Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762897 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

GS Rize maçı bağlanmış iş bitmiş Abdürrahim başrolde çok sağlam biryerden aldım duyumu. Aynı kişi bugün bursa maçını da söyledi

başka neler var abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu arada 2024'te şampiyonlar ligi kalkıyormuş saçma salak birşey getirmişler yerine
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

GS Rize maçı bağlanmış iş bitmiş Abdürrahim başrolde çok sağlam biryerden aldım duyumu. Aynı kişi bugün bursa maçını da söyledi

La erken deseydin kupon yapardik

Çevrimdışı caner.eryigit

antalya iyi satmış walla
Bağlamışlar abi maçı da izledim öyle böyle değil.aynı arkadaş Rize de aynı şekilde dedi.tiyatro izliyoruz maalesef.tff 1.ligte altınordu maçı da bolu full yedek çıkacak maça diyorlar ilgililere duyurulur

Çevrimiçi levitate

Bağlamışlar abi maçı da izledim öyle böyle değil.aynı arkadaş Rize de aynı şekilde dedi.tiyatro izliyoruz maalesef.tff 1.ligte altınordu maçı da bolu full yedek çıkacak maça diyorlar ilgililere duyurulur

abi kimmiş bu böyle ya :D 

tff'de yetkili falan mı ne böyle :D

Çevrimdışı caner.eryigit

abi kimmiş bu böyle ya :D 

tff'de yetkili falan mı ne böyle :D
Herkes herşeyi biliyor ama salakta takılıyor burası Türkiye herşey alalen olur ama kimse bedel ödemez. Oyna devam

Çevrimdışı caner.eryigit

Şöyle bir durum var o da konuşuyor reis nasıl pozisyon alacak.son gs divan da yapılan açıklamalar kızdırmış mudahil olabilir akbil için bakacağız

Çevrimiçi levitate

Herkes herşeyi biliyor ama salakta takılıyor burası Türkiye herşey alalen olur ama kimse bedel ödemez. Oyna devam

doğru dedin

Çevrimiçi levitate

Şöyle bir durum var o da konuşuyor reis nasıl pozisyon alacak.son gs divan da yapılan açıklamalar kızdırmış mudahil olabilir akbil için bakacağız

burhan kuzunun tweetinden sonra emin oldum pis doğrayacaklar bi ara. bu sezon olur mu bilmem ama acısını çıkarırlar mutlaka

inş bu sezon olurda aradan sıyrılıp şampiyon oluruz amin :D

Çevrimdışı cursedofdragon

dahil olmaz seçim var.

en çok taraftar gs de var oy kaybı istemez o yüzden gs şampiyon yapılıyor zaten.

Çevrimiçi levitate

dahil olmaz seçim var.

en çok taraftar gs de var oy kaybı istemez o yüzden gs şampiyon yapılıyor zaten.
valla abi söz konusu ''looong'' birisinin egosu ve itibarıysa acımazlar :D

Çevrimdışı tangaz

valla abi söz konusu ''looong'' birisinin egosu ve itibarıysa acımazlar :D

stad açılışında looong birisine loooooong looooooong saydırmışlardı kuyrugunu kıstırdı gitti bişi yapmadı şükürü atmadılar yarabbi şükür dedi vbvb konu albayrak ailesi bireyleri olunca bişi yapmıyor abdürrahim longun has adamı zaar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
gecen sene Alanya maci neyse bu sene C.Rize maci odur, o olacak.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi levitate

stad açılışında looong birisine loooooong looooooong saydırmışlardı kuyrugunu kıstırdı gitti bişi yapmadı şükürü atmadılar yarabbi şükür dedi vbvb konu albayrak ailesi bireyleri olunca bişi yapmıyor abdürrahim longun has adamı zaar
ondan sonra bayağı uğraşmadılar mı? her yere ''bu stad spor bakanlığına aittir'' diye yazılar astılar, 2-3 kez kongre yaptılar, mitinglerde ''bir kuruş hakları yoktur'' diye diye geziniyordu, başkanları bizim taraftarımız ona oy veriyor demişti vs.

göreceğiz abi bence bu sezon olmasa bile eninde sonunda kendince cezasını keser :D

bu sene kesse şampiyon olsak :P

Çevrimdışı mylife1903

Umut Nayır 'top benden çıktı' diyor ve korner kararını düzelttiriyor. Takım arkadaşları Aytaç ve Ertuğrul; Umut Nayir kızıyor. Herkes sizin gibi karaktersiz olmak zorunda değil.
Ertugrula ve aytaca federasyon ceza versin 20 mac ceza alsinlsr bah biraz duzelir bu isler
Herifteki genislige bah, takim arkadasina dirsek atiyir falan
Oburu aytac daha fena hakeme itiraz ediyir herif
Ayiptir lan
Pislikler sizi
Bu sene dusunce bize sarmayin, sizi fener dusurdu iki macta 4 puan arakladi sizden

Çevrimdışı mylife1903

antalya iyi satmış walla
Abi kafayla yedigi gole bah kalecinin
El askida ucuyor falan
Isine gelince acayip kurtarislar yalan bi kaleci bu belki de dalgindi gunahini almayalim

Çevrimdışı mylife1903

Bu hokumet seneye fbyi sampiyon yapar sonra karneye baglasinlar su isi de hic uzulmesin insanlar
7 senede besiktasa 1 gsye 4 fbye 2

43 dakika sonra bir tiyatro başlıyor.

Çevrimiçi ferdi1903

0-1oldu bile bu mac farka gider

0-1oldu bile bu mac farka gider

u21 takımı gs rizeyi 8-0 yenmiş.

satılmış rize.

musa kaçıncı hata musa!

kaç para aldın musaaa

musa senin allah 1000 kere tependen baksın şikeci.

satılmış

Çevrimiçi ferdi1903

Cok acaip seyler oluyor, insallah bu kacan penalti döner basina patlar pis gs

Çevrimiçi ferdi1903