Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 28.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Esat Sancaktar - Ömer Faruk Turtay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 2945 defa] Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi sEuL

gsye küfür edildikçe mutlu oluyorum

Bende tam tersini yazacaktim. Ne geregi var kufurun?

Lig maclarindada ayni sekilde, bilet parasindan kazandigimiz para zaten uc kurus - her mac kufurlu tezahurattan yedigimiz cezalar yuzundeen o uc kurusta kufur ettikleri Gs'ye dolayisi ile federasyona gidiyor. Fevri olarak edilse neysede anlayamiyorum bu kufurleri.

Oglunu yada kizini alip maclara giden babalarin yerindede kesinlikle olmak istemezdim. Ben karimi cocugumu goturecegim maca oradan ana avrat kufur edilecek, tepkimizi kufur disinda farkli bir sekilde veremeyecek kadar neden aciziz?

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bende tam tersini yazacaktim. Ne geregi var kufurun?

Lig maclarindada ayni sekilde, bilet parasindan kazandigimiz para zaten uc kurus - her mac kufurlu tezahurattan yedigimiz cezalar yuzundeen o uc kurusta kufur ettikleri Gs'ye dolayisi ile federasyona gidiyor. Fevri olarak edilse neysede anlayamiyorum bu kufurleri.
Oglunu yada kizini alip maclara giden babalarin yerindede kesinlikle olmak istemezdim. Ben karimi cocugumu goturecegim maca oradan ana avrat kufur edilecek, tepkimizi kufur disinda farkli bir sekilde veremeyecek kadar neden aciziz?

Başka türlü tepkini hiçbir şekilde hiçbir yerde veremezsin hocam, buna adalet sistemi de dahil
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi hasankale

Bu takıma orta sahada topu alıp dribling yapacak oyunu açıp atak başlatacak 8 numara şart oğlu şart.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salihin attığı tüm paslar "ya tutarsa" pasi.

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi sEuL

Başka türlü tepkini hiçbir şekilde hiçbir yerde veremezsin hocam, buna adalet sistemi de dahil

Anladim, bir futbol klubunun anasina kufur edilince tepki verilmis olunuyor demek ki.

Çevrimiçi sEuL

Salihin attığı tüm paslar "ya tutarsa" pasi.

Al Musrati'de cok pas hatasi yapti mac basindan beri, buna Salih'in dan dun sisirmeleri ve Gedson'da eklenince iki pas yapmakta zorlaniyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Al Musrati'de cok pas hatasi yapti mac basindan beri, buna Salih'in dan dun sisirmeleri ve Gedson'da eklenince iki pas yapmakta zorlaniyoruz.
takım maça ısınamadı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca savunmayi acaip saglamlastirmis.

Tabii önce kaleyi güvene alacak sonra zaman kalırsa hücum etmeyi öğretecek.

Bu herifle geçen her saniye zaman kaybı ve geseye böyle oynarsak çok net son maçı olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Allahtan ofsayt oyundan iyice düştük muci kanatta kayboluyor Rashica zaten yok hükmünde bir tek Semih ve ortada her topa basmaya çalışan gedson olayımız bu
Nejip ilk yarıda harika bir maç çıkardı ayrıyeten

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gedson-Salih dışarı, Amartey-Demir Ege içeri.

Musrati yanındaki kazmalardan top alamayacağını bildiği için sürekli uzun oynuyor.

Çevrimiçi hasankale

Sezon başından beri anlamadığım olay şu.Gercekten takımın kadro kalitesi mi çok kötü yoksa bir türlü doğru teknik direktörü bulamıyoruz da o yüzden mi oyunumuz bir türlü iyiye gidip gelişmiyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Açık söyleyim Konya yerine dünkü ankaragücüyle oynasaydık bir fener tarifeside biz yerdik Konya leş gibi takım

Çevrimiçi Necmi

Allahtan ofsayt oyundan iyice düştük muci kanatta kayboluyor Rashica zaten yok hükmünde bir tek Semih ve ortada her topa basmaya çalışan gedson olayımız bu
Nejip ilk yarıda harika bir maç çıkardı ayrıyeten
semihde ne gördün oyun içinde hiç yok gedsonunda faydalı haraketini göremedim herkes bitsinde gidelim havasında rakibe şu maçı alacağızı hissettiremiyoruz zaman geçtikçe moralman yükseltiyoruz rakibi

Çevrimiçi levitate

Hoca savunmayi acaip saglamlastirmis.

Tabii önce kaleyi güvene alacak sonra zaman kalırsa hücum etmeyi öğretecek.

Bu herifle geçen her saniye zaman kaybı ve geseye böyle oynarsak çok net son maçı olur.

son cümleyi okuyana kadar övdün mü gömdün mü karar veremedim :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Açık söyleyim Konya yerine dünkü ankaragücüyle oynasaydık bir fener tarifeside biz yerdik Konya leş gibi takım
o iş öyle değil fener allah ne verdiyse yürüdü arkayı boşalttı kontra ile işi bitti hangi takım bu oyunla bize kontra yapabilir 😂 utanmasak kale içine dizileceğiz 🤔

Çevrimiçi Necmi

son cümleyi okuyana kadar övdün mü gömdün mü karar veremedim :D
bende mesajı okudum sonuna geldiğimde beyin bir tuhaf oldu anlayabilmek için dönüp tekrar okudum 😂

Çevrimiçi sEuL

Sezon başından beri anlamadığım olay şu.Gercekten takımın kadro kalitesi mi çok kötü yoksa bir türlü doğru teknik direktörü bulamıyoruz da o yüzden mi oyunumuz bir türlü iyiye gidip gelişmiyor.

Her hafta Gs/Fb'ye karsi mac yapiyor olsak kadro kalitesinden dem vurulmasini anlarimda biz Istanbulspor'a, Kayserispor'a, Sivas'a, Konya'ya - ligin dibindeki takimlara karsi da oyun ustunlugunu alamiyoruz.

Rakibin kalesinde 18 yasinda bir cocuk, forvetinde halen futbol oynadigini bugun ogrendigim Muhammet Demir, orta sahasinda Ogulcan Soner Cicaldau var. Oynadigimiz oyun kadro kalitesi ile falan aciklanamaz bence

Çevrimiçi Talisca1903

semihde ne gördün oyun içinde hiç yok gedsonunda faydalı haraketini göremedim herkes bitsinde gidelim havasında rakibe şu maçı alacağızı hissettiremiyoruz zaman geçtikçe moralman yükseltiyoruz rakibi
semih tek kaldı stoperler eziyor ama her topla buluşması bir şey vaadediyor bir pozisyonda adamı hızlıca geçip şutunu çekti zor pozisyondu yanında kimse yok ne yapsın tek başına
Evet rakip iyice ağırlığını koymaya başladı ama çok yeteneksiz takım yoksa biz sahada yokuz
Gedson oyunda bir coşku olsa daha iyi gözükür ama adam 5 kişilik koşmak zorunda hissesi kendini muci yok Rashica yok Salih kayboldu gitti svenson saçma sapan hareketler yapıp adamları oyuna sokuyor

Çevrimiçi Necmi

Her hafta Gs/Fb'ye karsi mac yapiyor olsak kadro kalitesinden dem vurulmasini anlarimda biz Istanbulspor'a, Kayserispor'a, Sivas'a, Konya'ya - ligin dibindeki takimlara karsi da oyun ustunlugunu alamiyoruz.

Rakibin kalesinde 18 yasinda bir cocuk, forvetinde halen futbol oynadigini bugun ogrendigim Muhammet Demir, orta sahasinda Ogulcan Soner Cicaldau var. Oynadigimiz oyun kadro kalitesi ile falan aciklanamaz bence
katılıyorum

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

o iş öyle değil fener allah ne verdiyse yürüdü arkayı boşalttı kontra ile işi bitti hangi takım bu oyunla bize kontra yapabilir 😂 utanmasak kale içine dizileceğiz 🤔
ankaradaki tasos ve ortadaki saparono bayağı iyi top oynadı Konya Muhammed Demir oğulcanla felan debelenip duruyor sıfır kalite

Çevrimiçi Necmi

semih tek kaldı stoperler eziyor ama her topla buluşması bir şey vaadediyor bir pozisyonda adamı hızlıca geçip şutunu çekti zor pozisyondu yanında kimse yok ne yapsın tek başına
Evet rakip iyice ağırlığını koymaya başladı ama çok yeteneksiz takım yoksa biz sahada yokuz
Gedson oyunda bir coşku olsa daha iyi gözükür ama adam 5 kişilik koşmak zorunda hissesi kendini muci yok Rashica yok Salih kayboldu gitti svenson saçma sapan hareketler yapıp adamları oyuna sokuyor
bir pozisyonu dediğin zaten adını duyduğum tek pozisyon ondada dandun vurdu kalecinin üstüne aşırtsa gol olurdu

Çevrimiçi Necmi

Salih kötüde cenklemi değişir takımın gücü düştü

Etiketler: