Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365713 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Maç kesinlikle dönecekti, düğmeye bastılar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Maç kesinlikle dönecekti, düğmeye bastılar.

Bende onu diyorum 1-0 geriye düştük tamam ancak kırmızı kart'a kadar müthiş oynuyorduk tam attık atıyoruz modundaydık.

İlk yarı 1-1 yapar 2.ci yarı bu maçı 2-1 3-1 kazanırız diyordum.

Hakem beck'e kırmızı kart penaltı verince beynimden vurulmuşa döndüm.

Çevrimiçi Necmi

asıl sen yanlış biliyorsun.

Benim bu forumda da okuduğum o para sezon başında kalıyor yeni yıla giriyoruz 2017'ye o parayı harcıyamıyoruz artık.

Yeniden oyuncu almak için ya serbest yada oyuncu satmamız gerekiyor yada kiralamamız gerekiyor.

futbolda mali yıl 1 haziranda başlar 31 Mayısda biter. Bu süre içinde yapılan transferler aynı mali yıl içinde yapılmış olur.
@cursedofdragon

futbolda mali yıl 1 haziranda başlar 31 Mayısda biter. Bu süre içinde yapılan transferler aynı mali yıl içinde yapılmış olur.
@cursedofdragon

tamam ben yanlış biliyormuşum.

Çevrimdışı tangaz

@cursedofdragon

mali olmayan yıl hangi dönemlerde şey oluyor abi  :bandit:

@Necmi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı tangaz

:bandit:

bugün bi ara happy hour uygulamamız olsun die bir öneri getirmiştim hiç kaale alınmadı hatta anında silindi abi?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Bu sene UEFA Avrupa liginde "sevilla" yok.

Çevrimiçi Necmi

bugün bi ara happy hour uygulamamız olsun die bir öneri getirmiştim hiç kaale alınmadı hatta anında silindi abi?
bizim tek mutlu saatimiz şampiyon olduktan sonraki saattir :bandit:

Çevrimdışı tangaz

bizim tek mutlu saatimiz şampiyon olduktan sonraki saattir :bandit:

haftada 2 ayda 8 saat happy hour yapalım. oylamaya sunalım bunu bakalım nasıl bir karşılık bulacak referandum yapalım  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

haftada 2 ayda 8 saat happy hour yapalım. oylamaya sunalım bunu bakalım nasıl bir karşılık bulacak referandum yapalım  :bandit:
organize et o zaman kafanda nasıl bir şey var planla ama ilk serhat bozar söyleyeyim :bandit:

Çevrimdışı tangaz

organize et o zaman kafanda nasıl bir şey var planla ama ilk serhat bozar söyleyeyim :bandit:

abi dün maçtan sonra kısa süreliğine küfür serbestti ya onu şey etmiştim ben haftada 2 defa 1 er saatliğine uygulamaya geçelim forumda  :utan

Çevrimiçi Necmi

abi dün maçtan sonra kısa süreliğine küfür serbestti ya onu şey etmiştim ben haftada 2 defa 1 er saatliğine uygulamaya geçelim forumda  :utan
yok o iş olmaz. Beşiktaş taraftarına yakışmıyor. Birde hukuksal sorun doğurur.
Biz twitter değiliz ABD korumuyor bizi tepemize çökerler. Küfür hakaret karşındakine
tazminat hakkı doğurur.

Çevrimiçi Necmi

zaten kendi değerlerimize olmadığı sürece genelde silmekle yetiniyoruz.
dünde allahın iskoçu nasılsa görmez insanlar deşarj olsun dedik çok ileri gidilmedikçe
göz yumduk.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

zaten kendi değerlerimize olmadığı sürece genelde silmekle yetiniyoruz.
dünde allahın iskoçu nasılsa görmez insanlar deşarj olsun dedik çok ileri gidilmedikçe
göz yumduk.

Ben bunu nasıl kaçırdım yav :alala: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

bu nasıl bir mantık.

Adam kiralamak ücreti 3 milyon € ödemiş sana 1 senelik sözleşme imzalamış.

İster oynatır ister yedek bırakır ancak sen geri almak istediğinde bedava mı vericek ?

Yarım sezonun parasını alırlar 1.5 milyon € 'sunu geri verirsek bırakırlar.

Bedavaya geri alırız, Gökhan'ın yarım sezonluk maaşından kurtulduklarına sevinirler.  :tabe:

Çevrimdışı Kalyoncu

Gruptan çıkması garanti olan ve son maça iddaasız giren takımlar hep rotasyon yaptı bizim gruptaki Kiev var gücünle saldırdı yetmedi hakemde yardımcı oldu.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gruptan çıkması garanti olan ve son maça iddaasız giren takımlar hep rotasyon yaptı bizim gruptaki Kiev var gücünle saldırdı yetmedi hakemde yardımcı oldu.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu maçı artık arkada bıraklım. Bursa maçına odaklanmakta fayda var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Barış1903

Benim kafa halaa kiev maçında. Maç şikeliydi zaten hakemi falan geçiyorum ama beni en çok düşündüren sahada ki kaptanımız oğuzhan efendi ve bir kaç futbolcunun duygusal olarak müthiş çöküşleri. Abi sen o pazubantı takıyorsan çelik gibi sinirlerin olacak keza şenol güneş içinde geçerli. Bu kadar saçma sapan oyuncu değişikleri olamaz ve yine bunun sebebi duygusal travma. Özellikle Türk oyuncuların bu tarz maçlarda ki psikolojik çöküşleri konusunda profesyonel yardım görmeleri lazım ama bu konunda da bir çok oyuncumuz eline su döktürmeyecektir. Çünkü bizim insanımız bir yerlere geldiğinde konuya hep ben en iyisiyim, ben bilirim, ben oldum edasıyla yaklaştığı için ne mental ne fiziksel gelişme sağlayamıyor ne yazık ki..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Benim kafa halaa kiev maçında. Maç şikeliydi zaten hakemi falan geçiyorum ama beni en çok düşündüren sahada ki kaptanımız oğuzhan efendi ve bir kaç futbolcunun duygusal olarak müthiş çöküşleri. Abi sen o pazubantı takıyorsan çelik gibi sinirlerin olacak keza şenol güneş içinde geçerli. Bu kadar saçma sapan oyuncu değişikleri olamaz ve yine bunun sebebi duygusal travma. Özellikle Türk oyuncuların bu tarz maçlarda ki psikolojik çöküşleri konusunda profesyonel yardım görmeleri lazım ama bu konunda da bir çok oyuncumuz eline su döktürmeyecektir. Çünkü bizim insanımız bir yerlere geldiğinde konuya hep ben en iyisiyim, ben bilirim, ben oldum edasıyla yaklaştığı için ne mental ne fiziksel gelişme sağlayamıyor ne yazık ki..
Takımın senelerdir kaptanı yok, İbrahim Üzülmez'den beri kaptan gelmedi takıma..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Haftasonu Bursa maçında o tribünler full çekmeli, yönetim de biraz feragat etsin fiyatlardan özellikle numaralı tarafı için, tek ses tek yürek olmalıyız..
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 10:17:32 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şenol Hoca ile ilgili bir kaç sitemimi belirtmiştim ama bu dönemdeki en büyük hayal kırıklığım alt yapı ile ilgili yarattığı beklenti algısı ve bunun gerçekleşmemesi ki bunu geçtim eldeki değerler bile geriye gitti beklenti ve başarı baskısından, daha cesur olmasını beklerdim, en büyük hayal kırıklığım budur kendisiyle ilgili..
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 10:22:53 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şenol Hoca ile ilgili bir kaç sitemimi belirtmiştim ama bu dönemdeki en büyük hayal kırıklığım alt yapı ile ilgili yarattığı beklenti algısı ve bunun gerçekleşmemesi ki bunu geçtim eldeki değerler bile geriye gitti beklenti ve başarı baskısından, daha cesur olmasını beklerdim, en büyük hayal kırıklığım budur kendisiyle ilgili..

Hayal görmeye gerek yok, bu ülkede kimse sabır falan etmez.

Dünkü maçtan sonra bile Şenol Güneş istifa etsin yazan adamlar gördüm sağda solda.

Böyle bir ortamda ne genç oyuncu yetiştirilebilir, ne de genç oyuncu oynatan hocaya tahammül gösterilir.

3 maç kazanırsın Bey olursun, 3 maç kaybedince Bye olursun.

3 maç kaybedersin Dick olursun, 3 maç kazanırsın Kurt Hoca olursun.

Hayatı altyapılarda geçmiş Riekerink bile korkusundan ZTK'da Elazığspor maçında tam kadro çıkıyor sahaya ve 1 tane genç oynatmıyor.

Etiketler: