2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3522574 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Başkan dışındaki diğer yönetim üyelerinden ciddi kıllanıyorum...
Ben iyi koku alirim hic besiktasa yakismayan yoneticiler var baskanin yaninda
Yeni daha guclu yonetim kursun diyom fikret orman mod aliyoz sonra
Ozellikle ezik diyen yonetici ve konusamayan basin sozcusu
Umut gunere ayar oluyom ama bi fasosunu da goremiyom ama cikar dumani sonradan

Çevrimdışı abdusta

Herkes gider herkes gelir ama Beşiktaş tarihinin en iyi yabancı forveti quaresma bizim ebedi futbolcumuz
Olarak kalacaktır

Saygılar

Çevrimdışı f_madida

Senol hocami da gondermeye calisanlar var. avci ike gorusmeler falan
Buyuk adamsin senol gunes. Luceyi yediler ama bu camia seni yedirmeyecek
Istersen 9500 orta kestir istersen al manevi oglunu santrafor oynat tek laf edersem (Hakaret Yasak)₅.
Gokte tengri yerde senol gunes benim icin

Senol hoca olmasa vallahi su an taraftar kazan kaldirmisti. Bak bu kadar transfersizlige/eksiklere/gonderilenlere ragmen hocaya guveninden kimse laf etmiyor yonetime. Son gun de yapilsa transfer yine hoca kadroyu koyar oynatir sampiyonlugu son haftaya kadar goturur ve aliriz diye dusunuyoruz. Baska td olsa bilictir, carvalhaldir, samettir, sisirilmis hollandalisi/portekizlisidir zerre kadar guvenim/beklentim olmaz ama Senol hoca oldugu icin yine sampiyonluga gideriz diyorum.
Bu arada Baskan dikkat etsin, Senol hocayi gondermeye calisanlar Baskan'in da kuyusunu kazmaya calisiyor olabilirler. Zira basarizlik oldugu vakit ilk havaleyi tdnin hesabina ikinciyi Baskanin hesabina yapacaklar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı celiker1

(Alıntı)Serkan Reçber’in görevi bırakması beklenen bir olaydı.Tepesinde patronculuk oynayan, rahat çalışmasına engel olmaya çalışan birkaç yönetici vardı.
Dayanamadı demek ki.
(Alıntı)İbrahim Altınsay, Önder Özen, Erdal Torunoğulları, Serkan Reçber...
Kulüpte işine gelmeyeni öğüten bir düzen var ve kimse bu düzene karşı duramıyor.
(Alıntı)Serkan Reçber’in görevden ayrılması beni İbrahim Altınsay’dan sonra en çok üzen ayrılık oldu. İçimizde öğütücü var, o kişi her kimse Allah ona gün yüzü göstermesin. Beşiktaş EGO’ların tatmin edileceği yer değil, umarım tahmin ettiğimiz kişi bu olaydan sorumlu değildir!
(Alıntı)Serkan Rençber inşallah olanı biteni, kimin ne yedigini aciklar. 2 milyon bonservisle giden Lang'ı medyaya niye 8 denildigini anlatsın
(Alıntı)Serkan Reçber’in önerdiği isimlerin alınmaması için taklalar atanların olduğunu söylemedik mi? Orkun Kökçü transferi adeta olmasın diye salak saçma tekliflerde bulunduklarını anlatmadık mı? Buradan hepsini yazmadıysak da özelden birçok arkadaşıma söyledim. Bilen biliyor.
(Alıntı)Metin Albayrak varken Serkan Reçber görevde kalabilir miydi ?
(Alıntı)Serkan Reçber’in önerdiği isimlerin alınmaması için taklalar atanların olduğunu söylemedik mi? Orkun Kökçü transferi adeta olmasın diye salak saçma tekliflerde bulunduklarını anlatmadık mı? Buradan hepsini yazmadıysak da özelden birçok arkadaşıma söyledim. Bilen biliyor.
(Alıntı)Transfer beklerken adam gibi adam Serkan Reçber gitti. Yönetim kısmında bir sıkıntı var Fikret Başkanın müdahale etmesi lazım.
(Alıntı)Serkan Reçber başkanın iknası ve hocanın olumlu görüşüyle göreve başlamıştı. Pirana yönetici tayfasına karşı yalnız bırakıldı sanırım.
Çünkü göreve başlarken çok heyecanlıydı.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı arena_t2000

Sonra derlerki profesyonel ve kurumsal bir klup olacagiz.yersen..isi isin ehline vermezsen...kafana gore popilist yaklasimlarla is yaparsan bu borclar hic bitmez...yahu 3 5 kisi para kazanacak diye gelecegimiz gidiyor.kimse normal demesin bu kacinci giden adam.Herkes diyor ki genc potansiyelli adam alalim sonra da satariz.ama o is oyle olmuyor. birileri para kazanmazsa olmaz.adami boyle istifa ettirirler.Gelecege dair bazi kisiler durdukca umudum hic yok maalesef...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onur Küçük

Ben iyi koku alirim hic besiktasa yakismayan yoneticiler var baskanin yaninda
Yeni daha guclu yonetim kursun diyom fikret orman mod aliyoz sonra
Ozellikle ezik diyen yonetici ve konusamayan basin sozcusu
Umut gunere ayar oluyom ama bi fasosunu da goremiyom ama cikar dumani sonradan
Daha geçen mevzusu olmuştu geçen sezonda Beyaz Tv'de Sinan Engin'in programına katılmış Engin övgü üzerine övgü düzmüştü bu yönetici için. Adam işini fazla göz önünde olmadan yapıyor.

Çevrimdışı f_madida

hah iste boyle oglum. simdi o paranin ustune bir de 1 sene ucretsiz kiralik ospina koydunuz mu tamamdir.

Çevrimdışı Nartallo

Şenol Hoca’yı yemeye çalışanlar Serkan Rençber’i rahat çalıştırır mı?
Başkanı severiz sayarız ama bu seçimde bu Umut, Metin, Ürkmezgil gitmezse bu işin sonu tatsız bitecek.
Klüpte yapılanmaya, uzmanlaşmaya dair her girişimde bu şer cephesi engel oldu. Şenol Hoca’yı yollamayı, Çebi Başkan’ı da küstürmeyi başaracaklar yakında. Bu adamların hatrına susuluyor bu yöneticiyim diye gezen reklamcılara.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 16:29:07 Nartallo ]

Çevrimdışı celiker1

Şu an sosyal medyada klübe yakın  bir çok kişi neler döndüğünü biliyoruz imasında mesaj atıyor.Biride çıkıp konuşsun arkadaş.Hep alının altına süpürme ya da ima ima ima   
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 16:22:19 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı f_madida

Arsenal taraftari da delirdi sonunda.  :D :D

Çevrimdışı arena_t2000

Bundan sonrada kimse su genc gelsin bu futbolcu uygun transfer edelim demesin.Turkiyede transferler manajer havuzundan yapilir.Bu manajerler para kazanmazsa baska transfer yapamazsin...Neden 200 luk 300luk oyuncular milyon euro lar aliyor saniyorsunuz...Neymis efendim scout departmaniymis...laf.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Açıklaması tatmin edici değil ama yakışanı yapmış bence

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
29 Mart 2018, 15:06:13 »
Beşiktaş yönetimi işin düsturuna uygun departmanları oluşturacak, YK ile altyapı-üst yapıdan sorumlu idari-teknik ekip arasında bir köprü olacak, beraberinde tüm bu organizasyonları planlayacak, bu kişileri seçecek ve başta scouting olmak üzere işin lojistik organizasyonundan 5-10 yıllık projeksiyon içerisindeki uzun vadeli planlamaya kadar yetki sahibi olacak bir DoF mu arıyor; yoksa sadece belli birimleri işletecek işin şiarını tanımlayan futbol direktörlüğünden ziyade A takımın kısa ve orta vadeli takım planlamasına etki edecek bir sportif direktör mü? Ya da yetkileri oldukça sınırlandırılmış bir pozisyon yaratıp, herhangi bir futbol aklına sahip olmayan kişiler tarafından aldığı kararları -işin mali yapısından bağımsız- veto edebilecek karar mercilerin olduğu organizasyondan sorumlu bir kişi mi arıyor?

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
22 Aralık 2016, 17:35:46 »
Bu zamana kadar sürekli scouting yapısından birimlerin kabul gören işleyişine, kadro planlamasından oyunun ihtiyaçlarına kadar naçizane düşüncelerimi beyan ettim. Velhasıl tüm bunların ışığında bütün samimiyetimle Beşiktaş'ın bir futbol ve transfer aklı olduğunu düşünen kişilerin naifliğini ilelebet korumasını diliyorum.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 16:46:59 atalay ]

Çevrimdışı celiker1

İkinci tercih olarak geldiğini düşünüp,üçüncü tercih içinde olduğunu görünce istifa etti yüksek ihtimal
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Herkes gider herkes gelir ama Beşiktaş tarihinin en iyi yabancı forveti quaresma bizim ebedi futbolcumuz
Olarak kalacaktır

Saygılar
Abi bi numarasin su alemde

Çevrimdışı cursedofdragon

UEFA Avrupa liginde gruplara kalırsak 1.ci torbadan katıalacaz.

Çevrimdışı f_madida

UEFA Avrupa liginde gruplara kalırsak 1.ci torbadan katıalacaz.

Bu ne yahu, Avrupa ligi diye geldik Sampiyonlar Ligi cikti.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Metin ve tayfası bi adamı daha yedi
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu ne yahu, Avrupa ligi diye geldik Sampiyonlar Ligi cikti.

Biz yine iyiyiz :D

başakşehir gruplara kalırsa akhisar ve fener düşünsün :D  :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Herhalde kimi önerdiyse ciddiye alan olmadı, bi işe yaramadığını hissetti ve ayrıldı.. Başka ne olabilir ki?

% 1 milyon böyle oldu. Zamanında paf takımı teknik direktörü iken Sergene sorulmadan Orhan Gülle Gaziantepe gönderilmişti.Bunun üzerine Sergen istifa etmişti. Benzer bir tavır.

Çevrimdışı tuncaboylu

(Alıntı)Serkan Reçber’in görevi bırakması beklenen bir olaydı.Tepesinde patronculuk oynayan, rahat çalışmasına engel olmaya çalışan birkaç yönetici vardı.
Dayanamadı demek ki.
(Alıntı)İbrahim Altınsay, Önder Özen, Erdal Torunoğulları, Serkan Reçber...
Kulüpte işine gelmeyeni öğüten bir düzen var ve kimse bu düzene karşı duramıyor.
(Alıntı)Serkan Reçber’in görevden ayrılması beni İbrahim Altınsay’dan sonra en çok üzen ayrılık oldu. İçimizde öğütücü var, o kişi her kimse Allah ona gün yüzü göstermesin. Beşiktaş EGO’ların tatmin edileceği yer değil, umarım tahmin ettiğimiz kişi bu olaydan sorumlu değildir!
(Alıntı)Serkan Rençber inşallah olanı biteni, kimin ne yedigini aciklar. 2 milyon bonservisle giden Lang'ı medyaya niye 8 denildigini anlatsın
(Alıntı)Metin Albayrak varken Serkan Reçber görevde kalabilir miydi ?
(Alıntı)Transfer beklerken adam gibi adam Serkan Reçber gitti. Yönetim kısmında bir sıkıntı var Fikret Başkanın müdahale etmesi lazım.
(Alıntı)Serkan Reçber başkanın iknası ve hocanın olumlu görüşüyle göreve başlamıştı. Pirana yönetici tayfasına karşı yalnız bırakıldı sanırım.
Çünkü göreve başlarken çok heyecanlıydı.
Kimden alıntı bu?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

% 1 milyon böyle oldu. Zamanında paf takımı teknik direktörü iken Sergene sorulmadan Orhan Gülle Gaziantepe gönderilmişti.Bunun üzerine Sergen istifa etmişti. Benzer bir tavır.

Iyi en azindan istifa etti. Kovulup da Gokhan Keskin stili bir aciklama yapmadi.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Beşiktaş'a çok acilinden kuvvetli bir muhalefet lazım. Başkan'a rakip bile çıkmayınca yönetim kuruluna ağırlık vermiyor orası belli oldu. Tek şansımız şenol hoca.

Çevrimdışı mylife1903

Iyi en azindan istifa etti. Kovulup da Gokhan Keskin stili bir aciklama yapmadi.
Aciklama yapmaz ama kokusu yakin cevresinden cikar

Neler oluyor kulubun icinde yersen kurumsallik falan
Serkanin da bir baltaya sap olup olmamasi muhim degil olay bi firildaklar donuyor anlasilmaz

Etiketler: