21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş
21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş Skor : Tarih : 22 / 02 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : ESKİŞEHİR ATATÜRK Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV İLK 11 : Cenk Serdar Ersan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 100266 defa] 21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Üzülmeyin arkadaşlar. Bu sene sonu Bilic gider, gerekli yerlere tecrübeli futbolcular transfer edilir, stad dolar ve bizim çağımız başlar.

Çevrimdışı Deniz

Liverpoolu elersek dogru hamle denilebilir,ama eleyemezsek dimyat pirinc mevzusuna doner..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı BlackEagle26

Bize türk teknik direktor lazım seneye sergen yalçın gelse fena olmaz

ysariusta

• Ziyaretçi

Hayatında üst düzey spor yapmamış insanların, şu teknik direktör değil bu futbolcu değil demesi kadar saçma olan tek şey her maç kaybında öfkelerini kusacak birini bulmaları.
8 maçlık kupa macerası mı bu kaybedince elenelim. Adı üstünde bir lig. Daha çok sular akar bu köprünün altından. Ne bekliyorsunuz tüm maçları kazanmayı mı? Sosa ve Olcay dışında hayal kırıklığım yok benim. Biraz da Tolgay. Böyle bir zeminde kale önüne yığılmış bir rakibe karşı alınan bir skor. Bu kadar büyütmeyin. Bu takım takır takır kazanır maçlarını bundan sonra. Birde her yenilgi sonrası Luce demeyin. Demirören yönetimine benziyorsunuz.

Çevrimdışı Factatum

Liverpoolu elersek dogru hamle denilebilir,ama eleyemezsek dimyat pirinc mevzusuna doner..

Umut fakirin ekmeği.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:32:52
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hayalperest bakmayacağım duruma ama negatif de bakmayacağım.

Liderle aramızda sadece 2 puan olacak Fener yenince.

Haftaya Balıkesir'i yeneceğiz Fener de Konya'ya gidiyor.

Puan kaybetmez demeyin kaybediliyor Trabzon'u da kesin yener dendi yenemedi geriye düştü.

Bu iş bir maçta kaybedilecek kadar kolay iş değil. Bizden önce Fener Galatasaray maçı var.

Biz maçlarımızı kazanırsak fener derbisine kafa kafaya gireceğiz o maça kadar kimse bu iş bitti demesin.

Orada kaybettiğimiz an evet havlu atarız. Kafa olarak en başta. Ancak o maça kadar söylenenler sadece negatif bakış açısı oluyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Paolo Maldini

Ne denir ki ligde 13 maç var ve biz şampiyonluğu kesin kaybettik diyoruz takıma hiç inanan yok.Sonra çıkıp bilic korkak vs. asıl korkak taraftarımızdır

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Puan'ı kaybettik bari Ba'yı kaybetmeyelim İnşallah sakatlığı ciddi değildir.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Burak Akay

Adamlar koca sezon liderliği eline alamadı onalr bu kdar söylenmedi. Adamlar halen daha sonua kadar inanıyorlar. Hamza gibi adamı bağırlarına basıyorlar. 22 haftanın 17 haftası lider takımın taraftarına bak ya. Bizzde sadece takım küçülmemiş taraftar bitmiş resmen. Adamlar artık dalgaya aldılar bizi be. Bu kadar küçük düşürüldüğümü ben başka zaman görmedim.
bizim bi sloganimiz var umutlandirip utandirmayın diye gs gelen gecenden 4 yiyordu Hama gelince toparladı 4 yemiyor en azından adamlar sahiplenir neden zaten bişey yoktu takımda 3.cü bile olsalar razilar ama bizim öyle değildi sezon başından beri iyiyiz her programda Beşiktaş söyle oynuyo Beşiktaş böyle oynuyo eminim sizlerde benim gibi mest oluyordunuz şimdi bi kere yenildi diye kızıyoruz sanıyorlar asla biz o formaya armaya kizamayiz kusemeyiz bizim kizdigimiz oyuncuların ruhsuzlugu isteksizligi sen ligde 20 maç %70-75 lerde oynayipda gelip böyle önemli bi macta rezil edersen kızmakda sinirlenmekte haklı insanlar olcay kaç haftadır ne yapıyor ben sana soyluyummu instagram da tişört satıyor paso reklamını yapıyo arkadaşlar takip edin takip edin diye oğuzhan desen aynı bu sezon sıfır bugün 9 kişi oynadık resmen bu tarafdar kral yapar oyuncuyu ama sabır taşarsa gözünün yaşına bakmaz örnek fernandes hiçbir topcunun cenk necip ersan hariç bugün böyle oynamaya hakları yok 1.2 si kötü olur anlarım ama takımın 9 u da kötü olamaz
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı BlackEagle26

Çoğu kişi Bilic'i savunuyo Ama Bilicle gitmez bu iş. Mustafa Denizli veya Sergen ilaç gibi gelir yeni stadda.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Hayalperest bakmayacağım duruma ama negatif de bakmayacağım.

Liderle aramızda sadece 2 puan olacak Fener yenince.

Haftaya Balıkesir'i yeneceğiz Fener de Konya'ya gidiyor.

Puan kaybetmez demeyin kaybediliyor Trabzon'u da kesin yener dendi yenemedi geriye düştü.

Bu iş bir maçta kaybedilecek kadar kolay iş değil. Bizden önce Fener Galatasaray maçı var.

Biz maçlarımızı kazanırsak fener derbisine kafa kafaya gireceğiz o maça kadar kimse bu iş bitti demesin.

Orada kaybettiğimiz an evet havlu atarız. Kafa olarak en başta. Ancak o maça kadar söylenenler sadece negatif bakış açısı oluyor.

kesinlikle  ben de  su an  hesaplamalar yaparken oyle dusunuyordum  ..  Dort hafta sonra FB maci  bittiginde  bazi seyelr   netlik kazanmis  olur .. Umalim da  orada  sapkadan  tavsan  cikartip  FByi yeneleim .. Hem evlerindeki yenilmezliklerine  son vermis olalim hem de onlari  demoralize  etmeyi basarmis  oluruz  boylece..  Bizim takim  ust siralarda  tutunmaya devam ederse  GS  bence  egriye dusecek ilk takim olacaktir , hele ozellikle FB macindan sonra  GS nin  pili  biter  bence... Hic  istemedigim bir  sey ama FB  rovansi GS ye  birakamz  gibi ..  Her neys e Cagri  kardesim ben sana bu  pik olayini  soracaktim ..  Dedigine  gore su an takim  ucuyor  olacakti ama  sanirim  bu teorin  curudu.. Sen ne dusunuyorsun hala  ?? Zira  bugun  takim ikinci yarida  hakikaten iflas  etti .. Gorusunu merak ediyorum 
Yorgo

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:42:59
  • Beşiktaş / Bodrum
kesinlikle  ben de  su an  hesaplamalar yaparken oyle dusunuyordum  ..  Dort hafta sonra FB maci  bittiginde  bazi seyelr   netlik kazanmis  olur .. Umalim da  orada  sapkadan  tavsan  cikartip  FByi yeneleim .. Hem evlerindeki yenilmezliklerine  son vermis olalim hem de onlari  demoralize  etmeyi basarmis  oluruz  boylece..  Bizim takim  ust siralarda  tutunmaya devam ederse  GS  bence  egriye dusecek ilk takim olacaktir , hele ozellikle FB macindan sonra  GS nin  pili  biter  bence... Hic  istemedigim bir  sey ama FB  rovansi GS ye  birakamz  gibi ..  Her neys e Cagri  kardesim ben sana bu  pik olayini  soracaktim ..  Dedigine  gore su an takim  ucuyor  olacakti ama  sanirim  bu teorin  curudu.. Sen ne dusunuyorsun hala  ?? Zira  bugun  takim ikinci yarida  hakikaten iflas  etti .. Gorusunu merak ediyorum 

Hocam konuştuk geçen mesajlarda bir arkadaş daha sordu.

O gün sanırım yanlış bir anlaşılma durumu oldu. Ben takım uçana kaçana 5 atıp süper futbol oynayacak demedim.

Bursa maçı ile beraber bu takımın fiziği yani kondisyonu diriliği artacak dedim.

Bursa, Liverpool ve bu maç dahil takım son derece diriydi Sosa hariç. Ama diri olmak size maç kazandırmaz bunun garantisini kimse veremez.

Çok diri Holosko Olcay Oğuzhan Almeida 4'lüsü maç kazandıramadığı gibi Pektemek Kerim Olcay Sosa da kazandıramadı.

Ben tezimin arkasındayım biz bu takımı lig sonuna dek pres, koşu kondisyon anlamında bir daha kötü görmeyeceğiz. Bugün de gayet iyiydi.

Organizasyon ve üretmek başka bir olay.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:44:31
  • Beşiktaş / Bodrum
Bir de ikinci yarı bu kaosun sebebi Bilic'tir. Tek başına hem de.

2 senedir bir kez bile 3 lü oynamayan takıma ne olduğunu anlamadığımız bir şey oynatmaya kalktı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi kahyaoglueren

Taraftarı takıma inanmıyor hala şampiyonluk bekleyelim biz de.İnanın şu takıma inanın.Arsenal tottenham maçlarından sonra oo Final oynarız şöyle böyle derken her maçtan sonra bilic istifa sergen gelsin şu gelsin.Hayatında spor yapmamış adamlar ahkam kesiyor.Millet küme düşerken tek protesto etmedi.Dortmund 80 bin kişiye oynuyor.Sanki şampiyonluk şansı bitti yok.Bireysel hatalara teknik heyet ne yapabilir cenk gol yiyor tolga gol yiyor saçma sapan Motta penaltı yapıyor.Hepsinden teknik heyet mi suçlu.

Çevrimiçi Yusuf

Kondisyon konusunda söylediği şeyler Liver ve Bursa maçında oldu ama bu maçta kondusyondan ziyade üretkenlik konusunda ve Olcay ile Sosa'nın rezalet oyunları nedeniyle sıkıntı yaşadık.Büyük ihtimal Liverpool maçında takım yine ölene kadar koşacak.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:46:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Taraftarı takıma inanmıyor hala şampiyonluk bekleyelim biz de.İnanın şu takıma inanın.Arsenal tottenham maçlarından sonra oo Final oynarız şöyle böyle derken her maçtan sonra bilic istifa sergen gelsin şu gelsin.Hayatında spor yapmamış adamlar ahkam kesiyor.Millet küme düşerken tek protesto etmedi.Dortmund 80 bin kişiye oynuyor.Sanki şampiyonluk şansı bitti yok.Bireysel hatalara teknik heyet ne yapabilir cenk gol yiyor tolga gol yiyor saçma sapan Motta penaltı yapıyor.Hepsinden teknik heyet mi suçlu.

Bu maç öznelinde konuşuyorsak, Sosa ve teknik heyettir.

Sosa ölü. Teknik heyetin aklı Liverpool'da.

Kimse bir maç kaybedildiği için yüklenmiyor herkes bu şekilde hata yapılarak kaybedildiği için yükleniyor bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Burak Akay

Bilic kötü hoca değil hatta bu ligin belkide en iyi hocası diyebiliriz ama gelistirmeli kendisini maça müdahale etmekte gecikiyor ve bazı oyuncuları eminim gözü kapalı yazıyor kadroya olcay oğuzhan gibi neden özellikle oğuzhanda bu kadar ısrar ediyor anlamıyorum.
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı src35

Hayatında üst düzey spor yapmamış insanların, şu teknik direktör değil bu futbolcu değil demesi kadar saçma olan tek şey her maç kaybında öfkelerini kusacak birini bulmaları.
8 maçlık kupa macerası mı bu kaybedince elenelim. Adı üstünde bir lig. Daha çok sular akar bu köprünün altından. Ne bekliyorsunuz tüm maçları kazanmayı mı? Sosa ve Olcay dışında hayal kırıklığım yok benim. Biraz da Tolgay. Böyle bir zeminde kale önüne yığılmış bir rakibe karşı alınan bir skor. Bu kadar büyütmeyin. Bu takım takır takır kazanır maçlarını bundan sonra. Birde her yenilgi sonrası Luce demeyin. Demirören yönetimine benziyorsunuz.
katılıyorum adam asmaca oynuyoruz hemen. hedef gösterme kelle alma çabaları.. bize bir daha şans gelecek mi gelecek 13 hafta uzun bir süre

sosa 3-4 maçtır ayak sürüyor. sadece duruyor, durdugu yerden öyle bir pas atayımki iş bitsin mentalitesinde...

kişisel formlarda yerlerde özellikle ön tarafta

ama şunu da hayal etmek gerekir yedek santrforun yoksa at atınçı öne, kalabalık ve yüksek savunmanın arasında şansını arttır. maçın sonunda sahada cenk ersan ve mustafa hariç hepsi orta saha oyuncusu kaldı. ceza sahasına giremedik şut atamadık pozisyon bulamadık. gol bulma ihtimalimiz sadece rakibin yapabilecegi hatalara kaldı..

Çevrimdışı Oktay

takımın şampiyon olması için haftada 1 maç yapması lazım yani şampiyonlukmu, liverpoolu yenip tur atmakmı derseniz ben hiç düşünmeden ŞAMPİYONLUK derim.. takım mantel olarak perişan halde uefada  bir üst tur için şampiyonluktan olmayalım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:50:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Benim kızdığım şu. Bu rotasyon Balıkesir maçında olmalıydı bu maç değil.

Takım yorgun değil zaten bırak 3 maçı çıkarsın düşmezler. Balıkesir'de bu kadro kazanırdı zaten.

Ama birileri 3 maçın 2'sini hedeflemiş sadece aradaki maçı es geçmiş malesef.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu maç öznelinde konuşuyorsak, Sosa ve teknik heyettir.

Sosa ölü. Teknik heyetin aklı Liverpool'da.

Kimse bir maç kaybedildiği için yüklenmiyor herkes bu şekilde hata yapılarak kaybedildiği için yükleniyor bence.
haklısın ama güven yok çok sivri tepkiler veriyoruz.Bir maçta kral bir maçta soytarı yapıyoruz.Sosyal medyada oyunculara o kadar saçma şeyler gidiyor ki oyuncular eminim okuyordur.Etkilenirler illaki.Bir de taktık mı takıyoruz.Oğuzhan örneğin Son haftalarda çıkışı var.Bu maç iyiydi.Hala oğuzhana sayıp sövenler var.Futbolcular sürekli %100 oynayamaz ki.İllaki düşüşler olacaktır.Aşırı sert tepkiler veriyoruz

Çevrimiçi Yusuf

Benim kızdığım şu. Bu rotasyon Balıkesir maçında olmalıydı bu maç değil.

Takım yorgun değil zaten bırak 3 maçı çıkarsın düşmezler. Balıkesir'de bu kadro kazanırdı zaten.

Ama birileri 3 maçın 2'sini hedeflemiş sadece aradaki maçı es geçmiş malesef.
Balıkesir maçında rotasyon yapmamız mantıklıydı ama Biliç'in dediğine göre Gökhan'da bir sakatlık varmış.Ayrıca takımda yorgunluk yok diyorsunuz ama özellikle Sosa ve Olcay'ın ayakta duracak hali yok.Hani olcay oyun içinde her zaman etkisiz de Sosa'nın bu rezil hali ancak kondisyonla açıklanabilir.Yine de ne olursa olsun Franco ve Atiba bu maçta ilk 11de olmalıydı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:56:17
  • Beşiktaş / Bodrum
haklısın ama güven yok çok sivri tepkiler veriyoruz.Bir maçta kral bir maçta soytarı yapıyoruz.Sosyal medyada oyunculara o kadar saçma şeyler gidiyor ki oyuncular eminim okuyordur.Etkilenirler illaki.Bir de taktık mı takıyoruz.Oğuzhan örneğin Son haftalarda çıkışı var.Bu maç iyiydi.Hala oğuzhana sayıp sövenler var.Futbolcular sürekli %100 oynayamaz ki.İllaki düşüşler olacaktır.Aşırı sert tepkiler veriyoruz

Bu konuda katılıyorum bence de öyle.

Kaybedilmiş bir şey yok.

Evet kötü sinyal veriyor geleceğe yönelik ama Liverpool'a elenirsek böyle bir süreç de rotasyon da bir daha yaşanmayacak çoğu kişinin atladığı bu.

Geçen hafta herkes olabilir diyordu şimdi çoğunluk asla diyor. Bunu yanlış bulduğumu belirtiyorum ben de maçın sonundan beri.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 22:57:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Balıkesir maçında rotasyon yapmamız mantıklıydı ama Biliç'in dediğine göre Gökhan'da bir sakatlık varmış.Ayrıca takımda yorgunluk yok diyorsunuz ama özellikle Sosa ve Olcay'ın ayakta duracak hali yok.Hani olcay oyun içinde her zaman etkisiz de Sosa'nın bu rezil hali ancak kondisyonla açıklanabilir.Yine de ne olursa olsun Franco ve Atiba bu maçta ilk 11de olmalıydı

Olcay bence koşu olarak kötü değildi baya döndü geriye onun formsuzluğu arada bir 6-7 maç oluyor böyle atınca da 3-4 hafta baya atıyor.

Sosa'yı anlamak mümkün değil çok ciddi uyarılması gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: