2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 517 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11389805 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı sosyalkartal

Gomezle bir görüşme yapıldı ve ipler kopma noktasına geldi Gomez süre istedi ve bu sürenin sonunda Beşiktaşa döneceğini söyledi 

Gomez sezon öncesi hazırlık kampına katılmak istemiyor
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gomezle bir görüşme yapıldı ve ipler kopma noktasına geldi Gomez süre istedi ve bu sürenin sonunda Beşiktaşa döneceğini söyledi

:D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı onder23

Sosa olayı son gelişmeler;

Beşiktaş dan izin alarak Milan Ceosu Galliani ile görüşen Sosa nasihat aldı.
kendisine çinlilerin Milanı satın alma aşamasında olduğu,finansal problemleri olduğu
henuz 2 oyuncularını satamadıkları için bonservise ayıracakları fazla miktarda paraları olmadıgını anlatan Ceo
bu yıprandıran süreçtede Sosa nın takım kampından ayrı kalmasından dolayı Milan teknik ekibinin performasından kuşkulu oldugunu
söylemiş,Sosa ya bu şartlarda kendisinden Beşiktaşla bonservis olayını Milanın istediği dogrultuda çözmesi halinde bile transferin
kısa sürede olamayacagı kendisine iletilmiş.
Milan defterinin kapanmasıyla şimdi Sosa nın hamlesini bekliyor Beşiktaş yönetimi..

Sosayı görüşmeye yollayarak,umutlarını sıfırlatan Bu ince manevrasından dolayı Fikret başkanı 1 kez daha takdir ettim

Not:rakam yazmadım zira biraz karışık ,bazı medya 5milyona cıktı  diyor Milan ama hala 3.5-4 euro arasında söylüyor benim izlediğim kaynaklar

Saygılar

Geçen biri milano uçağı olduğu söylenen uçakta gizlice sosa'nın fotoğrafını çekip paylaşmıştı.
Sosa milano'ya gidiyor diye

Çevrimdışı Kutay

:alala:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Berat

TDK anlatım bozukluğundan sizi arıyor.

Çevrimdışı Alper1903

Bu ne yav Gomez'le ilgili olabilecek-olamayacak butun ihtimalleri siralamissin  :ebebe:

Çevrimdışı Jukebox

Çevrimdışı sosyalkartal

olduğu gibi aktarıyorum oturduğunuz yerden armut ağzıma düşsün diyorsunuz  :kop:

yani diyorum ki gomez başından beri zaten dönmeye niyetli ve beşiktaşı kendisine muhtaç olarak görüyor sezon öncesi hazırlık kampından ne kadar kaçarsam iyidir diye düşünüyordu

Ne zaman balotelli haberleri çıktı gomez dönüş sinyalleri verdi Bu düşüncesi ipleri kopma noktasına getirdi
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Berat

Gomez gelsin yeter @sosyalkartal. Umarım bu duyumunuz tutar :)

Çevrimdışı Jukebox

olduğu gibi aktarıyorum oturduğunuz yerden armut ağzıma düşsün diyorsunuz  :kop:

yani diyorum ki gomez başından beri zaten dönmeye niyetli ve beşiktaşı kendisine muhtaç olarak görüyor sezon öncesi hazırlık kampından ne kadar kaçarsam iyidir diye düşünüyordu

Ne zaman balotelli haberleri çıktı gomez dönüş sinyalleri verdi Bu düşüncesi ipleri kopma noktasına getirdi
Böyle düşünüyorsa gelmesin.
Beşiktaş'ın büyüklüğünü kavrayamamış... :akuma:

Çevrimdışı Kutay

Gomez ve Sosa kalırsa Nisanda şampiyon oluruz, stoper almamıza bile gerek kalmaz bence cl'de ne yaparız onu bilemem tabi
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gelsin gelsin

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gomez + balo ?

Çevrimdışı Savaş

Afedersin de şimdi olmadı işte. Gomez gibi disiplinli ve profesyonel bir adam bunu düşünmez.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı srkn

Gomez milli takımda sakatlanmamış mıydı? Sakatlığı ne kadardı ve acaba ne durumda şuan?
"Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın." SÜLEYMAN SEBA

Çevrimdışı Berat

İyi niyet şenlikleri başlasın.  :evillol:

Çevrimdışı sosyalkartal

Afedersin de şimdi olmadı işte. Gomez gibi disiplinli ve profesyonel bir adam bunu düşünmez.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
afedersin de bu futbolcuların  bayern münihte felan geçerli profosyonelliği Türkiye de ise o profosyonellik yerini naza bırakıyor

Çevrimdışı b.damatoglu

Türkiyeyi yönetimi bilmem ama Şenol Hocanın olduğu yerde naz niyaz yemez.

Bu niyetle gelirse de yatmaya gelir Gomez...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sosyalkartal

Gomez geri dönerse ki bana göre dönecek o zaman yaptığı açıklamaya dikkat edin ayrı kalamadım Beşiktaştan olayların sakinleşmesi seçimimi tekrar gözden geçirmeme neden oldu felan

tabi yersen  :kop: en azından durumu anlattım size yemeyin kraaaall diye bağırmayın  :kop:

Çevrimdışı sosyalkartal

Gomez geçen sene hazır değildim 2 3 maçta ritmimi buldum yine bulurum hazırlık kampını düşünmeyin dedi görüşme de ipleri kopma noktasına getiren bu oldu

Çevrimdışı onurturan

Ben diyorum size ne zamandır  :bandit:

Çevrimdışı Berat

Fiorentina ne diyor bu işe :D @sosyalkartal

Çok merak uyandırıcı..

Çevrimdışı onurturan

sosyalkartal abimize dediği hiçbirşey çıkmasa bile kimse bisey demesin bence çünkü o olmadan buralar çok sıkıcı ..

Çevrimdışı 'TaNeR'

Gomez geri dönerse ki bana göre dönecek o zaman yaptığı açıklamaya dikkat edin ayrı kalamadım Beşiktaştan olayların sakinleşmesi seçimimi tekrar gözden geçirmeme neden oldu felan

tabi yersen  :kop: en azından durumu anlattım size yemeyin kraaaall diye bağırmayın  :kop:

Beşiktaşlılar oyuncularına kral mral diye bağırmaz, renklilerde olur bu  :eyes
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Ç

@sosyalkartal ne de olsa transferler netleşsin ortalıktan kaybolacaksın bol keseden salla şimdi.  :D

Etiketler: