Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 204 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153413 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Egos

15:30 deniyor.. Dostum google'da arayıp kolayca bulabileceğin bilgiler bunlar..

sendeki hız google'da yok.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

ismayl iyi çocuk maça girdi hemen eksik kalışımıza müdahil oldu  :D
Taraftarımın gö.üne gireyim diye daldı ama  :evillol: o hareketin de kaçarı yoktu yani kırmızıdan.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

ağabey, tuncaboylu telefonu çaldırmış. nasıl bir şebekenin eline geçtiyse artık mesajları yazan önüne geleni doğruyor. çok laf etmeyelim, bizi de evimizden aldırabilir.
12 yasindaki kuzeni yaziyor bunlari ya da kandirildi cok fena

Agzim bej karij acik kaliyo okurkene

Çevrimdışı tangaz

Taraftarımın gö.üne gireyim diye daldı ama  :evillol: o hareketin de kaçarı yoktu yani kırmızıdan.

orda fikret başkanın gazına geldi başkan maçtan önce hakemin gö.ü ile yöneteceğini ima etmişti bu sazan da atladı ama hakemin gözüyle yönettiği ender anlardan birine denk geldi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ismayl iyi çocuk maça girdi hemen eksik kalışımıza müdahil oldu  :D
Ustat quaresmanin ikincisi sarisini dogru bulan besiktasli varken ismael o topa bizde girse efenim zamanlama hatasi ayagi topun ustunden azicik kayiyor orda kirmizi verilmemeliydi, derdi ismael severler

Çevrimdışı atalay

Porto maçını yöneten İngiliz hakemi fix atamak lazım. @tangaz

Çevrimdışı tangaz

Ustat quaresmanin ikincisi sarisini dogru bulan besiktasli varken ismael o topa bizde girse efenim zamanlama hatasi ayagi topun ustunden azicik kayiyor orda kirmizi verilmemeliydi, derdi ismael severler

reis atını seven kovboy üsküdarı geçerken verilmiş bi kart hakem burda bakın gördüğümü çalıyorum mesajı veriyor aklınca, amaç kanaat notunu yükselttirmek. kırk yıllık eyyamcı kaşarlardan gördüğü şeyleri şeetmiş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Porto maçını yöneten İngiliz hakemi fix atamak lazım. @tangaz

hakem ciddi seviyede iyiydi. son dönem epl marka değeri arttıkça ingiliz hakemlerde iyiye evrildi eskiden baya kötülerdi. @atalay

Çevrimiçi Necmi

Bugün saat kaçta ?

Bu arada yardımcı hoca geleceği konuşuluyordu 3 hafta önce ne oldu ?
ntvsporda 15.30 da hocanın basın açıklaması var tvbusporda 21.30 da Başkanın şampiyonlar ligi basın toplantısı varmış

Çevrimiçi Necmi

hakem ciddi seviyede iyiydi. son dönem epl marka değeri arttıkça ingiliz hakemlerde iyiye evrildi eskiden baya kötülerdi. @atalay
geçen seneki lyon deplasmanı hakemi mükemmeldi o gerilimli maçı sıfır hatayla bitirdi.
geçen sene kiev deplasmanı dışında kötü diyebileceğimiz bir hakem performansı yaşamadık biraz napoli deplasmanında
rus ev sahibi kayırdı.

Çevrimdışı tangaz

geçen seneki lyon deplasmanı hakemi mükemmeldi o gerilimli maçı sıfır hatayla bitirdi.
geçen sene kiev deplasmanı dışında kötü diyebileceğimiz bir hakem performansı yaşamadık biraz napoli deplasmanında
rus ev sahibi kayırdı.

benfica deplasmanı da kötüydü sırp maziç

Çevrimdışı atalay

Hakemler konusunda süregelen majör hataları dışında pek durmam. Fakat yönetim şekilleri, oyunun akışına olumlu veya olumsuz büyük etki ediyor. İngiliz hakemlerin de maç içi yanlış kararları çok. Ama oyunun akıcılığını yükseltiyorlar. EPL'nin dinamikleri ile alakalı. @tangaz

Çevrimdışı mylife1903

rus ev sahibi kayırdı.
O espanyol bi final yonetti galiba ya da ispanyol baska macimiza mi gelmisti hatlar karisti bende

Ali palabiyik adamdir adam, iki harf begen sonlardan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk Tosun ve Şenol Güneş'in basın toplantısı başladı  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Şenol Güneş'in şu anda giydiği forma satılıyor mu ? 
Bu arada sercan dikme denilen yoksun kimdir necidir ?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sercan Dikme senin burda ne işin var :alala: Sen kim oluyorsun da CL maçından önce lig maçını soruyorsun? Böyle magazin açıklaması mı bu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şeno Güneş sizin Cl ile ilgili bir sorunuz yok. gidin₁ dedi  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol Güneş: "Sizin derdiniz yarınki maç değil. Sizin için kavga olsun yeter. Ben bu işte yokum."

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı murat

Şeno Güneş sizin Cl ile ilgili bir sorunuz yok. gidin₁ dedi  :evillol:
yarım kulak dinledim.gerçekten demedi herhalde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yarım kulak dinledim.gerçekten demedi herhalde.
Oraya getirdi lafı. Zaten ondan sonra kimse soru sormaya cesaret edemedi  :tabe: Sercan Dikme saçma sapan sorular sordu. Hem hoca hem de Cenk ağzının payını verdi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

"İlk 11 ile ilgili bir şey söyleyemem. Henüz bir taktik yapmadık. Rakip ile ilgili konuştuk. Pazar günü de Trabzonspor maçı var. Buradaki amacımız yarına kadar rakibi tanıyıp kendimizi hazırlamak." demiş Şenol Hoca.

Bu ne ya son gece vizeye hazırlanan öğrenci gibi..  :lol: Kendini iyi ifade edememiş herhalde..

Çevrimdışı tangaz

"İlk 11 ile ilgili bir şey söyleyemem. Henüz bir taktik yapmadık. Rakip ile ilgili konuştuk. Pazar günü de Trabzonspor maçı var. Buradaki amacımız yarına kadar rakibi tanıyıp kendimizi hazırlamak." demiş Şenol Hoca.

Bu ne ya son gece vizeye hazırlanan öğrenci gibi..  :lol: Kendini iyi ifade edememiş herhalde..

bunu dememiştir umarım.

Çevrimdışı caner.eryigit

bunu dememiştir umarım.
Öyle demedi abi.dün rakip ile ilgili konuştuk bu demek değil ki daha önce analizleri yapılmadığı. bugün de biz neler yapacağızla alakalı çalışacağız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bunu dememiştir umarım.
Bunu dedi ama ilk 11 ve taktiği soran gerizekalı İsmail Er'e cevap olarak söyledi. Dalga geçti onla  :tabe: Bunlar basın mensubu falan değiller. Soru sormayı bile beceremiyorlar   :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu air ismail nasıl hala o tesislere giriyor ayıptır vallahi.hoca gerçi güzel çaktı lafı da ayıp ya Hocamı çok üzmüşler bayağı gergin

Etiketler: