Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364244 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi 38life

Kiev deplasmanı fazla abartılıyor. Tamam çok soğuk anladık da orada 3-5 nöbeti tutmayacak ki futbolcular, Top oynayacaklar. Bizim futbolcular soğuk moğuk anlamaz, Heyecandan koşmaktan soğuğu hissetmezler. O maçta Necip kesinlikle oynamalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

lig başladığından beri adama demediklerini bırakmadılar ama bir maçta
Beşiktaş tarihine adını yazdı. parasının yarısını çıkarttı  :evillol:

Elimde forum ahalisinin çok sağlam SS'leri var Aboubakar hakkında söylenenler konusunda :) İfşa ederdim aslında ama ceza yerim diye yapmıyorum :D

Çevrimiçi Necmi

Kiev deplasmanı fazla abartılıyor. Tamam çok soğuk anladık da orada 3-5 nöbeti tutmayacak ki futbolcular, Top oynayacaklar. Bizim futbolcular soğuk moğuk anlamaz, Heyecandan koşmaktan soğuğu hissetmezler. O maçta Necip kesinlikle oynamalı.
sorun havada değil zeminde ama donmuş zeminde bizim oyuncular çok sıkıntı çeker
güçlünün ayakta kalacağı bir maç olur çok dezavantajlı çıkmış oluruz.

Çevrimiçi Necmi

Elimde forum ahalisinin çok sağlam SS'leri var Aboubakar hakkında söylenenler konusunda :) İfşa ederdim aslında ama ceza yerim diye yapmıyorum :D
yersin gönder ben ifşa edeyim :evillol:

Çevrimiçi 38life

sorun havada değil zeminde ama donmuş zeminde bizim oyuncular çok sıkıntı çeker
güçlünün ayakta kalacağı bir maç olur çok dezavantajlı çıkmış oluruz.

Para verelim alttan ısıtma taktırsınlar  :D

Çevrimdışı Gokhan-

Has Beşiktaş'lı kime sorarsan sor "Beşiktaş kazansın da ben 3 harfli olayım" der :)

O yüzden Beşiktaş'ın yararına olan bir durumda 3 harfli olmak bir onurdur :evillol:
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ekim 2016, 16:36:56
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Eğer çıkarsak bir şekil de, kesinlikle Sevilla'yı istiyorum o keltoş'a elimizden topçu almanın bizden daha iyi oldukları anlamına gelmediğini göstermemiz lazım.

Kopenhag - Tottenham -Monaco- Leicester City -Sevilla . Gelsin bunlardan biri işte  :biggrinking:

Sevilla'nın hiçbir maçını ızlemedım , ne haldeler nasıllar bılmıyoruöm.

Çevrimiçi Necmi

Kopenhag - Tottenham -Monaco- Leicester City -Sevilla . Gelsin bunlardan biri işte  :biggrinking:

seville bu sene uefa kupasını alamayacak gibi görünüyor :D

Çevrimdışı Gokhan-

Valla ben de bilmiyorum, ama gruptan çıkarlar heralde.

Şuna eminim; City-Barça-Atletico madrid-Real Madrid-Bayern Münih seviyesinde değiller, biz bu saydığım takımların dışında hepsiyle kafa kafaya oynayabiliriz diye düşünüyorum.

Bir de bu Nasri muhabbetinden ötürü Sevilla gelsin, iyidir iyi :)
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Bishamon

Bu da geçen Kiev'in yine son hafta evinde oynadığı karşılaşmanın özeti

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/diger-videolar/dynamo-kiev-maccabi-tel-aviv

Hava ve zemin şartları çok iyi

Çevrimiçi 38life

Geçen sene Şampiyonlar Liginde 2.ci tura Gent, Kiev, PSV, Wolfsburg, Zenit gibi takımlar çıkmıştı...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bende Arsenali isterim

Eminim Wenger bizimle eslesmek istemiyordur :tabe:

Arsenal'i unutun, onlar ya Bayern'le eşleşir ya Barcelona'yla.  :tabe:

Heriflerde ne biçim bir şans varsa, son 4 senenin 3'ünde böyle oldu.

Çevrimdışı mylife1903

Direkt sevilla gelecek cikarsak. Baskan sene basinda bu sevillayi cok agzina almisti, kalbi temiz adam, kesin gelecek sevilla

Çevrimdışı Orhan

H grubu ile eşleşelim  :bandit:

itiraz eden çıkmaz sanırım  :boxin:
Sevilla gelsin abi su Nasriyle Knop un siniri hala gecmedi :akuma:

Çevrimdışı alimm

mümkünse gruptan çıkmamız durumunda lestır ile eşleşelim
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı alimm

gaza geldim çeyrekte de sevilla-benfica galibi ile eşleşelim... Ondan sonra ver elini yarı final :) tabi hiçbir maç oynamadan kazanılmas... :-)

Çevrimiçi Necmi

mümkünse gruptan çıkmamız durumunda lestır ile eşleşelim
o takım barçadan bile tehlikeli açlar bizi gözlerine kestirirler hiç iyi şeyler olmaz
bize nasıl olsa eleriz diyecek bir alt sıra takımı lazım seville porto gibi
lestır her rakibe ciddi bakar hafife almaz

Çevrimiçi Necmi

gaza geldim çeyrekte de sevilla-benfica galibi ile eşleşelim... Ondan sonra ver elini yarı final :) tabi hiçbir maç oynamadan kazanılmas... :-)
ozaman portonunda yarı finale çıkması için dua edelim :D
yarı finalde onlar geldimi tamamdır. :kop:

Çevrimdışı mylife1903

Final hangi sehirdeydi?

Çevrimdışı tangaz

kulağa hoş geliyor  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

grubu birinci olarak tamamlarsak büyük ihtimal monaco, sevilla, porto olacak önce birinci çıkıp sonrada bu seneki kura
şansımıza sığınmak lazım çıkınca kendi grubunun ikincisiyle eşleşebiliyormusun :alala:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı alimm

tabi abi kura şansı önemli... Real Madrid bu şansını ekseriyetle kullanır..

Çevrimdışı murat

grubu birinci olarak tamamlarsak büyük ihtimal monaco, sevilla, porto olacak önce birinci çıkıp sonrada bu seneki kura
şansımıza sığınmak lazım çıkınca kendi grubunun ikincisiyle eşleşebiliyormusun :alala:

Bu sene portekizin izlediği yoldan gidelim diyorsunuz :lol:

Çevrimiçi Necmi

tabi abi kura şansı önemli... Real Madrid bu şansını ekseriyetle kullanır..
bence yarı finale kadar öyle bir şans yok gerçekten kura şansının olduğu tek kura bence yarı final
kuralarıdır. UEFA yı aşıpda o dörtlünün içine girebilmek için bence bayağı bala ihtiyaç var.
sadece takımı yenmekle olmuyor her seferinde hakemi ve uefayıda yenmek gerekiyor.

Etiketler: