Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5292422 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Altuğ

Proxy'i degistirdim canli yayin kamerasi geri geldi..  :lol: :lol: Isyerinde izleyemeyen arkadaslara tavsiye  :bandit:

Allah ayırmasın @Fatih  :lol:

Çevrimdışı asyakartalı

rampa kısmında en az 15 günlük iş var daha

eski açık-numaralı giriş kısmını çiçekler yapmayacakmı.şu anki toprak rampa bölgesini? çatı için gelen vinçler çıktıktan sonra mı yapıcaklar orayı çok merak ediyorum.varmıdır bilgisi olan?

Çevrimdışı Erdem Çözer

@insane_rc tamamen takılmış Ali Rıza olumsuzluk olsun diye söylenmiş birşey değil.

belki öyledir ve öyleyse bunu bi emotion ile belli edebilirdi.. ama ben genel forum psikolojisinden bahsediyorum.. sürekli takip ettiğim bir forum ve cidden çoğu girişimde tadım kaçıyor.. neyse takılmayın siz bana öyle içimden geldi yazayım dedim
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı ZEKI

Gunaydin kar geldi ama su anda calismalari fazla etkilemeyebilir. Esas beklenen kar 16:00 dan sonra. Allah emekcilerimizin yardimcisi olsun

Çevrimdışı Serkan7738

Gunaydin kar geldi ama su anda calismalari fazla etkilemeyebilir. Esas beklenen kar 16:00 dan sonra. Allah emekcilerimizin yardimcisi olsun

Amin Abi sen nasıl oldun daha iyimisin

Çevrimdışı Burak Akay

Kar Ankarada Felaket yağmaya basladı Umarım istanbulda çok yagmaz emekçilerimizi zorlamaz

İyi Günde Kötü Günde

ysariusta

• Ziyaretçi

belki öyledir ve öyleyse bunu bi emotion ile belli edebilirdi.. ama ben genel forum psikolojisinden bahsediyorum.. sürekli takip ettiğim bir forum ve cidden çoğu girişimde tadım kaçıyor.. neyse takılmayın siz bana öyle içimden geldi yazayım dedim
Valla dostum buradaki en hayalperest en umutlu adam benim. Bazı stat yetkililerine bile inanıyordum hani sürekli röportaj veren var ya ona işte. Ama bu statsızlık. Bu bilinmezlik yapılacak işlerin çokluğu vb bazen ben bile inancımı yitiriyorum. Çok takılma umudunun mumu yansın daima. Bu stat yetişecek. (birde doalr aldı başını gitti ya  :s20:)

Çevrimdışı Erdem Çözer

Valla dostum buradaki en hayalperest en umutlu adam benim. Bazı stat yetkililerine bile inanıyordum hani sürekli röportaj veren var ya ona işte. Ama bu statsızlık. Bu bilinmezlik yapılacak işlerin çokluğu vb bazen ben bile inancımı yitiriyorum. Çok takılma umudunun mumu yansın daima. Bu stat yetişecek. (birde doalr aldı başını gitti ya  :s20:)

ben stadının çok iyi gittiğini düşünüyorum zaten.. bu kadar zamanda bu kadar ilerleme inanılmaz ve öyle veya böyle yeni sezonun ilk maçına yetişeceğine eminim..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ben stadının çok iyi gittiğini düşünüyorum zaten.. bu kadar zamanda bu kadar ilerleme inanılmaz ve öyle veya böyle yeni sezonun ilk maçına yetişeceğine eminim..
İlk maçta, ağaçlı yoldan Dolmabahçe'den mabete omuz omuza yürümek dileğiyle :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Erdem Çözer

İlk maçta, ağaçlı yoldan Dolmabahçe'den mabete omuz omuza yürümek dileğiyle :)

inşallah :)

her seferinde tüylerim diken diken olurdu.. stadı aynı yerde yenilemek için emek sarfeden herkese teşekkür etmek lazım.. çok özledik!

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı bayevet

Günaydın. Numaralıda niye başlamıyor precast anlamıyorum bugün için söylemiyorum havalar biraz sıkıntılı ama sağlam şekilde numaralıda bir türlü başlayamadılar precast a

Çevrimdışı ZEKI

Amin Abi sen nasıl oldun daha iyimisin
daha iyiyiz silah zoruyla disari ciktik  :kop: :kop: :kop:
sen gene resmini degistirmissin.. bende sana ozendim profil resmimi surekli degistiriyorum
Kayser macini izliyormusun

Çevrimdışı ErsinA.

Hava gerçekten çok soğuk. Ben sokağa çıkınca bile üşüyorum.  Allah şuan çalışan emekçilerimizin yardımcısı olsun.

Sadece dışarda değil, stadın kapalı yerlerinde çalışanların bile işi zor.

Çevrimdışı ErsinA.

Bu tırın üstündeki şeyler nedir?  Prekasta pek benzemiyor sanki?

Çatıyla ilgili olabilir mi?

Çevrimdışı Afyon Kartalı

Günaydın arkadaşlar...

BU GELEN NEDİR....
TURSAN

Çevrimdışı ahmetx

Kar Ankarada Felaket yağmaya basladı Umarım istanbulda çok yagmaz emekçilerimizi zorlamaz

Burak Fırattan mı çektin resmi?
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 10:53:50 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı FARUK

Bu tırın üstündeki şeyler nedir?  Prekasta pek benzemiyor sanki?

Çatıyla ilgili olabilir mi?

prekast merdiven sanırım
alt kat tribün çıkışları tablaya göre yüksek sanırım 6 yada 7 basamak merdiven görünüyordu orda onlara benziyor

Çevrimdışı ahmetx

bu adamlar çatı örtüsünden önce drenajı bitirdiler  :alala:,çatı süper sade olacak  tam istediğim gibi, birde şeffaf halkası olaydı.. :biggrinking:

[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 11:19:05 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tuncay Kartal

Merhabalar,
Üyelik şifremi unuttum. Hatırlatma maili de dünden beri gelmedi bir türlü, mecburen yeni üye oldum. İletişim kısmından yazdım ama dikkate alınmamış :) ( @Heliya Sîa  )
Bu arada daha önce bunu dile getiren oldu mu bilmiyorum ama parantez içine doğru cevabı yazmasanız çok zorlanırdık gerçekten teşekkür ederiz :D
Beşiktaş JK Kuruluş Yılı? (Bot Engeli) (Cevap 1903):
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 11:09:35 Tuncay Kartal ]

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı FARUK

@FARUK  Yani bu alana mı koyacaklar??

aynen orası bence döküm beton yapılacak olsa demir filizi bırakılırdı
prekast konacak oraya da