2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 579 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11374841 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

simdi bu adama küfür edersek cezamı yiyoruz :akuma:
767449526068187136[/tweet]]  [/url]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Culpable

dolar alinmasi sorun degil onemli olan bu  alinan dolarin yastik altina gitmemesi bankaya gitse bir parca olsun iyi ama yastik altina gidiyor yada yurtdisina kaciriyorlar

manset yaptiklari zaman   halk daha cok tepki verip  yastik alti yapiyor  buyuk abiler ise zaten yurtdisina kaciriyor .. medya kimin buyuk abilerin sessiz sakin birazdaha yurtdisina kacirsinlar isleri bitince manset atmaya baslarlar  :)

Medya çok komik:

Mesela Milliyet dolar yatay seyir izlerken "Doları görenler şaşırdı" tarzı haber illa ki oluyor web sayfasının manşette.

Tüm zamanların rekorunu kırdığında, ekonomi sayfasında bile yazmıyor.

Neyi saklamaya çalışıyorlar şu devirde, inanılmaz cidden.

Çevrimdışı alimm

Ekici TS'de kalmak istiyormuş  :lol:
şimdi gelseydi karyerine şampiyonluk yazdırırdı.. neyse yazın gelsin seneye yazdırırrr....   :bandit:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Bishamon

Riccardo Orsolini birinin futbolcu kariyerini bitirirken....

Çevrimiçi Necmi

19 kiralama ödeyemeyiz Necmi, hem sattığın kadar bonservis hem toplam zarar sınırın var. Başabaş bütçe ya da maximum zarar sınırına takılırız öyle yaparsak muhtemelen.
toplam zarar sınırı var ama bu sene karda görünüyoruz yani eksi hakkımız varken ekside bile değiliz bizim sportif gelirlerimiz yüksek o nedenle maaş dengesinden bayağı uzağız @sozkul
kira zaten bonservis dengesini etkilemiyor. ordan bir sıkıntı olmaz dediğim gibi hesap işi denkleştirmişsen 19 bile verirsin ama vermezler tabiki neden uç sınırlarda olalım ödeme yaptığın kira bütçeni etkilemiyor sadece maaşlar sportif gelirlerinin %70 inden fazla olamaz deniyor. bunun içine bonservis ve kiralama bedelleri girmiyor bildiğim kadarıyla

Çevrimiçi Necmi

moderasyondayken butin mesajlari görebiliyorsun abi lakin senin mesajin bir Denetçi veya Yönetici tarafindan onaylanmadan hic bir uye göremiyor

Cezanin sikintisi su bazen mesajin 10 dakika 15 dakika sonra falan yayınlanıyor cunku her dakika aktif olmuyor cogu Yonetici veya denentci tabi ozamana kadar sayfa gecmis oluyor sicak sicagina yorumunu gorememis oluyor uyeler :bandit:

Tecrübe konusuyor burada :D :bandit:

Oyuzden hep söylüyorum @Necmi abi ile @MURAT abiye denetci veya yonetici seçerken Forumda cok aktif olan uyeleri secin diye
mesajın anı anına onaylanırsa modersayonun ne önemi kalır niye vermiş oluruz bizim kendimizemi kastımız var onay vermek için koşturacağız :bandit:  @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimiçi Necmi

@Yunus Emre Dökmeci ben titiz adamım dikkat ederim bir keresinde senin kaleciye çöp dedim die ceza yemiştim (ki hiç aklıma gelmemişti o kelimenin ceza sebebi olabileceği yoksa demezdim.) şimdide bu antalya başkanına i.melih gökçekteki i'li sıfatı yazdım die ceza aldım aklıma gelmedi o adam için telef edileceğim yoksa ceza yiyeceksem okkalı bir yapıştırır öyle yerdim  :D
okkalı yapıştırmaya cezada okkalı gelir ama
bir kere senin ceza hafif oldu hafifletici nedenlerden dolayı yoksa 7 gün nopost olurdu düşün daha okkalısında başına ne gelir  :evillol: @tangaz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

mesajın anı anına onaylanırsa modersayonun ne önemi kalır niye vermiş oluruz bizim kendimizemi kastımız var onay vermek için koşturacağız :bandit:  @Yunus Emre Dökmeci
Buda mantikli gerçi :bandit:

İzdirap oluyor ama yahu :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

yarım saat olmuş hala onay bekliyoruz. abi ceza bitiş gün ve saatimizi de bildirin bari ceza verirken biz de ona göre şey edelim @Necmi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

okkalı yapıştırmaya cezada okkalı gelir ama
bir kere senin ceza hafif oldu hafifletici nedenlerden dolayı yoksa 7 gün nopost olurdu düşün daha okkalısında başına ne gelir  :evillol: @tangaz
Abi Küfür-Hakaret-Asagiama dışında bence Ceza verilmemeli

Bu 3 kriter dışında 1 Gunluk. Moderasyon verilebilir mesela ama her Sebepe 3 gun moderasyon cok oluyor

He alenen kufur - hakaret - Asagilama olur ona amenna 3 gun modda olur No post ta olur

Isin ilginci benim hiçbir cezam küfür ve hakaretten dolayı degil ben ciddi mağdurum :alala: :bandit:

Çevrimiçi Necmi

:bandit: :bandit: :s20:

Foruma hafta belki ayda bir ugrayan 400-500 iletili yönetici ve denetciler var bana cok garip ve sacma geliyor bu durum

Denetci olabildiğince aktif olacak ki hemen mudahale edecek olaya

Herkes ve hersey @Necmi abinin tekelinde En aktif Yönetici o , ama @Necmi abiye sorarsan bütün denetçiler online ve olaylara hakim Whatsapptan herseyi bildiriyorlarmis ona..
her yönetici senin mesajlarını onaylayacak diye kuralmı var her yöneticinin işi sorumluluğu var. işini yapsın yeter
kaygımız mesaj onaylama değil beklemek istemiyorsanız yöneticilere laf edeceğinize ceza almayın :bandit: @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimiçi sozkul

dolar ve euro bugunde %2.5 prim yapmis try karsisinda
usdtry 3.74  eurotry 3.93e  dayandi

basin bakalim eurolari kontratlara    ilerleyen gunlerde ne yapicaksiniz

bu   dolar ve euro kuruna hicbir ozel sektor dayanamaz bircogu  batar
 zaten batik olan kulupler mi ayakta kalicak :)

memleket elden gidiyor  siz transfer pesindesiniz birakin yapmasinlar doviz borclanmasinlar

Gelecek tahmini alalım uzmandan, alalım mı, satalım mı?

Çevrimiçi sozkul

moderasyondayken butin mesajlari görebiliyorsun abi lakin senin mesajin bir Denetçi veya Yönetici tarafindan onaylanmadan hic bir uye göremiyor

Cezanin sikintisi su bazen mesajin 10 dakika 15 dakika sonra falan yayınlanıyor cunku her dakika aktif olmuyor cogu Yonetici veya denentci tabi ozamana kadar sayfa gecmis oluyor sicak sicagina yorumunu gorememis oluyor uyeler :bandit:

Tecrübe konusuyor burada :D :bandit:

Oyuzden hep söylüyorum @Necmi abi ile @MURAT abiye denetci veya yonetici seçerken Forumda cok aktif olan uyeleri secin diye

Ama moderasyona alınanlar çoğunlukla sürekli aktif olanlardan çıkıyor?

Çevrimiçi Necmi

yarım saat olmuş hala onay bekliyoruz. abi ceza bitiş gün ve saatimizi de bildirin bari ceza verirken biz de ona göre şey edelim @Necmi
bazen sistem takılıyor ceza bitmiyor :evillol:
soruyorlar abi benim ceza ne zaman bitecek diye bakıyorum kaç gün önce bitmesi lazım sistem takılmış :D
kendiniz takip edin burda alarm yok :bandit: @tangaz

İyide abi bu cok normal bu her zaman böyledir

Cok konusan daha cok hata yapar hali ile

Bu nedenle cok yazanda daha cok hata yapıyor

Ben şimdi 3-4 Gunde 1 girsem , gunde 4-5 mesaj yazsam Ceza alma olasiligim %80 oraninda azalır

Çevrimiçi Necmi

Abi Küfür-Hakaret-Asagiama dışında bence Ceza verilmemeli

Bu 3 kriter dışında 1 Gunluk. Moderasyon verilebilir mesela ama her Sebepe 3 gun moderasyon cok oluyor

He alenen kufur - hakaret - Asagilama olur ona amenna 3 gun modda olur No post ta olur

Isin ilginci benim hiçbir cezam küfür ve hakaretten dolayı degil ben ciddi mağdurum :alala: :bandit:
alenen küfür hakaret :alala: ne cezası direk atılırsın @Yunus Emre Dökmeci
insanları yanıltma

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ocak 2017, 15:03:43
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu Ekiciyi nasıl alıcaz biz ?

Kalan Para ile mi yoksa Olcay - Ekici takası mı ?
Çok fazla bilgi kirliliği oldu ya artık takip edemiyorum. :akuma:

Çevrimdışı tangaz

meyve veren ağaç taşlanır @sozkul abi  :D

şimdi bizim şirketin işlem hacminin %80i benim görev aldığım şubeden gerçekleşiyor.
araç arıza faturası vb benden çok gidince genel müdürlükten biri birgün beni aradı. bu işler hep sizin tesisten oluyor dedi. cevabı yapıştırdım tabii "şirketin sattığı malın ne kadarını ben satmışım bir bakıp öyle sorgulayın bunu dilerseniz, diğer tesisler yatıyor kardeşim" dedim. karşı taraf sus puss tabii  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

bazen sistem takılıyor ceza bitmiyor :evillol:
soruyorlar abi benim ceza ne zaman bitecek diye bakıyorum kaç gün önce bitmesi lazım sistem takılmış :D
kendiniz takip edin burda alarm yok :bandit: @tangaz
Ben cok yaşadım bunu :D

Çevrimiçi Necmi

:D

Çevrimiçi Necmi

meyve veren ağaç taşlanır @sozkul abi  :D

şimdi bizim şirketin işlem hacminin %80i benim görev aldığım şubeden gerçekleşiyor.
araç arıza faturası vb benden çok gidince genel müdürlükten biri birgün beni aradı. bu işler hep sizin tesisten oluyor dedi. cevabı yapıştırdım tabii "şirketin sattığı malın ne kadarını ben satmışım bir bakıp öyle sorgulayın bunu dilerseniz, diğer tesisler yatıyor kardeşim" dedim. karşı taraf sus puss tabii  :bandit:
bunun hesabı oranlamayla yapılmazmı :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Ben cok yaşadım bunu :D
senin yaşadıklarını kimse bilmez ama emin ol biz biliyoruz :D

alenen küfür hakaret :alala: ne cezası direk atılırsın @Yunus Emre Dökmeci
insanları yanıltma
Yaniltmiyorum abi mesela yani orneklendiriyorum sadece kendimce :tabe:

Her Ceza tabii uyeye 3 Gun degilde , Mesajin durununa göre 1 veya 2 Günlük mod cezasi da verilebilir demek istiyorum

Yani her mesaja standart 3 gun mod veriliyor genelde

Ben No post da aldım zamaninda neden aldigimi da bilmiyorum gerçi :bandit:

@ALI RIZA Abi almıştı sonra gelip kaldırmıştı :alala:

En cok Cezayi @Çağrı veriyordu A desem yapistiriyirdu Moderasyonu suan en rahat uye benim :evillol:

Çevrimdışı Çağatay

Gidip biraz market alisverisi yapin ozellikle  uzun sure dayanabilen kuru gida ..

bankada nakitiniz varsa birazini cekin  yastiginizin altinda dursun .

suan sorun Bizim ulkemizde gorunuyor gibi olsada   Birileri  global balona  igneyi yaklastirmaya basladi patlatti patlaticak

bu balon patlatilirsa  global anlamda  bugune kadar gelmis gecmis en buyuk krizi goruruz

daha once  doviz borclanmayin diye uyardim simdide krize hazirlikli olun diye uyariyorum :)

sen yetkili bi abiye benziyon @Culpable
şu anda ev alınır mı yoksa bekleyelim mi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: