2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor
2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor Skor : Beşiktaş 1-1 Antalyaspor Tarih : 19.09.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Cevdet Kömürcüoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor  [Okunma sayısı 21821 defa] 2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimiçi ferdi1903

Atamasan atarlar larin ve vida cok önemli sanslar harcadilar

Çevrimdışı can1903

Mensah, Ljajic ikisini topla bi on numara etmiyor şu ikinci yarı
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

ersin nedense hep beklere atmaya çalışıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Gol Sergen hocaya ve teknik ekibe yazar. O kadar belliydiki yiyecegimiz bizim gibi izlediler. Mensah sicti sivamaya basladi ama halen sahada, adam yoklari oynuyor. Yine gitti 5 kisi arasina kaptirdi ve golu yedik. Bu orta sahayla bir tane daha yeriz zaten. Adamlar yol gecen hanina cevirdi orta sahayi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu değişiklikleri yapan teknik direktör maçı rakibine hediye eder... Bu maç kulübedekilere yazar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Gol Sergen hocaya ve teknik ekibe yazar. O kadar belliydiki yiyecegimiz bizim gibi izlediler. Mensah sicti sivamaya basladi ama halen sahada, adam yoklari oynuyor. Yine gitti 5 kisi arasina kaptirdi ve golu yedik. Bu orta sahayla bir tane daha yeriz zaten. Adamlar yol gecen hanina cevirdi orta sahayi.

+1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Allah seni bildi gibi yapsin lens

Çevrimdışı MUSTAFA_

Geçen haftaki algılar da işe yaradı. O meşhur orta sahamız da işte böyle geçirgen  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Şu takimi 3 sezondur içerde yenemiyoruz

Çevrimiçi ferdi1903

Hasic ve dorukhan cikinca takimda istah kalmadi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu takımda gitmesi gereken ve gidecek olan çok oyuncu oynuyor. Böyle planlama yapılmaz. Kadro tamamen değişecek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

acil gol ararken salak salak fauller yapıyoruz

yıllardır şunu çözemedik

Çevrimdışı MUSTAFA_

acil gol ararken salak salak fauller yapıyoruz

yıllardır şunu çözemedik
Sabahtan beri olmayan istek mi geldi. Lakayt lakayt oynuyorduk. Gol yememiz mi lazımdı oynamak için?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu takımda gitmesi gereken ve gidecek olan çok oyuncu oynuyor. Böyle planlama yapılmaz. Kadro tamamen değişecek.

Nasıl değişecek artık... Çok kötü kullandık kurşunları.

Çevrimiçi ferdi1903

Alacamiz mac berabere bitti saka gibi, acil sekilde eksikleri tamamla yönetim

Çevrimiçi levitate

hocaya yazar kusura bakmasın

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kaleye giden topu çıkarmak bundan sonra penaltı değil.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Ne olursa olsun Vida ve Larin'in pozisyonları kaçmaz

Çevrimdışı ilhan mansız

Maalesef takım yetersiz,, mücadele gücü de sınırlı