2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183962 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yado

Çoğu kez oyuncu tercihleri yüzünden gömüyoruz Şenol Güneş'i ama şu Kerim ve özellikle G.İnler'i görünce adama hak veriyorum.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Yado

Biz de bir gün umarım şu an şiir gibi top oynayan Sevilla gibi ayağından topu hızlı çıkaran ve çabuk düşünen oyuncularla kurulu bir takım kimyası yakalarız.

Bu oyun adamların kulüp kültürü olmuş artık.

10 senede 5 avrupa kupası.

Son 3 sezon da 3 T.D. değiştirdiler ve hala kimyaları ayakta , asıl örnek alınması gereken bu bence yönetilme biçimi.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Berat

Çoğu kez oyuncu tercihleri yüzünden gömüyoruz Şenol Güneş'i ama şu Kerim ve özellikle G.İnler'i görünce adama hak veriyorum.

İnler'in performans gösteremediği çok açıktı, özellikle statta çıplak gözle izleyince.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İnler'in performans gösteremediği çok açıktı, özellikle statta çıplak gözle izleyince.
Nasil bu hale geldi bu adam onu anlamıyorum işte

Epl ye gitti 1 yil kaldi bitti adam..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AvrupaKartalı

basaksehir elenirse bize + kac para gelecek uefadan ?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu oyun adamların kulüp kültürü olmuş artık.

10 senede 5 avrupa kupası.

Son 3 sezon da 3 T.D. değiştirdiler ve hala kimyaları ayakta , asıl örnek alınması gereken bu bence yönetilme biçimi.

Sevilla gibi olmak için edim adımlarla ilerleyoruz diyebilir miyiz peki hocam?
Bir ekip göndersek ne yapıyorlar nasıl böyleler biseyler kapar mıyız acaba?

Çevrimdışı caner.eryigit

Paracıklar paracıklar gelsin gelsin paracıklar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Valla net değil bence

8-10 M € arası sanırım.

41 milyon TL = 10 milyon € ( suanki kuru bilmediğim icin tahmini yazdim € hesabini )

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Yado

Sevilla gibi olmak için edim adımlarla ilerleyoruz diyebilir miyiz peki hocam?
Bir ekip göndersek ne yapıyorlar nasıl böyleler biseyler kapar mıyız acaba?

Aslında bizim kulüp kültüründen çok ülkedeki kültürümüzü değiştirmek lazım. Başarılı olanı ezer darb eder yok ederler.

Fikret Orman dan sonra bu ekolden birileri gelir ve 10-15 yıl daha bu şekilde yönetilirse Beşiktaş bence Avrupa'nın ilk 10-15 kulübünden biri olur.

Potansiyelimiz fazlasıyla var sadece doğru yönetilmesi lazım.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Aslında bizim kulüp kültüründen çok ülkedeki kültürümüzü değiştirmek lazım. Başarılı olanı ezer darb eder yok ederler.

Fikret Orman dan sonra bu ekolden birileri gelir ve 10-15 yıl daha bu şekilde yönetilirse Beşiktaş bence Avrupa'nın ilk 10-15 kulübünden biri olur.

Baskan ara vermek isterse ANÇ gelir muhtemelen ki olmasi gereken de bence budur

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İnşallah kardesım ins. Fikret Baskanımız kalsa süphem yokda bakalım ondan sonra nasıl yönetilicez.

Cok değil Juve gibi oynayalım bir Uefa cup-  bir CL yarı final olur bize yeter.

Çevrimdışı Berat

İnşallah kardesım ins. Fikret Baskanımız kalsa süphem yokda bakalım ondan sonra nasıl yönetilicez.

Bu yalnız baya çok oluyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Baskan ara vermek isterse ANÇ gelir muhtemelen ki olmasi gereken de bence budur

Kendiside acıkladı zaten " Fikret varken ben adaylığımı koymıcagımı söylemiştim " diyerek.

Fikret Orman döneminden sonra Anc dönemi gelecek ins transfer komitesi değismez .

Çevrimdışı Zafer55

Sarıdağ, volkan şen; Fırat ,selçuk inan diyo
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2017, 00:00:09 Zafer55 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu yalnız baya çok oluyor.

Neresi cok Beratcım . Lyon'u yensek Ajaxa cakar Manuyu kitlerdik Stockholm'de bitti işte

Şanslı kurada CL'de yürüdük mü bitti . Olacak olacak ins bekliyoruz

Çevrimdışı Yado

Fazlasını da alabilirsin bak mesela senin dediğin için örnek leipzig-ibb felan . 2. ligden doğru yönetilerek geldiler avrupada bir final bir kupa alsalar misyonlarını tamamlarlar.

Ama Beşiktaş gibi asırlık çınarlar için tatmin noktası 1 kupa 1 final olmamalı oralarda sürekli olmak olmalı.

Yönetilemeyen bir ülkede bu şekilde yönetilip söylediğim seviyelerin hayal gibi olduğunu biliyorum ama dediğim gibi potansiyelimiz fazlasıyla

var sorun sadece doğru yönetilmek.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Berat

Neresi cok Beratcım . Lyon'u yensek Ajaxa cakar Manuyu kitlerdik Stockholm'de bitti işte

Keşke o kadar basit olsa.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Serdar Sarıdağ : Volkan Şen için taraftar kızmasın diye ölü taklidi yapılıyor. Transferin son gününde oldu da bitti maşallah denilirse hiç şaşırmam.
Fırat Günayer : Şenol Güneş'ten olur çıkmış..Selçuk İnan Galatasaray'dan bonservisini alırsa, Beşiktaş teklif yapacak..

Yok artık..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fazlasını da alabilirsin bak mesela senin dediğin için örnek leipzig-ibb felan . 2. ligden doğru yönetilerek geldiler avrupada bir final bir kupa alsalar misyonlarını tamamlarlar.

Ama Beşiktaş gibi asırlık çınarlar için tatmin noktası 1 kupa 1 final olmamalı oralarda sürekli olmak olmalı.

Yönetilemeyen bir ülkede bu şekilde yönetilip söylediğim seviyelerin hayal gibi olduğunu biliyorum ama dediğim gibi potansiyelimiz fazlasıyla

var sorun sadece doğru yönetilmek.

Örnekler tam yerinde oldu kardesım. Tebrikler

O 162 oy YD'ye değilde Fikret Baskana gelse belki bu 14 yılda cok farklı finansal ve sportif basarıda olabilirdik. Hayırlısı diyelim artık

Çevrimdışı Yado

Sonra hepsi infantino'ya  :evillol: :evillol:
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı autopsy

Ben de ilk defa bir duyumculuk yapayım. Selçuk gelmeyi ciddi şekilde istiyor ve ben bunu duyalı 1 hafta oluyor.  Bizimkiler ne yapar onu bilemem ama Şenol Hoca isterse gelir muhtemelen. İhtiyacımız var mı kısmı tabii ki tartışmaya açık.

Çevrimiçi underworld

Serdar Sarıdağ : Volkan Şen için taraftar kızmasın diye ölü taklidi yapılıyor. Transferin son gününde oldu da bitti maşallah denilirse hiç şaşırmam.
Fırat Günayer : Şenol Güneş'ten olur çıkmış..Selçuk İnan Galatasaray'dan bonservisini alırsa, Beşiktaş teklif yapacak..

Yok artık..
Hadi ordan , hadi ordan !

Çevrimdışı Berat

SerdarS her ismi sallıyor acıyorum cidden.

Etiketler: