Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365169 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ilk olarak zorroda tanıştım kendisi ile film bitti sinemada arka kapıdan çıktım tekrar öne gelip afişte ismine bakmıştım  :iblush:
Abi bir de ilk james bondla oynadigi vardi, boyle lazerlerin altindan suzuluyordu, kugu gibin

Çevrimdışı mylife1903

eskiden melekti abi 69 doğumlu ablamız
Zeta melek 69, abi naaaptin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Oyunun yönünü değiştirip, Quaresma'ya 1v1 pozisyonlar hazırladığımız ve Beck'i
desteğe gönderdiğimiz anlar. Bunlardan bir pozisyon ve oyunu sete dönüştürme
fırsatı yakaladık. En kalabalık gittiğimiz pozisyonda ise Barcelona golü attık.

@atalay Maçı internetten seyretmeye çalışırken Tolgay Karizmaya o pası attığında yayın dondu. Kesin gol dedim. Yayın geldiğinde Adriano tribüne koşuyordu. Çok güzel bir organizasyondu.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Zeta melek 69, abi naaaptin

ben bişi yapmadım denk geldi takdiri ilahi  :iblush:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

@atalay Maçı internetten seyretmeye çalışırken Tolgay Karizmaya o pası attığında yayın dondu. Kesin gol dedim. Yayın geldiğinde Adriano tribüne koşuyordu. Çok güzel bir organizasyondu.

Aynisi bana ikinci devre oldu, herif kesti iceri bizim pergel bacakli marselo uzandi yayin gitti, benim de omrumden omur gitti, geberiyordum sinirden. Aklima hemen diciturkun o korsan reklami geldi

Çevrimdışı atalay

Evet. @mylife1903 Ligdeki son Napoli maçında De Rossi'nin yaptığı işleri Necip yaptı | Quaresma'nın tekte havuza çıkardığı top da bilinçli; çalışılmış. @İsmail Özyurt

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi ligden vazgecebilmem icin somut birseylerle ikna edilmem lazim. Hani soyle alip muzeye koyabilecegimiz turden, uefa kupasi icinse ligden vazgecilmez, gelmisken ikisini de aliriz.
birşeyden vaz geçmem gerekiyorsa türkiye kupasından vaz geçebilirim  :bandit:

Çevrimdışı atalay

Bu diagonal ve vertical pasları en son Konya deplasmanın ilk yarısında bolca görmüştük. Alanı iyi daraltan takımlara karşı oyunu genişletmek için temel çözümlerden biri.

Çevrimiçi Necmi

Abi bir de ilk james bondla oynadigi vardi, boyle lazerlerin altindan suzuluyordu, kugu gibin
james bond değildi o ya hırsızlık yapıyordu o filmi tekrar izlemek isterim ama bulamıyorum
adını unutmuşum.

Çevrimdışı tangaz

james bond değildi o ya hırsızlık yapıyordu o filmi tekrar izlemek isterim ama bulamıyorum
adını unutmuşum.

sean conory reisle oynuyordu galiba adı kurda tuzaktı @Necmi

Çevrimdışı atalay

İnler - Aboubakar bağlantısının örnek pozisyonu. Maç içerisinde bunlardan daha çok
denemek gerekiyor. Pas metrajı yüksek, sahanın her noktasından bu pasları atabilir.

Çevrimdışı mylife1903

adını unutmuşum.
James bondda degil abi james bondla, ilk bond james bond, sean connery yahu
Entrapment filmin adi, iyi filmdir severim boyle filmleri ama sean connery ile rock daha iyidir nicholas cageli olan

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İnler - Aboubakar bağlantısının örnek pozisyonu. Maç içerisinde bunlardan daha çok
denemek gerekiyor. Pas metrajı yüksek, sahanın her noktasından bu pasları atabilir.

@ atalay bu seneki ana olayımız bahsettigin bu paslar olacak galiba.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Bu pozisyon beni supheye itti, nasil dustu orda anlayamadim, kondusyonu hala istenen seviyede degil herhalde. Su pozisyon dembaya gelse daha iyi kontrol edip; top, kontrol sonrasi yerden sekerek yukselmeye basladigi an tavana cakar golu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

TARIHTE BUGÜN! Beşiktaşımız, Trabzonspor karşısında son Saniyede kaçırdıği Pozizyon sonrası birlikte yerlere yıkılıyor ve Mac 1-1 bitiyor.

Bugünkü bu büyük ayağa kalkışın başladığı o yıkılış anından bugüne tam 4 yıl oldu..#SefaVakti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 19:44:01 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Gokhan-

Bu pozisyon beni supheye itti, nasil dustu orda anlayamadim, kondusyonu hala istenen seviyede degil herhalde. Su pozisyon dembaya gelse daha iyi kontrol edip; top, kontrol sonrasi yerden sekerek yukselmeye basladigi an tavana cakar golu

Bu pozisyon duraklama anlarında oldu, yere düşmesi normal bence.

Son dakikalarda baya yoruldu Abou, defansa geldi kaç kere top çıkartmak için.Maçın ilk yarısında olsaydı daha iyi kontrol edebilirdi.

Zeta Jones mevzusu geçmiş güzel bir abla ama Monica Bellucci --> Penelope Cruz --> Zeta Jones diyerek rengimizi belli edelim..
[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 19:41:59 Gokhan- ]
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Bu pozisyon duraklama anlarında oldu, yere düşmesi normal bence.

Son dakikalarda baya yoruldu Abou, defansa geldi kaç kere top çıkartmak için.Maçın ilk yarısında olsaydı daha iyi kontrol edebilirdi.

Zeta Jones mevzusu geçmiş güzel bir abla ama Monica Bellucci --> Penelope Cruz --> Zeta Jones diyerek rengimizi belli edelim..
Keske Abouyu destekledigin savundugunun yarisi kadar Q7 yi de savunsaydin keşke , yerden yere vuracagina

Bak Ben Q7 yi cok severim ama ne ilk geldiği dönemde nede 2.ci döneminde Defansa bu kadar yardim ettigi ve kademe yaptığı  baska bir maç görmedim :bandit:

Çevrimiçi Necmi

sean conory reisle oynuyordu galiba adı kurda tuzaktı @Necmi
:D evet olabilir ama olmayabilirde bakınca anlarım öyle iki filmi var yanlış hatırlamıyorsam.
kurda tuzakta malezya kulelerinde falan sahnemi vardı. birinde sigorta müfettişini oynuyordu sanırım hırsızı bulmak için
sızıyordu diğerinde hırsızdı benim dediğim filmde çok gençti daha çok eskiden seyrettim yanlışda hatırlıyor olabilirim. @tangaz

Çevrimiçi Necmi

Keske Abouyu destekledigin savundugunun yarisi kadar Q7 yi de savunsaydin keşke , yerden yere vuracagina

Bak Ben Q7 yi cok severim ama ne ilk geldiği dönemde nede 2.ci döneminde Defansa bu kadar yardim ettigi ve kademe yaptığı  baska bir maç görmedim :bandit:
ama bir şeyide sen hatırla aboubakar uzatmada zamandan çalmak için rakibe elense
çekiyor oyunuda soğutuyor quaresma maçın sonunda topu ceza sahamıza taşıyıp rakibe asist yapıyor :bandit:
savunulacak var savunulmayacak var. Quaresma bir doğruya on yanlış yapıyor maç boyunca
takımı nasıl yavaşlattığının kendi oyuncularımızı nasıl oyundan düşürdüğünün farkında değilmisin
en kritik anlarda en kritik bölgelerde saçmaladığı top kaybettiği artık gayet normal şeyler oldu
ekrandan seyrederken maçların sonuna doğru quaresmaya top geldiğinde resmen insanın göğsü sıkışıyor.

Çevrimdışı atalay

Napoli maçının planı buydu. Fakat bu pasları atabilecek birçok oyuncuya sahibiz. Önemli olan bunu bir plan dahilinde yapabilmek, hücum çeşitliliğin zenginliği açısından kullanabilmek. Oyunun ihtiyaçlarına göre bazen kısa, bazen uzun oynamak gerekir. @İsmail Özyurt Bizim maçın pas haritasını koymamışlar. @mylife1903 Ayrıca o son saniye pozisyonu, o kadar efor sonrası ayağını yere güçlü basamaması normal.   
[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 19:57:23 atalay ]

ama bir şeyide sen hatırla aboubakar uzatmada zamandan çalmak için rakibe elense
çekiyor oyunuda soğutuyor quaresma maçın sonunda topu ceza sahamıza taşıyıp rakibe asist yapıyor :bandit:
savunulacak var savunulmayacak var. Quaresma bir doğruya on yanlış yapıyor maç boyunca
takımı nasıl yavaşlattığının kendi oyuncularımızı nasıl oyundan düşürdüğünün farkında değilmisin
en kritik anlarda en kritik bölgelerde saçmaladığı top kaybettiği artık gayet normal şeyler oldu
ekrandan seyrederken maçların sonuna doğru quaresmaya top geldiğinde resmen insanın göğsü sıkışıyor.
Yapiyor , yapmiyor demedimki :alala:

Ben Napoli maci ozelinde konuşuyorum :bandit:

Napoli macinda bile elestirenler vardi yok artik dedim oyuzden

Sen Aboibakarin yaptığı top kayiplarini sayma , Tolgayin yaptigi Pas hatalarını kaybettiği toplari sayma

Q7 ye gelince Auvvv calima girdi , Aauuuvv pas hatasi yapti

Azicik tutarlı olsun herkes , elestirmeye gelince bende zaten elestiriyorum ama Haksiz eleştiriler var :bandit:

Aynisini Tolgay da yapti abi ustelik 1 kez degil 2-3 kez yapti gidip kle onunde calima girip top kaybetti

Q7 ye verilen tepkinin ceyregi bile verilmedi Tolgaya

Ben Tolgayi cok severim linc ediyorum sanmayin sakin , Adil olun diyorum sadece :bandit: :tabe:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

galler deyince aklıma hep ketrın zeta cons geliyor  :icool:

Özel ilgi alanım :evillol:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: