirse gelsin bu saatten sonra işimiz Alaha kaldı bizi Dünyaya rezil eden bir takıma karşı intikam maçımızda en iyi futbolumuzu oynarak yine kaybettik, bu malesef bir maçtan öte şeref maçımızdı ama sahada bıraktık, ah Motta Ahhh, sen bugün takımı yakacağına beni yakaydın, o penaltıyı yapmıyaydın.

Çevrimdışı Fatih

Yok artik daha neler...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı talha

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ozan062

Nedendir bu karamsarlık, nedendir bu diz dövmeler anlamıyorum. Seyrettiğiniz maçta kaç pozisyonu var adamların, eğer bu gün SOSA ERSAN'ın yaptığının yarısını yapsa belki maç farklı olurdu, haa olmadı bu demek değildir ki burada olmayacak. Karalar bağlamaya gerek yok arkadaşlar karşımızdaki Liverpool.

2 farklı skor yapıcaksın tabiki işin zor
birazda gerçekleri dusunun ogrenin sindirin
geçmiş olsun diyorum cnk hiçbiri bu mevkide uzun zamandır oynamadı karsı tarafta ise eksik yok....biraz sakin yorum yapalım
sonrasında yinede sansımız var diyoruz yorum yorum bakın genele yani
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu kadar gerilecek bir durum yok arkadaşlar. Gayet iyi bir maçı penaltıya kaybettik. Bence hiç takılmayın ve takım desteğe devam edin. Bunlar bizim oyuncularımız ve maç stresiyle yorumlarda artniyet aramayalım, çok yanlış zaman ve gereksiz

Çevrimdışı güzelgünleryakında

Tıkanan oyunlarda oyunu bazen yetenekli oyuncular bazen de şans çözüyor..Onlar bugün şansla çözdü..Penaltı öncesi bizim lehimize verilmeyen faul varan 1..penaltı almak da bir şanstır ayrıca..haftaya da bizim maçı kazanabilmemiz için şansa ihtiyacımız olacak..futbolda olmaz bir şey yok..ben olumsuz enerji yaymayalım derim

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:49:38
  • Beşiktaş / Bodrum

Hocam sen de yarım saattir sağlam yardırıyorsun.

Yok takım çöp yok 8 transfer hayırdır?

Dünya'nın en zor deplasmanlarından birinde pozisyon vermeden 85'te penaltı ile maç kaybettik farkında mısın durumun gerçekten?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ahmet türker

@Samo1903 ve @ahmet türker abi, gitmezseniz sevinirim...
yok değerli kardeşim böyle günde bile sahaya kimin atladığını bilmeden ,beşiktaşlı olduğunu söyleyen insanlarla benim işim olmaz ,taraftar taraf olandır .kim ne derse desin bu işte bir aksilik olduğunu tecrübelerim ve aklım bana söylüyor zaten . sana en ufak bir lafım yok ,bu gibi insanlarla bir arada olmak benim kendime bile saygımı azaltıyor ,ben bunlara tahammül etmek zorunda değilim değerli kardeşim.

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı talha

Cenk Gönen
26, GK   0   0   0   18.8   0   27   6.50   
2   
Serdar Kurtulus
27, DR   0   0   0   67.7   0   44   6.50   
3   
Pedro Franco
23, DC   1   0   0   73.7   0   31   6.11   
4   
Ersan Gülüm
27, DC   1   0   0   61.5   4   32   7.52   
5   
Ramon
26, DL   0   0   1   55.2   0   48   6.45   
6   
Veli Kavlak
26, DMC   2   0   0   77.8   1   47   6.91   
7   
Atiba Hutchinson
32, DMC   0   0   1   91.9   1   51   6.98   
8   
Gökhan Töre
23, AMR   1   0   1   68.2   0   43   7.26   
9   
José Sosa (59′)
29, AMC   0   0   2   69.7   1   44   6.66   
10   
Olcay Sahan (71′)
27, AML   1   0   1   83.3   1   29   6.75   
11   
Demba Ba
29, FW   2   1   0   66.7   2   29   6.23   
12   
Kerim Frei (71′)
21, Sub   0   0   1   100   0   6   6.18   
13   
Oguzhan Ozyakup (59′)
22, Sub   1   0   1   78.6   0   22   6.20   

puanlamalar. Kerim ve Oğuzhan'ın puanları normal. Atiba ve Töre'ye dikkat edin. Tahmin ettiğim gibi az çok.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı zbrnsky

Hocam sen de yarım saattir sağlam yardırıyorsun.

Yok takım çöp yok 8 transfer hayırdır?

Dünya'nın en zor deplasmanlarından birinde pozisyon vermeden 85'te penaltı ile maç kaybettik farkında mısın durumun gerçekten?

Kale önüne otobüs çekip ayrıca pozisyon mu verecektik ? Gerçekleri görmeniz lazım.2 pas yapmaktan aciz takım Avrupa'da tur atlayamaz.Liverpool'a gelince bir üst turda elenir.

Çevrimdışı Serkan7738

Abi Sen Maçı İzledin dimi :akuma:

8 yıldır bu maçı bekliyoruz izlememe gibi bir durum sözkonusu olabilirmi

Çevrimiçi blackeagle35

Abi burada zor o iş.

Aslında bizim setlerimiz var baya baya hem de.

Göbekten de kanattan da üçgenler var 3 pasta gol buluyoruz genelde ve setimizi hücum pres oluşturuyor.

Ama burada bunu değerlendirmek zor Dünya'daki en zor deplasmanlardan biri bu.
Hücum pres set oluşturmaz,hızlı hücum oluşturur benim gözümde..Yerleşik savunmaya karşı pek bir setimiz yok bana kalırsa..Üçgenleri bireysel kalite olarak yorumluyorum..Bugün icin de değil sadece aslında derdim..Üçlü savunmanın zaaflarından hiç yararlanamadık bugün için..Oyunu biraz kanatlara aktarabilirdik..Mesela Töre daha fazla sola yakın oynasaydı bence İbe bu kadar rahat olamazdı..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:53:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Kale önüne otobüs çekip ayrıca pozisyon mu verecektik ? Gerçekleri görmeniz lazım.2 pas yapmaktan aciz takım Avrupa'da tur atlayamaz.Liverpool'a gelince bir üst turda elenir.

Kalenin önüne otobüsü Chelsea ve Inter ile çekerek Reali ardından Barcelona'yı sallandıran adamın kim ve takımının hangi takım oldğunu biliyor musun?

Liverpool'a burada hücum oynayıp 3 tane atmayı filan mı bekliyordun sen?

Bak asıl ütopya budur senin gerçekleri görmen gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

8 yıldır bu maçı bekliyoruz izlememe gibi bir durum sözkonusu olabilirmi
İşin Şakası tabiki ama bu konuda Namın buyuk oyuzden sordum :biggrinking:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı zbrnsky

Kalenin önüne otobüsü Chelsea ve Inter ile çekerek Reali ardından Barcelona'yı sallandıran adamın kim ve takımının hangi takım oldğunu biliyor musun?

Liverpool'a burada hücum oynayıp 3 tane atmayı filan mı bekliyordun sen?

Bak asıl ütopya budur senin gerçekleri görmen gerek.

Örnek verdiğin takımlar defans yaparken nasıl kontraya çıkıyor onları da yaz.Olcay,Veli,Atiba,Motta,Serdar ile nasıl hücum yapmayı planlıyorsun.Adamların teknik kapasitesi 0.Yine söylüyorum seneye sağlam transferler şart.

Çevrimdışı ilhan mansız

kale önüne otobüs çekip 5 tane de yiyenler var. Gayet akıllıca oynadık deplasmanda yapılması gereken herşeyi yaptık ve gayet iyi bir takımız ve önümüzdeki yıl çok daha iyi olacak

Çevrimdışı Serkan7738

bu takım 5 senedir avrupa kupalarına ambargo koyan bir takım değil tabiki gerektiği zaman otobüs koyacaksın kalenin önüne zamanında yunanistan avrupa kupasını chelsea ve inter şampiyonlar ligi şampiyonluğunu böyle kazanmadımı elindeki oyuncun neye izin veriyorsa onu yapacaksın biz bugün elimizdeki oyuncularla o deplasmanda en iyisini yaptık bence

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:56:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Örnek verdiğin takımlar defans yaparken nasıl kontraya çıkıyor onları da yaz.Olcay,Veli,Atiba,Motta,Ersan ile nasıl hücum yapmayı planlıyorsun.Adamların teknik kapasitesi 0.Yine söylüyorum seneye sağlam transferler şart.

O takımların bütçesinin bizim elimizdekinin kaç katı olduğunu da yazmamı ister misin?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: