2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 721 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11362361 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cagdas44

Fiorentina ne diyor bu işe :D @sosyalkartal

Çok merak uyandırıcı..

Fio bence Gomez'in ağzına bakıyor yıllık ücreti ödememek için havada kuş tutarlar

Çevrimdışı sosyalkartal

Biri mesaj atmış hatta paragraf pis köstebek diye başlıyor  :kop: demek doğru yoldayım  :kop:

stoper hakkında bilgim yok o tarafa bakan kanatta değiliz
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı sosyalkartal

@sosyalkartal ne de olsa transferler netleşsin ortalıktan kaybolacaksın bol keseden salla şimdi.  :D
Yaz sonu yurt dışına kaçıyorum işim gereği gerçekleşssin veya gerçekleşmesin 1 yıl felan yokum zaten  :)
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

sosyalkartal abimize dediği hiçbirşey çıkmasa bile kimse bisey demesin bence çünkü o olmadan buralar çok sıkıcı ..

Asıl biz onunla uğraşmazsak sıkıcı olur :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Gomez geçen sene hazır değildim 2 3 maçta ritmimi buldum yine bulurum hazırlık kampını düşünmeyin dedi görüşme de ipleri kopma noktasına getiren bu oldu
şimdi şöyle bir çelişki var söylediklerinde Gomez sakat imza atmış olsaydı bile bize kampta olmayacaktı.
en erken ağustos sonunda dönecekdi :alala: yani burda senin duyum patlıyor sanırım :D

Çevrimdışı sosyalkartal

şimdi şöyle bir çelişki var söylediklerinde Gomez sakat imza atmış olsaydı bile bize kampta olmayacaktı.
en erken ağustos sonunda dönecekdi :alala: yani burda senin duyum patlıyor sanırım :D
gomezin sakatlığı felan yok alman turpu gibi  :D

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi tamamda bu Turgay Demir denen lavugu kampa kim aliyor bende bunu anlamiyorum yada böyle yanli haberler yapipta orada nasil kalabiliyor :ebebe:
Basınla ilişkiler farklı bir mecra orda kan davası güdülmez.
an geliyor sende onu kullanıyorsun bu arada üslubu daha düzgün kullanalım
hakedip etmediğiyle ilgili değil buraya yakışan bir üslup değil @Rasim

Çevrimdışı matias_27

balotelli 2 gün içinde Türkiye de olacak hayırlı olsun allah utandırmasın  :)
Geçen yine demiştim lütfen bu tarz mesajlara itibar etmeyin şenol hocanın açıklamalarından önce belirtmiştim balotelli asla gelmeyecek
Bir diğer bilgi ise daha önce dediğim gibi gomez-fiorentina-fikret orman arasında müthiş bi entrika söz konusu aldığım bilgiye göre şuan Fikret Orman müthiş yönetiyor bu durumu ve çok yakında gomez türkiyede olacak
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

gomezin sakatlığı felan yok alman turpu gibi  :D
neden milli takım doktorları ona torpilmi yaptı sakatlığını kendi değil
alman milli takımı açıkladı.

Çevrimdışı matias_27

Geçen yine demiştim lütfen bu tarz mesajlara itibar etmeyin şenol hocanın açıklamalarından önce belirtmiştim balotelli asla gelmeyecek
Bir diğer bilgi ise daha önce dediğim gibi gomez-fiorentina-fikret orman arasında müthiş bi entrika söz konusu aldığım bilgiye göre şuan Fikret Orman müthiş yönetiyor bu durumu ve çok yakında gomez türkiyede olacak
Transferin gecikmesinin nedeni ffp dan dolayı başkanın elinin bağlı olması bunun için formül aranıyor. Fiorentinada gomez i kiralamaya yanaşmıyor sıkıntı burada
Bu arada twitter'da comebackmario gomez etiketi gomez i çok etkilemiş

Çevrimdışı Onur Küçük

Ben de mantık yürüteyim o zaman. Quaresma kampa katılmamak için Euro 2016'da  takımı finale kadar çıkarmış. Gomez takımı ancak yarı finale kadar çıkarmış. Yarı final maçı Temmuz'un 7'sinde. Gomez'in bacağında da yırtık olmuş ve en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağı ön görülmüş. Ve  durum bu iken Gomez  hazırlık kampından firar etme teşebbüsünde bulunmuş.

Çevrimdışı hic2222

Ben gomezin yada balotellinin geleceğini sanmıyorum ve balotelliyi de istemiyorum açıkçası ama, takımımız bu sene ciddi kalite kaybetti, lig yaklaşıyor, Artık üst sınıf bir stoper, En kötü Cenke alternatif bir forvet ve iki yönlü bir orta saha gerek, törenin kanadına gelmiyorum bile, ama sanırım başkan bir alternatif stoper ile yine bir alternatif forvet alıp süreci kapatacak gibi,
Zaten Şenol hocada bunu görmüş ve nazikçe yetersuziz dedi, Bu sene gevşek gidiyoruz, sanırım ya ekonomik koşullar şampiyon olmayalım napalım dedirtiyor yada bu takımı başkan gözünde büyütüyor,
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı matias_27

başkan çok sağlam adımlarla gidiyor bunuda belirteyim hedefi galatasarayın 4 yıl üstüste şampiyonluğunu egale etme asıl hedef bu.şenol hoca ile birlikte ikisininde asıl hedefi bu yanlış adım atıp daha önceki transfer hatalarını tekrarlamak istemiyor medyanın baskısı biraz sıkıntı yaratıyor. şenol hoca çok aç ve hırslı bundan dolayı gerginlik söz konusu şuan medya üzerinden manipülasyon yapılarak yanlış adımlar attırılmak isteniyor.sabırlı olmakta fayda var büyük beşiktaş taraftarı başkanımıza güvenelim hiç birşey için geç kalmadık yeter ki renkli medyanın oyununa gelip başkan ve teknik ekibin üstünde baskı oluşturmayalım yapılan her transferin direkt ilk 11 oyuncusu olması derdinde başkan bundan dolayı gökhan gönül ve adriano transferi gerçekleştirildi. aldığım kesin bilgi kesinlikle başkan ve şenol hocanın gs nin 4 yıl üstüste şampiyonluğunu egale etmek.

Çevrimdışı can1903

Kara Mbodj buralara gelmez. Geçen yıl EPL haberleri çıkmıştı çok beğeniyorum bu arada.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı alimm

şöyle ufak bi analiz yapmak istiyorum...
m.gomez için beşiktaş'tan ayrılması durumunda gidebileceği takım sayısının iki ile sınırlı olduğunu düşünürdüm, çünkü kriterleri bi hayli fazlaydı. şöyle ki gomez'in gideceği takım hem yarışmacı olacak hem istediği istediği ücreti verebilecek hem de gomez'e ihtiyacı olabilecek bi takım olmalıydı.. bu iki takımda ihtiyaçlarını başka isimler ile karşıladıkları için bu ihtimallerde kalmadı....
j.sosa ise şark kurnazlığı yaparak kendi isteksiz hareketleri ile transferini kolaylaştırmak istemesine karşılık f.orman yönetimi bu oyuna gelmedi.. sürecin uzaması, milan yönetiminin sosa'yı almak için çok mücadele etmemesi ve yönetimin bu konuda taviz vermemesi sosa'nın yönünü mecburiyetten de olsa dolmabahçe'ye dogru çeviriyor...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi mellfred

Cl bu yıl umurumda değil; yine şampiyon olup seneye rüya takım kurabiliriz. geçen sezonda stat değil şampiyonluk istiyordum (stat mı sampiyonluk mu versusunda ) bu sezonlar özellikle fener'i rakabetten  edecek. son kurşunlarını sıktılar bu sezon

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

günaydın sendromsuz bir pazartesi için kap gelmeli :D

Çevrimdışı tangaz

Günaydın, KAP var mı KAP  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Günaydın, KAP var mı KAP  :icool:
günaydın abi yokum diyor  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Bizim tayfa yeni uyaniyor.
Ucuncu kahvemi ictim, cocugu okula goturdum, wcde oturdum uc saattir de isteyim yahu hadi gunaydin.
Cok kafam bozuk bugun pektemeke saracam herhalde gozumu kapatip.
Duyumcular yazdi ama ben bu bizim mariodan biraz nem kaptim gelirse tikir timir golleri siralamasi lazim.
Ismailin sakatligi beni cok kotu etkiledi, monakoya yuklu girecektim.

Bu mustafa kardesimiz yerine ali cansun donup oynasa hayir demeyecegim.
@Yunus Emre Dökmeci kizacak simdi hemen onun alarm calar ben boyko yazinca ama o cocuga da yazik, dinamo kiev iyi bir tercih olur.

Su transferlerde cok yamuk gidiyoruz. Takim elbisenin altina ayakkabimiz yokken gidip ikinci gomlegi aliyoruz, biraz keyfim kacti bu transfer donemi

Çevrimdışı panic13

Günaydın arkadaşlar,

Görünen o ki forvet (umarım Gomez) ve bir stoper transferi ile transferi tamamlayacağız. FFP koşullarının bizi bu kadar açmazda bırakacağını düşünmemiştim. hepimiz töre'nin giderken EUR 10 milyon civarı bi bonservis bırakacağı ön koşulu ile planlarımızı yapmış idik, orada büyük hata yapmışız. Geçen seneki şampiyonluğumuz çok önemliydi, bu seneki en az geçen sene kadar önemli. Hem FFP kıskacından kurtulacağız hem 2 yıl üst üste ŞL'e giden bir takıma sahip olmuş olacağız.

Vitor sayesinde FB bu yıl da dikiş tutmaz gibi geliyor, mantalitesi değişmediği müddetçe o metod ile TR' de başarı çok zor. GS'de omurga dağıldı ve yenisi kuramadılar, bana göre yine ilk 4'te olacaklar ama çok istikrarsız olacak takım olacak. TS'nin zamana ihtiyacı var. Konya ve İBB küçük takım, yine sürpriz yapacaklardır ama etkisi sınırlı olacaktır. Yani görünen o ki bu yıl geçen seneye göre daha müsait bir ortam var başarı için. Mutlaka değerlendirmemiz lazım.

Kendi adıma yönetimden kısa ve orta vadede beklentilerim;

1) Stoper ve Forvet transferi
2) Yeni sezonda şampiyonluk
3) Mümkünse 3'leme
4) Borçların hızlı bir şekilde USD 200 milyonun altına çekilmesi önümüzdeki 2-3 yıl içinde.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@panic13 abi kısa vadede ilk 2'si gerçekleşse beni tatmin eder  :)

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Etiketler: