2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 362 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321999 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bu Ekiciyi nasıl alıcaz biz ?

Kalan Para ile mi yoksa Olcay - Ekici takası mı ?
Çok fazla bilgi kirliliği oldu ya artık takip edemiyorum. :akuma:
almıyacağız :D
Ekici bizim ne işimize yarar tek yarayanı fenere köstek olmak işte
yoksa elimizdeki her orta saha oyuncumuz ekiciden daha kaliteli
alıpta ne yapalım tabi fenerle oynarken elde kalma ihtimalide az değil :evillol:

Çevrimdışı Çağatay

ntep zu wolfsburg via 5m

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı mylife1903

Çünkü dolar arttı dolar şu kadar oldu diye yazanları vatan haini ilan ediyorlar sosyal medyada :)
Yahu sana ne dolardan @Serhat Akkaya birah ameriga dusunsun ya, sana ne elin parasindan, sen guclu lirana yapis, bozdur dolarini ki bu ameriganin parasi deger gaybetsin.

Aslinda bu gavurun para biriminde tocaret yapmah yahut hu gavur para birimiylen yatirim yapip, kar elde etmek haramdir, yilbasi kutlamasi haramsa mesela agzina dolar lafini almak haram olmadi da mekruh oldu mesela o da olumlu. Ben bakam bu onlayn fetvayi actilarsa bi soram hele.
Ayrica yabanci oyuncu baska bir din mesubu oldugu icin bize haram olan ona harAm olmayabilir o yuzden yabancilarin dolar ve ya yuro almasinda bence bir sikinti yoh.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ocak 2017, 15:15:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şu Fenerbahçe Aatıf'ı itelemeden, biz Oclay'ı Trabzonspor'a satmalıyız.

Bazen rakibinin oyuncu almasını engellemek taktik olabilir, ama bazen de oyuncu satmalarını engellemek de taktiktir.

Trabzonspor'un bir kanat arayışı olduğu belli. Fenerbahçe'den Atıf Şeyşu'yu alırlarsa, Fenerbahçe durduk yere 3.750 bin euro (Atıf'ın 2.5 yıllık maaşı) tasarruf etmiş olacak.

Atıf'ı başka kimseye satamaz bunlar.

Yani Olcay'ı Trabzonspor'a satmak epey avantajlı:

1- Hem bizim kasaya 2 milyon euro'ya yakın para sokacak,
2- Hem Olcay'a 1.5 senede verilecek 2.2 milyon euro'dan tasarruf edilecek.
3- Hem de Fener'e 3.750 bin euro girmiş olacak.

Sırf şu durumdan ötürü ve 10 numara bölgesi olduğu için Ekici'yi almamız lazım.  :biggrinking: @Necmi abi.
Böle kapanırsa transfer dönemi umutları zaten sönme noktasında =)

Çevrimiçi Necmi

Yaniltmiyorum abi mesela yani orneklendiriyorum sadece kendimce :tabe:

Her Ceza tabii uyeye 3 Gun degilde , Mesajin durununa göre 1 veya 2 Günlük mod cezasi da verilebilir demek istiyorum

Yani her mesaja standart 3 gun mod veriliyor genelde

Ben No post da aldım zamaninda neden aldigimi da bilmiyorum gerçi :bandit:

@ALI RIZA Abi almıştı sonra gelip kaldırmıştı :alala:

En cok Cezayi @Çağrı veriyordu A desem yapistiriyirdu Moderasyonu suan en rahat uye benim :evillol:
3 gün ceza yok aslında ben kıyamadığım için 3 gün veriyorum yoksa 3 güne kadar verilenler ceza bile değil
millet coşuyor bakıyorum küfür gelecek hemen modlar başlıyor 1-2-3 gün gibi bu atılacak bir şey yapmalarını engelliyor bu
yoksa ortam alevlendiğinde çok atılan olur. ceza hep söylüyorum kişiye görede değişiyor. mesela nickle üye olmuş sahte
mail adresi olan biri sürekli ceza alacak şeyler yaptığında bir iki ceza üçüncü direk ihraç oluyor çünkü iyi niyet yok
mesela seni ele alalım senin ceza alman için küfre hakarete gerek yok zevkinede verilebilir :D @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yahu sana ne dolardan @Serhat Akkaya birah ameriga dusunsun ya, sana ne elin parasindan, sen guclu lirana yapis, bozdur dolarini ki bu ameriganin parasi deger gaybetsin.

Aslinda bu gavurun para biriminde tocaret yapmah yahut hu gavur para birimiylen yatirim yapip, kar elde etmek haramdir, yilbasi kutlamasi haramsa mesela agzina dolar lafini almak haram olmadi da mekruh oldu mesela o da olumlu. Ben bakam bu onlayn fetvayi actilarsa bi soram hele.
Ayrica yabanci oyuncu baska bir din mesubu oldugu icin bize haram olan ona harAm olmayabilir o yuzden yabancilarin dolar ve ya yuro almasinda bence bir sikinti yoh.
:lol: :lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

ntep zu wolfsburg via 5m

hani bize 15 fiyat çekmişlerdi  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yalçın

Ekici iyi bir adam olsa hucum futbolunu oynatan bir adamin elinden niye cikarilsin? Hadi kan tutmamis diyelim. 3 senedir gelip gecen hocanin haddi hesabi yok Trabzon'da.

Tabi bu isler belli olmuyor. Fakat Ekici benim gozumde Tolgay'dan iyi bir adam degil.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Sırf şu durumdan ötürü ve 10 numara bölgesi olduğu için Ekici'yi almamız lazım.  :biggrinking: @Necmi abi.

şimdi fenere 3.750 sokmak için
minimum 3 yıl 2 M den 6 M birde olcayın bonservisinden 2M toplam 8M mi sokalım kendimize :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Ama moderasyona alınanlar çoğunlukla sürekli aktif olanlardan çıkıyor?

Eee devamli yazinca bizim gibi @sozkul abi bir yerde conta yakiyorsub. Mesela ben bu AcikMertKorkusuZ gazetesini noktama isareti gibi kullanirim bir gun cikacak agzimdan oto kontrol disi, karisacak sonra ortalik, editledin de yahu editledim ama sor bir kerw neden editledim, kandirildim da islemiyor

Çevrimdışı Çağatay

iyi pazarlık yapmışlarsa demekki :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Necmi

Ekici iyi bir adam olsa hucum futbolunu oynatan bir adamin elinden niye cikarilsin? Hadi kan tutmamis diyelim. 3 senedir gelip gecen hocanin haddi hesabi yok Trabzon'da.

Tabi bu isler belli olmuyor. Fakat Ekici benim gozumde Tolgay'dan iyi bir adam degil.
Ekicinin durumu farklı kendi durmak istemiyor yoksa ts uzatmak için zam bile önerdi
ekici iyi adam tsdeki oyununa bakmamak lazım orda tamamen nakavt olmuş durumda
kalmak istemiyor 1.5 yıldır. fenere kan yapar boşuna deli gibi istemiyorlar. belkide bize patlatmak için
böyle yapıyorlar biz gaza gelip alalım diye :evillol:

3 gün ceza yok aslında ben kıyamadığım için 3 gün veriyorum yoksa 3 güne kadar verilenler ceza bile değil
millet coşuyor bakıyorum küfür gelecek hemen modlar başlıyor 1-2-3 gün gibi bu atılacak bir şey yapmalarını engelliyor bu
yoksa ortam alevlendiğinde çok atılan olur. ceza hep söylüyorum kişiye görede değişiyor. mesela nickle üye olmuş sahte
mail adresi olan biri sürekli ceza alacak şeyler yaptığında bir iki ceza üçüncü direk ihraç oluyor çünkü iyi niyet yok
mesela seni ele alalım senin ceza alman için küfre hakarete gerek yok zevkinede verilebilir :D @Yunus Emre Dökmeci
@Necmi abi sabah yazmıştım belki gözünden kaçmıştır

Dun kim atıldı ?

Sen bazen direkt söylüyorsun atilani bazende Söylemiyorsun

Kimin atıldığını ne sebeple atildigini bilmek bizlerinde hakki diye düşünüyorum temennim ise ins Arada kaynayan iyi bir arkadasimiz değildir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Ekiciyi nasıl alıcaz biz ?

Kalan Para ile mi yoksa Olcay - Ekici takası mı ?
Çok fazla bilgi kirliliği oldu ya artık takip edemiyorum. :akuma:

Almayacağız, hoca istemediğini söyledi.

Zaten Fenerbahçe de alamayacak gibi duruyor, bizim de ihtiyacımız olmadığı için sorun yok.

Çevrimdışı mylife1903

Ekicinin durumu farklı kendi durmak istemiyor yoksa ts uzatmak için zam bile önerdi
ekici iyi adam tsdeki oyununa bakmamak lazım orda tamamen nakavt olmuş durumda
kalmak istemiyor 1.5 yıldır. fenere kan yapar boşuna deli gibi istemiyorlar. belkide bize patlatmak için
böyle yapıyorlar biz gaza gelip alalım diye :evillol:
Transfer seZonu oldugu icin yazalim
Olcay, kerim, aras, rodolfo, veli, boyko, pektemek, milosevic, omer ve tolgay gibi futbolculari gonderirsek takim guc kaybetmez. Adini yazdiklarimdan bir olcaya uzulurum hatta olcay haric hepsi bugun kampi terk edebilirler.
10 tane futbol ismi yazdim kalecisinden santraforuna bir suru adam yer isgqli yapiyor. Bu adamlarin yerine paf takimindan cocuklar otursun bu 10 adamin maliyeti nerden baksan 60 milyon lira yahu, yuh.

Turkiyeden alinacak adamlat listemiZi guncelleyelim

Aydin karabulut
Okay ve ekici
Musa
Tunay torun
Bir tane de net golcu al kapat transferi. Kalan varini yokunu da raketciye bak.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ocak 2017, 15:30:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
Almayacağız, hoca istemediğini söyledi.

Zaten Fenerbahçe de alamayacak gibi duruyor, bizim de ihtiyacımız olmadığı için sorun yok.

Aslında bizde de işe yarardı. fener almasın da kim alırsa alsın o zaman.  :biggrinking:

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız alıntıyı benden yapmışsın @gokhan_kurt dostum.  :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Arabada 5 evde 15 hesabı.  :evillol: :evillol:

Transfer seZonu oldugu icin yazalim
Olcay, kerim, aras, rodolfo, veli, boyko, pektemek, milosevic, omer ve tolgay gibi futbolculari gonderirsek takim guc kaybetmez. Adini yazdiklarimdan bir olcaya uzulurum hatta olcay haric hepsi bugun kampi terk edebilirler.
10 tane futbol ismi yazdim kalecisinden santraforuna bir suru adam yer isgqli yapiyor. Bu adamlarin yerine paf takimindan cocuklar otursun bu 10 adamin maliyeti nerden baksan 60 milyon lira yahu, yuh.

Turkiyeden alinacak adamlat listemiZi guncelleyelim

Aydin karabulut
Okay ve ekici
Musa
Tunay torun
Bir tane de net golcu al kapat transferi. Kalan varini yokunu da raketciye bak.
Kanat rotasyonu sisti ama Visca icin Basaksehiri bi yoklamak lazim

Hem Irfancani aldilar hemde tunay torunu bu bence acik açık Visca icin gelecek tekliflere acigiz mesaji :busted_cop:

Elimizde Veli - Olcay - Kerim - Pektemek - Omer - Aras gibi kozlar var ve bu kozları kullanabiliriz :tabe:
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 15:41:55 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Kanat rotasyonu sisti ama Visca icin Basaksehiri bi yoklamak lazim

Hem Irfancani aldilar hemde tunay torunu bu bence acik açık Visca icin gelecek tekliflere acigiz mesaji :busted_cop:

Elimizde Veli - Olcay - Kerim - Pektemek - Omer - Aras gibi kozlar var ve bu kozları kullanabiliriz :tabe:
Tunayi aldi mi bunlar, yuh

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Ocak 2017, 15:44:25
  • Beylikdüzü-İstanbul
Yalnız alıntıyı benden yapmışsın @gokhan_kurt dostum.  :lol:

@tuncaboylu abi örnek vermek için senin üzerinden gittim  :biggrinking:
Neyse fener almıyosa sıkıntı yok =)

Valla oyle deniyor abi

Eger öyleyse acik acik Visca icin teklife acigiz mesaji vermişler :eyes

Bizim elimizde cok kullanmadigimiz oyuncu var abi bunlari degerlendirmemiz lazim

Aminu - Visca - Musa icin kullanabiliriz elimizdeki süre alamayan oyuncuları

Ozellikle Aminu cok iyi yatirim transferi olur :tabe:

Çevrimdışı Culpable

@Çağatay

Alacagin evin fiyati = 10 -15 yil arasi kira bedeli ise  kosarak al

Alacagin evin fiyati = 15 yillik kira bedeli ise  dusunmeden al
Alacagin evin fiyati = 20 yillik kira bedeli ise   bu parayi baska yerde degerlendiremiyorsan o zaman al
Alacagin evin fiyati = 25 yillik kira bedeli ve uzeri ise hic  dusunmeden alma

aylik 2000 tl kira geliri olan evi 1.5milyon tl ye almak enayiliktir

ekonomi insaat yaparak gelismez [ ama Turkiyede  ekonomi insaat ile olculur]

sen yetkili bi abiye benziyon @Culpable
şu anda ev alınır mı yoksa bekleyelim mi

Abi bayagi planli ve nokta atisi transferler yapıyorlar

Irfancan - Egemen korkmaz ve alindi ise Tunay torun hepsi nokta atışı

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi sabah yazmıştım belki gözünden kaçmıştır

Dun kim atıldı ?

Sen bazen direkt söylüyorsun atilani bazende Söylemiyorsun

Kimin atıldığını ne sebeple atildigini bilmek bizlerinde hakki diye düşünüyorum temennim ise ins Arada kaynayan iyi bir arkadasimiz değildir...
bilmeniz gerektiğinde söylüyoruz @Yunus Emre Dökmeci
her zaman herkesi teşhir etmeye gerek varmı yanlış bir şey yapar üyeliği
silinir. birde burda yazıp utandımaya gerek yok bence. Burda cezaları bile
üyeler göremez kimse kimsenin cezasını bilmez. alan bir kendi bilir birde biz görürüz.

Etiketler: