2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 397 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322299 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Her gün aranmaktan yoruldu gözüm
Evet dese yeter son sözün
Bir o kadarda iyiymiş ön sezin
Nerde kaldın kamil glik

Orta açtında vurmadımı gomez
Koşar koşar yoruldum demez
Ara koşu felanda yemez
Nerde kaldın gökhan gönül

Baktımmı karşıdan gözümü alırdın
Uzaktan vin diesel sanırdım
Galiba keline yanıldım
Kop gel koca yürekli oğlan martin skrtel

Köybaşı derken koydu bize başı
Ekmeğin ardından dizdi boğaza aşı
Her şeyden vazgeçtik ne karakteri ne yaşı
Tutun kolundan getirin bir sol bek bize

Haftaya netleşir dedin haftalar saydık.
1 kuruşun hesabını yaptın paraya doyduk
Ulen şaka maka fiorentinayıda soyduk
Adamsın fikret basgan ver coşkuyu
:kop: :kop: :kop:
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı sallapati

poldi dedin de aklıma geldi keşke gs maddi durumdan ötürü satışa çıkarsa da biz alsak. podolski çok şey katar bizim takıma.

evet bizde iş yapar.. hamle gücü olabilir.. bu tip oyuncular takım iyi olursa daha iyi parlarlar

Çevrimdışı sallapati

stoper için ilk 11 oyuncusu arıyorsak paraya kıyıp iyisini almalıyız.. hatta kaleci için de geçerli...

Çevrimdışı murat

evet bizde iş yapar.. hamle gücü olabilir.. bu tip oyuncular takım iyi olursa daha iyi parlarlar
ben biraz oyundan kopuk olarak görüyorum.bize pas yapabilen bir adam lazım.o daha çok top bana gelsin vurayım tarzında.

Çevrimiçi Necmi

1.1 1.5 2.2 3.1 lik stoperler ile her sene 4 5 adam alıp 1 tane kjaer performansı alamıyoruz. Bunu senelerdir yapıyoruz.
Yine aynı şeyi kaleci için de yapıyoruz.
Bir muslera çıkartıp 6 7 sene arkamıza yaşlanamıyoruz.
Hesap edin son 5 senede 10 senede kaç stoper kaç kaleci almışız maliyetleri ne.
Töre ve +1 oyuncu daha satıp total 30 milyon euro transfer hakkımız doğarsa bunun 25 ini harcamak daha mantıklı olacak. Zira 30 ın 10 unu harcayayım 20 si borçlara gitsin denir se o rakam mevcut borcun damla zerreciği falan olur. İyi oyuncular ile sürdürülebilir başarı borcun kapanması için tek alternatif olarak gözüküyor.

Yine fabricio ismi dolanıyor sıklıkla, kim ne izledi nasıl izledi bilmiyorum ama ısrarla bu ismin bu kadar gündeme gelmesinden rahatsızlık, hoş karşılamıyorum.

Bence rhodolfo asla top class stoper değil bir de onun dönüşünü kurtuluş olarak görenler var.
Marcelo yetersiz, ama o milo pedro alexis gibi isimlerden sonra marcelo da rhodolfo da bulunmaz hint kumaşı gibi geliyor insanlara buna aldanmayın lütfen.
Bize glik değil, glik ayarında 2 stoper lazım. İlk önce bunları bitirip, yani önce tuğlaları dizip sonra harcı vurmak lazım yapıya. Biz harcı hazırlayıp kerpiçten yapı kurmaya çalışıyoruz.

Geçtiğimiz sezonlarda da aynısı oldu, skrtel dendi o dendi bu dendi, iki ligin iki küme düşen takımının iki stoperini getirdik, bu sene şansın da yardımıyla minimum sakatlık ile geçirdik, seneye bunun garantisi yok, transferi yine son günlere kadar sarkıtırsak talihimiz ters dönebilir, uyarmak da boynumuzun borcu.

Yine negatifin bilmem nesin diyenler çıkacaktır bana ama ben kötüyü düşüneyim, iyisi olursa sevincim artar boşverin siz beni.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kjaer iyi performans gösterdi fenerin defansı iyiydi balabila hiç kimse demiyor ama adamlar sene boyu iki stoper
önüne stoper özellikli iki ön libero onun önüne defansif özellikli orta saha yanlara çıkma yasağı konan bek oynattılar
zaten stoperlere top gelene kadar adamlar yedikleri dayaktan bitiyorlardı. Bu sene fenerin defansı iyi değildi
sadece takımın nerdeyse tamamıyla defans yaptılar. Biz hücum oynadık aslında defans yapması gereken ön liberomuz atibaya maç boyu bakın nerelerde dolanıyordu bizim iki stoper ismailde kendini hücumcu sandığı için 90 dakika ataklara iki kişi göğüs geriyordu
3 e 2  4 e 2 çok kaldılar en iyi stoperi getirsen ne olurki birazda oyun mantelitesi önemli biz hücum dedik bu sene kazandık.
herkes ağzına almış şampiyonlar ligini ne hayal kuruyorlar iki iyi stoper alınca kupayımı kaldıracağız.
Bizim gelecek seneki hedefimizde Türkiye şampiyonluğu olmalı biz avrupada başarıdan önce ligi domine etmemiz lazım
rakipler sağ olsun bunu altın tepsiyle sundu geri çevirmek olmaz
Bizim ne ileri ucumuz nede orta sahamız şampiyonlar ligi için yeterli değil defans hattını iyi yapsan ne olacak
sadece gereğinden fazla para harcamış olursun. kimi alacaklar bilmiyorum ama gelecek seneki kadromuz bu senekinden çok daha iyi olacak
bu net çünkü koruyoruz ve üstüne ekliyoruz. ligdeki rakiplerimizinde bu senekinden kötü olacak çünkü koruyamıyorlar
ve üstünede koyamayacaklar.
Bizim hedefimizi doğru seçmemiz gerekiyor Bence gruptan uefaya kalmak ve uefa kupası hedefi için hamle yapmak ve
herşeyden önemli ligi domine etmek öncelikli hedefimiz olmalı. her senede şl ye girmeyi maddi durum için düşünmek gerekiyor şimdilik
öyle bir konjektür içindeyizki borcunu ilk kontrol altına alacak olan geleceği belirleyecek ve biz bu noktada rakiplerden çok öndeyiz
o nedenle günü kurtaracak hamleler yerine geleceğe sahip olmak çok daha önemli. Fener ne yaptı ben para harcayayım iyi takım kurayım
onunlada iyi edinim elde ederim dedi böyle yapılması lazım diye burdada aynı mantıkta insanlar var ama sonuca bakın avrupadan tokat yedi
bu elenme değil ciddi tokat yedi bu gelecek senesinide etkileyecek çünkü ligide alamadı ve battı tek hamle hedef tutmazsa batarsın.
ders çıkartmak gerekiyor on yıllık isim haklarını ve hisselerini geçen seneki transferlerine harcadılar şimdi on yıl bunun ipoteği var
şampiyon olup gelirlerle bunu öteleyeceklerdi olmadı darbeyi yediler. şimdi on yıl düşünsünler kötü yönetim yanlış yapılan işle ve ilişkiler sonucu
sponsor bile bulamıyorlar. diğer renkliyi konuşmaya bile gerek yok onun üstüne toprak atılmaya başladı zaten
ts bizim yolumuzu izleyecek sanırım onlar ders çıkartmayı biliyor iyi bir başkan seçtiler stadlarıda bitecek bizim kadar olmasa bile bu vartayı atlatacaklardır bizden farkı biz başarıyla atlatacağız onlar vasat kalarak atlatacaklar. Önümüzdeki yıllar Türk futbolunda dengeler çok değişecek
dümenin başında kalmalıyız.

Çevrimdışı brkntcnr

Nuri Şahin ve Lass Diarra yazılmış orta saha için.

Çevrimdışı Bishamon

Twitterda Güle Güle İsmail trend oldu  :lol:

Çevrimdışı Ensar

Mario Gomez, Frankfurter Allgemeine Zeitung'a verdiği röportajda; "Her zamankinden daha büyük ve daha olgun hissediyorum. Kendimi şu anda sağlık ve süreklilik konusunda yeterli görüyorum. Özelliklerimi geliştirmekte Şenol Güneş gibi bir koça sahip olmanın etkisi de var. Ben Beşiktaş'a kiralandım ama Beşiktaş'ta kalıcı olmak için kulübün hamle yapma seçeneği var. Ben her zaman en iyisini elde etmek istiyorum. Beşiktaş'ta kalıcı olabilirim. Bayern Münih'ten Fiorentina'ya meydan okuma düşüncesiyle gittim ama daha sonra işler kötü olmaya başladı. Geriye dönüp baktığımda Floransa'ya giderek kariyerim açısından 2 kötü yıl geçirdim.Daha sonra Türkiye'ye gelerek olağanüstü bir sezon yaşadım ve hiç pişman olmadım. Şimdiye kadar Beşiktaş'taki kariyerimden mutluyum." ifadelerine yer verdi.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

1.1 1.5 2.2 3.1 lik stoperler ile her sene 4 5 adam alıp 1 tane kjaer performansı alamıyoruz. Bunu senelerdir yapıyoruz.

katılmıyorum armağan.
tosiç ile kjaer aynı sayıda olü kendi kalesine atmış(2). :D
kjaer i çok abartıyorsunuz.kalesinde volkan sağ ve sol beklerinde türkiyenin en iyi oyuncuları yanında top geçer adam geçmez portekizlisi.önünde dünyanın sayılı defansif ön liberolarından topal ,sozuza ve milli takımın vazgeçilmez adamı ozan tufan ile oynayan bir takımın stoperi.27 gol yemişler.biz ise ismail tolga ve stoperlerin kim olduğu belli olmadan önünde 1 tek atiba ile 35 gol yemişiz.ne kadar çok abartıyorsunuz rakibin futbolcularını.kjaer senelik 4 milyon euro kazanıyor senin defansının toplamı kadar para.emin olun kjaer bizde olsaydı muhtemelen 1.5 milyon civarına oynar ve onuda yerin dibine sokardık.
bizde olsaydı şimdi yerine adam arıyorduk :bandit:
zaten o iki golü attığı an bitmişti tosiçi bitirdikleri gibi yoksa tosiç bizde
oynasaydı eminim yediğimiz gol sayılarında bir fark olmazdı.
en azından ismaili kesin döverdi biz mutlu olurduk. hatta belkide daha az gol yemiş olurduk.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 11:09:25 atalay ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mario Gomez yabancı basına açıklama yapmış  :bandit:

Mario Gomez, Frankfurter Allgemeine Zeitung'a verdiği röportajda; "Her zamankinden daha büyük ve daha olgun hissediyorum. Kendimi şu anda sağlık ve süreklilik konusunda yeterli görüyorum. Özelliklerimi geliştirmekte Şenol Güneş gibi bir koça sahip olmanın etkisi de var. Ben Beşiktaş'a kiralandım ama Beşiktaş'ta kalıcı olmak için kulübün hamle yapma seçeneği var. Ben her zaman en iyisini elde etmek istiyorum. Beşiktaş'ta kalıcı olabilirim. Bayern Münih'ten Fiorentina'ya meydan okuma düşüncesiyle gittim ama daha sonra işler kötü olmaya başladı. Geriye dönüp baktığımda Floransa'ya giderek kariyerim açısından 2 kötü yıl geçirdim.Daha sonra Türkiye'ye gelerek olağanüstü bir sezon yaşadım ve hiç pişman olmadım. Şimdiye kadar Beşiktaş'taki kariyerimden mutluyum." ifadelerine yer verdi.
[ Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 19:04:50 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

yapmaz adam son top kullanıcı onun dışında oyunda yok senin elinde daha iyisi var zaten
gomez artı podolski hücum gücünü bitirir onların topa vurması için birde topu oraya getirecek adam lazım
sen podolskiyi oynatarak zaten taşıyan adamı kesiyorsun ondan sonra gomez podolski rakip ceza sahası civarında top gelmeyeceği için anca pişti oynarlar yada tavla artık neyi tercih ederlerse :D

Çevrimiçi Necmi

Mario Gomez yabancı basına açıklama yapmış  :bandit:

yabancı basına gerek varmı burdada her röportajında söylüyor zaten.

Çevrimdışı murat

yapmaz adam son top kullanıcı onun dışında oyunda yok senin elinde daha iyisi var zaten
gomez artı podolski hücum gücünü bitirir onların topa vurması için birde topu oraya getirecek adam lazım
sen podolskiyi oynatarak zaten taşıyan adamı kesiyorsun ondan sonra gomez podolski rakip ceza sahası civarında top gelmeyeceği için anca pişti oynarlar yada tavla artık neyi tercih ederlerse :D
bende bunu anlatmak istemiştim. :D ihtiyacımız olan tipte bir oyuncu değil.

EssiLor

• Ziyaretçi

Gomezin şu açıklamaları artık sabırları taşırdı
Beşiktaşı kendi menfaatleri için kullanmış bunu anladım
Söze bak bayerne inat fiorentinaya inat
Beşiktaş nedir lan nedir ? Her canı sıkılanın intikam almak amaçlı kullanacağı kulüp müdür hayırdır ulan
Yedirmeyiz beşiktaşımızı
Açıklamalara bak resmen küçümsemiş ulan Takımımızı
Şu açıklamalardan sonra kimse kalkıpta gomez demesin
İstemediğiniz o Gökhan Töre bile böyle açıklamalar yapmadı Quaresma bile böyle açıklamalar yapmadı
Alın size Gomez
Gomez derhal gönderilmeli derhal.

Çevrimdışı Kalyoncu

Nuri Şahin serdar aziz yerli rotasyon için güzel seçenekler olduğunu düşünüyorum.serdar aziz konusundada fazla bonservis ödemeyede gerek yok bursa borç içinde karşımıza çıkacak takım yok herşey elimizde.nuri şahin ise tekrar eski formuna döner bizde öyle ümit ediyorum.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

bende bunu anlatmak istemiştim. :D ihtiyacımız olan tipte bir oyuncu değil.
yazdıktan sonra gördüm yoksa boşa yazmazdım aynı şeyleri söylemişiz :D

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş nedir lan nedir ? Her canı sıkılanın intikam almak amaçlı kullanacağı kulüp müdür hayırdır ulan
Yedirmeyiz beşiktaşımızı
İstemediğiniz o Gökhan Töre bile böyle açıklamalar yapmadı Quaresma bile böyle açıklamalar yapmadı
Alın size Gomez
  :alala:  bunumu anladın  ilginç :ebebe:

Çevrimdışı murat

yazdıktan sonra gördüm yoksa boşa yazmazdım aynı şeyleri söylemişiz :D
galiba çok beraber maç izliyoruz. :D ben iyi ifade edememiştim. :icool:

Çevrimiçi Necmi

galiba çok beraber maç izliyoruz. :D ben iyi ifade edememiştim. :icool:
beraber izlemesek takım gol atamaz :busted_cop:
gollerin yarısını ikimizin sayesinde attı :bandit:

Çevrimdışı Ersoy

Yedirmeyiz beşiktaşımızı
Alın size Gomez

ciddimisn ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Deniz

3 iyi transfer=+ Gomez olur  :icool:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

Yedirmeyiz beşiktaşımızı
Alın size Gomez
Şaka herhalde
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı murat

beraber izlemesek takım gol atamaz :busted_cop:
gollerin yarısını ikimizin sayesinde attı :bandit:
yunusla kumanovalıyı da unutmamak lazım ciğerleri soldutotem yüzünden.

Çevrimdışı Bishamon

Yedirmeyiz beşiktaşımızı
Alın size Gomez

Dostum sen Gomez'in dediklerini iyi anlamdın galiba.Adam zaten Beşiktaş için nerede küçük düşürücü ifadeler kullandı ? Adam Beşiktaş türkiyenin Bayerni dedi kendimi burada buldum dedi

Etiketler: