Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 73501 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı WarrChief

bugunku son yazım

tott macını artık onemsemiyorum subata kadar artık avrupaya bakmamıza gerk yok dolayısıyla kupayıda zaten dengeli gideriz lige odaklanalım biz

Çevrimdışı Tolga

Çok zor soru bence. Ben şöyle düşünürüm. Sözleşmesini 5 yıllık yaparım ama tek bir şart ile seneye şampiyonluk.

Seneye şampiyon yapamazsa  bedelsiz fesih. Çünkü bu yapılan 3 yıllıktı henüz 2. senesi ama seneye tam anlamıyla istediği takım oluşacak ve stad bitmiş olacak.

Seneye şampiyon yapamazsa öbür sene de yapamaz ondan sonra da Bilic . Ama seneye yaparsa arka arkaya 3 kez bile yapabilir. benim kanım bu.
bilici heryerde savunan biri olarak bu sezon son şansı eğer şampiyon yapamazsa kimse kusura bakmasın ben devam edilmesinden yana değilim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Ayrıca beyler size Tottenham maçının garantisini veriyorum uğurlu formamla o maça gidecem ve tabi ki kazanacaz  :bandit: :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

bugunku son yazım

tott macını artık onemsemiyorum subata kadar artık avrupaya bakmamıza gerk yok dolayısıyla kupayıda zaten dengeli gideriz lige odaklanalım biz
Ligi koyalım ligi  :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

İşte biz 2. olursak haftaya Roma City'i 5ler filan mutlak City'i atar önümüze yeter ki bize çıksın diye  :icool:
bu taraftan bakmadım  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:53:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
necip atınc pektemek hucum mu defans mı _? hangisini oynacaksın  :alala:
Necip kerim frei oguzhan ahucum mu defans mı _?  :alala:
2 şekil değişiklik hangisini secersin  :alala:

İlk 11 olarak tam olarak Bilic'in bugün çıktığı 11'le çıkardım.

Dk 55-60 arası Sosa'nın bitik olduğunu görür Necip'i alırdım Necip'i ortasahanın soluna doğru kaydırırdım daha diri olduğu için solu kapatırdı biraz.

4-2-3-1'den 4-3-3'e dönerdim. Oyunu tutmak için 10 dakika sonra Olcay'ı alır Pektemek'i atardım sol tarafı iyice kapatırdım.

Her tarafı kapadığım için adamlar top şişirecekti o sırada da Atınç'ı alırdım Töre yerine Pektemek ve Ba'yı çift forvete çeker üç ön libero oynardım son 10 dakikayı zaten oyun sıkışırdı iyice.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Çok zor soru bence. Ben şöyle düşünürüm. Sözleşmesini 5 yıllık yaparım ama tek bir şart ile seneye şampiyonluk.

Seneye şampiyon yapamazsa  bedelsiz fesih. Çünkü bu yapılan 3 yıllıktı henüz 2. senesi ama seneye tam anlamıyla istediği takım oluşacak ve stad bitmiş olacak.

Seneye şampiyon yapamazsa öbür sene de yapamaz ondan sonra da Bilic . Ama seneye yaparsa arka arkaya 3 kez bile yapabilir. benim kanım bu.
Yine ayni seyleri dusunmusuz... Ben Bilic + Onder Ozen ile birlikte sampiyonluga ambargo koyacagimiza inaniyordum... Suan herkes kabul eder ki Ozen'in meyvelerini yiyoruz... Tekrar takima cagirilirsa ve Bilic devam ederse yeni stadin da vermis oldugu etkiden dolayi sampiyonlugu cok bariz bir sekilde abluka altina aliriz... Ama fesih olayina %1000000 katiliyorum...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:55:23
  • Beşiktaş / Bodrum
bilici heryerde savunan biri olarak bu sezon son şansı eğer şampiyon yapamazsa kimse kusura bakmasın ben devam edilmesinden yana değilim.

Vefasızlık olur Tolga. Stad hiçbir zaman olmamasına rağmen sadece 1hükmen mağlubiyet aldık iç sahada.

Bütçe yetersizdir. İyi iş çıakrdı Bilic.

Bu sene ne olursa olsun seneye kesinlikle kalmalı ve ben seneye kesinlikle şampiyon yapacağını düşünüyorum Bilic'in bu takımı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

ysariusta

• Ziyaretçi

o değilde Adnan Oktar'ın Demba Ba yorumunu izlediniz mi? Ya ben sesi kısıp bir daha izledim. Maşallah

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:58:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Yine ayni seyleri dusunmusuz... Ben Bilic + Onder Ozen ile birlikte sampiyonluga ambargo koyacagimiza inaniyordum... Suan herkes kabul eder ki Ozen'in meyvelerini yiyoruz... Tekrar takima cagirilirsa ve Bilic devam ederse yeni stadin da vermis oldugu etkiden dolayi sampiyonlugu cok bariz bir sekilde abluka altina aliriz... Ama fesih olayina %1000000 katiliyorum...

Bilic çok güvendi kendine Önder Özen siboptu sibopu kaldırdı ortadan karşılığını da vermeli.

Ama ben başkanın hala danıştığını ve Önder Özen'in baya baya kulübün içinde olduğunu düşünüyorum. Tabi sadece his bu  :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Bilic giderse kimi getirecez arkadaşlar?Bence hemen adamı yollamayın durun 1 sezon da Vodafone Arenada kendini göstersin..

Çevrimdışı Fatih

bugunku son yazım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:00:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilic giderse kimi getirecez arkadaşlar?Bence hemen adamı yollamayın durun 1 sezon da Vodafone Arenada kendini göstersin..

Kesinlikle. Zaten kalacaktır da.

Ama illa giderse Bielsa'ya hücum  :bandit:  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Biz bu sene de şampiyon oluruz tek korkum saha dışı etkenler. Rakipler 10. haftadan hoca kovmaya başladılar. Fener de kovar yakındır. Beşiktaşta istikrar saglandı herkes rahat olsun.  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:01:29
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Kesinlikle. Zaten kalacaktır da.

Ama illa giderse Bielsa'ya hücum  :bandit:  :biggrinking:
Beni topa tutabilirsiniz ama ben Ersun Yanal'i cok isterdim...

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:04:42
  • Beşiktaş / Bodrum

Geçen konuştuk ortak görüş vardı bu konuda ben ileriki yıllarda gelebileceğini düşünüyorum  :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:05:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Onlar hala yaşıyor mu ya ?  :kop:

Demba Ba bir üç daha atar bunlara bizi keserler rotterdam'da  :kop: :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Demba Ba bir üç daha atar bunlara bizi keserler rotterdam'da  :kop: :kop:
Kurada gelirse maça çıkmaz bunlar  :kop: :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:06:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Kurada gelirse maça çıkmaz bunlar  :kop: :kop:

Instagramda filan dalga geçiyorum bazen deli dehşet küfür ediyorlar hala unutamamışlar  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Instagramda filan dalga geçiyorum bazen deli dehşet küfür ediyorlar hala unutamamışlar  :kop:
Kurada gelirse fena çökerim bunlara :evillol:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ondan önce senol günes derim, aybaba gönderdikten sonra direk anlasilmaliydi, beden hic düsünülmedi anlamiyorum.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 01:11:56
  • Beşiktaş / Bodrum
Son mesajım olsun bu gece benim de :)

Tatminsizlik ile eleştiriyi karıştımayalım. Biz Atiba yaktı , hakem kötüydü , stad şöyledi , zemin böyleydi dersek bunu menajer de futbolcular da söyler. Mükemmeli istiyorsak bunlara yer yok.

Hiçbir mazereti kabul etmeden kazanırken eksikleri göreceğiz. Haftaya aynı hatalı değişiklikler olur da Karabük'e puan verirsek o zaman kızmak bir şeye yaramayacak.

Elbette Bilic çok kalteli antrenör gönderilmeli filan demek çok saçma. Dah iyi olması için destekleyeceğiz de eleştireceğiz de.

Son 2 senedir bu şartlar da daha iyisi olamazdı. Birçok konuda üzerine koyduk bu konuda ısrarla koyamıyoruz isteğimiz bunun düzelmesi artık 2-0'dan 2-2'ye gelen maçlar eminim kimse görmek istemez.

Oyunu tutamıyorsak 5-0 6-0 yapacağız başka alternatif yok. Karabük maçı buna çok benzer olacaktır gelişme olacak mı hep beraber göreceğiz.

Gruptan çıktık mutlu uyuyoruz herkese iyi geceler  :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Factatum

Öndeyken maçı bitirememek, ciddi bir sorun olmaya başladı bizim için. Ceza sahasına doğru savuşturulan toplar, sürekli kalemize dönüyor. Orta sahada topu tutabilecek birinin çıkmaması, iki senedir lanetimiz oldu.

En kızdığım olay; kaleci vuruşları. Cenk veya Tolga farketmiyor. Son dakika krizlerinde, orta sahaya şişirilen her top kalemize geri dönüyor. O halde niye hala kale atışını aynı şekilde yaparlar, anlayabilmiş değilim. Bilic veya yardımcıları hiç uyarmıyor mu?