Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5292292 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ErsinA.

aynen orası bence döküm beton yapılacak olsa demir filizi bırakılırdı
prekast konacak oraya da

Evet bahsettiğin yerlerde prekast basamak olacak gibi ama tırın üstündekiler daha geniş sanki oraya göre.

Bakalım bekleyip göreceğiz.  :tabe:

Çevrimdışı ahmetx

Merhabalar,
Üyelik şifremi unuttum. Hatırlatma maili de dünden beri gelmedi bir türlü, mecburen yeni üye oldum. İletişim kısmından yazdım ama dikkate alınmamış :) ( @Heliya Sîa  )
Bu arada daha önce bunu dile getiren oldu mu bilmiyorum ama parantez içine doğru cevabı yazmasanız çok zorlanırdık gerçekten teşekkür ederiz :D
Beşiktaş JK Kuruluş Yılı? (Bot Engeli) (Cevap 1903):
Dersimi yanlış yazmışsın Tuncay?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı yldrmaydn

çatı firması ikna edilebildiyse eğer kapalı ve açıkların olduğu yarıdan halat serme ve iç halka çalışmaları başlayabilir. o arada diğer yarıda da prekast çalışması yapılır. bu çalışma bize iyi zaman kazandırabilir. zemin için de 4 hafta fiber iplik ekimi denmiş onda da biraz parayı arttırıp 2 haftaya çekilebilir bence. 1 makineyse 2, 2yse 4 artık neyse iki katı makineyle yapılabilir. 6 haftada da normal çim ekimi vs desek haziran başı ortası gibi başlamak bizi yeni sezona yetiştirir. koltuk takılmasına da o dönemde başlansa zemin bitene kadar biter. bursa'da bile az sürede oldukça fazla koltuk takılmış. belli ki zaman alan bir iş değil.
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı hakaydam

sports tv'de vodafone Türkiye'nin sponsorlukları ile ilgili program var.

Çevrimdışı Serkan7738

numaralı üstte ufak ufak 2 tane çıkış kapısı yapılmış sanırım projede varmıydı o ben hatırlayamadım

Çevrimdışı FARUK

numaralı üstte ufak ufak 2 tane çıkış kapısı yapılmış sanırım projede varmıydı o ben hatırlayamadım

var serkan :)

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı FARUK

basın tribününde masalar neden siyah değil @FARUK ?

orası düz prekast abi herhangi bir şey yerleştirmedim

Çevrimdışı ahmetx

eferin len şu bursa stadının mimarına, futbolcu çıkışı alttan vermiş :claps:.Ama locaların ne işi var orda yahu? :steamed:
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 11:40:24 ahmetx ]

Çevrimdışı ahmetx

orası düz prekast abi herhangi bir şey yerleştirmedim
masaları yerleştirmeyecek misin?

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı selçukaras

teşekkürler dostum söylediğin için.
programı izliyorum, çok güzel bilgiler veriyor.
teknolojik olarak dünyanın en iyilerinden biri olacak

her şey bir yana. biz en iyisi büyük bir nazar boncuğu takalım stadımıza
millet kıskançlığından ölecek, ama ölmeden çatlayacak.  :D :D :D

ve hemen Vodafone kampanyasına katılımın sağlanması lazım.

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2015, 11:41:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Son 10 dakikasını izledim vodafone temsilcisinin dediklerinin tek bir özet cümlesi var 'iyi ki Beşiktaş ile iş birliği yapmışız' Haksız mıyım abi ?
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Tuncay Kartal

Dersimi yanlış yazmışsın Tuncay?

Önemli olan Beşiktaş'ı doğru yazmak abi :)

Aslında bu konuyu araştırmış bir yazarın yazısını okumuştum da doğrusunun bu olduğunu düşündüm ve bilinçli olarak öyle yazdım, kaynak Radikal'de bir blog yazısıydı.

@ahmetx
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 11:53:39 Tuncay Kartal ]

Çevrimdışı Serkan7738

statayim zaten :)

Bu tırla gelen acayip şeyler ney yetkililerden bi açıklama bekliyoruz @keremfrat1  :D

Çevrimdışı cisse557

PORTATİF BİR TRİBÜN MÜ ? resimdeki
Ne olduğuyla ilgili bir bilgim yok maalesef.

Çevrimdışı ahmetx

[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 12:09:15 ahmetx ]

Çevrimdışı Anıl

Lisanssız ürün satanları azarlayın gönderin dicemde abi ben olsam kıyamam adama :alala:
Kavga niye olsunki abi :D
Maça gitmeden içmeyi de anlamıyorum, maçtan sonra ortama göre için abi :D Ya sevinçten ya sinirden ya hüzünden :evillol:
Normal, formasıyla yürüyerek bazen tezahüratlarla maça giden adama polis niye bişey yapsınki :alala:
İnönü stadında ki son maça geldiniz mi ? Geldiyseniz bilmeniz lazım polisin nasıl kışkırttığını ve sonrasında biber gazı ve tomayla saldırdığını :)

Çevrimdışı ahmetx

Önemli olan Beşiktaş'ı doğru yazmak abi :)

Aslında bu konuyu araştırmış bir yazarın yazısını okumuştum da doğrusunun bu olduğunu düşündüm ve bilinçli olarak öyle yazdım, kaynak Radikal'de bir blog yazısıydı.

@ahmetx
hımm teşekkürler...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

yaşın çok genç kardeş, ilerleyen yıllarda bu soruların cevabını hep yaşayarak öğreneceksin.  :D
Valla abi bende bilmediğim için şeettim :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı hakaydam

Son 10 dakikasını izledim vodafone temsilcisinin dediklerinin tek bir özet cümlesi var 'iyi ki Beşiktaş ile iş birliği yapmışız' Haksız mıyım abi ?
Kesinlikle haklısın. Spiker diğer telefon şirketleri futbol sponsorluklarını iptal ederken siz 2013 yılına kadar sponsorluk için neden bu kadar beklediniz diye sordu. Temsilcinin verdiği cevap: En uygun zamanı ve fırsatı bekledik. Biz vodafone arenada iletişim anıtı yapacağız. Beşiktaş bizim için çok iyi bir iş ortağı dedi.