Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Rio Ave Tarih : 24.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Daniel Siebert - Jan Seidel - Rafael Foltyn -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 36146 defa] Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
9 [%64.3]
Rio Ave
5 [%35.7]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Lens niye cikti yaaa..., kalsaydi biraz daha
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Larin rezil bugün. 2. Ligde daha iyi forvetler var.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı blackeagle35

Josef'in sorunu neyse bir an evvel çözülmeli . Larin ve Lens'i bir sekilde gondermeliyiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu değişiklik için karadeliğe yutulmak mı gerekiyordu ?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Larin sırf zarar verdi girdiğinden beri
Hiçbir işe yaramıyor. Kağnı gibi adeta.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Mensah-Larin girdiklerinden beri o kadar umursamazlar ki.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Hiçbir işe yaramıyor. Kağnı gibi adeta.

az önceki pozisyonda kağnılığını kanıtladı :D

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

niye tüm hatlarımızla çıktık orada

adamlar yorgunluktan ölüyor daha çok zorluyorsun mantığa bak

Çevrimiçi kahyaoglueren

Etiketler: