Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5304938 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı iyimserure

Çiçekler 7 gün içinde şantiyeden ayrılacak gibi görülüyor...  3-4 çıkış kapısı , bilezik ve numaralıdaki delik kaldı...
rampa kısmında en az 15 günlük iş var daha

Çevrimdışı zbrnsky

Çevrimdışı ahmet türker

Bir loca kaç Euro yada Lira eder ortalamisina ? Türkiyede ?

Yeni açik üstü, yani, kameradan bakarsan sag taraftaki tribün  :ok:
şimdi resmi siteye baktım localar için ,loca fiyatları,1 sezon için, 35 000 dolardan 300 000 dolara kadardır diyor ,tek koltuk dan bahsetmiyor

Çevrimiçi Necmi

Bir loca kaç Euro yada Lira eder ortalamisina ? Türkiyede ?

Yeni açik üstü, yani, kameradan bakarsan sag taraftaki tribün  :ok:
tam anlamadım ne dediğini ama 100 000 dolarla 1 000 000 dolar arasında değişiyor localar

Çevrimdışı Batu K.çetin

an itibarıyla eski açık bugün kalıplanan yüzük kirişe beton atılıyor..

Çevrimiçi Necmi

şimdi resmi siteye baktım localar için ,loca fiyatları,1 sezon için, 35 000 dolardan 300 000 dolara kadardır diyor ,tek koltuk dan bahsetmiyor
3 yıllık kiralanıyor 1903 locasında tek koltuk kiralanabiliyor onların fiyatıda 4500 $ 6000 $ arası değişiyor tabi bu tek yıl için 3 le çarpacaksın bunu

Çevrimdışı iyimserure

an itibarıyla eski açık bugün kalıplanan yüzük kirişe beton atılıyor..
bilezik değil miydi o yaw yüzük mü oldu şimdi?  :lol: :lol:

Çevrimdışı ahmet türker

3 yıllık kiralanıyor 1903 locasında tek koltuk kiralanabiliyor onların fiyatıda 4500 $ 6000 $ arası değişiyor tabi bu tek yıl için 3 le çarpacaksın bunu
evet satışlar 3 yıllıktır diyor ,ben 1 yıllığını yazdım.

Çevrimdışı Batu K.çetin

bilezik değil miydi o yaw yüzük mü oldu şimdi?  :lol: :lol:
yaa haklısın bilezik yüzük karıştırmış olabilirim..

Çevrimdışı ahmet türker

bir de vip koltuklar var 4 000 dolar yıllık diyor . 2 100 koltuk var ,paraya bak be kardeşim .3 yıllık yaklaşık 24.5 milyon dolar eder.

Çevrimdışı ALI RIZA

yok bir değişiklik marangoza siparişi verdim ucu çatallı bir değnek yaptırıyorum liverpool maçına rahat rahat yetişir @ALI RIZA sıkıntı yok  :bandit:
@Necmi abi Zoppa dan korksa idik kavgaya karışmazdık  :aman: :aman: :aaa: :aaa: :aaa:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çatal tribün diyerek gelecek 8 ayın tartışmasını açmış bulunmaktasın. Nedir bu diye google yazdım eror verdi site. Şunu mu demek istedin diye soramadı bile. O nasıl bir tanımlama
@Yunus abi işin üstadları biliyor çatal tribün merdiven olarak geçiyor
Ayrıca bilişimle ilgili yazı yazdım okumanı tavsiye ederim...!
http://besiktasarena.com/teknoloji/bilisim-guvenligi-dikkat/msg170435/?topicseen#msg170435
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 00:34:36 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Melekcik

BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Fatih

bir de vip koltuklar var 4 000 dolar yıllık diyor . 2 100 koltuk var ,paraya bak be kardeşim .3 yıllık yaklaşık 24.5 milyon dolar eder.
Yok abi senin hesaplama yanlis oldu... En ucuz koltuktan 2100 koltugun satildigini varsayarsak 3 yil da 33.450 milyon dolar yapiyor... Arada 9 milyon dolar var  :bandit: :D Bir de en dusuk fiyat bu...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ahmet türker

Yok abi senin hesaplama yanlis oldu... En ucuz koltuktan 2100 koltugun satildigini varsayarsak 3 yil da 33.450 milyon dolar yapiyor... Arada 9 milyon dolar var  :bandit: :D Bir de en dusuk fiyat bu...
yok ben sadece  numaralıdaki vip koltukları hesap ettim ,sadece orası 4 000 dolar yıllık,fatih kardeşim.

Çevrimdışı cisse557

Biri hayrına eski açık-kapalı tribün yıtığını kapasın  :s20: ya da orası yapılabilecek en küçük şekle getirilsin. Necmi abi bi ara anlattı ama çim için malzeme temini ve deprem riski için yapıldı diye. Beni deli ediyor koca Allianz arenada bile kamera açısına giren tribün yırtığı yok. Bize 2 tane yeterde artar. Vallaha eski açığın kahrını untuttuk bu yırtık yüzünden #eski açık-kapalı tribün yıtığınınahayır
İstediğin şeye şu çare olabilir.

Çevrimdışı ahmet türker

yok ben sadece  numaralıdaki vip koltukları hesap ettim ,sadece orası 4 000 dolar yıllık,fatih kardeşim.
1903 tribünü, localar falan hariç .

ysariusta

• Ziyaretçi

hiç üşanmedim ben de google a girdim .tribün aşktır ve çatal ramazan çıkıyor ,valla bak . :lol:  :lol:  :lol:
emeklilikte zormuş arkadaş  :alala:

Çevrimdışı MamiReyiz_39

eski açık-kapalı tribün yıtığı ?? ne oluyor anlamadım :D
Mermiler Atılacak Gökyüzüne..Şampiyon Olduğun Gece..Piuvvv Piuvvvv Piuvvvvv
İletişim Adresi: http://instagram.com/muhammetrslan

Çevrimdışı Fatih

Ben 1903 locasinda ki koltuk fiyatlariyla vip koltuk fiyatlarini ayni biliyordum abi, pardon..
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

ysariusta

• Ziyaretçi

İstediğin şeye şu çare olabilir.
çok iyimiş. kaç para ki bu alsak ya 3 tane

ysariusta

• Ziyaretçi

eski açık-kapalı tribün yıtığı ?? ne oluyor anlamadım :D
tribünlerin birleşme kısımlarıda araç giriş çıkışı için olan yerler var ya. onlar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hakkaten niye 3 tane var o "yırtık"lardan :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Karabay

@ZEKI abi ben şöyle bir bakındım; Antepte kimse ilgilenmiyor galiba statla. Sivas hallice bir facebook hesapları var. Yanlız onlarda içerde çalışma var mı yok mu bilmiyorlar. Vinçler vardı neden göremiyoruz inşallah işleri bitmiştir de öyle gitmişlerdir diyorlar. Hayır akıllı da adamlar ama stat o kadar şehir dışındaki demek gidip gelmesi mi sıkıntılı nedir..
iki gün önce geçtim yanından @Yunus sanki çok dışarıda değildi.