2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 259 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171069 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Gayet güzel özetlemişsin abi. Sanırım Sosa ve Gomez'in bulunduğu takım yıllar sonra gelen ilk şampiyonluğu kazandığı için herkesin kafasında başka şekilde yer etti. O algıyı kafada kırıp objektif bakamıyor insanlar. Biraz romantik modda kalmış gibiler. Ayrıca bu adamların gidiş tarzı hiç şık değildi. Tamam seversin, edersinde bu sene bu takım yine şampiyon oldu. Üzerine koydu. Emekleri saygıyı hak ediyor. Avrupa'da Abou'nun kırmızısı yüzünden kupayı kaçıran bu takıma hala geçmişi gölge etmek haksızlıktan başka bir şey değil. Gomez'i bende severdim ama Uefa Avrupa ligi serüvenini gördük. Abou'nun Avrupa performansı kat be kat iyi Gomez'den. Gomez Türkiye liginde yine uçar gider, bu bizim oyun sistemimizle alakalı. Ama Abou gibi Avrupa'da şapkadan tavşan çıkaramaz. Artık yeni bir şeyler söylemek lazım diyor ya Mevlana bu takım yeni bir şeyler söyledi. Eskilere takılı kalmanın alemi yok.
bu sene sosa veya gomez tek bir saniye bile aklıma gelmedi herhangi bir pozisyonda keşke
gomez olsaydı demedim. Benim için sahadaki Beşiktaş her zaman değerlidir. hiç bir oyuncuyu mevcut
takımın üstüne koymam bir oyuncu benim için Beşiktaşa verdiği değer kadar değerlidir. şimdi Dembaba mı
gomezmi dersen benim için bin defa dembaba dır. ikiside bizim oyuncumuz değil ama farkı biri bizim değerimizi biliyor diğeri
kendini bizden üstün görüyor. quaresmayı o kadar eleştiririm ihanet etmekle bile suçladım ama töremi quaresmamı dersen benim için quaresmadır.
Töre ben bu takımda oynamak istemiyorum diyen adamken quaresma kovsanızda gitmem diyendir.
ilkelerinden taviz vererek kısa süreli başarılar elde edebilirsin ama ayakta güçlü bir çınar olarak durmanın koşulu
ilkelerinden taviz vermemektir. Beşiktaşı Beşiktaş yapan ilkeleridir. Toplumun Beşiktaşlıya bir bakış açısı var
bu yüz yılda kazanıldı. bu güne kadar hiç bir başarı için ilkelerimizden taviz vermediğimiz için o ünlü Beşiktaşlı
duruşu denen kelimeyle anılıyoruz

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi dün gökmen snejderin 17 asistinin hepsi gol mu oldu dedi fazla ciddiye almamak lazım
http://spor.mynet.com/galatasaray/112045-gokmen-ozdenaktan-gulduren-sneijder-gafi.html

biliyorum ciddiyede aldığım yok zaten.
işin ilginci bu kadar mal birini bir tv kanalı yorumcu olarak çıkarıyorsa
direk aslında halkı aşağılıyor.

Çevrimdışı mylife1903

biliyorum ciddiyede aldığım yok zaten.
işin ilginci bu kadar mal birini bir tv kanalı yorumcu olarak çıkarıyorsa
direk aslında halkı aşağılıyor.
Halki neden asagilasin abi?
Halkin seviyesinde biri, senin bakanlarin, burokratlarin kizli erkekli cehaleti sagunuyor, ilimden bilinden tirsiyor, okumus Olanlarin serrinden koru diye dua ediyor. Tivide sobra gokman ayusu.
Ha ben severim mesela, dobre adam ordan burdan bakip istatistik falan vermiyor, agzina geleni soyluyor. Boyle dogaclama konusursan da ara sira gaf yapacaksin.

Adamin daha buyuk reklami yapildi sosyal medyada, reytingi artmistir.

Boyle cimbizcilik bu eksisozluk linc yontemi. Adam 599 satir yazi yazar bir yerde ya istedigi gibi anlatamaZ ya bir yerde yanlis yazar hemen orda linc ederler. Toplum olarak da buyuz.

Aaaa yazi ne oldu, anafikri babafikri, sen konusma ulan ayi, derler bitti

Çevrimdışı mylife1903

sen gomez takımı öyle aşağıladıktan sonra kadroda kalıp o pasları alabileceğini falanmı sanıyorsun.
gençlik aklınızla konuşuyorsunuz matematikde 2+2 4 eder gerçek hayatta etmez kaç etmesini istiyorsan o eder
sürekli düştüğünüz hata bu onlar profesyonel oynarlar nah oynarlar saymışsın savunma oyuncularını onların
gomeze gram katkısı olmazdı. GG bu sene iki asistle oynadı şl de iki maç oynadı el de 5 maç hiç asisti yok hücuma katkısı yoktu
adriano şl de hiç asisti yok el de bir asisti var senin saydığın oyuncular savunma oyuncuları attığımız değil yediğimizden sorumlular
bolcanada gol yedik. yani fark yaratmadılar önceki sene savunma hattımız el de daha az yedi daha az açık verdi
savunma bloğunun hücumda bir etkisi olmadığı için katmadım ona bakarsan talisca şl de 3 maçı sakatlıktan kaçırdı
oyuncu endeksli olma senin düşüncen Beşiktaşı düşünen bir düşünce değil taraflı tarafsız herkes bu seneki Beşiktaşın geçen seneki Beşiktaşdan
çok daha iyi olduğunu biliyorken neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. şu anda kadronda senin şampiyonluğuna
avrupadaki başarına emek koymuş insanları çöpe atıp sana ihanet edip gitmiş insanları göğe çıkarmak
hangi mantığa göre konuşmaktır. diyelimki daha iyi ne olursa olsun Beşiktaşı küçük görüp çekip gitmiş
insanları elindeki insanlardan daha değerli görmek başarı her türlü değerin önünde demek renkli taraftardan farklı düşünmemektir.
sosa geri dönmek istiyormuş Beşiktaş onun için ne kadar değerli yarın sen istediğinde menejerin fenerin kapısını çalıp seni fenerle
dövüştürmeyeceğine emin olabilirmisin. gomez kalsaydı bu sene cenk kadar bile gol atamazdı bu oyuncular ona çalışmazdı.
giderken ikiside kalemi kırarak gitti. Kalem kıranın arkasından ağlanmaz. gittilerde biz ne kaybettik hiç bir şey
demekki bizim için o kadar önemli değillermiş
@Necmi abi senin tatilin gelmis, hazir konfederasyon kupasi falan bitti, azicik dinlen sen

Simdi toparlama yazalim, hep yaziyorsun pasli oyunu falan quaresma bozuyor diye ya ona mahsuben o oyunu bozan gomez ve sosa abi. Taliskaya veriyon topu 35mden patlatiyor kaleye, abu zaten abuk sabuk yerlerde dolasiyir, top istop etmeden pas atmiyor. Pasli oyun icin gomez sart, topu alip arkadaslarina servis yapan iki stoper ile bogusan kaleye yonlendiginde birini bakkala ondirege gonderirken oburunu okula arkadirege gonderen bir oyuncu gomez. Sosanin yaninda taliskanin oyun akli ve tecrubesi findik kadar kalir.

Bunlar karakterden bagimsiz. Sosaya sen gelme ulan ayi, diyebiliyorum en kibar sekilde ama gomez baska yarin gelsin baslasin.

Ayrica avrupa liginden cikamadik diyorsun da abi, ismael ile bir yerlerden cikmak ismael bir yerlerden ciktigindan beri oldukca zor. Istedigin kadar iyi futbol oyna, arkanda kara delik var. tosicde bombaliyor ama en azindan faul yapiyor, hamle yapiyor falan bu ismael direkt icerden cokerten bi fb casusuymus.

Bu seneki ismaelsiz, adriyanolu, taliskali kadroda gomez olsaydi ligde en az 30 gol atardi. Babel ve quaresmada +5 asist yazarlardi taliska 12 asisti falan bulurdu. Karaktersen bagimsiz bunlar

Abunun attigi gol kadar gomezin kaleci, stoper yakalayip terbiye etmisligi vardir.

Abuya 7 milyon civari harcadik, alabilirsek bir sene icinde daha fazlasini da harcayacagiz. Hah o para gomez parasi iste. Abu anormal pahali bir oyuncu ve o paralari de etmez, kimsenin de nedense pesinden kostugu falan yoh.

Gomez gelsin yarin baslasin, sezon acilisi, cl ceyrek finak, kupa toreni, istiklal marsi ve kapanistir

Çevrimdışı Kalyoncu

Avrupada başarıyı kıyaslarken Gomez-Sosa ve Talisca-abu üzerinden gidiyorsun ama yanlışın var kimse de uyarmiyor.  Abu talisca dan önce beklerde Beck-Ismail kalede de Tolga vardı.  Madem oyle olsaydi boyle olsaydi muhabbetini seviyorsun, o zaman Gomez- Sosa, Fabri li Gökhan li Adrianolu kadroda bambaşka iş yapardı derim ben de sana.

Gomez Abuyu kesebilir mi diye sormuşsun onu da fazla uzatmadan söyleyeyim.  Gomez Abuyu önce bi julyen keser sonra bi de Brunoise keser parça pincik eder Abusu
+ Vodafone Arena

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

+ Vodafone Arena

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yahu kendi evinde oynuyorsun saçma sapan olimpiyat stadı, osmanlı stadı gibi yerlere gitmiyorsun, rakiplerini yenemeyeni dövüyorlar ligde, Başakşehir gibi bi takımla savaşıyorsun, bu ortamda hala Abou'yu tartışıyoruz, ben de Gomez olsaydı 6-7 hafta kala şampiyonduk diyorum aksini iddaa edebilen buyursun madem varsayımlara giriyoruz :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kyiv

Sosa' nın ve Gomez'in dönmesine karşıyım. Takım zaten yaşlanıyor bir de 32+ lık futbolcuları kaldırmaz. Hiç gereği yok biri kümede kalmaya çalışsın Almanyadaki gençlerin vizyonunu daha da genişletsin diğeri de Milanda takılsın kadroya giremese bile darbe korkusunun olmadığı, bombaların patlamadığı Milanoda bol bol moda defilelerine katılsın eşiyle.

Pepe transferi haricinde bu takımın artık 25- lik transferlere ihtiyacı olacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

fırat gunayer ımza parası bonservıs sayılıyor yonetımden bılgı aldım yazmıs
Bence Fırat anlamamış. Geçen gün Fenerbahçe -10 milyon bonservise düşebilir diyen Yusuf Mertol'a karşı çıkmadı programda.

Ayrıca Fenerbahçe geçen sene Neustadter ve Van der Wiel'e dünya kadar imza parası ödedi. Skrtel'e bonservis verdi. Hepsini Nani'den gelenle yapamazlardı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Yahu kendi evinde oynuyorsun saçma sapan olimpiyat stadı, osmanlı stadı gibi yerlere gitmiyorsun, rakiplerini yenemeyeni dövüyorlar ligde, Başakşehir gibi bi takımla savaşıyorsun, bu ortamda hala Abou'yu tartışıyoruz, ben de Gomez olsaydı 6-7 hafta kala şampiyonduk diyorum aksini iddaa edebilen buyursun madem varsayımlara giriyoruz :)
Yuzdeli vermek lazim mesela gomez olsa 6 hafta kala 27 gol atardi yuzde 76.345 sampiyon olurduk, 5 hafta kala 28 gol atardi yuzde 79.873 sampiyon olurduk.

O gomez abuyu sirtina alir abudan daha cok gol atar. Gomez cenk ikilisi gecen sezon kac atti. Yahu ismaelin bile asist yapabildigi bir adamdan bahsediyoruz, tamam duse kalka zor bela atti golu gomez ama asist yazdirdi ismaele.

Sivok firvet oynasin abu kadar atar.

Çevrimdışı tuncaboylu

evet o dedikoduyu duydum gidermi gitmezmi bilemem başkanın sekreterliğini yapmıyorum kendi ağzından söylediği
sözü hatırlatıyorum
fabri
adriano
marcelo
tosiç
mitrovic
pepe veya başka stoper
beck
atiba
talisca
quaresma
babel
yeni santrafor
aras
tam 13 yabancı ediyor bir kontenjan kalacak büyük ihtimal oda vida için devre arasına tutulacak
aras kiralanabilir bir yer açılır ama hoca kanat istiyor. Büyük ihtimal o kontenjanda transferin son anına
kadar gizli bir transfer için tutulur. birde aslında ikinci bir santrafor olayı var.
sence sosa düşünülürmü zaten alınsada kadroda ona yer açamıyorsun
birde başkan italyaya gidiyorsa neden gittiğini nerden biliyorsunuz.
ben başkanı tanıyorum dramatikleştirmiyorum o nedenle sosa olmaz diyorum.
biri ortaya bir şey attı başkan tatilini yarıda kesip transfer görüşmesine gidecek diye
portekizde abou ve talisca transferleri dışında hiç bir transfer görüşmesini başkan yapmadıki
onlarda alınması imkansız ölçüde transferdi bizzat kendi giderek jest yaptı bunuda porto başkanı bizzat söyledi.
milanın çinli başkanının geçen bir sözü vardı duydunuzmu ben hiç bir oyuncuyu zararına satmam dedi
ben milana bu kadar para ödemişim oyuncuya ödeyeceğim maaşmı beni batıracak. koyduğumuz bedeli
ödemeyen bizimle transfer görüşmesi yapmasın dedi. neymiş milan sosanın maaşından kurtulmak istiyormuş
geçelim bunları milanın bize günahını bedava bırakmayacağını net biliyordur başkan. heleki kira ödemeye hazır bir fener varken
sosa transferinide Beşiktaşla hesaplaşma olarak görüyorken. ne olacak sosamı direnecek fenere gitmem Beşiktaşa giderim diye.
bilemiyorum sosa fayda verirmi ihtimal dahilinde görmüyorum hoca soğuk başkan soğuk taraftarın büyük kısmı soğuk
vazgeçilmez bir oyuncuda değil. birde önceliğimiz stoper ve santraforken kaldıki başkanın seyahat programı bu güne kadar hiç sızmadı
ancak gittiği yeri gittiğinde öğreniyor insanlar. her söylenene inanmayın.
Sosa kanat olarak da düşünülebilir.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Sosa gelsin kardeşim gelsin
Gomez gelmesin.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu Gökmen Özdenak sanırım pepe yi tanımıyor koltuk değnekleriyle dolaşacak oyuncu
alınırmı diyor. bu sene Avrupa kupasını kaldırdığını şl şampiyonu olduğunu ve daha
bu gün konfederasyon kupasında 3. olan takımın kaptanı olduğunu bilmiyor sanırım
hani incir çekirdeğini dolduracak aklı yok denir ya bunda o kadarda akıl yok hayatımda
tanıdığım en boş insan. Gerçi insanın tanımı düşünebilen canlı olduğuna göre bu o tanımada uymuyor ama :alala:
Yanlış konuşmuş yanlış Futboldan gram anlamıyor ezbere konuşuyor Bunu bu programa niye koyarlar anlamış değilim başka adam mı ülke koskoca ülkede ?
Pepe geldiğinde vereceği katkıyı konuşmuyor kimse Pepe çok hırçın agresif ve hızlı bi oyuncu 3 sene rahat oynar ama bunlara anlatamazsın Bunları.

Çevrimdışı sermet00

Sosa bize gelmezse Fb'ye gidebilir.Bu durumda Fb kadrosuna cuk diye oturur bence ücretinin yarısını ödeyeceklerse bir sene falan kiralanabilir.Bu kadar katı olmamak lazım Sosa bekar olsa gitmezdi.

Çevrimdışı tangaz

Bu iki oyuncuya karşı,özellikle Gomez e bu kadar geniş gönüllü olmaya gerek yok abi.Gitme şekilleri ve o süreçte bizi kullanmaları,oyalamaları;Gomez in basın önünde takım arkadaşlarını,başkanı aşağılaması ve ne yazık ki taraftarın büyük bir bölümünün bu iğrenç tavrı olması gibi algılamayıp Gomez i bir viZyon idolü şeklinde ilahlaştırması, Sosa nın kaypaklıkları; hem Sosa nın kazandırdığı parayı hem de ikisinin de şampiyonluktaki emeklerini "kendi penceremden"karşılaştırdığım zaman fersah fersah unutturuyor.O yüzden gene "kendi penceremden"ikisininde yollarının açık olmasını dilemeyi bir yana bırak,sportif manada cehennemin dibine kadar yolları var.

duygularıma tercüman olmuşsun, kalemine sağlık. gomez gelecek 50 gol atacak sosa gelecek 40 asist yapacak olsa dahi istemem. biz şerefli ikinciliklerle büyüdük...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

birde anlamadığım bir şey var. Türkiyede şampiyon olunur çünkü kalitemiz ülkenin üzerinde
bir oyuncu gider başkası gelir ama iskelet şampiyonluğa yetiyor.
biz sosalı gomezli kadroyla EL de gruptan çıkamadık takımdan ikisi gitti
yerlerine talisca ve abou geldi takım şlde nerdeyse gruptan çıkıyordu
uefaya döndü çeyrek oynadı.nasıl hala o takım bu takımın üstünde görülüyor
şampiyonluk yolunda zor bir avrupa macerası güderken ligde bir önceki senenin
iki puan gerisinde kaldık bizi zorlayan rakip olsaydı geçen senedende daha fazla puan toplardık
resmen rölantiyle götürdüğümüz ligi kolayca şampiyon olarak bitirdik.
hala gomez sosa deniyor ya yazık bu gün avrupada maç yaparken bir düşünün sosa taliscayı kesebilirmi
gomez abouyu kesebilirmi. abounun avrupada attığı gollerin hiç birini gomez atamazdı.
gomezin atabileceği pozisyonlarıda avrupada biz yaratamazdık. gomez olsaydı kadroda
biz napoliden mağlup dönerdik. abou topa vurmayı bilmiyor gol vuruşları kötü falan ama
mucize goller çıkartıyor küfeden hemde hayati önemde goller. Abou kadroda olsaydı biz lyonu elerdik diyebiliyoruz
bence manu ile final oynardık ve o maçında sonucu belli olmazdı. biz bu sene uefa kupasını kaçırdık
oraya kadar abou sayesinde geldik ama kaybettirende o oldu.
Sosa Talisca'yı kesemez, ama rotasyonda olması fayda sağlar.

Ligde şampiyon olmamız yüksek ihtimal, ama Pepe'nin peşinde koşuyoruz yine de.

Evet geçen seneki takımdan daha iyiydi bu seneki takım, ama Sosa'yı 8-10 ve kanat olarak kullanma şansımız olur. Aynı anda hem Oğuzhan'ı, hem Talisca'yı hem de Quaresma'yı yedekleyecek bir oyuncu.

Gidişi, yaptığı uyanıklıkları falan benim de içime sinmiyor, ya da dediğin gibi Fenerbahçe ile bizi karşı karşıya getirip fiyat yükseltme ihtimali de var. Ama saha içinde faydası olur her türlü.

Çevrimdışı mylife1903

Sosa Talisca'yı kesemez, ama rotasyonda olması fayda sağlar.

Ligde şampiyon olmamız yüksek ihtimal, ama Pepe'nin peşinde koşuyoruz yine de.

Evet geçen seneki takımdan daha iyiydi bu seneki takım, ama Sosa'yı 8-10 ve kanat olarak kullanma şansımız olur. Aynı anda hem Oğuzhan'ı, hem Talisca'yı hem de Quaresma'yı yedekleyecek bir oyuncu.

Gidişi, yaptığı uyanıklıkları falan benim de içime sinmiyor, ya da dediğin gibi Fenerbahçe ile bizi karşı karşıya getirip fiyat yükseltme ihtimali de var. Ama saha içinde faydası olur her türlü.

Aaaa gomez?

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Gökmen Özdenak sanırım pepe yi tanımıyor koltuk değnekleriyle dolaşacak oyuncu
alınırmı diyor. bu sene Avrupa kupasını kaldırdığını şl şampiyonu olduğunu ve daha
bu gün konfederasyon kupasında 3. olan takımın kaptanı olduğunu bilmiyor sanırım
hani incir çekirdeğini dolduracak aklı yok denir ya bunda o kadarda akıl yok hayatımda
tanıdığım en boş insan. Gerçi insanın tanımı düşünebilen canlı olduğuna göre bu o tanımada uymuyor ama :alala:
Gökmen "Sneijder 17 asist yapmış da hepsi gol mü olmuş" diye sordu geçen gün. Artık ne dese kimse ciddiye almaz zaten.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Siyaset ve Futbol'da geçmiş yoktur hep gelecek vardır.
Beşiktaş'ın menfaati için olacaksa sözlerimizi yutarız  :biggrinking:
Millet kovduğu TD'yi tekrar getiriyo biz oyuncu konusunda bu kadar katı olmamalıyız bence.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Siyaset ve Futbol'da geçmiş yoktur hep gelecek vardır.
Beşiktaş'ın menfaati için olacaksa sözlerimizi yutarız  :biggrinking:
Millet kovduğu TD'yi tekrar getiriyo biz oyuncu konusunda bu kadar katı olmamalıyız bence.
Sosa giderken para kazandırdı, bu çok tuttuğumuz Abou ve Talisca bizim adamımız değil ve giderken avucumuzu yalayacağız. Ayrıca Q7 nin hangi şartlarda tekrar geri geldiğini konuşmaya başlarsak bu konu uzar. O yüzden Sosa gelsin ilk idmanla başlasın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Jeremy Mathieu, Sporting'e imza için Lisbon'da.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosa'ya gömmeyin beyler adam bize 7.5 milyon € kazandırıp gitti onun sayesinde aldık talisca'yı abuobakar'ı.

Adam ailesini düşünmesin mi ?

Sövülcek birisi varsa o da gomez bize vizyonsuzlar dedi ve gitti.

Çevrimdışı tuncaboylu

Jeremy Mathieu, Sporting'e imza için Lisbon'da.

İmza için değil, tatilde Sporting Lizbon la çalışmak için gitmiş. Herhalde deneme antrenmanlarına çıkıp ona göre alacaklar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aaaa gomez?
Gomez zaten Wolfsburg'ta kalacağını açıkladı. Belli ki takımın vizyonu hoşuna gitti, Avrupa kupaları'nda sıfır çekme ihtimali de yok.

Üstüne konuşmak zaman kaybı.

Çevrimdışı Tarık16

sen gomez takımı öyle aşağıladıktan sonra kadroda kalıp o pasları alabileceğini falanmı sanıyorsun.
gençlik aklınızla konuşuyorsunuz matematikde 2+2 4 eder gerçek hayatta etmez kaç etmesini istiyorsan o eder
sürekli düştüğünüz hata bu onlar profesyonel oynarlar nah oynarlar saymışsın savunma oyuncularını onların
gomeze gram katkısı olmazdı. GG bu sene iki asistle oynadı şl de iki maç oynadı el de 5 maç hiç asisti yok hücuma katkısı yoktu
adriano şl de hiç asisti yok el de bir asisti var senin saydığın oyuncular savunma oyuncuları attığımız değil yediğimizden sorumlular
bolcanada gol yedik. yani fark yaratmadılar önceki sene savunma hattımız el de daha az yedi daha az açık verdi
savunma bloğunun hücumda bir etkisi olmadığı için katmadım ona bakarsan talisca şl de 3 maçı sakatlıktan kaçırdı
oyuncu endeksli olma senin düşüncen Beşiktaşı düşünen bir düşünce değil taraflı tarafsız herkes bu seneki Beşiktaşın geçen seneki Beşiktaşdan
çok daha iyi olduğunu biliyorken neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. şu anda kadronda senin şampiyonluğuna
avrupadaki başarına emek koymuş insanları çöpe atıp sana ihanet edip gitmiş insanları göğe çıkarmak
hangi mantığa göre konuşmaktır. diyelimki daha iyi ne olursa olsun Beşiktaşı küçük görüp çekip gitmiş
insanları elindeki insanlardan daha değerli görmek başarı her türlü değerin önünde demek renkli taraftardan farklı düşünmemektir.
sosa geri dönmek istiyormuş Beşiktaş onun için ne kadar değerli yarın sen istediğinde menejerin fenerin kapısını çalıp seni fenerle
dövüştürmeyeceğine emin olabilirmisin. gomez kalsaydı bu sene cenk kadar bile gol atamazdı bu oyuncular ona çalışmazdı.
giderken ikiside kalemi kırarak gitti. Kalem kıranın arkasından ağlanmaz. gittilerde biz ne kaybettik hiç bir şey
demekki bizim için o kadar önemli değillermiş

bu seneki Beşiktaşın geçen seneden çok önemli bir farkı var bana göre. Bir kaç maç hariç Takım sahaya çıkıp başlama düdüğü çaldığında ilk yarım saat  sonunda rakibe sen ne yaparsan yap bu maç benim kardeşim dercesine baskın, güçlü ve büyük takım futbolu oynuyor. maçı izlerken biliyorsun ki bir şekilde Beşiktaş maçı kazanacak. Çok büyük oynadık bence bu sene ..

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bu seneki Beşiktaşın geçen seneden çok önemli bir farkı var bana göre. Bir kaç maç hariç Takım sahaya çıkıp başlama düdüğü çaldığında ilk yarım saat  sonunda rakibe sen ne yaparsan yap bu maç benim kardeşim dercesine baskın, güçlü ve büyük takım futbolu oynuyor. maçı izlerken biliyorsun ki bir şekilde Beşiktaş maçı kazanacak. Çok büyük oynadık bence bu sene ..
Sanırım bu sene farklı maçları izledik :) Bu sene ilk yarısında baskın oynadığımız 3 tane büyük maç söyleyebilir misiniz?
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 10:03:36 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Etiketler: