Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 212 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153423 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu air ismail nasıl hala o tesislere giriyor ayıptır vallahi.hoca gerçi güzel çaktı lafı da ayıp ya Hocamı çok üzmüşler bayağı gergin

Sercan Dikme denen ne olduğu belirsiz yaratığın sorduğu soru sinirlendirdi. Küfür ettiniz mi diye sordu küfürü söyleyip  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sercan Dikme ve İsmail Er'in tesislere hala nasıl alınıyor? Anlamış değilim. Daha ne yapmaları lazım?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Sercan Dikme denen ne olduğu belirsiz yaratığın sorduğu soru sinirlendirdi. Küfür ettiniz mi diye sordu küfürü söyleyip  :money:

Ben bunların Beşiktaş'lılığından süphe etmiyorum. Sadece parayı, kariyeri ve takipçi sayısını Beşiktaş'tan üstün görüyorlar. Yarın maç var biz burada titizlenip maça konsatre olmaya çalışıyoruz. Sabah akşam Beşiktaş'la yatıp kalkan adam Fener maçı konusunu açıp hocayı sinirlendiriyor..  :s20:

Çevrimdışı tangaz

Öyle demedi abi.dün rakip ile ilgili konuştuk bu demek değil ki daha önce analizleri yapılmadığı. bugün de biz neler yapacağızla alakalı çalışacağız.

ne olursa olsun hoca gerizekalı basına ayar vereceğim die yanıt vermemeli sonuçta yabancı basında var ve bunu anlayamaz. bu konuda klasik bir mesaj vardır bunu biliç iyi yapardı copy paste kullanırdı. "rakibimiz güçlü ama bizimde bunu aşacak bir planımız var ....." die süregelen de bunu geç işte hocam...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Fabri'nin Konya maçında isabetli pas oranı: %53. Otuz top kullanmış. Her iki toptan neredeyse birinin rakibe gitmesi demek. Karabük maçındaki oranı: %48. Attığı 39 pasın 31'i uzun metrajlı. Pepe'nin Antalya maçındaki isabetli pas oranı: %79. Altmış yedi top kullanmış. Rakip yarı sahaya attığı toplardaki oran: %63. Karabük maçındaki toplam pas isabeti: %64. Aynı maçta Caner'in oranı: %67. Antalya maçında ise: %66. Bunların ağırlıklı ortalaması birinci bölge. Sorunun çözümü oyuncularda değil. Tosic'in rakamları daha düşük fakat onu yazmıyorum. Çünkü o zaten sorunlu.
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 18:05:07 atalay ]

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Haciz için gelen tır ile gülerek foto çekinen , fb derbisinden sonra Şenol hoca eve gitmemiş haberine niye eşimi eve almamış ?  yazan , fener kongre üyesi olduğu söylenen ismail er hala nasıl tesislere giriyor bunları kim koruyor ?  Mantıklı açıklaması olan var mı ?
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı caner.eryigit

ne olursa olsun hoca gerizekalı basına ayar vereceğim die yanıt vermemeli sonuçta yabancı basında var ve bunu anlayamaz. bu konuda klasik bir mesaj vardır bunu biliç iyi yapardı copy paste kullanırdı. "rakibimiz güçlü ama bizimde bunu aşacak bir planımız var ....." die süregelen de bunu geç işte hocam...
Eyvallah abi de hocanın ruh halini iyi görmedim.Bu savaşı onun yerine biz taraftar ve yönetim vermeliyiz takımı be hocayı bu olaylardan uzak tutup gerekeni biz yapmalıyız!

Çevrimdışı arda

Basın toplantısının tamamını nerden bulabilirim?
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Basın toplantısının tamamını nerden bulabilirim?
Buradan izleyebilirsin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Eyvallah abi de hocanın ruh halini iyi görmedim.Bu savaşı onun yerine biz taraftar ve yönetim vermeliyiz takımı be hocayı bu olaylardan uzak tutup gerekeni biz yapmalıyız!

hocanın karakteri buna pek uygun değil yardımcı istememesi herşeyi kendim yapıcam demesi de biraz bunları doğuruyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Build-up konusunda ligin üzerinde oyunculara sahip olan bir takımın geriden oyun kurarken yeterince planlı olmayan uzun metrajlı toplar ile oynamayı tercih etmesi kabul edilebilir değil. Sezon içinde yapılacak hatalar birkaç puanı alıp-götürebilir. Fakat bu oyun alışkanlığı sezon sonunda takıma daha fazlasını verir.
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 17:05:30 atalay ]

Çevrimdışı mylife1903

En son lucescu boyle yalniz birakildi ve biraktirildi yillardan 2004

Ayni hatayi tekrarlamamak lazim

Çevrimdışı mylife1903

Lucescuya sahip cikamadik
Fikret ormani zamaninda camianin basina getiremedik

Simdi muzeye bunlardan 2 tane koymustu lucescu
Vodafone arenada koltugunda oturuyordu bi yaninda uefa kupasi obur yaninda uefa super kupasi gogusunde 4 yildiz bizim icinde yukarida allah asagida luce

Yedirmeyiz ulan senolu

Çevrimdışı Koa_lAA

hoca yalnız bırakılmadı bence... cl maçı olduğu için demeçler verip, ortamı germek istemiyor yönetim büyük ihtimal.. takımın etkilenmesinden endişe ediyolar sanırım...

akşam başkan bikaç kelam eder yinede...

cl maçı olmasaydı ben eminimki resmi site olsun, röportajlar olsun çok şey söyler, yapardı yönetim..

bu arada ligde 3 deplasman 1 g 1 b 1 m... kötü istatistik bizim için..

Çevrimdışı mylife1903

hoca yalnız bırakılmadı bence... cl maçı olduğu için demeçler verip, ortamı germek istemiyor yönetim büyük ihtimal.. takımın etkilenmesinden endişe ediyolar sanırım...

cl maçı olmasaydı ben eminimki resmi site olsun, röportajlar olsun çok şey söyler, yapardı yönetim..

Fazla ustelememek lazim kasimpaya hep kaybediyoruz zaten ayrica fbyi en son yendigimizde senin ehliyetin yoktu
Sifir yerine 1 puan aldik ayrica bazi oo sii leri ifsa ettik cok fahis hakem hatalari oldu hatta fahise hakem hatalari oldu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

"İlk 11 ile ilgili bir şey söyleyemem. Henüz bir taktik yapmadık. Rakip ile ilgili konuştuk. Pazar günü de Trabzonspor maçı var. Buradaki amacımız yarına kadar rakibi tanıyıp kendimizi hazırlamak." demiş Şenol Hoca.

Bu ne ya son gece vizeye hazırlanan öğrenci gibi..  :lol: Kendini iyi ifade edememiş herhalde..

Şenol Hocaya ulaşabilen biri varsa @atalay 'ın Leipzig analizlerini okutsun  :evillol: Şaka bir yana Hoca'nın vücut dili hiç hoşuma gitmedi. Bizim salak basının aptal sorularıyla FB maçının gerginliğini atamadığını görmüş olduk. Umarım hemen toparlar kendini de takımı da..

Çevrimdışı atalay

Sorunu kökten çözemediğiniz sürece suni demeçler vermeye gerek yok. Ya sorunu kökten çöz ya da su aksın yatağını bulsun. 
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 15:36:11 atalay ]

Çevrimdışı Koa_lAA

Fazla ustelememek lazim kasimpaya hep kaybediyoruz zaten ayrica fbyi en son yendigimizde senin ehliyetin yoktu
Sifir yerine 1 puan aldik ayrica bazi oo sii leri ifsa ettik cok fahis hakem hatalari oldu hatta fahise hakem hatalari oldu

+18 ... lütfen  :D :D

Çevrimdışı mylife1903

+18 ... lütfen  :D :D
14 вюsene mi ne oldu ona mahsuben
Yanlis anlama

Çevrimdışı Egos

geçen sene bu 3 deplasmandan 1 puan almıştık; 2015-16'da karabük yoktu, diğer ikisinden puan alamamıştık.

Çevrimdışı onur_U

Buradan izleyebilirsin  :tabe:

hoca sinir küpü...
yarın kazanıp alayına en iyi cevabı vereceğiz inşallah..

Çevrimdışı ekrembaser

Allah bu fbyi yönetenlerin bunlara kuklalık yapıp bizi geren lolipopçuların iki dünyada yakasını bir araya getirmesin inşallah Cumartesi gününden beri sakinleşemiyorum Allah’ta bunlara derdin sıkıntının en ağırını versin

Çevrimdışı sozkul

Fabri'nin Konya maçında isabetli pas oranı: %53. Otuz top kullanmış. Her iki toptan neredeyse birinin rakibe gitmesi demek. Karabük maçındaki oranı: %48. Attığı 39 pasın 31'i uzun metrajlı. Pepe'nin Antalya maçındaki isabetli pas oranı: %79. Altmış yedi top kullanmış. Rakip yarı sahaya attığı toplardaki oran: %63. Karabük maçındaki toplam pas isabeti: %64. Aynı maçta Caner'in oranı: %67. Antalya maçında ise: %66. Bunların ağırlıklı ortalaması birinci bölge. Sorunun çözümü oyuncularda değil. Tosic'in rakamları daha düşük fakat onu yazmıyorum. Çünkü o zaten sorunlu.

Fabri'nin ayakları nekadar övülüyordu, daha önce Tolga'yı seyrettiğimiz için öyle oldu galiba.
en iyisi Fabri'nin baskı yokken topu şişirmeden Pepe'ye vermesi demekki.

Çevrimiçi Necmi

Ben bunların Beşiktaş'lılığından süphe etmiyorum. Sadece parayı, kariyeri ve takipçi sayısını Beşiktaş'tan üstün görüyorlar. Yarın maç var biz burada titizlenip maça konsatre olmaya çalışıyoruz. Sabah akşam Beşiktaş'la yatıp kalkan adam Fener maçı konusunu açıp hocayı sinirlendiriyor..  :s20:
kimin Beşiktaşlılığından şüphe etmiyorsun ismail er inmi :alala:
adam fener kongre üyesiymiş.

Çevrimdışı atalay

Bu oyuncudan ziyade teknik adamın tercih meselesi. Yeterli metot yok ve üzerinde durulmuyor. @sozkul

Etiketler: