Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 73501 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı sağduyu

Biliç sarı kartlı oyuncuları hiç değiştirmiyor.

Biliç bunu hep yapıyor. Attiba bile bile lades. Hakemle takmışmış, sarı kartı var, hakem (Hakaret Yasak)₅... Çıkartsana edebinle Atiba yı. Motta 10. Dakika sarı kart görmüş, zaten saatli bomba 90 dakika oynatıyor hoca.
Zaten bu biliç iyi hoş da, adam değişiklikleri sıfır.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:28:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sen demiyor muusn sosa 55 te bitmiş olcay maç başlamadan bitmişti... olcay kaybettikleri hataları motta oradan maçın başında geliyorlardı ilk 10 dk bak istersen tekrar...! hava toplarında 1 pozisyonları yok ki _? hava toplarını aldık... 1. gol kaleci bile çıkışmıyor dikkatini çekerim top dışarı doğru süzülüyor... 2. gol hava top değil yerden şut rakip çarp top gelmeden terse uçan CENK var gol...! rakip havalı toplarda ersan aldı faul verdi hakem

Bitmiş dediğin Olcay aldı yürüdü gitti penaltı aldı :) Maç 2-0 olduktan sonra Olcay'ın ofansından çok defansı önemli. Kaldı ki Olcay kalsın demiyorum alıyorsan alınacak adam Kerim değil Pektemek diyorum.

Golü hava topundan yedik o golde o noktada kaleci alamaz zaten vurması gereken sağ bek veya sağ stoper zaten hadi vuramadı top göbeğe düştü orada da yine stoperin hamle yapmalı yine yapmıyor.

Ondan sonra 2 pozisyon var siyahi stoperlerinin Ersan'ın kafaya çıktığı topları göğsüyle aldığı. Cenk'in bu maçta kaçırdığı bir hava topu dışında hatasını görmedim ben ikinci gol büyük talihsizlik.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ben futbolda şansa inanırım arkadaşlar..

Bakın fenere.Adamlarda ne şans var.Direğe oraya buraya çarpıyor top çıkıyor,orta sahadan dandik bir ortaya kimse dokunamıyor adamlar gol atıyor..

Bugün bakın bize.Süper golü atan BA bomboş pozisyonda atamadı,Atiba desen takımı bir an düşünmeden yaktı,hele yediğimiz 2. gole bakın adamın ayağına çarptı gol oldu..

Bugün şans bizden yana değildi ve 2 puanı bıraktık.İçimizi karartmaya gerek yok.Tottenhamı İstanbulda yeneriz  :ok:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Fatih

Bitmiş dediğin Olcay aldı yürüdü gitti penaltı aldı :) Maç 2-0 olduktan sonra Olcay'ın ofansından çok defansı önemli. Kaldı ki Olcay kalsın demiyorum alıyorsan alınacak adam Kerim değil Pektemek diyorum.

Golü hava topundan yedik o golde o noktada kaleci alamaz zaten vurması gereken sağ bek veya sağ stoper zaten hadi vuramadı top göbeğe düştü orada da yine stoperin hamle yapmalı yine yapmıyor.

Ondan sonra 2 pozisyon var siyahi stoperlerinin Ersan'ın kafaya çıktığı topları göğsüyle aldığı. Cenk'in bu maçta kaçırdığı bir hava topu dışında hatasını görmedim ben ikinci gol büyük talihsizlik.
Sen yazdikca benim birsey yazasim gelmiyor...Ayni seyleri dusunuyoruz hep...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı WarrChief

bilic ceza vermicem diyor aferin kutluyorum bilici yahu bu adam kac yasında ve bu sekilde basit bir hatadan kırmızı yiyor
bu yetmiyor haftalardır sol bekin sarı kartı macın basında alıp o riski aldıgından oraları otobana çeviren bir oyuncusu var bir kere bile bunu halledemiyor
biryerde okudum 5inci kırmızıymıs bu seneki,adları unuttum baska kim yedi diye hatırlayamadım ama dogruysa cok daha vahim sen zaten duran top sorunun cozemedin birde yepyeni bir sorun daha ortaya cıkt gereksiz kartlar....
hadi hepsini bilice yuklemeyelim ondada hemfikiriz fakat bunlar kucuk detay ama haalledilmeli yarın oburgun buyuk sorunlara gebe

Çevrimdışı ilhan

Ne oldu arkadaşlar yaa herkes karalar bağlamış, umutsuzluk diz boyu. Eni sonu berabere kaldık ne var bunda, istediğimizi aldık mı? aldık, eee niye bu üzüntünüz kederiniz onu anlamış değilim. Önemli olan bu kötü sahadan sakat vermeden çıkmaktı. Haa grup 1 nciliği veya 2 nciliği hiç farketmez kim gelirse gelsin bu saaten sonra, her maç kendi özelinde oynanır.
Unuttuğunuz bi şey varsa oda takımımızın yoğun maç trafiği, rakiplerimiz keyif yaparken bu takımın bırakın oynadığı dakikaları, her maç için kattettiği kilometre yeter. Hal böyleyken biraz daha temkinli yorum yapmakta fayda var arkadaşlar, umutsuzluğa düşecek durumda değiliz hamdolsun.

Çevrimdışı blackeagle35

Önder Özen'in düşüncelerine göre hamleler yapılsaydı daha iyi olacaktık zaten..İsimler tartışılır ancak ilk eksikliği stoper olarak belirlemişti..Herhangi bir stoper alınmadı..Daha gole yatkın topla gidebilen bir ofansif orta saha düşünmüştü,daha pasör,dribling özellikleri daha az,gol bölgelerine daha az giren Sosa alındı..Bence sezon başı planlamasının Önder Özen açısından bildiğim kadarıyla tek hatası orta sahaya 2 yönlü bir oyuncu düşünmemesiydi..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:32:27
  • Beşiktaş / Bodrum

Bakın fenere.Adamlarda ne şans var.Direğe oraya buraya çarpıyor top çıkıyor,orta sahadan dandik bir ortaya kimse dokunamıyor adamlar gol atıyor..

Bugün bakın bize.Süper golü atan BA bomboş pozisyonda atamadı,Atiba desen takımı bir an düşünmeden yaktı,hele yediğimiz 2. gole bakın adamın ayağına çarptı gol oldu..

Bugün şans bizden yana değildi ve 2 puanı bıraktık.İçimizi karartmaya gerek yok.Tottenhamı İstanbulda yeneriz  :ok:

Şans her zaman özgüveni iyi olanın yanındadır derim ben de :)

15 yıldır şanssızlık dediğimiz şey özgüvensizliğin tam dışa vurmuş hali aslında.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:32:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı WarrChief

bende oyle derdim ama değil neden dersen
hepmi bu sond akikaları buyuk takım oyuncularıyla yaparlar??:)) yani sans olsa diğer kucuk takımlar buyuklere karsı bunu hep yaparlar oyle  olmuyorki son dakikada ceviren genelde buyukler oluyor demekki işi bilenler bi baska oynuyor:((

Çevrimdışı ZEKI

Twitterdan
Sergen YILDIRIM ᴮᴶᴷ ‏@BJKSERGEN1903  15 dk.15 dakika önce İstanbul
Ulan bizim taraftara iki çift lafım var adamlar prandelliye bukadar laf etmedi ya nedir BİLİC'ten istediğiniz ? Carvarhal mi gelsin ?

Bence hakli...

Çevrimiçi Samet Ç

Dailiy Mail gazetesinden Beşiktaş Cech'i kiralamak istiyor. Keşkeeee.

Çevrimdışı Tolga

şans biraz da kendine bağlıdır
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:37:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Twitterdan
Ulan bizim taraftara iki çift lafım var adamlar prandelliye bukadar laf etmedi ya nedir BİLİC'ten istediğiniz ? Carvarhal mi gelsin ?

Bence hakli...

Abi Beşiktaş taraftarı Gs taraftarı gibi akılsız değil ama fark var :) Biz övmesini de eleştirmesini de biliyoruz kimse gitsin demiyor zaten bu takımı bu hale getiren Bilic.

Ama hata yaptığında eleştirmezsen yine olmaz. Almanların bu makine sistemi displin ve özeleştiri üzerine kurulu.

Adamlar Dünya kupasında final oynadı kaybetti biz olsak ulan süperiz ya final oynadık filan deriz Scheweinsteger ( umarım doğru yazmışımdır  :biggrinking: ) eksikleri giderip 2014'ü alacağız hatalarımız var dedi.

O gün bunları konuşmuşlar oturup keyfini çıkarmak yerine. Ve kazandılar. Kaldı ki biz zaten çok esnek toplumuz sen benden daha iyi bilirsin biraz öv herkes serer kendini kazanırken bile dozuyla eleştiren bir kesimin olması her zaman iyidir görüşündeyim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Boyle sıkıntılı macları daha cok oynayacagız anlaşılan. Ama genel toplamda hep üstüne koyarak gidiyoruz. Bilic'i ne kadar sevmeseniz de Beşiktaşı yarışmacı bir takım yaptı. Bu az bir şey degil. Gecen sene de ligin sonuna kadar yarıştaydık, bu sene de oyle olacak anlaşılan. Artık eskisi gibi 10. hafta hayattan kopmuyoruz. Uefada da gruptan cıktık ve kimse nerelere varabilecegimizi kestiremez. Kimse yarı finali kesin goremeyiz diyemez mesela. Sene sonu yapılacak 2-3 nokta transferle de tablo çok degişir. İstikrarın sürmesinden yanayım. Sürdürülebilir başarı gelecekse boyle gelecek  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:37:54
  • Beşiktaş / Bodrum
nerdeee hocam

Bence şuan kaleci çok lüks. Gereksiz bile diyebilirim. Öncesinde 3-4 bölge var kafadan oraya sırf maaş için 4 milyon euro ayırmak akıl karı değil.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Abi Beşiktaş taraftarı Gs taraftarı gibi akılsız değil ama fark var :) Biz övmesini de eleştirmesini de biliyoruz kimse gitsin demiyor zaten bu takımı bu hale getiren Bilic.

Ama hata yaptığında eleştirmezsen yine olmaz. Almanların bu makine sistemi displin ve özeleştiri üzerine kurulu.

Adamlar Dünya kupasında final oynadı kaybetti biz olsak ulan süperiz ya final oynadık filan deriz Scheweinsteger ( umarım doğru yazmışımdır  :biggrinking: ) eksikleri giderip 2014'ü alacağız hatalarımız var dedi.

O gün bunları konuşmuşlar oturup keyfini çıkarmak yerine. Ve kazandılar. Kaldı ki biz zaten çok esnek toplumuz sen benden daha iyi bilirsin biraz öv herkes serer kendini kazanırken bile dozuyla eleştiren bir kesimin olması her zaman iyidir görüşündeyim.
onu geçtim abi brezilya maçına kadar löw takımı çok kötü oynatıyor diye eleştiriyorlardı alman basınında.

Çevrimdışı WarrChief

Twitterdan

Bence hakli...

hatta abi soyle birseyde eklemişler cok konusuyorsunuz
Football manager 2015 diye bir oyun var gidin onu oynayın oradan yonetin cok biliyorsunuzya diyorlar:)) haklılar

ilginc gelecektir fakat carvalhalı cok begenirim fernandesi kesebilen nadir CESUR adamlardandır aynı samimi hareketleri sempatik gorunme huylarıda bilicle aynıdır onuda ekleyelim....

Çevrimdışı If Else

Biliç bunu hep yapıyor. Attiba bile bile lades. Hakemle takmışmış, sarı kartı var, hakem (Küfür Yasak)... Çıkartsana edebinle Atiba yı. Motta 10. Dakika sarı kart görmüş, zaten saatli bomba 90 dakika oynatıyor hoca.
Zaten bu biliç iyi hoş da, adam değişiklikleri sıfır.

Maç sonu konuşmak ne kadar kolay. Atiba kariyerinin ilk kırmızı kartını gördü. Bizim skor taraftarını Carvalhal gibi hocalar paklar. Hemen astınız Biliç'i  :bandit: :bandit: :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Deniz

@Tolgaozkhrmn şans diye kestirip atmam normalde beni bilirsin ama bu maç gerçekten şans bizden yana değildi kardeşim :).Bak erciyes maçı Bilicin ve takımın suçuydu ama bugün Atiba+şanssızlık peşimizi bırakmadı.Tabi yağışlı hava ve rezil zemin de cabası..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı manyak1903

vallaha şu maçı alsak ,sonraki maçı alsak bir şekilde kurtulacağız ama kronik mi sendrom mu adı neyse bir kurtulamadık bu illetten.
eskiden 5 senede 10 senede bir olurdu,Beşiktaş bu derdik ama bu kadar sık olması ah ah ah  :s20:

maçın ilk 10 dakikası biraz da zeminden dolayı bocaladık.sonra alıştık , toparlandık.defanstan çıkarken çok fazla top kaybı yaptık.

gollerden biri yine duran top.ya penaltı ya duran top.

Demba Ba sen ne adamsın ya , onu hayal edemiyorum başka kişi olacak da ,ona garanti gol gözüyle bakacağım, imkan yok.

töre ilk yarıda olcaya çıkarmadığı bir top.

bugün akıllı bir sağ bek , öyle süper yetenekli falan değil ,kafasını kullanan bir sağ bek olsa kevgire dönerdi rakip.kaç tane bindirme , o kadar çalım ama kafasını kaldırınca pas atamayan , orta açamayan bir sağ beke sahibiz.kafa çalışmıyor.önündeki adama ver , sonra müsaitse ileri çık "topsuz".her seferinde topla çıkıyor , topu da kaybediyor yerini de.ileri çıkıyor adam eksiltiyor, bu sefer topu kaptırıyor.Sorunun kaynağı çok yetenekli olduğunu sanması.ona vereceğime ben götürürüm gözüyle bakıyor.Sen sağ beksin her takımda olduğu gibi , topu verip topsuz bindireceksin,yapıyor da ama işte bal yapmayan arı. bugün bosingwa yı da gördük.ondan önce cicinho.

kalede tolgayı aramadım.cenk 2 hata yaptı.birinde topu elinden kaçırdı sonradan aldı.diğeri de sarı kart.ama tolga kesinlikle gerekli karakter olarak ,sadece yaştan dolayı değil.volkan olsa yanardık yaştan : ) özellikle belirteyim cenk'in gollerde hatası yok bana göre.biri içeri gelen kale önünde uzaklaşıyor , adam çeviriyor.ikincisi zaten ayağına çarpıp yön değiştiriyor.

onun dışında atiba bugün yok yere yaktı bizi diyebiliriz.gelecek maçta zora girdi gibi.bakalım belki şans yüzümüze güler.tek ön libero ve maçı yenersek yine lideriz.ama necip faktörü var : )

oğuzhan
girdin 1 kere top kap , top dağıt , oyunu tut.yok.oğuzhan varken gol yemiyoruz istatistiklerine nazire yapar gibi golü oğuzhan girer girmez yedik  :evillol:

motta bugün iyidi.herhalde rakipler sağ bek yok diye önlem almıyor, bir tek sağ bekle bindiriyoruz , ilginç geliyor bu da.zaten neyine önlem alsın  :lol:

bugün şu maçı yenilsek son maça kalacaktı işimiz , rakip gruptan çıkacaktı neredeyse.ülke puanı olarak yunanlılara da 2 maçta yok yere puan verdik.

trabzon bugün onlara da tebrikler.1-1 10 kişi kaldılar 3-1 yendiler.hem de bir golü 90+ da attılar yanılmıyorsam.

sağlık olsun, gruptan çıktık
ama bizde de sağlık kalmadı  :ebebe:

şimdi düşünüyorum elemeli turda , ilk maç içeride 2-0 öndeyiz , 2-2 oldu , sonraki maç 0-0 1-1 bitse eleneceğiz ,artık elemeli turlarda ,büyük tehlike sinyali bu 2-0 dan 2-2 vermeler.

hayırlı olsun.şu anda takım çok yorulmadı , bir tek zeminden kaynaklı bir yorgunluk olur , onun dışında eksik kalmadık sanırım.

bilic te hata yok nereden bilsin atibayı :D ancak ben biraz artık 2-0 olduktan sonra klasik değişiklikler yerine ,ba nın yanına 2. forvet olarak değişiklik görelim derim.bugün olsun diğer 2-0 larda olsun rakip gelemez üstümüze.istersek şişirerek oynarız.,karşılarız.

4
3 veli atiba olcay
1(sosa)
2(cenk ba).töre çıkarıp mesela.2-0 ken.

[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 02:25:15 manyak1903 ]

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Tolga

Bence şuan kaleci çok lüks. Gereksiz bile diyebilirim. Öncesinde 3-4 bölge var kafadan oraya sırf maaş için 4 milyon euro ayırmak akıl karı değil.
zaten olmayacak birşey 2-3 sene tolga-cenk ile idare ederiz ben oraya transfer beklemiyorum ama ciddi kaleci sorunumuz da var.

Çevrimiçi Samet Ç

Bence gereksiz değil abi kaleci stoper ve sağ bek lazım. Hava toplarında çok kötüyüz. Alınacak sağ bek de mutlaka kaderabek olmalı.

Çevrimdışı Deniz