Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 223 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153524 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Dr.Zeck

uzun uzun yazmana gerek yok  kendini yormaktan baska bir ise yaramaz
insanlar kalin ve renklendirilmis kismi  otomatik olarak algilayamiyorsa sen istersen 50 sayfa yazi yaz  gene anlamazlar

bosuna  dememisler deveye hendek atlatmaktan daha zor  diye

Sizlere göre o zmn cenkin penaltı pozisyonunu önünde olmasına ragmen görmedi veyada söyle söyleyim gördü ama yanlıs yorumladı

negredonun golunu ben tv den gordum ofsayt olmadıgını ama onada yanlıs yorum getirdiler

ozanın kolunu carpma olarak nitelendirdi.

pepe nin faulü olmamasına ragmen faul verip herkesi cıldırttı özellikle hocayı sonra tribüne yolladı

Atibanın pozisyonuna bence sarı kart ta yoktu ama o kasti olarak kestiğini düşündü demekki

yani bu kadar hata size göre normal karsılanıyor ve direk sonuca etki eden hatalar.

helal olsun  o zmn size

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Artik Ali'yi de Palabıyığını da unutmamız gerek. Yarın çok çok önemli bi maçımız var havaya girmeliyiz. Negatif enerjiyi atıp maçı taktikleri ideal kadroyu konuşalım. FB'ye maç hediye edildi, herkesin gerçek yüzü ortaya çıktı bitti gitti. Artık önümüze bakalım.

Bu arada herkese günaydın güzel bi hafta olur inşallah  :super:

Çevrimdışı tangaz

Ayi hakli
Alper ozan malbuyana kari gibi top oynuyorlar.
Ikinci macta bunlara anladiklari dilden karsilik vermek lazim

ekiciyi de alalım o listeye lütfen. q7nin ikinci sarısında kendini yere atıp cimleri tokatlıyordu çok acıdı diye ağlıyordu neresine bişey kaçtı ki acımış öle kıvranıyordu yerde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı simocan

Aslında bundan sonra bütün beşiktaşlılar bu ligin şampiyonluk adayı gs diyelim belki dikkatlar üzerimizden dağılır :)
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Çevrimdışı simocan

Haftaya trabzon maçı var,Şenol hocam yok,Ozzy,atiba,Q7 yok zor çok zor olacak.
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Seyirci var. Yetmez mi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence hiç sıkıntı olmaz, çok rahat kazanırız.

Çevrimdışı ozankarakoc

RB Leipzig

Yaş ortalaması: 23.68

Bundesliga Sezon İstatistikleri:

6 maç, 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi

Schalke (D): 0-2
Freiburg: 4-1
Hamburg (D): 2-0
Monchengladbach: 2-2
Augsburg (D): 0-1
Frankfurt: 2-1

Ligdeki konumları:

1. Dortmund
2. Hoffenheim
3. Bayern Munich
4. Hannover 96
5. Augsburg
6. RB Leipzig

Liderle aralarındaki puan farkı: 6
Attıkları gol sayısı: 10 (En çok gol atan 5. takım)
Yedikleri gol sayısı: 7

Gol yemedikleri maç: 1
En çok oynayan oyuncuları: Timo Werner (6/6)
En golcü oyuncuları: Timo Werner (5) (Geçen sezonun 21 gol ile en golcü oyuncusu), Jean-Kevin Augustin (2)
En çok şut atan oyuncuları: Timo Werner (21), Marcel Sabitzer (15), Emil Forsberg (13)

Şampiyonlar Ligi

Grupta oynadıkları ve Monaco ile kendi evlerinde 1-1 berabere kaldıkları maçın istatistikleri:

Topla oynama:
Leipzig %59 : %41 Monaco

Toplam şut:
Leipzig 8 : 7 Monaco

İsabetli şut:
Leipzig 2 : 2 Monaco

Başarılı pas:
Leipzig 407 : 232 Monaco

Pas yüzdesi:
Leipzig %76 : %64 Monaco

Korner:
Leipzig 5 : 4 Monaco

Orta:
Leipzig 2/14 : 4/18 Monaco

Ofsayt:
Leipzig 9 : 2 Monaco

Sezon başında gelenler:

Konate (FC Sochaux'dan)
Bruma (Galatasaray'dan)
Mvogo (Young Boys'dan)
Köhn (Stuttgart genç takımından)
Laimer (Salzburg'dan)
Augustin (Paris Saint Germain'den)
Kampl (Leverkusen'den) (Diz sakatlığı nedeniyle bizim maçta yok)

Sezon başında gidenler:

Quaschner (Arminia Bielefeld'e)
Jung (Brondby'ye)
Khedira (Agusburg'a)
Burke (West Bromwich'e)
Müller (Kaiserslautern'e kiralık)
Selke (Hertha Berlin'e)
Gipson (Sandhausen'e)

Ek Bilgiler:

- Leipzig, Beşiktaş maçıyla tarihinde ilk kez Avrupa Kupaları'nda bir deplasman maçına çıkacak.
- Beşiktaş, bugüne kadar Alman rakipleriyle oynadığı 7 maçta da galibiyet yüzü görmemiş. 6 yenilgi, 1 beraberlik almış.
- Beşiktaş, evinde oynadığı son 9 Avrupa Kupaları maçında yenilgi yüzü görmemiş.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

eski hakemler posbıyık ve ekibi 7,4 alır die tahmin ediyorlardı notu 7,9 çıkmış posbıyık 3 hafta satman 2 hafta dinlenir sadece anlamı taşıyormuş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı simocan

Çevrimdışı Ayberk

Eline sağlık @ozankarakoc
yarın yine güzel bir oyunla renklilere sağlam bir tokat atacağız
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı simocan

RB Leipzig

Yaş ortalaması: 23.68

Bundesliga Sezon İstatistikleri:

6 maç, 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi

Schalke (D): 0-2
Freiburg: 4-1
Hamburg (D): 2-0
Monchengladbach: 2-2
Augsburg (D): 0-1
Frankfurt: 2-1

Ligdeki konumları:

1. Dortmund
2. Hoffenheim
3. Bayern Munich
4. Hannover 96
5. Augsburg
6. RB Leipzig

Liderle aralarındaki puan farkı: 6
Attıkları gol sayısı: 10 (En çok gol atan 5. takım)
Yedikleri gol sayısı: 7

Gol yemedikleri maç: 1
En çok oynayan oyuncuları: Timo Werner (6/6)
En golcü oyuncuları: Timo Werner (5) (Geçen sezonun 21 gol ile en golcü oyuncusu), Jean-Kevin Augustin (2)
En çok şut atan oyuncuları: Timo Werner (21), Marcel Sabitzer (15), Emil Forsberg (13)

Şampiyonlar Ligi

Grupta oynadıkları ve Monaco ile kendi evlerinde 1-1 berabere kaldıkları maçın istatistikleri:

Topla oynama:
Leipzig %59 : %41 Monaco

Toplam şut:
Leipzig 8 : 7 Monaco

İsabetli şut:
Leipzig 2 : 2 Monaco

Başarılı pas:
Leipzig 407 : 232 Monaco

Pas yüzdesi:
Leipzig %76 : %64 Monaco

Korner:
Leipzig 5 : 4 Monaco

Orta:
Leipzig 2/14 : 4/18 Monaco

Ofsayt:
Leipzig 9 : 2 Monaco

Sezon başında gelenler:

Konate (FC Sochaux'dan)
Bruma (Galatasaray'dan)
Mvogo (Young Boys'dan)
Köhn (Stuttgart genç takımından)
Laimer (Salzburg'dan)
Augustin (Paris Saint Germain'den)
Kampl (Leverkusen'den) (Diz sakatlığı nedeniyle bizim maçta yok)

Sezon başında gidenler:

Quaschner (Arminia Bielefeld'e)
Jung (Brondby'ye)
Khedira (Agusburg'a)
Burke (West Bromwich'e)
Müller (Kaiserslautern'e kiralık)
Selke (Hertha Berlin'e)
Gipson (Sandhausen'e)

Ek Bilgiler:

- Leipzig, Beşiktaş maçıyla tarihinde ilk kez Avrupa Kupaları'nda bir deplasman maçına çıkacak.
- Beşiktaş, bugüne kadar Alman rakipleriyle oynadığı 7 maçta da galibiyet yüzü görmemiş. 6 yenilgi, 1 beraberlik almış.
- Beşiktaş, evinde oynadığı son 9 Avrupa Kupaları maçında yenilgi yüzü görmemiş.

Portoda hiç yenilmemişti bu bir işaret :) ya da öyle olsun istiyorum

Çevrimdışı onur_U

hakem tartışmalarını artık bir kenara bırakalım..

- quaresma'nın bilmem kaçıncı sorumsuzluğunu konuşalım.  5 sezondur buradasın arkadaş seni atmak için fırsat kollayan şeref özürlü insanlar var. yapma arkadaşım yapma yeter yahu..bu adam böyle, tarzı böyle, şu bu denmesin lütfen. bu arada ekici'nin ayağına basmadığını tekrarlardan çok net olsa da derbiler de hep bizi yakıyorlar artık bunu bileceksin ya. kartlık hamle yapmayacaksın daha 2 dk önce sarı gördün.
- şenol hocanın bence cenk'i çıkarması hataydı bunu konuşalım. talisca'nın etkisizliğini konuşalım.
- yine hocamızın artık yeter diyebileceğimiz fb maçları sinirini konuşalım. tüm beşiktaşlıların ağzına sağlık dediği ama ne kadar haklı olursa olsun şenol hocamıza ve bizlere asla yakışmayacak küfürü ve takımı en az 1 maç daha sahada yalnız bırakışını konuşalım.
- bu benim görüşüm tabi ama maçı çok istemeyeşimizi konuşalım. şampiyonlar ligi büyük etken kabul ama isteksizdik net. fb asla yenilmeyecek takım değil ki bence hiç te öyle ahım şahım oynamadılar.

bu yazdıklarımı burada bunlar hiç konuşulmuyor diye yazmadım. tabi ki konuşuluyor ama tamamen hakeme odaklanmak eksikleri görmemizi engeller.

Çevrimdışı tuncaboylu

eski hakemler posbıyık ve ekibi 7,4 alır die tahmin ediyorlardı notu 7,9 çıkmış posbıyık 3 hafta satman 2 hafta dinlenir sadece anlamı taşıyormuş
PFDK ve MHK de ellerinde, gözlemci de tribünden Şenol Güneş'in küfürlerini duymuş, helal olsun.

İş taraftara düşüyor, Ali Palabıyık'la karşılaşacak bir delikanlı bekleyeceğiz belli ki.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Bir dakika abi sen tartismanin icerigini saptiriyorsun. Ben oyunun daha buyuk bir oyun olmadigini soylemedim. Sen Ali Palabiyik'i gordugunu calan bir hakem olarak kodlamadin mi? Art niyetli degil, sadece genc ve toy bir hakem diye tanimlamadin mi? Tartismanin cercevesi Ali Palabiyik'in buyuk bir oyunun uzantisi olup olmamasi degil ki. Besiktas'a karsi oyun oynandigini sezon basindan beri hepimiz gozlemliyoruz zaten. Bu buyuk oyunu kuranlar sana A hakemini degilde Ali Palabiyik'i gonderiyorsa bu sadece oyun oynayanin (Hakaret Yasak)₅ aciklanamaz. Ali Palabiyik'in kahpe bir hakem oldugu gercegini de gormen gerekir. Bak ben Ali Palabiyik ismini duyar duymaz Persembe gununden beri yaygara kopariyorum. Sebebi ne? Bir oyun oynandigini ve bu oyun icin en ideal tetikcinin secilmis oldugunu gormem. Sunda uzlasalim: Ali palabiyik Besiktas dusmani bir tetikcidir. Bundan boyle Besiktas maclarina atanmasi ilelebet engellenmelidir.  Buyuk oyuna gelince, bu konuda bir ihtilaf oldugunu dusunmuyorum zaten.
ne saçmalıyorsun bulsana gördüğünü çalan hakem dediğim mesajı bana saptırıyor deyip saptıran sensin
ben hangi mesajımda palabıyığı korumuşum. senin dediğin cüno bülo fırattan birini buna tercih ederim lafına
söylediğim kelime bu üç kaşarı istemektense her türlü palabıyığı tercih ederim en azından çaylak hakem dedim
bunun aksi tek bir mesajımı bul kaç gündür bu dört hakem üzerinden konuşuyoruz.
burda herşeyi yap sakın laflarımı çarpıtma. Benim hakemle ilgili tek bir kelimem yok aç tek tek bak mesajlara
ben ağlama dedim senin yaptığın davranış ezik taraftar davranışı dedim günlerdir mesajları palabıyık üstüne çevirip aslında
konunun temeli olan senin ezik davranışlarını eleştirmemi örtmeye çalışıyorsun aç bak bakalım benim ne maç önünde nede maç sonunda
birbiriyle çelişen tutarsız mesajım varmı. Bir çok mesajımda Beşiktaş düşmanı olduğunu söyledim
gri pozisyonları Beşiktaş aleyhine çalar dedim fırsat verilmemesi gerekir dedim hatta Beşiktaşın bu sene agrasif
oynadığınıda söyledim. diğerleri gibi sinsi değildir dedim diğer hakemler maçı aynı şekilde katlederlerdi
ama maç sonunda herkes hakemler maçı çok iyi yönetti derdi fenerde bileğinin hakkıyla kazanmış olurdu
bugünde hakem değil Beşiktaşın ne kadar kötü olduğu konuşulurdu. Ali palabıyık yönetiminden sonra
en azından takım korunur yıpratılmaz. kaşar sinsi hakemle çaylak sinsi olmayan hakem karşılaştırması yapınca
ali palabıyık sevicisi olunmuyor. aslında konu buda değil esas konunun ana fikri senin çok ezik davranmandı
sürekli tepkim ağlama demek oldu. Gene söylüyorum böyle malubiyeti sinsilerin yönettiği maçtan gelecek mağlubiyete on defa tercih ederim.
bir daha laflarımı kesinlikle çarpıtma halada savunduğum şey bu maçı biz verdik hakem değil bu hakeme karşı sinirlerine hakim olsan
o kartları görmezsin sakin kalsan ister istemez feneri sinirlendireceksin bu şekilde davran bunu yönetebilecek hakem değil
pepe tosic iyi yönetti bunu ama diğerleri yapamadı. quaresmanın sorumsuzluğuda zaten gergin olan oyuncuları iyice koparttı.
ben hakemden değil kendi takımımın vereceği reaksiyondan çekiniyordum buda başımıza geldi.
hakem golünü vermeyebilir hakem penaltınıda vermeyebilir şl de oynayan bir takım bu şekilde bozulmamalı
aynı naneyi kiev maçındada yedik. sen dik kal bırak rakip bozulsun hakem seni sinirlendiremediğinde dağılsın.
ne yapacağım senin gibi hakem deyip dizimimi döveyim her şeyi başkalarına kesmeyin süper kupa maçında
maç manuple edildi değilmi sen olma bir maç cezaya itiraz edebilirmisin tribünden meşale atıyorsun
atmayacaksın atarsan ceza alırsın hakem kötü yönetir art niyetlide olur bunlar olacak burda olacak avrupadada
olacak bunlar asla senin yaptıklarına mazeret olamaz. o tekmeyi attıktan sonra hakem kötü demeye yüzünmü kalıyor
ne oluyor hakem art niyetli diyorsun adam önüne pozisyonları koyuyor hangisini yanlış gösterdi diyor.
işte bunları vermeyeceksin eline atabiliyorsa atacak. hakem ofsayt diye golü vermemiş vermez bu olacak hep
küsecekmisin bir tane daha atmaya uğraşacaksın senin forvetin kutuya girmiyor takımın gol atma hevesiyle oynamıyor
sonra hakemin vermediği penaltı gol tartışması yapalım ben önce kendi bahçeme bakarım dış etkenler ikinci planda
halı saha futbolu oyna sonra hakem de kendini kandır. rastlantıyla gol atıyoruz nerdeyse girdiğin pozisyonu gole çevirmede en iyi takımlardan
biriyiz neden pozisyona giremiyoruzda ondan.
ben sizin gibi kaderci değilim genel türk profili başına ne gelirse gelsin hep bir dış etken oluyor hiç biz
hata yapmıyoruz. böyle bir kadro var elinde sen bu kadroyla hakemide sokarsın kaleye eline sunmuşlar, atanacak
4 hakem içinde yenebileceğin tek hakem sahada biz kendimize yenildik. Bahanemizde hakemin kötü yönetimi oldu
al işte rus hakem geldi leipzig maçına bu hakem iki maçımızı yönetti ikiside deplasman brugge maçıyla napoli maçlarını
iki maçtada hiçde lehimize bir tavır içinde değildi. sen fener maçındaki psikolojiyle çıkarsan başına aynısı gelir.
bakalım ev sahibi kollayan bir hakemmi yoksa türlere ön yargılı bir hakemmi ilk iç saha maçımızda belli olacak
çık futbolunu oyna hakeme art niyetlide olsa imkan verme golünümü saymadı yenisini atmak için çabala
penaltınımı vermedi yenisini almaya uğraş gidip rakibe arkadan tekme atma tam tersi iki katı daha dikkatli ol
en kötüsü kaybedeceğin bir maç olur diğer türlüde kaybedeceksin zaten en azından sinirlenip sonuçlarını diğer maçlara yansıtacağın
durumlara düşmezsin.
bu benim bu konudaki sana vereceğim son cevap bunuda yazmazdım benim için konu kapandı anlamak istemiyor olman
seni bağlar ben nerdeyim sen nerdesin sırf sözlerimi çarpıttığın için cevap verdim.
önümüzde yarın oynayacağımız şl maçı ve hafta sonu oynayacağımız ts maçı var hayat devam ediyor
sen ağlamaya devam etmek istiyorsan sin bir köşeye ağla. Benim için sıradan bir lig maçıydı puan kaybettik
ama alınacak daha çok puan var. fazla bile üstünde durduk. önüme bakıyorum. dünle meşgul olup bugünüde kaybeden tiplerden değilim ben.
dün dündür der yoluma giderim.

hakem tartışmalarını artık bir kenara bırakalım..

- quaresma'nın bilmem kaçıncı sorumsuzluğunu konuşalım.  5 sezondur buradasın arkadaş seni atmak için fırsat kollayan şeref özürlü insanlar var. yapma arkadaşım yapma yeter yahu..bu adam böyle, tarzı böyle, şu bu denmesin lütfen. bu arada ekici'nin ayağına basmadığını tekrarlardan çok net olsa da derbiler de hep bizi yakıyorlar artık bunu bileceksin ya. kartlık hamle yapmayacaksın daha 2 dk önce sarı gördün.
- şenol hocanın bence cenk'i çıkarması hataydı bunu konuşalım. talisca'nın etkisizliğini konuşalım.
- yine hocamızın artık yeter diyebileceğimiz fb maçları sinirini konuşalım. tüm beşiktaşlıların ağzına sağlık dediği ama ne kadar haklı olursa olsun şenol hocamıza ve bizlere asla yakışmayacak küfürü ve takımı en az 1 maç daha sahada yalnız bırakışını konuşalım.
- bu benim görüşüm tabi ama maçı çok istemeyeşimizi konuşalım. şampiyonlar ligi büyük etken kabul ama isteksizdik net. fb asla yenilmeyecek takım değil ki bence hiç te öyle ahım şahım oynamadılar.

bu yazdıklarımı burada bunlar hiç konuşulmuyor diye yazmadım. tabi ki konuşuluyor ama tamamen hakeme odaklanmak eksikleri görmemizi engeller.

yazdıklarına tamamen katılıyorum. ama bunları leipzig maçından sonra tartışmak lazım.

Çevrimdışı goktasoktay

Aynen necmi abi, önümüze bakalım, artık bu hakemsiyi konuşmayalım AMA artık bu kişiye de düdüğünü astırmak camianın boynunun borcudur. İnşallah başkan ağırlığını koyup gerekeni yapar.
Bir söz de quaresmaya, avrupa maçı lig maçı farketmez, ciddi manada kulağının çekilmesi lazım. Bu sezon elimiz de mahkum değil ona bence. Orkan da var, bu kadar kötü mü acaba? Süper ligde iyi maçlar çıkarmış genç ve yetenekli bir oyuncu. Onu da kazanmak lazım. Keşke devre arası iyi bir teklif gelse de kurtulsak q7 den...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Yarın kesinlikle Cenk ve Quaresma kesik yemeli. Negredo ve Lens'le başlamalıyız.
Quaresma için Şampiyonlar Liginde oynamak çok önemli. Kendini göstermesi, şovunu yapması lazım.. Cezalandırılması için iyi bi fırsat olur. Gerekirse 2. yarı oyuna alınır.
Cenk iyi çalışmış, kendini geliştirmiş eyvallah. Ama onun da biraz dinlendirilmesi lazım. Negredo'yu çok beğendim FB maçında. Hırsı, motivasyonu da zirvede. Bu maç kesinlikle ilk 11 çıkarsa kendini ispatlayacak.

Çevrimdışı tangaz

PFDK ve MHK de ellerinde, gözlemci de tribünden Şenol Güneş'in küfürlerini duymuş, helal olsun.

İş taraftara düşüyor, Ali Palabıyık'la karşılaşacak bir delikanlı bekleyeceğiz belli ki.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

renklilerin forma çıkarıp sahayı terketmesini görmeyen tipler 50 metreden şenol hocanın küfrünü duymuşlar  :alala:

Çevrimdışı yoruk

Caner konusunda ben çok kararsızım.Bilmiyorum ne desem kızsam mı sevsem mi ?

Haa evet takdir ederim iyi futbolcu bizim takım için de sonuna kadar savaşıyor.Ben de buna bakarım.Ama diğer tarafı sıkıntılı işte.Mesela dün derbide öfkeden beslendi adeta.Daha da yoğunlaşmasına neden oldu öfkenin.Hatta maçın sonunda gol atmak için 2 net pas hatası yaptı."olabilir pekala" Örnek olarak köşe vuruşlarında anlamsız beklemeler yaptı hatta Ozi bile kızdı bir ara biliyorsun olayı daha ne uzatıyorsun kullanıyorsun diye  :D :D

Fenerbahçe de oynarken de bizim taraftar küfür ederdi adama söverdi.Şimdi tam tersi oluyor.Bu işi ben anlamıyorum arkadaş.3 sene önce ana bacı sövdüğün adama bugün helal..adamsın falan yazıyorsun  :D Yarın Caner Trabzsonspor 'a gitse yine aynı olaylar olacak ? Taraftarların eski futbolcularına bu kadar yoğun saldırması "Caner Serdar Aziz ve eskiden Tümer olayı " bana doğru gelmiyor oyuncunun da nabza göre şerbet verme olayını abartması bana doğru gelmiyor.

Başkanın tavır konusunda yapacağı çok şey var ama yapacağını sanmıyorum.Daha geçen eğer stadımız kapanırsa 1-2 maç ortalığı ayağa kaldırırım dedi arena kapandı başkan ceza aldı ve olay kapandı.Belki de böylesi daha iyi oldu.

Yine yazıyorum.2 gün önce Fenerbahçe'ye yine yenilmememiz lazımdı.Hakemlerin bu davranışlarını yeni değil.Yıllardır var.Hakemi de yeneceksin.Üstelik rakibin senden daha üstün değilse.Bizim de hatalarımız oldu.Yenildik gerginliğe yenik düştük oyundan düştük.Final vuruşlarını yapamadık.Bunları yapmamalıydık.
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 11:00:20 yoruk ]

Çevrimdışı mylife1903

renklilerin forma çıkarıp sahayı terketmesini görmeyen tipler 50 metreden şenol hocanın küfrünü duymuşlar  :alala:
Ben onu o elf kulaklarindan silkeleyim

Çevrimdışı simocan

Caner konusunda ben çok kararsızım.Bilmiyorum ne desem kızsam mı sevsem mi ?

Haa evet takdir ederim iyi futbolcu bizim takım için de sonuna kadar savaşıyor.Ben de buna bakarım.Ama diğer tarafı sıkıntılı işte.Mesela dün derbide öfkeden beslendi adeta.Daha da yoğunlaşmasına neden oldu öfkenin.Hatta maçın sonunda gol atmak için 2 net pas hatası yaptı."olabilir pekala" Örnek olarak köşe vuruşlarında anlamsız beklemeler yaptı hatta Ozi bile kızdı bir ara biliyorsun olayı daha ne uzatıyorsun kullanıyorsun diye  :D :D

Fenerbahçe de oynarken de bizim taraftar küfür ederdi adama söverdi.Şimdi tam tersi oluyor.Bu işi ben anlamıyorum arkadaş.3 sene önce ana bacı sövdüğün adama bugün helal..adamsın falan yazıyorsun  :D Yarın Caner Trabzsonspor 'a gitse yine aynı olaylar olacak ? Taraftarların eski futbolcularına bu kadar yoğun saldırması "Caner Serdar Aziz ve eskiden Tümer olayı " bana doğru gelmiyor oyuncunun da nabza göre şerbet verme olayını abartması bana doğru gelmiyor.

Başkanın tavır konusunda yapacağı çok şey var ama yapacağını sanmıyorum.Daha geçen eğer stadımız kapanırsa 1-2 maç ortalığı ayağa kaldırırım dedi arena kapandı başkan ceza aldı ve olay kapandı.Belki de böylesi daha iyi oldu.

Yine yazıyorum.2 gün önce Fenerbahçe'ye yine yenilmememiz lazımdı.Hakemlerin bu davranışlarını yeni değil.Yıllardır var.Hakemi de yeneceksin.Üstelik rakibin senden daha üstün değilse.Bizim de hatalarımız oldu.Yenildik gerginliğe yenik düştük oyundan düştük.Final vuruşlarını yapamadık.Bunları yapmamalıydık.

+1903

Çevrimiçi Necmi

maltepede ben bile duydum onlar neden duymasın küfür ederken dördüncü hakem yanında.
nesini savunuyorsunuz tam bir sorumsuzluk örneği takımı hem sahada başsız bırak hemde daha sonra
cezalı ol. birde işin yakışıp yakışmama boyutu var. Küfür edeceğine biraz oyuna müdahale etseydi
sapır sapır dökülen quaresmayı oyunda tutup kırmızıya davetiye çıkardı bu adam oynayamazsa sinirlenir dalar bu ilk değil
sürekli olan bir şey. daha maçın başında medelin sağ bekte olmayacağı belli oldu atibayla yer değiştiremezmiydi.
maçın başında benim aklıma geleni hoca seyretti.
tamam saygı duyalım değer verelimde hatalarınıda söyleyebilelim. Yensin artık hoca bu fener fobisini
her fener maçı gereksiz agrasif bu bütün takımı etkiler.

Çevrimdışı simocan

Yarın kesinlikle Cenk ve Quaresma kesik yemeli. Negredo ve Lens'le başlamalıyız.
Quaresma için Şampiyonlar Liginde oynamak çok önemli. Kendini göstermesi, şovunu yapması lazım.. Cezalandırılması için iyi bi fırsat olur. Gerekirse 2. yarı oyuna alınır.
Cenk iyi çalışmış, kendini geliştirmiş eyvallah. Ama onun da biraz dinlendirilmesi lazım. Negredo'yu çok beğendim FB maçında. Hırsı, motivasyonu da zirvede. Bu maç kesinlikle ilk 11 çıkarsa kendini ispatlayacak.

Cenk neden kesik yesin şuan negredo dan daha iyi durumda . Lens mi q7 mi bence q7 lens geçen seneki lens olursa lens ama bir türlü toparlayamadı daha.

Çevrimdışı simocan

maltepede ben bile duydum onlar neden duymasın küfür ederken dördüncü hakem yanında.
nesini savunuyorsunuz tam bir sorumsuzluk örneği takımı hem sahada başsız bırak hemde daha sonra
cezalı ol. birde işin yakışıp yakışmama boyutu var. Küfür edeceğine biraz oyuna müdahale etseydi
sapır sapır dökülen quaresmayı oyunda tutup kırmızıya davetiye çıkardı bu adam oynayamazsa sinirlenir dalar bu ilk değil
sürekli olan bir şey. daha maçın başında medelin sağ bekte olmayacağı belli oldu atibayla yer değiştiremezmiydi.
maçın başında benim aklıma geleni hoca seyretti.
tamam saygı duyalım değer verelimde hatalarınıda söyleyebilelim. Yensin artık hoca bu fener fobisini
her fener maçı gereksiz agrasif bu bütün takımı etkiler.

Abi bir aydır herkes illa adama oynat oynat dediniz en son oynattı medeli yien suçlu o oldu :)

Etiketler: