Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153420 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ottoman

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fabri

Adriano   Mitrovic   Tosic    Caner

Medel  Oguzhan

Lens            Talisca             Cenk

Negredo

Çıkacak kadro %100 budur , Rezan alın
@Berat bak ne yazmışım bugün oglen :D

Şenol hoca bu hiç şaşmaz :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yoruk

Dursun, hoca degistirmeyecegiz demis. Fatih Terim'in bir yeri yemez gelmeye. Ortam musait degil cunku. Karsisinda kapi gibi Besiktas ve Senol Gunes var. Karizmayi cizdirmemek icin gelmeyecektir. GS macinda oyle bir govde gosterisi yaptik ki herkes ayagini yorganina gore uzatacaktir.

Bir şey diyeyim m ; umarım Terim gelir.Daha beter olurlar.Hayır aslında rakip de olsa Galatasaray'ın kötü olduğu bir yarış istemem.Ama öyle hava var ki Terim gelecek dertler bitecek.Sanki Terim bir şey yapacak gibi.Ne yapacaksa artık.Terim Terim Terim.Bıkmadı şu Türk futbolu.Yarın Terim gelir 2 gün sonra gider milli takıma yine gelir falan ...Yeter ya.Ne var şu Terim de artık !

Çevrimdışı bordele

Cenk'in gösterebileceği her iyi performans bize nakit girişi sağlayacak, Orkan tabii ki denenmeli ancak zaten TR ligiyle ŞL arasında uçurum fark varken Orkan'ı direkt 11'de denemek bana göre fazla macera olur. Duruma göre 15-20 dakika süre alabilir.

Cenk bu maç 11 oynarsa Kayseri maçında dili dışarda gezer
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Tolga
Necip(medel)-Mitrovic-Tosic-Caner
Oğuzhan-Medel(necip)
Orkan-Talisca-Lens
Negredo

Gökhan'ın yedeği bile yok kesinlikle oynamaması lazım

Gökhan'ı kadroya almadığı için hocama teşekkür ederim. Haftasonu Cenk'i 11 oynatacağı için umarım bu maçta en azından ilk 11 oynatmaz.
Av zamanı

Çevrimiçi underworld

Cenk ikinci yarı negrod nun yerine oyuna girsin yeter

Çevrimdışı mertozlu

Cenk ikinci yarı negrod nun yerine oyuna girsin yeter

Yok Negredo 90 dk hiç oynamadı (Kupa Manisa maçı dışında) bırakın da şu maçı barı başlayıp bitirsin

Çevrimdışı murat

Bir şey diyeyim m ; umarım Terim gelir.Daha beter olurlar.Hayır aslında rakip de olsa Galatasaray'ın kötü olduğu bir yarış istemem.Ama öyle hava var ki Terim gelecek dertler bitecek.Sanki Terim bir şey yapacak gibi.Ne yapacaksa artık.Terim Terim Terim.Bıkmadı şu Türk futbolu.Yarın Terim gelir 2 gün sonra gider milli takıma yine gelir falan ...Yeter ya.Ne var şu Terim de artık !
gs de terimi getirebilecek para varmı? en az 3 yıllık ister 4-5 te futbolcu.birde şmpiyon olursa terim yaptı yapamazsa yönetim.şimdi yapamazsa suçlu tudor olacak.

Çevrimdışı bordele

Av zamanı

Çevrimdışı bordele

bakarsın ama göremezsin volume 1

Hollanda ikinci liginde oynar anca yeaaa
Av zamanı

Çevrimdışı Berat

@Berat bak ne yazmışım bugün oglen :D

Şenol hoca bu hiç şaşmaz :bandit:

Ben basındakileri aktarıyorum Lens sevici.  :eyes

Çevrimdışı tuncaboylu

http://m.sporx.com/futbol/dunya/yayin-geliri-disinda-en-fazla-para-kazanan-30-takimSXGLQ29463SXQ

Saçma bir haber, ama kaynak olarak yabancı bir site verilince yorumlamak istedim. Avrupa Kupalarından doğru düzgün gelir elde edemeyen, Beşiktaş'ın yarısı kadar kombine parası kazanamayan ve formasına reklam bile bulmakta zorlanan Fenerbahçe 110 milyon, Galatasaray 90 milyon Euro yayın eliri haricinde gelir elde etmiş. Biz ise 58 milyon etmişiz.

Cidden nasıl araştırma yapıyor bu adamlar, çözemedim. Tek mantıklı açıklaması, 2014-15 sezonuna ait olması olabilir.

Neyse, açıklama buldum:

https://home.kpmg.com/tr/tr/home/media/press-releases/2017/11/fenerbahce-rakiplerini-solladi.html

Stadın açılmadığı 2015-16 sezonuna aitmiş, o sene Şampiyonlar Ligi'nde de yoktuk.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 05 Aralık 2017, 22:43:19 tuncaboylu ]

Çevrimiçi underworld

Hollanda ikinci liginde oynar anca yeaaa

bundan bir yol olmaz , 5 milyon veren varsa hemen gönderelim

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı İhsan

Bu arada yarın için taraftardan yapan endişesi olanlar varsa içlerini ferah tutsunlar.

Leipzig bir Doğu Alman şehri olduğu için, zamanında fazla Türk gidip yerleşmemiş oraya. Gezip gördüm, güzel ve şirin bir şehir, fazla Türk yoktu.

Güzel bir tren istasyonları, güzel bir kütüphaneleri ve devasa Zafer anıtı var. Pasajlar şehri diye geçiyor, ama Üsküdar'da daha fazla pasaj var

Ben gittiğim gün 3. ligdelerdi, Rostock ile normal bir lig maçları vardı ve polis teyakkuz halindeydi. Yerel basın bile bundan bahsediyordu.

İlaveten Leipzig taraftarı çok tutkulu, büyük bir çoğunluğunun kendi sahasında oynayacakları bu kritik maç için kombinesini satacaklarını sanmıyorum.

Yani kısacası yarın cezalık bir durum olmayacaktır bence.

Berlinden kalkıp Lyona giden haydı haydı gider Leipzige  :bandit:
İşin kötü yanı Leipzıgde çok fazla aşırı sağcı var. Umarım bir aksilik olmaz
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Bunu görmemiştim. Osmanlıspor taraftarının bile umudu Beşiktaş!
"Başakşehirli tam 5 oyuncu ilerde kalmışken +4 verilen maçta 93.07’de Halis maçı bitiriyor.

Rezilsiniz hepiniz?

Başakşehiri şampiyon mu yapacaksınız?

Hiç uğraşmayın hakemleride yenerek BEŞİKTAŞ Şampiyon olacak. Ne gücünüz yeter ne de futbolunuz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

BU Osmanlının resmi sayfasımı ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı murat

osmanlı beşiktaşlısı bir taraftar diye biliyorum.

Çevrimdışı onurturan

Cenk'in gösterebileceği her iyi performans bize nakit girişi sağlayacak, Orkan tabii ki denenmeli ancak zaten TR ligiyle ŞL arasında uçurum fark varken Orkan'ı direkt 11'de denemek bana göre fazla macera olur. Duruma göre 15-20 dakika süre alabilir.

Cenki bu maç kullanmazsak parası artar bence ..
cenke güvenmediğimden değil tamamen algı meselesi..

Çevrimdışı arda

Yok @İhsan abi o kadar uzun boylu değil, öyle birşey olsa zaten yeryerinden oynar Aspor hürriyet felan çıkaracakları çıngarı düşünemiyorum :D taraftar sayfası ama  Sultan II. Mehmed Han'ın fermanları gibi paylaşımlar yapıyorlar. Ve ilginçtir ki, bir başka cihan devleti Altınordu tweetlerini İsviçrenin dağ köylerindeki huzurdan atıyor.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı İhsan

Kız gibi pas veriyor yeaa

Çok Şükür forum dahil Beşiktaş'ın Oğuzhan linç girişimi başarısız oldu.
Oğuzhan iyi oynarsa oyunumuz akıcı oluyor. Şampiyonluk için iyi bir Oğuzhan çok önemli
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

15 aralik cuma gunu insaAllah Istanbula gelicem ve Fatih camisine yakin bir otelde kalicam. Izinimi Besiktas macina gore ayarladim. Macimiz pazar gunu Osmanlispor ile. Simdi benim sorum: hayatimda ilk defa stada gidecegim icin sistemi tam olarak bilmiyorum. Cuma gunu Fatih kentinde pasolig yaptirip bilet alma imkanim olurmu, ve o gun stadin orta kismindan bilet kalirmi? Gec kalirim diye bir endisem var. Nereden pasolig actirip bilet alabilirim acaba?

Hartelijk welkom  :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı onurturan

Şampiyonlar ligindeki en büyük şansımız Cünyet Çakırı bizim maçlara veremeyecek olmaları..

Çevrimdışı tuncaboylu

Berlinden kalkıp Lyona giden haydı haydı gider Leipzige  :bandit:
İşin kötü yanı Leipzıgde çok fazla aşırı sağcı var. Umarım bir aksilik olmaz
Lyon ve çevresinde 130 bin Türk yaşıyormuş, Berlin'den olay çıkarmaya gitmelerine gerek yoktu. :tabe:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kayseri başkanı sacma sapan konuşmuş. Tarih yazacagız falan demiş. Kale önüne 90 dk otobüs çek, en fazla 2 3 atak yap. Gol atarsan hakederek yendik, berabere biterse galibiyeti kaçırdık, yenilirsen hakem diye ağla.. sunlara 3 4 tane atsakta sustursak..

Çevrimdışı yoruk

Etiketler: