Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 08.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4775 defa] Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 08.02.2024
Saat : 20:45
Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı
Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil - Emre Kargın
VAR : Onur Özütoprak - Oğuzhan Çakır
Yayın : A Spor

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş’ımızın, Bitexen Antalyaspor maçı kamp kadrosu belli oldu. Jonas Svensson, Mustafa Erhan Hekimoğlu, Omar Colley, Salih Uçan ve Aboubakar kadroda yer almıyor. Yeni transferimiz Joe Worrall listede.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk kesik yemiş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi Monza

Sonunda Rebiç 11 de. Bekliyoruz, inşallah iyi oynar da en azından bir kazanım olur.

Çevrimiçi Necmi

Cenk kesik yemiş.
ben neden sahada görüyorum 🤔

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

umut 40 saniyede 3 kritik hata yaptı nasıl yemedik hiçbir fikrim yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Adamlar bizi 15 dakikadir eziyorlar. Bu takima 10 almayan ihanet eder.

Çevrimiçi Savaş

Bu kadar ezik ve silik bir futbol kanıma dokunuyor.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

savunma futbolu değil bu ya bildiğin oynayamama

Çevrimiçi uğur07

Yalnız gedson da hiç orta saha görevini yapamiyor

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

Yalnız gedson da hiç orta saha görevini yapamiyor

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gedson'dan olsa olsa kanat beki olur, baska yerde oynamasi zor.

Çevrimiçi Necmi

Adamlar bizi 15 dakikadir eziyorlar. Bu takima 10 almayan ihanet eder.
bu takıma on alsan ne olur

Çevrimiçi Samet Demir

Takım can hıraç pres yapıyor, pres yapmayan bir arkadaş içinde ekstra efor sarfediyor...

Çevrimiçi Mehmet57

bu takıma on alsan ne olur

En azindan geri gelir oyun kurmaya calisir. Arka arkaya 3 pas yapamiyoruz. Amartey-Gedson ikisi de sirf fizik ozellikleri ile one cikan oyuncular, beyin 0.

Çevrimiçi Mehmet57

Gedson boyle oynayacaksa sagbek oynasin, Amartey’in yaninda Demir Ege oynasin

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

MAçın özeti cenke gelmedi top
Çünkü cenk topun ayağına gelmesini bekliyor almak için bir adım atmıyor

Çevrimiçi Savaş

Ulan umut..

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Umutta olan Emrecanda olmayan şey ne? İkisinde de iki ayak var..

Çevrimiçi Mehmet57

Hadi Umut orda aptallik yapiyor da, Rebic ve Gedson Bytyqi’yi film seyreder gibi izliyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

Golü Umut’a mı yazalım yarım saattir sahada olmayan Rebicemi adam yürümüyor bile

Etiketler: