Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365432 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Aferin cocuga, hayati besiktas. Adam oldugu yerin degerini biliyor, aferin isterse 5 tane daha yesin agzimi acmam. Bizim turki futbolcular nerede acaba, avmlerde citir cerez sirasindadirlar.

Eferim fabri, otur bes yildizli bes.
Aynen abi benimde hoşuma gitti oynadığı klubün kıymetini biliyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosa efendi kartal dövmesini paylaşıyor.

Giderken düşüncektin sosa.

Çevrimdışı Nouma7

Devre arasında gelecek olan oyuncu en fazla kiralık olur. Oda herhalde geçen sezon devre arasında olduğu gibi küme düşecek seviyedeki takımlardan birinden gelir.

Çevrimiçi levitate

Adam gibi ayrılsaydı gel derdim ama yapmadığı kalmadı gitmek için
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence orada kuru kafa dövmesini göstermiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Yeni dövmesini paylaşmış.

Çevrimiçi 38life

asıl sen yanlış biliyorsun.

Benim bu forumda da okuduğum o para sezon başında kalıyor yeni yıla giriyoruz 2017'ye o parayı harcıyamıyoruz artık.

Yeniden oyuncu almak için ya serbest yada oyuncu satmamız gerekiyor yada kiralamamız gerekiyor.

Ya önceki yaz transfer sezonu ile birlikte ya gelecek transfer sezonu ile birlikte hesaplanmak zorunda. Ben önceki yaz transfer sezonu ile birlikte hesaplanıyor diye biliyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı LuceGel

Ya önceki yaz transfer sezonu ile birlikte ya gelecek transfer sezonu ile birlikte hesaplanmak zorunda. Ben önceki yaz transfer sezonu ile birlikte hesaplanıyor diye biliyorum.
Doğru biliyorsun yazdan kalan 5 M € civarında paramız var harcayabilecek  :tabe:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı karakartal1313

bursa maçına gidemeyip olup biletini devredecek varsa talibim 1 koltuk bile boş kalmamalı

Eğrisi doğrusu seneye yeniden yapılanmaya gitmek şart.

Denys Boyko - 30 Yaşında
Tolga Zengin - 34 Yaşında
Fabri - 30 Yaşında
Rhodolfo - 31 Yaşında
Marcelo - 31 Yaşında
Franco - 27 Yaşında
Milosevic - 26 Yaşında
Adriano - 33 Yaşında
Gökhan Gönül - 33 Yaşında
Beck - 31 Yaşında
Necip - 27 Yaşında
Atiba - 35 Yaşında
Oğuzhan - 25 Yaşında
Veli - 29 Yaşında
Gökhan inler - 34 Yaşında
Tolgay - 27 Yaşında
Olcay - 31 Yaşında
Kerim - 24 Yaşında
Talisca - 24 Yaşında
Töre - 26 Yaşında
Aras - 28 Yaşında
Cenk - 27 Yaşında
Pektemek - 29 Yaşında

Sözleşmesi bitenler Quaresma,Ömer,Abuobakar,tosic,atınç,caner,utku.

Quaresma ile otomatik uzarsa.
Abu alınırsa.
Ömer ile uzatılırsa.
Tosic ile uzatılırsa.
Atınç ile uzatılırsa.
Caner ile uzatılırsa.
Utku ile uzatılırsa.

Quaresma - 34 Yaşında
Abuobakar - 25 Yaşında
Ömer - 28 Yaşında
Tosic - 32 Yaşında
Atınç - 24 Yaşında.
Caner - 29 Yaşında.
Utku - 20 Yaşında.
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 22:25:11 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Egos

şampiyonlar ligi'nde üst tura kalmak kadar iz bırakmak da önemli bana göre, bunu sadece son maçta uğradığımız hezimetle değil, inatçı oyun yapımızla da oluşturduk. dinamo maçındaki hakem müdehalesi avrupa kamuoyunda beşiktaş'a duyulan sempatiyi mutlaka artıracaktır. takım gelecek seneler için ışık verdi, eğer önümüzdeki avrupa ligi serüveninde şans biraz yanımızda olursa ve bu sempatiyi de kullanırsak kötü saydığımız kadronun dahi finallerden birkaçını oynayabileceğini düşünüyorum. avrupa ligi'ni önemsemeyen arkadaşların, en azından futbolcuların avrupa tecrübesi kazanması, üç kulvar temposuna alışmasının önemini göz ardı etmeyip tekrar bir değerlendirme yapmaları gerek. nihayetinde önemli olan şampiyonluk, o kısımda haklılar; yalnız hocanın da avrupa'da bulunmaya ihtiyacı var.

dinamo kiev maçı öncelikle takımın içini tam olarak dolduramadığı "yenilmez" kavramından kurtulmamızı sağladı. camia geriye düşmekten yorulmuştu ve artık bu meydan okumalara bir son verilmesinin zamanı gelmişti. daha gerçekçi bir konuma, hakemin saçmalamasıyla ulaşmamıza rağmen mutluyum. tabii bir tur sonra burnumuz sürtülse daha iyi olurdu.

devre arası transferinde şampiyonlar ligi'nde olmanın bize müspet katkısı olacağını düşünenler haksız sayılmazlar, fakat bu doğal olarak iyi bir kurayı da gerekli kılıyordu. hiçbir futbolcu iki barcelona maçı için imza atmaz mesela, onun yerine avrupa ligi'nde 3-4 maç ve şampiyonluk potansiyeli devre arası transferimize olumlu katkı sağlayacaktır.

ayrıca şampiyonlar ligi'ne devam etmeyecek olmamız, takımdaki geleceği konusunda ikilemde kaldığımız bazı oyuncuların satışını kolaylaştırabilir. bu satışlar kazanamadığımız tur parasını karşılayıp daha uygun takviyelere de kaynak sağlar. tur atlamamız nedeniyle oyuncu satışları ertelenseydi, gelen parayı yalnız oyuncu ücretlerine yansıtabileceğimizden, maaş dengesinde bozulma ihtimali meydana geliyordu (bu denge gomez ile bozulmuyor, ama aboubakar ile bozuluyor görüldüğü gibi).

galiba şenol güneş dışında herkeste; yönetimde, takımda ve taraftarda "ben oldum!" düşüncesi var. beşiktaş sevgimizi kibirle yoğurduğumuzda ortaya çirkinlikten başka şey çıkmıyor. biz daha olmadık, bu takımın karakteri başarısızlıklarla ve keşkelerle şekillenecek. yönetim, şenol güneş, futbolcular, taraftar hatalar yapacak, geçen sene olduğu gibi, bu seneki gibi... ta ki hatanın ne olduğunu anlayıp nasıl düzeltileceğini akıl edene kadar. rakipleri küçümseyerek, "artık gerçek beşiktaş'ı görecekler!" diye naralar atarak güçlü olunmuyor. geçen sene son maçta berabere kalsak geleceğimiz yere, bu sefer fark yiyerek geldik. bir şeyler kaybediyoruz, ama başka şeyler kazanıyoruz. kazanımlar küçümsenmemeli.

çok iyi değiliz, ama berbat da değiliz. takımın karakteri var, ama ergenlik çağında gibiyiz. geçen senenin zeki, çalışkan, iyi niyetli çocuğuyduk; akranlarımız arasında parmakla gösteriliyorduk. bu sene, büyükler liginde, uçarı yeni yetmeye döndük. burada özellikle yönetimin hatasını unutmayarak, tüm yanlışları masaya yatırıp eşit olarak paylaşmamız gerek. unutmadıklarımızı da gelecek senenin, hatta devre arasının takım planlamasında hatırlatmalıyız. o zamana kadar "kızılcık şerbeti içtim." demeye devam.

kazanırken susup kaybedince eleştiri yapan arkadaşlara da düşman gözüyle bakmayalım, söyledikleri arasında çok yerinde tespitler var, hatalarımızdan döneceksek her türlü bakış açısına saygımız olacak.

eşek hakem.

Bilet fiyatlarını düşürmüş mü yönetim ?

Çevrimdışı ProjectOrigin

@Egos

Eline sağlık abi, güzel tespitler.

Çevrimdışı Ensar

bu nasıl bir mantık.

Adam kiralamak ücreti 3 milyon € ödemiş sana 1 senelik sözleşme imzalamış.

İster oynatır ister yedek bırakır ancak sen geri almak istediğinde bedava mı vericek ?

Yarım sezonun parasını alırlar 1.5 milyon € 'sunu geri verirsek bırakırlar.
Kardeşim adam kiraladığı adamı geri gönderiyor bonservis yerine geçmez geri para versek bile  ,oyuncu zaten bizim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı kyiv

Aboubakar ile koca bir 2. yarı gitmez. Rakiplerin puan için çin seddini kuracakları haftalar da Aboubakar hiçbir problemi çözemez. Şampiyonluk için santrafor şart.Devre arası es geçilmesin. Hatırlayın 101. yılı İlhan Mansız satıldı yerine Ilie geldi.Güçlenmedik göz göre göre güç kaybettik.Sonuç facia oldu. Bana göre sol stoperden de kanattan da önce santrafor lazım.

Kardeşim adam kiraladığı adamı geri gönderiyor bonservis yerine geçmez geri para versek bile  ,oyuncu zaten bizim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam seninde kiraladığın oyuncudan aldığın para 3 milyon € fair finansal'ın.

Sen o parayı oyuncuyu geri almak için kullanıcaksın o paradan kullanıcaksın.

Onu diyoruz adamlar bedavaya bırakmıcak demi ?

O parayı oraya harcarsan başka oyuncuyu nasıl alıcaksın ?

Bursa seyircisi bi gelicek bi gelmiyecek dendi.

En son geliyorlarmış ceza almamız için yapmıyacakları şey yok bunların.

Zaten taraftarlar olarak biraz gerginiz tahrik ederlerse kapılmamak lazım.

Önemli bir maç puan kaybı yapmamız gerekiyor ilk yarının bitimine son 3 maç 2 si evimizde.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yılmaz Vural :

"Öyle penaltı ve kırmızı kart olmaz. Şenol Hoca sabırlı adammış. Ben Beşiktaş'ı çalıştırsaydım, o hakemi döverdim."

Yılmaz Vural :

"Bizi Avrupa’da istemedikleri duygusu bende daha da kuvvetleniyor. Haçlı seferi mi yapıyorlar anlamadım."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Yılmaz Vural :

"Öyle penaltı ve kırmızı kart olmaz. Şenol Hoca sabırlı adammış. Ben Beşiktaş'ı çalıştırsaydım, o hakemi döverdim."

Yılmaz Vural :

"Bizi Avrupa’da istemedikleri duygusu bende daha da kuvvetleniyor. Haçlı seferi mi yapıyorlar anlamadım."

adam gibi adam.

Çevrimiçi mellfred

Katılıyorum :ok:

Bir ara ne pas yaptik öyle basi döndü adamlarin ve bu pas oyununun ve baslangicinin bas aktörü de Olcaydi
Aldi verdi , Aldi verdi tak tak tak tak

Mac basliginda da yazdim hatta ozaman mac 1-0 di , Gecen sezondn esintiler var tiki taka ve Olcay cok iyi diye derken Olmayan penalti ve kirmizi kart geldi...
aslında 9 kişi kaldığımız ikinci yarıda da fena pas yapmadık. kievliler 10 biz 9   toplam 19 kişi yarım sahada 45 dakika top çevirdik
güzel antreman oldu  :D

aslında 9 kişi kaldığımız ikinci yarıda da fena pas yapmadık. kievliler 10 biz 9   toplam 19 kişi yarım sahada 45 dakika top çevirdik
güzel antreman oldu  :D

Gol'ü yedikten sonra müthiş bir baskı yaptık face'de Beşiktaş sayfalarında mevcut o video.

O Kırmızı kart'a kadar müthiş bastırıyorduk ta ki hakem totoşluk yapana kadar.

O da farketti maç 1-0 ancak Beşiktaş deli gibi bastırıyor kırmızı kart penaltı uydurdu yaktı bizi.

Ancak farkın açılmasının temel sebebi biziz.

1.ci gol tosic
2.ci gol hakem
3.cü gol tosic
4.cü gol quaresma
5.ci gol oğuzhan
6.ci gol hakem

5.ci ve 6.ci golllerde abuobakar'ın da suçu var takımı 9 kişi bıraktı.

2.ci yarı maçlarımız.

Osmanlıspor - Beşiktaş
Alanyaspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Konyaspor
Karabükspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Akhisar
Galatasaray - Beşiktaş
Beşiktaş - Çaykur rizespor
Beşiktaş - Kayserispor
Antalyaspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Gençlerbirliği
Trabzonspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Adanaspor
Başakşehir - Beşiktaş
Beşiktaş - Fenerbahçe
Bursaspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Kasımpaşa
Gaziantepspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Osmanlıspor

Not : Ztk Kupa ve Avrupa ligi maçları dahil değil.2.ci yarı bizi zorlu maçlar bekliyor.

Çevrimdışı Kalyoncu

Ffp transfer dönemi 30.05.2016-30.05.2017 arasını kapsıyor. Devre arasında 4.5 milyon € gibi transfer harcaması yapabiliriz.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ffp transfer dönemi 30.05.2016-30.05.2017 arasını kapsıyor. Devre arasında 4.5 milyon € gibi transfer harcaması yapabiliriz.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pardon ben yanlış biliyormuşum o zaman.

Etiketler: