Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1650751 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Varya bi mac kazandiniz onuda öle böle kazandiniz, kalkmislar kücük beyinleriyle dalga gecmeye kalkiyorlar. Su mac tekrarlanirsa bunlari döve döve yenmek sart oldu

renklerinde hayır yok zaten iyi aile çocuklarının

Çevrimiçi yaço58

?s=19
İnşallah başarılı olur luce bu sistemler bizim ülkede genelde tutmadı ama bu sefer tutar umarım

Çevrimiçi levitate

?s=19
İnşallah başarılı olur luce bu sistemler bizim ülkede genelde tutmadı ama bu sefer tutar umarım
oradan bi adet teixeira alayım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

?s=19

Kaleye geçsin kariustan kötü olamaz sonuçta

Bi sinan engin eksik yoksa onuda mı getirecekler  :evillol:

Çevrimiçi Samet Demir

Lucescu nun Shaktar da yaptıklarını anlatıyor herkes ama shaktara aldığı oyuncalara verecek para bizde yok. 

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

geçen bir kaç gün önce dediğim gibi beşiktaşın gelecek vaad eden orta sahalarından uzak durun lan artık kızlar yeter bu kaçıncı 

ozzy gibi aşk acısı çekmedi en azından o da bişey :D

Dorukhan yalanlamış  :tabe:

pek inandırıcı gelmedi

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bunun zevkle degil de daha cok aclikla alakasi var  :D

valla nasıl bir açlıksa düştüğü kıza bak :D

Çevrimiçi levitate

Kaleye geçsin kariustan kötü olamaz sonuçta

Bi sinan engin eksik yoksa onuda mı getirecekler  :evillol:
forvete geçsin 15 golü var

valla nasıl bir açlıksa düştüğü kıza bak :D

Kafadan aşağısına bakıp yazdı herhalde o ara aklı yerinde değildi  :lol: Yani kişisel zevk ama bu kadar makyajı internet adaptörüne yapsan o da böyle olur zaten.

Çevrimiçi levitate

Kafadan aşağısına bakıp yazdı herhalde o ara aklı yerinde değildi  Yani kişisel zevk ama bu kadar makyajı internet adaptörüne yapsan o da böyle olur zaten.
kafadan aşağısıda iyi değil ki :D

estetik falan basmış jawline yapalım derken gulyabaniye çevirmişler

yakışmadı dorukhan reyiz, başkanın eşi zamanında töreyi evlendirmişti git konuş sanada bulsunlar :D

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Soyle de  bir haber var Fotospor kaynakli, inanmak istemiyorum ama bana gercek gibi gelio:
https://ortacizgi.com/ifab-goztepe-besiktas-maci-kararini-acikladi-iste-detaylar
Yorgo

Çevrimdışı f_madida

Nihat Özdemir: Göztepe-Beşiktaş maçının tekrarını MHK değerlendiriyor. Bu TFF’nin işi değil. MHK IFAB’a da yazısını gönderdi. MHK’nin alacağı kararı bekliyoruz.

:ranting2:

IFAB'a gittiyse iyi bence. En azindan konjekture uydurmaya calismayacak sekilde bir yorum gelme ihtimali var. Yoksa ulke ici kurumlardan cikacak yorum belli.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı sametbagan

Yaw taraftarin yarisi sever yarisi sevmez iste
Bu oyle bir tip
Yakinda bu iyi adam ama disiplinsiz gol atti ama takim oyununu bozdu falan diye okursin
Sanki disiplinli olup kendini verse sana dusecek

Eksiklerini kabul edip beklentiyi dusuk tutarsan keyif alirsin
Cimbizlamaya baslarsan sezon bitmez

Adam istekli enazindan miymiyti degil sahaya bi cikam hele gorun diyor
Adam kendine guveniyor
Ayrica bunla kavgaya da girilir
Oyle ozzi gibi biybiy da biybiy miymiy degil kodu mu oturtur, tekmeden falan da yilmaz
Daha hirslanir

Bakalim hele 350bin yuroluk zar
Zor karar yonetim icin de
Ben arada kaldim mesea hasici oynatabilirdim ben oynasin onumu gorem diyebilirdim
Ama hep bir umut icimizde
Simdi bu herif tutturup ona buna sokusturmaya baslarsa bakmissin kupayi kaldiriyor herkes oyle hayal ediyo gsye soksun deplasmanda iki tane de ubbye atar
Tsye burak cakar
Fbye gununu gosterecez

Boyle hayal ediyoz
Sonumuz kotu oluyo tabi
Usta Allah için sen olumlu tahmin yapma ne zaman olumlu konuştun hep yenildik.

Sivası evimizde yeneriz göztepeye 4 atarız açılış yapmayı seviyoruz ama rize bizi evire çeviri öper dedin boldrin moldrin dedin hep tersi çıktı.

Sen bizi hep göm olur mu zaten bu işe yabancı değilsin :D

Bide böyle totem yapalım belki bi bakmışsın şampiyon olmuşuz.

Çevrimdışı mylife1903

Usta Allah için sen olumlu tahmin yapma ne zaman olumlu konuştun hep yenildik.

Sivası evimizde yeneriz göztepeye 4 atarız açılış yapmayı seviyoruz ama rize bizi evire çeviri öper dedin boldrin moldrin dedin hep tersi çıktı.

Sen bizi hep göm olur mu zaten bu işe yabancı değilsin :D

Bide böyle totem yapalım belki bi bakmışsın şampiyon olmuşuz.
Yaw bazen dusunerek yaziyoz bazen hissederek
Diyom hep bi umut bi romantizm

Yoksa dusunerek tahmin yapsan mantik cercevesinde 7-8 falan oluruz sezon sonu hakemleri biter tffsi baslar
Iste bi umut kupa kovaliyoz
Gsye biri saplar fbye bi yigit cikar gecirir tsye bi babayigit cikar gununde olur 3 atar
Karyus yemes diyoruz livirpuldan geldi alman bu be diyoruz sonra karyus aklima geliyor bu almanyanin koyunden falan herhalde

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Bakalım tetikçi Alper yarın hangi oyuncumuzu cezalı duruma düşürecek şu kartı tekrar tekrar izledim nasıl bir haysiyeti varsa önündeki pozisyona net pozisyona sarı çıkardı bu maçta puan kaybetmiştik bu tetikcinin de katkısı çoktu

Çevrimdışı mylife1903

?s=19
Bakalım tetikçi Alper yarın hangi oyuncumuzu cezalı duruma düşürecek şu kartı tekrar tekrar izledim nasıl bir haysiyeti varsa önündeki pozisyona net pozisyona sarı çıkardı bu maçta puan kaybetmiştik bu tetikcinin de katkısı çoktu
Penalti da vermemisti galiba
Yarin da baslar sarilari cakmaya
2-3 kisiye giydirirler belki bu hafta olmaz ts macina saklarlar
Bakalim hele,  bu herife uyuz oluyorum bulent yildirimin izdusumu bu
Bunlar bitiyor alttan yetisiyir uygulama degismiyor
Meler firat yerine
Yasar kemal cucu yerine
Babalari bitince ogullari baslayanlar da var falan

Haram olsun

Çevrimiçi fatihsahin

Yarın ki maça bilet bulabilirmiyiz ki abilerim passo ya giriş yapamıyorum göremedim

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yarın ki maça bilet bulabilirmiyiz ki abilerim passo ya giriş yapamıyorum göremedim

bulabilecegini sanmam, biletler  tukenmistir, tukenemmisse de  su an  asiri yuklenme vardir ..
Yorgo

Çevrimdışı emre_1978

Kale arkaları hariç her yer için bilet var satışta

Çevrimiçi fatihsahin

İnşallah kazanırızda gitmesek te olur

siyah beyaz

25 yaşındaki sol bekin menajeri, sözleşmesindeki özel maddelerin revize edilmesini isteyen kulübe olumlu yanıt verdi. Bu doğrultuda Beşiktaşlı yöneticiler ile Portekizli’nin menajeri önümüzdeki günlerde bir araya gelecek ve Rebocho’nun sözleşmesi yeniden düzenlenecek. Yönetim, şimdiye kadar ortaya koyduğu performansla beklenenin altında kalan Portekizli sol beki sezon sonunda Guingamp’a geri göndermek istiyor.

Kaynak:Fanatik

Çevrimiçi mellfred

?s=19
Antep maçı sonrası başak ts ve Alanya deplasmanı var
Gökhan Atiba ve Burak kart sınırında
Bunlar geçen hafta da sınırdaydılar
bizim teknik ekip hiçbir zaman şu hesaplara girmiyor
Rize deplasmanında Gökhan ya da atiba hatta Burak içerdeki Antep maçı için kurban edilmeliydi
İçerde taraftar eksiği telafi ederdi
Haftaya en az 1’i muhtemelen 2’si eksik
En kötü senaryo 3’ü de olmayacak

Çevrimdışı mylife1903

Antep maçı sonrası başak ts ve Alanya deplasmanı var
Gökhan Atiba ve Burak kart sınırında
Bunlar geçen hafta da sınırdaydılar
bizim teknik ekip hiçbir zaman şu hesaplara girmiyor
Rize deplasmanında Gökhan ya da atiba hatta Burak içerdeki Antep maçı için kurban edilmeliydi
İçerde taraftar eksiği telafi ederdi
Haftaya en az 1’i muhtemelen 2’si eksik
En kötü senaryo 3’ü de olmayacak

Ankaragucu macina kadar dayanirlar insallah kayseri de olur
Gozum kesiyo bu ikisini atibasiz buraksiz

Çevrimiçi yaço58

Göztepr maçı geçeli 2 hafta Olcak herhalde ifab görüşü çinden kargo ile geliyor bu kadar yavaşlar ben çözemedim olsun olsun 5 günlük iş olsun 14 gün Olcak hala ses seda yok Antep maçı Bi puan kaybedersek cumartesi akşamı bile çıkartır bunlar tekrar kararını bizim gidişatımıza göre karar verecekler bu kadar uxatmalarımım başka açıklaması olamaz biz yarın kazanırsak bunlar tekrar ettirmez yarın puan kaybedersek direk akşamına tekrar kararı çıkar