Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı
Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1-0 Tottenham ( CENK ) Tarih : 11.12.2014 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın :  Star TV İLK 11

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 76866 defa] Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Bize de Bate Plzen gibi kura gelse kolay yoldan çeyrek görsek  :evillol:
Nerdeee hocam biz de öyle şans  :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

@Tolgaozkhrmn  Pedro Franco hep sakin  :evillol:

@Samo1903 Gökhan Töre patlamaya hazır  :evillol:
:kop: :kop: :kop: :kop: iyi tespit hocam sen de Bilic oluyorsun burada :D :D :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

@Tolgaozkhrmn  Pedro Franco hep sakin  :evillol:

@Samo1903 Gökhan Töre patlamaya hazır  :evillol:
Altına imzamı atarım  :ok:  10 numara tespit  :ok:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

Bu arada diğer maçların bitiminin hemen akabinin de  muhtemel rakiplerimizin hepsini yazacağım :ok: :ok:

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

bombayı patlatayımmı:))

ingilizler sene sonu bilice teklif yolalr bizde luceye egerki biz anlasırsak bu değişim gerceklesebilir... kimisi sevinir kimisi üzülür ama olmucak sey değil:))
Su Lucescu sevdasindan artik vazgecelim... Her sene ayni muhabbet... Suan Bilic ile +2 senelik sozlesme yenilemeleri lazim...

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Su Lucescu sevdasindan artik vazgecelim... Her sene ayni muhabbet... Suan Bilic ile +2 senelik sozlesme yenilemeleri lazim...
sözleşmesi opsiyonu da var..! 1 yılımız daha var...! 5 yıl imzala uzun vadeli olsun sistem gelsin başarı gelir zırt pırt hoca değişikliği olmasın...!
“Slaven Bilic ile Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme karşılığı kendisine;
- 2013-2014 sezonu için 1.500.000 Avro
- 2014-2015 sezonu için 1.600.000 Avro
- 2015-2016 sezonu için 1.700.000 Avro”

Çevrimdışı Fatih

Tottenham Avrupa Ligi gruplarında tam 18 maç sonra mağlup oldu. Tottenham son olarak 30 Kasım 2011'de PAOK'a 2-1 yenilmişti.

Çevrimdışı ahmet türker

bombayı patlatayımmı:))

ingilizler sene sonu bilice teklif yolalr bizde luceye egerki biz anlasırsak bu değişim gerceklesebilir... kimisi sevinir kimisi üzülür ama olmucak sey değil:))
tam istikrar yakalayacakken böyle bir macera doğrumu sence .biliç daha 4 yıl en az kalmalı. :)

Çevrimdışı ahmet türker

Bilic kafasındaki Beşiktaşı tam anlamıyla yarattığı zaman (yeni stadla beraber gercekleşecegini düşünüyorum) hayal edemedigimiz yerlerde bulabiliriz kendimizi. Bir hayale dogru yolculuktayız, yolumuz aydın olsun
:ok:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tottenham Avrupa Ligi gruplarında tam 18 maç sonra mağlup oldu. Tottenham son olarak 30 Kasım 2011'de PAOK'a 2-1 yenilmişti.

Yine siyah-beyaz bir takım yenmiş raslantının böylesi :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı

tam istikrar yakalayacakken böyle bir macera doğrumu sence .biliç daha 4 yıl en az kalmalı. :)

:ok:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Ahmet ve yunus , ben ve Necmi abi ve elektrik kesintisine kapalı tribün

Çevrimdışı ahmet türker

biliç çok karakterli ve dürüst bir insanmiş . :claps:   :claps:  :claps:

Çevrimdışı forzatunga

Bu maç Kerim'in  kariyer maçı oldu adeta hepsi çok iyiydi ama Kerim beklentilerin üzerine çıktı  :claps: :claps:

Çevrimdışı Yakup

@MURAT abi olimpiyat tan bildiriyor :ok: 1-1 veya 1-0 ikiside kazanabilir diyor. İlk yari 0-0 diyor merakla bekliyoruz.

süper tahmin @MURAT abiden. abi seni iddaa köşesine alsak  :ok: :ok: :ok:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Volkan Başaran

Maç almaya başladık artık. Ne olursa olsun yenmek bizi biraz daha öne götürüyor her maç..

Ama kendimizi dev aynasında görmenin anlamı yok. Maç sonrası Real Madrid gibi zannetmeye başladık kendimizi, bize bu günlerde bir tokat iyi gelecek gibi.

iLK 45 dk futbolun adaleti olsa en az 2 farklı yenigiyle giderdik soyunma odasına.. Hiç top yapamadığımız hiç etkili olamadığımız bir maçtı.Tamamen şans ile berabere bitirilmiş bir il yarı yaşadık..

İkinci yarınında bundan farkı olmayacktı gol olmasaydı. Ancak attıktan sonraki futbol harikaydı. Öne geçtiğimiz maçlardaki skoru tutamama olayını pres ve ileri üçlünün toplu çıkışları ile çözmeye çalışıyoruz ve bu hem ts hemde bu maçta çok etkili oldu. Yani bize saldırıp tabiri caizse argoca "kıçı" açarsan Beşiktaş orayı otoban yapar.

Ancak dedim ya gol den önceki futbol tamamen rezalet bir futbol..

Kerim ve Cenk'in çok iyi oynaduğ bir maç oldu. Özellikle kerim bana bütün lafları yedirecek gibi. Müthiş oynadı.

2 3 üst düzey oyuncu ile bu takım sınıf atlar ama halen alt sınfıın üst düzey takımı olduk. Araba olarak bakarsak Renault Clio yeni model gibiyiz, bizim megane olmamız lazım. Megane belki sınıfının iyi araçlarından değil ama clionun üstüdür :))

Yada Almanyada Schalkeyi yenen Gs seviyesine henüz gelemedik. Daha epey yol var bekleyeceğiz.

Işıkların kesilmesi ise.

Ercan Tanerin önüne konan şehir hattıyla alakalı söylemide Türkiye gerçeği malesef . Bedaş maç sonrası açıklama yaptı bizimle alakası yok stat ile alakalı desede Algı olarak suç Bedaşa atıldı :) Önce yalanları konuş sonra doğrular çıksa da kimse duymuyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı tayfun

süper tahmin @MURAT abiden. abi seni iddaa köşesine alsak  :ok: :ok: :ok:
akşam aradım seni ulaşamadım.gerçi geldin mi maça bilmiyorum,nerdesiniz diye soracaktım.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Etiketler: