2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 500 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11389294 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı LuceGel

Aslında Levia'yı bizim almamız lazımdı ama bu sefer düşünülmedi.
Leiva kritik bir oyuncu olurdu değişik oyun planlamaları için Şenol hoca düşünmüyormuydu acaba gerçi adam 11 adam verin yeter moduna getirildi.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Tolga

Adam 36 yaşındaymış

1990 doğumlu yanlış bakmışsın :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

http://www.transfermarkt.com.tr/abel-hernandez/profil/spieler/76608

birde burdan bak istersen @Uğur Uğurlu
Ben direk pablo alvereze bakmışım :)) oda futbolcuymuş 36 yaşında
Kiralıkmıki acaba  hernandez??

Çevrimiçi Kapkarakartal

Adam 36 yaşındaymış

25 yaşında hocam sen twiti atanla karıştırdın galiba Abel Hernandez'den bahsediyor twiti atan arkadaşı.

Kiralıkmıki acaba  hernandez??

Belli değil GS içinde geliyor olabilir yani şöyle ya biz ya GS.

Çevrimdışı Bishamon

Twiti atan da 31 yasinda :D

Çevrimdışı alimm

Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı alimm

iri santraforların sol ayaklı olanlarından hiç hazetmem nedense...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı worns

Anderlecht'ten Kara Mbodj ile ilgilendiğimiz söyleniyor stoper olarak. Kendini FM dışında bilmem etmem FM'de şahane stoperdi bir aralar Beşiktaş'a da alırdım.

Çevrimiçi Kapkarakartal

iri santraforların sol ayaklı olanlarından hiç hazetmem nedense...

Ailton  :ebebe:

Çevrimdışı dkn_34

şu lig tv tolganın 1. kaleci olacağına nasıl tam emin oluyor  anlam veremiyor.
tolganın eibar maçında yaptığı hatayı arenada yapsa linç edilir
fabri her türlü tolgadan iyi kaleci . oyuncunun 45 dk performansı bile tolgadan iyi kaleci olduğuna yeterli
özellikle tolga takım oyunun anasını ağlatıyor ,top ayağına gelince rakip takım seviniyor. fabrinin son derece ayaklarına hakim bir kaleci olması ,takım oyunu oynayan takımmızda çok büyük katkı sağlayacaktır.
bence bu sene kale fabriye emanet ,tolga sağolsun kaleci konusunda beklentiyi öyle düşürdü ki 45 dk iyi performans gösteren kaleciyi yerlere göklere sığdaramıyoruz.

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaşın akıllı transfer yapar olgusunu yıkmaya çalışıyorlar.
sürekli bir örnek teşkil ediyor Beşiktaş iyi yönetiliyor algısı var
buda renkli yönetimleri tehdit ediyor. Sürekli bu yaz üstüne gidilen olgu bunu
yıkmak içindi Turgay demir gibi tetikçilerde bunu besliyor.
Biz gomez için KAP vermedikmi zamanında orda ne yazıyordu yanlış bilmiyorsam
3,5 M net ücreti vardı maç başı bile olduğunu hatırlamıyorum
akşamda asporda Beşiktaşın içi kaynıyor diye haber yaptılar.
sonra deşilmeye çalışıldı oyuncularmı hocamı vs diye kıvırdı durdu en son yönetim içinde sorun var dedi
bunuda doğrulatamadım deyip kesti konuyu. Sallamayın renkli medyayı
gerçi artık Beşiktaş taraftarı sallamıyor o nedenle etkisiz kalıyorlar içerden olunca saldırı
Turgay demir gibi kişilere bu sefer Beşiktaş taraftarı karşı saldırıyı anında yapıyor seslerini kesiyor.
Artık Beşiktaş taraftarından yönetime büyük destek var. Umarım bu desteği Beşiktaş menfaatlerinde kullanırlar
şimdilik böyle görünüyor.
@Necmi abi tamamda bu Turgay Demir denen lavugu kampa kim aliyor bende bunu anlamiyorum yada böyle yanli haberler yapipta orada nasil kalabiliyor :ebebe:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

La bu Ugur 36'yi nereden buldu o zaman.  :biggrinking:  Yeni bir Devlet Bahceli doguyor diyebilir miyiz?  :D
Ben twiti atan adam sandım  :))) pablo alvarez .. transfermarkttada bulamadım adamı .. Twitterdaki resmine benzeyen adamı aradım googleda ve bu adamı bulabildim anca ahahahhaah

Twit portekizce die dikkat etmemişim hernandeze :)))))

[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 20:18:59 Uğur Uğurlu ]

Çevrimdışı Bishamon

Ben twiti atan adam sandım  :))) pablo alvarez .. transfermarkttada bulamadım adamı .. Twitterdaki resmine benzeyen adamı aradım googleda ve bu adamı bulabildim anca ahahahhaah

Twit portekizce die dikkat etmemişim hernandeze :)))))

https://en.wikipedia.org/wiki/Pablo_%C3%81lvarez_Men%C3%A9ndez  :) :) :)

Çevrimiçi Mehmet57

Anderlecht'ten Kara Mbodj ile ilgilendiğimiz söyleniyor stoper olarak. Kendini FM dışında bilmem etmem FM'de şahane stoperdi bir aralar Beşiktaş'a da alırdım.

Ikinci stopper olarak belki, ama birinci isim daha iyi olmali. Bu da on libero oynayabilmesinden dolayi. Iyi baslasada tartismasiz 11 oyuncusu olabilecek performansi sergilemedi. Anderlecht 4,5 gibi bir fiyata birakmayi planliyor.

Çevrimdışı Culpable

Ne zaman PC basina  gecsem hemen fotomac fanatik sporx twitter  felan filan   bakiyorum acaba bir imza haberi  okurmuyum diye
sonuc her zamanki  gibi husran
mac  izleriz  son dakikalarda kanser ederler
transfer sezonununda tum zaman boyunca kanser ederler

besiktasli olan  insana  rahat bir 90 dakika yada rahat bir transfer sezonu  HARAM mi yahuu

Çevrimdışı b.damatoglu

Hem esmiyor hem transfer yok...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı abdusta

Hem esmiyor hem transfer yok...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 saat sonra Sosa rüzgarı estireceğim,gene yanlış şeyler yazıyorlar

saygılar

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bi ara sosa= j menez + adriano + para demiştim millet dalga  geçmişti.. Menez free gitmiş adrianoda free gitcek bence  yani olabilirmiş yönetim düşünse takas olaylarını... Kanatlarda eksik yok demeyin sakın menez olsa free kötü mü olurdu..

Çevrimdışı Onat

Neredeyse 2 yıldır takip ediyorum Menez'i biraz inişli çıkışlı olmakla birlikte çok faydalı olurdu aslında. İki yıldır bizim takıma istediğim bir adam. Yazık oldu bonservissiz gitmesi.

Çevrimdışı Kalyoncu

Bi ara sosa= j menez + adriano + para demiştim millet dalga  geçmişti.. Menez free gitmiş adrianoda free gitcek bence  yani olabilirmiş yönetim düşünse takas olaylarını... Kanatlarda eksik yok demeyin sakın menez olsa free kötü mü olurdu..

Yönetim düşünüyorda futbolcu buraya gelmeyi düşünüyor mu bakalım.Fikret orman'ın herzamanki konuşmasıyla satırlarımı bitiriyorum.
Transfer yapmak kolay verirsin parayı yaparsın.ama bizim bir mali disiplinimiz var bu sadece Ffp var diye değil biz dengeleri gözetmek durumundayız.
Kendi yorumum ise bir pektemek sözleşme yenilenmesi ve bedeli bizi nerelere getirdi.ismail gibi boş bir adam 1.7 istedi sen düşün

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Culpable

Madem Mali sorunlarimiz var bunlara farkli ve gunumuz sartlarinda   careler arasinlar  oyuncu satma ile olacak is degil bunlar
klubun  interaktif olarak daha  cok projede  olmasi  lazim ama tabi yandex gibi cakmalar ile degil

En basiti  yap kardesim kendi browser ini konus  anlas google ve yahoo ile

browser in icine  google ve yahoo feedlerini  yerlestir

yandex 1000 aramaya ne veriyor 1 $

kendi browserin icinde 1000 aramada taraftarin  dikkat ceken reklam arama sonuclarina  25 sefer ciklasda ki bu rakam cok az  CTR   her zaman %5 in uzerinde olur yani  50 tik
 tik basi 0.10 $ odese  yahoo google

al san  1000 arama icin 5$
yandex ne veriyor 1 $

e bu 5$ i kazanmak icin ne yapmali sadece   chrome u editleyip  besiktas browser yapicaksin :)

Yandex olayi olmadan once  buna benzer bir projem vardi . ve bunu iletisim yolu ile iletmistim ama ilgilenen olmadi

yandexin verdigi 1000 aramaya 1 $ hikaye :)

Besiktas kendi icerisinde buna benzer  bir proje yapsa ki maliyeti 2 -3bin$ i bile  bulmaz
her sene besiktasin 2 futbolcusunun  parasini  buradan cikarir ne 1 $ dan bahsediyorsunuz

besiktas ile ilgili  4 5 tane kafamda proje var  bunlara  taraftar ve yonetim olarak destek verseler [bu projelerde  besiktasin kasasindan para cikmiyacak ]

su an besiktasin butun borclarini  20-30 yil vadeye bolsunler bu projeler ile bu vadede klubun kasasindan 1 kurus cikarmadan oderim :)

Yönetim düşünüyorda futbolcu buraya gelmeyi düşünüyor mu bakalım.Fikret orman'ın herzamanki konuşmasıyla satırlarımı bitiriyorum.
Transfer yapmak kolay verirsin parayı yaparsın.ama bizim bir mali disiplinimiz var bu sadece Ffp var diye değil biz dengeleri gözetmek durumundayız.
Kendi yorumum ise bir pektemek sözleşme yenilenmesi ve bedeli bizi nerelere getirdi.ismail gibi boş bir adam 1.7 istedi sen düşün

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: