12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Tarih : 07.12.2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Torku Arena Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 84983 defa] 12.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
Anket
maçın en iyi iki adamı kim?
veli
9 [%30]
sosa
14 [%46.7]
olcay
5 [%16.7]
demba ba
1 [%3.3]
diğer
1 [%3.3]

Toplam Oy Verenler: 18

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 15:27:42

Çevrimdışı Çağrı

Ya Trabzon forumunda Beşiktaş takım değil doping testi yapılsın anormallik var diyen çıktı  :kop:

Adam farkında olmadan tüm takımı ligin en iyi takımı olarak gösterdi  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Levent BAL

Ya Trabzon forumunda Beşiktaş takım değil doping testi yapılsın anormallik var diyen çıktı  :kop:

Adam farkında olmadan tüm takımı ligin en iyi takımı olarak gösterdi  :kop:
Saat 12yi geçti abi normaldir  :lol: :lol: :kop:

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Hala Beşiktaş bizim rakibimiz değil demeye devam etsinler  :ebebe:

haklılar ki BEŞİKTAŞın tek rakibi hakemler ve sakatlıklardır :D bir de stat unsuru var iki senedir :)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Levent BAL

haklılar ki BEŞİKTAŞın tek rakibi hakemler ve sakatlıklardır :D bir de stat unsuru var iki senedir :)
En çok şampiyonluğu çalınanda onlarmış abi ne diyosun bu duruma ? :kop:

Çevrimdışı cisse557

Dün gece 4 e kadar bunların forumlarındaki yorumları okudum gül gül ölmüştüm, hala gülüyorum  :D

Çevrimdışı ALI RIZA

106.9 km koşmuşuz az olmuş...! ts ise 104.5 km  :evillol:

Çevrimdışı Levent BAL

Dün gece 4 e kadar bunların forumlarındaki yorumları okudum gül gül ölmüştüm, hala gülüyorum  :D
Bunların stad linkini bulmuştum geçen hafta ordanda maç için yorumlara girdim 1 haftadır güldürüyolar beni sağolsunlar  :lol:

Çevrimdışı Çağrı

Kadro olarak hala daha en iyi kadroya sahip olan takım biziz.

Lazlar böyle diyor ulan bunu biz diyemiyoruz 3 attık size  :kop: Kalesi Fatih ortasahası medjani ekici sağ kanadı sefa solu musa olan takım ligin en iyi takımıyız diyor  :kop: :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

aynen ben de stat forumlarını takip ediyorum. Bugün iyi koyduk akılları başına gelsin ama stat konusunda adamlara üzülüyorum. Trabzon gibi bi kulübe daha iyisi yakışırdı ki bu statlara ülkemize yapılıyor hepsi çok güzel olsun isterim. neyse  :)

Çevrimdışı Levent BAL

aynen ben de stat forumlarını takip ediyorum. Bugün iyi koyduk akılları başına gelsin ama stat konusunda adamlara üzülüyorum. Trabzon gibi bi kulübe daha iyisi yakışırdı ki bu statlara ülkemize yapılıyor hepsi çok güzel olsun isterim. neyse  :)
Harbiden statları çok dandik apartman gibi tribünü var mimar hangi kafayla çizmiş acaba :alala:

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Taraftar akılllı olacak.

Biz de aptaldık 2009'a kadar. Tüp patlaması sonucu kendimize geldik.

Türkiye'deki en aptal taraftar grubu Trabzon'undur çok net. Sabırlı olsalar 4-5 senelik planla her 10 yılda 1-2 şampiyonluk alabilirler. Hemen alacağız diye 25 yıldır alamıyorlar  :kop:

Gs taraftarı ise başka bir tip. Yenilince yok yenince dayılanır :kop:

Çok şükür Beşiktaşlıyım.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Beşiktaş 2 pozisyonu var sadece diyorlar.

Ulan maç 0-0 gitse Beşikta rölantiye alacak mıydı oyunu hiç mi akıl yok?

Töre Sosa biraz dikkat etse maç 6-0 bitecekti be. O zaman da sadece 6 pozisyonları vardı bizim hatalarımızla yendiler derdi bunlar  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

En çok şampiyonluğu çalınanda onlarmış abi ne diyosun bu duruma ? :kop:

ben gülüp geliyorum kardeşim müsadenle :D  :evillol: :kop: :kop:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Levent BAL

Töre Sosa biraz dikkat etse maç 6-0 bitecekti be. O zaman da sadece 6 pozisyonları vardı bizim hatalarımızla yendiler derdi bunlar  :kop:
Bende o yorumlarına gülüyodum şimdi :kop: :kop:

Çevrimdışı Levent BAL

Çevrimdışı cisse557

Harbiden statları çok dandik apartman gibi tribünü var mimar hangi kafayla çizmiş acaba :alala:
Allahtan Tokiye yaptırmadık hocam. Mimar locaları ara kata yerleştirmiş toki değiştirip masraflımıymış öyle bişey diye tek bi yere toplamışlar. Mimar stadı görünce şaşırmış.

Çevrimdışı cisse557

Oralar Ömer Üründül dolu   :lol:

Çevrimdışı Yakup

bir takımın ve taraftarının derbi maçı öncesi havaya girmesine bayılıyorum  :evillol: sonra hüsranla beraber saracak o kadar çok şey bulabiliyorsun ki anlatamam  :eyes

en son fb maçında yaşadık olimpiyatta aynı senaryoyu.  :akuma:

hafta içi tottenham maçına asla kazanacağız diye gitmeyeceğim ki zaten kazanamayacağımızı o maçın başlığında yazdım. ama trabzon maçı çok farklı olacak.

sayın bakalım trabzon as kadrosunu yusuf kanatlardan iniyor cardozu aralara iyi kaçıyor ama bunları yaptıran genelde ilk topu oynayan mehmet ekici şimdi mehmeti bitirecek ikili kim veli ve atiba. bu maç veli mehmeti ezer atibada cilasını çekerse cardozu bizim almeidadan farksız olur. geri gelir top bile çıkarır.

@Çağrı az demiş ben 3-0 olsun temiz olsun diyorum. goller demba ba , töre ve sosadan gelir.  :ok: :ok:

Maçtan bir gün önce skorda verdik.  :ok: gollerin ikisini kim atari bilemedik.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Levent BAL

Allahtan Tokiye yaptırmadık hocam. Mimar locaları ara kata yerleştirmiş toki değiştirip masraflımıymış öyle bişey diye tek bi yere toplamışlar. Mimar stadı görünce şaşırmış.
Yok abi baya bi baktım ben sırf ilk katlarda çıkış olmasın ara kattan çıkış verelim diye öyle yapmışlar

Çevrimdışı ALI RIZA

Ts tam gırgır olmuş halbuki bizler onlar için iyi diyorduk güzel oynuyorlar diyoruz yenilseydik üzülmezdim diyordum malesef hepsi uçtu kartal kondu  :kop:

Çevrimdışı Çağrı

Ts tam gırgır olmuş halbuki bizler onlar için iyi diyorduk güzel oynuyorlar diyoruz yenilseydik üzülmezdim diyordum malesef hepsi uçtu kartal kondu  :kop:

Her maça koy geç yazıyordun forumaa al koydu geçti işte  :iscrewy:  :biggrinking: :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Yok abi baya bi baktım ben sırf ilk katlarda çıkış olmasın ara kattan çıkış verelim diye öyle yapmışlar
Ben böyle bir şey okumuştum Dediğin umarım doğru değildir. İlk kata çıkış istemiyorsan 10 tane locadan feragat et locaları yine ara kata yerleştir. O stat tartışmasız 2. olimpiyat vakası. İnşallah San Mames koltukları yaparlar da biraz olsun güzelleşir

Çevrimdışı umutdogan62

Böyle rahat maç kazanınca da zevki olmuyor yaw alışmışız son dakika heyecanlarına kanser olmaya :) . Ama mükemmel futbol vardı sahada. Tam takım olmuşuz dediğim 0-90 dakika arasını izledim bugün. İnşallah hep böyle oynarız.yeni stadımızla korkutucu bir takım oluruz.
1
9
0
3JK

Çevrimdışı Tolga

2 pozisyon mu Töre biraz paylaşımcı olsaydı bugün tarihi fark olurdu bunlar nereleriyle izlemişlerse maçı artık neyse :lol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...