Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı
Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı Skor : Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş Tarih : 06.12.2016 Saat : 22:45 Stadyum : Milli Olimpiyat Spor Kompleksi Hakem : Craig Thomson (İskoçya)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 88796 defa] Dinamo Kiev - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı melyet

Arkadaslar şu bir gerçek bu takım buraya kadar elinden geleni yaptı defans sağlam değil forvet yok buna rağmen buraya kadar geldi yapacak bişey yok bundan sonra yapılması gereken takıma sahip cikmaktir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Hiç olmadığı kadar Beşiktaşımıza sarılacağız yok şu adam böyle şu adam şöyle demeye bu maçta başlanır mi adamlar ağladı, ağlıyor o sahada görmüyor musunuz abiler. Devre arasına kadar destek nedir gösterip devre arasında transfer için yönetime baskı yapmalıyız, taraftarlık zaten yıkılmış takıma bir tekme daha atmak değildir.

Çevrimiçi COB

Takimin hiçbir suçu yok. UEFA'ya gitmek te başaridir. Suç yönetimde. Yaptiklari iyi işleri övdüğüm gibi, kotü işleri de eleştirmek lazim.

Maçtan sonra Fikret Orman Şenol Güneşin yüzüne bakamaz. Adamin en kilit oyuncularini kulüpte tutama üstüne yerlerini doldurama bir de adam geçen sezon bitiminden beri stoper diye bağirdi onu da alma.

Hakemlere de en içten küfürlerimi sunuyorum.

Çevrimiçi levitate

Ya abi elenmek değilde böyle bi skor koyuyor adama yediremiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Savaş

Takim namaglup giderken iyi. Clde namaglup giderken iyi kotu sonucta giydir!!!

Sizi bu kadar mutlu eden de bu oyunculardi simdiye kadar!

Skor taraftari olan gitsin kumda oynasin. Size bu takim fazla!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mellfred

Beck'e faul var ancak düşerken oyuncuyu bozduğu da gerçek ne ki her halükarda pozisyon sarı olmalıydı. Hakemin (Hakaret Yasak)₅ kendi ağzından duymaya ihtiyacım yok. Yine de umutsuzlanmayın

Çevrimdışı Orhan_

Hayır. Hiçbirşey görünmedi. Tek sorumlu hakem olarak görülecektir. Malesef hiçbirşey görünmeyecek. Her zamanki gibi... Hiçbirzaman görülmedi zaten. Sezon başında bile. Ana planda Tosic'in 1.ci stoper olarak oynadığı bir takım sundular bize. Bizimle resmen dalga geçtiler. Koca bir transfer sezonu boyunca stoper almadılar. Alamadılar değil, almadılar.

Bu maç özelinde düşünenler dediğin gibi suçu hakeme yükleyeceklerdir. Ama biz sene başından beridir top oynamıyoruz... Bunu görmeyen kördür!.

Çevrimdışı BURÇ

Bir tek ben mi penalti oldugunu dusunuyorum. Beck'e faul yok. Ayakta duramiyor duserkende rakibini bozuyor. Penalti dogru ama kirmizi kart yanlis ve bilerek verilmis. %99 eminim bu maca ayar cekmis avrupalilar.

Turk takimlari bu seviyelere ciktiginda ayagimiza celme cakmaktan cekinmezler, o kesin.

Bende aynı düşünüyorum arkadaşlar bence biraz duygusal bakıyorlar, bu arada sadece bu pozisyon ya da bu maç için konuşmuyorum evet beck bu sene gerçekten kötü

Çevrimdışı kyiv

Hakem resmen satın alınmış. Daha maçın başında Oğuzhana çok çok basit bir kart göstermesinden belliydi. Napoli mafyası bağlamış. Ama çoluğundan çocuğundan çıksın hakem bozuntusu senden değil çocuğundan çıksın!

Çevrimiçi levitate

Sağlık olsun yapabilecek birşey yok bari 1 tane atalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dünya üzerinde Beck'e yapılan o hareke hakemlerin %99.9'u faul verir. Bu dangalak gitti penaltı verdi üstüne kırmızı. Hani bize diyorsun ya Quaresma'ya haksızlık yapıyorsunuz diye ben şimdi çıkıp Quaresma Allah belanı versin mi diyeyim sonuçta büyük hata yaptı topu artistlik yapayım derken kaybetti gol yedik
Ona da giydirdim zaten Tosicle beraber Tuy diktiler
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kasper

Firsati vermemeliymis. İyi yahu. Her hata yapildiginda hakem gelsin katletsin ne guzel dunya. Nerdeyse hakemi savunacaklar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Gereksiz yardırmaya gerek yok bence. UEFA'dan devam edicez. Bursa'ya odaklanalım. Bu hakem İskoçya'da da bi derbinin içine etmişti yanlış hatırlamıyorsam geçen yıl.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi murat

Sağlık olsun yapabilecek birşey yok bari 1 tane atalım
[
Ne atması burada tutalım yeter.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Diyecek bir şey yok. Hayallerimiz Fabri'nin gözyaşları ile akıp gitti...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı 38life

Adriano da cezalı duruma düştü. Beck Yok, Adriano yok, Aboubakar yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan

25 numarali futbolcu bir oyuncumuza sari birine kirmizi aldirdi. Boyle seref eksikligi olanlari futbolcu yapmicaksin hakem yapmcaksin.

Çevrimdışı anilsevim

Fabri yi de cok büyütmeye gerek yok
Tolgadan sonra vaha gibi geldi de
Burdaki kiev maçında da hatalıydı
Duran top golünde
Bugun de ilk gol ve 3. gol fabriye yazar
Kaleci diye nerelerimizi yırttık transfer dönemi. Neyse
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı EMİR EMRE

YARMOLENKO yu Beşiktaşımızın formasıyla görmek istemem.

Karaktersiz kansızın evladı 4-0 ken ayak hareketi vs yapiyor. Kanımda Tosic penaltıdan önce kulağına 'haksız penaltı topu dışarı at' dedi ama o golü atıp kameraya GOOOOOL diye de bağırdı.

Tosic e parantez açmayayım, en iyisi BEŞİKTAŞIMA sarılayım.

Çevrimdışı legendmaster

takımın kötü olduğu ortadaydı fenere karşı bile tek isabetli şutumuz yoktu ortaya çıkan skor şok etkisi yarattı o kadar oyunda değişim yok

Çevrimdışı 38life

Tosic hala ne yapıyor ya. Allahım nasıl oyunculara kaldık.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan

Bugun birakin fabriyi q7 yi Becki. Takima destek olun.Zor zamanlarda bari kenetlenelim. Hele su devre arasi gecsin.

Çevrimdışı birolbjk

boşa yoruma gerek yok hakeme mesaj net olarak iletilmiş beşiktaş bu maçı kazanmayacak benfica napoli turu atlamış zaten

Çevrimdışı Orhan_

Gökhan Gönül sakat değil miydi? Harcamasak adamı bari.

Etiketler: