2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 256 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183472 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Konusuldu mu bilmiyorum uzun suredir foruma giremiyorum ama katar büyük elçisinin oğlunda yeni sezonda cıkacagı idda edilen siyah forma vardı sanırım.
çakma taraftar tasarımı taklidini yapmışlar hemen

Çevrimdışı Koa_lAA

biraz da ben yapayım bakayım nasıl oluyormuş insanları gereksiz yere germek sinirlendirmek psikolojisini bozmak.  :)

yakışır kardeşim :D

Çevrimiçi Necmi

Abugiller kabilesindendir, onlarin oyle bir sitili var
stillerine şeydeyim sevmem yere atlayan stoperi buda garip vururken atıyor kendini
turbo kuvvet alıyor sanki :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Abuobakar adam düşerek gol atıyor bu defans düşerse sıkıntı büyük :D  :evillol:
abou kaleciyi şaşırtıyor düşerken kaleci vuracağını sanmıyor tıngır mıngır kenarından geçiyor top :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Allah korusun,hiç bir yerde tutunamadı,sakarın teki,bizden uzak Allah a yakın olsun...

Premier Leage'de geçen sene 35 maça ilk 11 başlamış ve 34'ünde 90 dakika sahada kalmış.(Tamamlamadığında da 87'de çıkmış oyundan).

Bir kere bile cezalı duruma düşmemiş ve sakatlanmamış.

Daha nasıl bir adam istiyorsunuz, anlamakta zorlanıyorum.

Kiralayabilirsek iyi olur bence.

Çevrimdışı tangaz

stillerine şeydeyim sevmem yere atlayan stoperi buda garip vururken atıyor kendini
turbo kuvvet alıyor sanki :bandit:

çöp bir performansı var ama etiketinde 10 mio yazıyor pasaportuna şeyettiğim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Premier Leage'de geçen sene 35 maça ilk 11 başlamış ve 34'ünde 90 dakika sahada kalmış.(Tamamlamadığında da 87'de çıkmış oyundan).

Bir kere bile cezalı duruma düşmemiş ve sakatlanmamış.

Daha nasıl bir adam istiyorsunuz, anlamakta zorlanıyorum.

Kiralayabilirsek iyi olur bence.
Sari kart cezasi bile yememis mi?

Çevrimiçi Necmi

Sari kart cezasi bile yememis mi?

demek bir şey oynamamış o kadar düşerek vuran nasıl sarı yemez :alala:

Çevrimiçi Necmi

çöp bir performansı var ama etiketinde 10 mio yazıyor pasaportuna şeyettiğim
bizde oyuncuları satmadan vatandaşlık mı şeyetsek

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İspanyol Marca Radyosu'na konuşan Berizzo, stoper oyuncusu Adil Rami'yle Marsilya ve Beşiktaş'ın ilgilendiğini söyledi. 47 yaşındaki teknik adam, "Adil Rami'yle Marsilya yakından ilgileniyor ancak Beşiktaş da bu yarışın içerisinde. Kısa süre önce bizimle iletişime geçerek oyuncuyla ilgilendiklerini ilettiler. İki ekipten ciddi ve resmi teklifler ne zaman yapılır bilemiyoruz. Fakat teklif geldiğinde masaya oturup konuyu enine boyuna görüşeceğiz" dedi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@abdusta Abi Vermaelen için Roma opsiyonu kullanmıcakmış, Bu eleman bizi istemiyordu sanırım  :alala:

Çevrimdışı tangaz

İspanyol Marca Radyosu'na konuşan Berizzo, stoper oyuncusu Adil Rami'yle Marsilya ve Beşiktaş'ın ilgilendiğini söyledi. 47 yaşındaki teknik adam, "Adil Rami'yle Marsilya yakından ilgileniyor ancak Beşiktaş da bu yarışın içerisinde. Kısa süre önce bizimle iletişime geçerek oyuncuyla ilgilendiklerini ilettiler. İki ekipten ciddi ve resmi teklifler ne zaman yapılır bilemiyoruz. Fakat teklif geldiğinde masaya oturup konuyu enine boyuna görüşeceğiz" dedi.

rami iyi stoper ama sakattı en son dün stoper başlıklı çalışmamda şeyedecektim ama sakat oldugunu görünce vazgeçmiştim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

31 yaşında sakat :/

Çevrimiçi Necmi

menejer haberidir

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

İndi feyenoord beri takip ederim,Hollanda milli takımında da oynadı,savruk ne yapacağı belli olmaz.porto aldı para kazanırım diye orda bile tutunamadı,transferin son günleri stok city çaktılar..(bize çakmak için çok uğraştılar)

Stok city gibi gömülü oynayan takımlarda defosu pek görülmez ama bizim gibi ilerde oynayan takımlara uymaz..

Premier ligte oynayınca illa iyi bir oyuncu mu olunuyor...

Çevrimdışı benyv-

İndi feyenoord beri takip ederim,Hollanda milli takımında da oynadı,savruk ne yapacağı belli olmaz.porto aldı para kazanırım diye orda bile tutunamadı,transferin son günleri stok city çaktılar..(bize çakmak için çok uğraştılar)

Stok city gibi gömülü oynayan takımlarda defosu pek görülmez ama bizim gibi ilerde oynayan takımlara uymaz..

Bence elimizdeki stoperlerden (Marcelo hariç) her türlü üstündür. Ligimizin de üzerindedir. Ha tabi Adil Rami, Mangala'dan vs bi kademe düşüktür tabiki. Ucuza gelecekse Titi'ye tercih ederim şahsen. 

Çevrimdışı tangaz

bu adamın stoper oynadığı periyod hollanda milli takımının çöktüğü döneme denk gelir, koca hollandayı çökertmiştir  :D

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan = Dzeko + 4 kabul edermisiniz

Çevrimdışı tangaz

kabul, nereyi imzalıyoruz  :icool:

Çevrimdışı Savaş

Kalem nerde abi? Getiriver hemen.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Zafer55

@cursedofdragon

Buyrun size güncel transfer haberi

Bruno Martins Indi Beşiktaşa çok yakın ,Porto ile el sıkışıldı
oyuncu menejeriyle görüşülüyor.

saygılar
Porto tövbe bize opsiyonlu kiralama yapmaz bidaha.Abubakara 10m opsiyon koydular pazarlığa 3 den başlıyor bizimkiler 😁

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oğuzhan'ın yerine de şu geçen yazdığın elemanı 3'e alırsak tamam   :ebebe:  Nereye imza atıyoruz   :icool:
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2017, 17:52:29 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı atakan eraslan

Çevrimdışı benyv-

Porto tövbe bize opsiyonlu kiralama yapmaz bidaha.Abubakara 10m opsiyon koydular pazarlığa 3 den başlıyor bizimkiler 😁

Bizimkiler talisca'da hata yaptı, yine 2-3 ten başlayarak bonservis pazarlığı yapmalıydı.

Çevrimdışı Yalçın

Italya gibi sert savunmanin oynandigi bir ligde 37 macta 29 gol atip gol krali olmak kolay is degil.

Ben Tolgay'in Oguzhan'in yerini dolduracagini hatta bir tik daha uzerinde bir potansiyel yaratacagini dusunuyorum. Tolgay daha inatci ve kuvvetli bir futbolcu. O yuzden yorumum anlasilmistir az cok. Gelir-gider'e bakmak gerek.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Etiketler: