Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372629 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Kuntz

Forumsuzluk başa vurdu o yüzden Oly ve Yunan basınına odaklandım. Arasından Lyon ve Fransız basını ile kafayı bozdum. Lyon'un ciddi anlamda bizden çekindiği görülüyor. Avrupa kupalarında oynama istikrarımızı sürdürdüğümüz müddetçe bu bakış açısı ve ivme hep yukarıya doğru gidecek inşallah.

Çevrimdışı Orhan_

Hoşgeldin forum.. Özledik.. Maçın coşkusu yarım kaldı..

Aboubakar tam kendini buldu, coştukça coşmaya başladı derken contaları yaktı. Cezası verilir, aklı başına getirilir ama Antalya'da 11'de olmalı. Adamın alışma evresi uzun sürdü ama asıl kimliği de ortaya çıkmaya başladı. Çok ihtiyacımız olacak.

Çevrimdışı Kuntz

Aboubakar tam kendini buldu, coştukça coşmaya başladı derken contaları yaktı. Cezası verilir, aklı başına getirilir ama Antalya'da 11'de olmalı. Adamın alışma evresi uzun sürdü ama asıl kimliği de ortaya çıkmaya başladı. Çok ihtiyacımız olacak.

Benim bildiğim Şenol hoca Bakar'ı oynatır Antalya maçında. Oyuncu kazanma odaklı bir teknik direktör ve bu işleri iyi yapıyor. Güzel güzel ayarı vermiştir, sahaya da sürer  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Şuan ki sunucular bayağı hızlı sanırım mesajlar hemen gidiyor :)
önceki sunucuda hızlıydı ama sorunları bir türlü bitmedi.
Buranında nasıl olduğunu zaman gösterecek. Nitelik olarak öncekinden daha iyi.

Çevrimiçi Necmi

ama en azından golü yiyip peşinden kırmızı gelince forumun yarısının telef olmasından
kurtarmışda olduk :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

ama en azından golü yiyip peşinden kırmızı gelince forumun yarısının telef olmasından

abuo tam kırmızı yediğinde forum'un olduğunu düşenemiyorum çok kelleler giderdi :D

Çevrimiçi Necmi

Benim bildiğim Şenol hoca Bakar'ı oynatır Antalya maçında. Oyuncu kazanma odaklı bir teknik direktör ve bu işleri iyi yapıyor. Güzel güzel ayarı vermiştir, sahaya da sürer  :evillol:
Oynatmayarak ceza verilmez. Oynatmadınmı Beşiktaşa ceza vermiş oluyorsun
kadrondaki oyuncu forum durumu zirvede neden oynatmayacaksın çıksın sahaya kendisini affettirsin.
Lyon maçlarında olmayacak olması çok büyük bir zarar bizim için. Elbette bunun bir bedeli olmalı.

Çevrimdışı Kuntz

Oynatmayarak ceza verilmez. Oynatmadınmı Beşiktaşa ceza vermiş oluyorsun
kadrondaki oyuncu forum durumu zirvede neden oynatmayacaksın çıksın sahaya kendisini affettirsin.
Lyon maçlarında olmayacak olması çok büyük bir zarar bizim için. Elbette bunun bir bedeli olmalı.

Cezasını alsın zaten, topunu da oynasın. Tam ivme kazanmış durumda ve cidden Lyon eşleşmesi onun için biçilmiş kaftandı. Napoli maçları gibi olacağını tahmin ediyorum maçların. Ben ara ara izliyorum Lyon'u denk geldikçe. Napoli gibi hücum aksiyonları sağlam ve hücum etmeyi seven bir takım. Ama defans hatları da aynı oranda zayıf. İç saha da coşuyorlar deplasman maçlarında kedi gibiler içlerine kapanıyorlar sanki.  Öyle sağda solda söylendiği gibi çok çok zor bir kura olduğunu düşünmüyorum bizim için. Akıllı oynarsak ve deplasmanda maçı kilitlersek, burada turu geçeriz. Deplasman özürlü bir takım Lyon. Bakar özellikle deplasmandaki maçta çok işimize yarayacaktı. Tam onluk maçtı.

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar forum 4 gün öncesinden geri gelebildi. Sıkıntı oldu son 4 günün
yedeklerini alamadık. Bu sürede üye olanlar kusura bakmasın. Yeniden üye olmak zorundalar.
bir miktarda mesaj gitmiş oldu.

Çevrimdışı Savaş

Oli maçının kahramanı benim gözümde anonscu dayıdır. Herkes uyuduğu anda öyle bir gaz verdi ki aklımız başımıza geldi de uyandık. Biz uyanınca takım da silkelendi.

Sonra gelsin sirtaki! Ne makara yaptık be!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Şeref Bey Stadyumumuz'da oynayıp 4-1 kazanıp Avrupa Ligi'nde çeyrek finale çıktığımız Beşiktaş - Olympiakos maçımızdaki taraftar performansımızı beğendim. Taraftarlarımız maç boyunca maçın içinde kaldılar ve lay lay lom'a turu geçmeyi büyük ölçüde sağlama almamızdan sonra geçtiler. Her ne kadar maçın 39. dakikasında Vincent Aboubakar'ın kırmızı kart görüp takımımızın 10 kişi kalmasıyla taraftarlarımızın modu düşmüş olsa da buna rağmen maçta iyi ve takımına kuvvetle destek veren bir taraftar performansı vardı. Taraftarlarımıza tebrikler!

Doğrusunu söylemek gerekirse 10 kişi kalmamız sonrasında turu geçebileceğimize fazla ihtimal vermemiştim. Olympiakos 1 gol atıp durumu 2-2'ye getirse turu geçme skorunu yakalamış olacaktı. Bu durumda bizim takım sahada 10 kişi olmasına rağmen risk alıp daha çok oyuncuyla hücum etmeye çalışacak ve savunma alanımızda boşluklar bırakacaktık. Bu da Olympiakos'un 3. ve 4. golleri bulmasına sebebiyet verebilir ve maçı 4-2 kaybederek 3. turda elenmemize neden olabilirdi.

Beşiktaş futbol takımımız maç öncesinde yapılan kareografideki Fight For Us (Bizim İçin Savaşın) talebini âdeta yerine getirircesine 10 kişiyle 45 dakikadan fazla süre boyunca direndi, savaştı. Maçta oynayan bütün futbolcularımıza tebrikler!

Bir tebriğim de Şenol Güneş hocamıza. Teknik direktörümüz Şenol Güneş bu maçta çok başarılı bir teknik direktörlük performansı sergiledi. Maçın kırılma noktası kanımca Oğuzhan Özyakup - Necip Uysal değişikliğiydi. Oyundan bir kaptan çıktı diğer kaptan girdi ve Necip Uysal bu maçta 'gemisini kurtaran kaptan' olarak Olympiakos zaferimizin başlıca mimarlarından biri oldu. Tebrikler Şenol Güneş hoca!

Son tebriğim de Ryan Babel'e. Babel, maç boyunca verdiği mücadeleyi, savunmaya katkısını 2 golle süsledi ve maçın kahramanı oldu. Maçı 3-1'e getiren golü atıp çeyrek finalin kapısını ardına kadar açtıktan sonra iki kolunu iki yana açarak durmasıyla, "İşte budur! İşte emek, işte mücadele ve işte zafer! İşte Beşiktaş!" der gibiydi. Tebrikler Ryan Babel!

Beşiktaş - Olympiakos maçımız öncesinde,

Forza Beşiktaş!
La vittoria sara nostra!

demiştim. Şükür ki dediğim çıktı ve Kara Kartallar ellerinden gelen bütün mücadeleyi vererek zafere ulaştılar ve zafer bizim oldu.

Son olarak da şunu söyleyeyim:

Viva Beşiktaş!
Yaşasın Beşiktaş!
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimiçi Necmi

Oli maçının kahramanı benim gözümde anonscu dayıdır. Herkes uyuduğu anda öyle bir gaz verdi ki aklımız başımıza geldi de uyandık. Biz uyanınca takım da silkelendi.

maçtamıydın pekde uyumadı taraftar aslında sadece coşku dahada arttı.
kimsede ses kalmamışdı anonsdan sonra son bir ara gaz verildi.
Sirtaki müthiş oldu Düşünene helal olsun.
Oly maçını stadda izleyemeyenler çok şey kaçırdı.
Bir taraftarın yaşayabileceği her duyguyu sağ olsun takım bize 90 dakikada yaşattı :bandit:

Çevrimdışı Kuntz

Yalnız şu maçın içinde olmayan lay lay lom tayfa işi berbat edecekti. En azından televizyondan bize yansıyan bu. Bakar atılmış. Oly yüklenmeye çalışıyor. Beyler hala ''Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin''  tırınımı derdinde. Bir kısım ıslıklamaya çalışıyor. Bunlar durumun vahametinin farkında değil. Golü yesek tur gidecek şarkıya türküye devam. Bu kafa yapısı Beşiktaşı düşünmüyor. Kendi şovlarının derdindeler daha kötüsü artık cidden çok demode ve kabak tadı vermeye başladı. Yeni bir şeyler de koyamıyorlar ortaya. Sinir oluyorum maç izlerken bu duruma.

Çevrimiçi Necmi

@yorgo_d(geodem)   seni gördüm sanırım Eski açık kabataş tarafındaydın elinde kamera vardı
yanına gelmek istedim ama stadda adım atılamıyordu. Çok kalabalıktı. Maç çok haraketliydi.
@MURAT la denedik ama geri dönmek zorunda kaldık devre arasıda yoktun piyasada
birde seni bulmamız için acayip belirgin bir işaret vermişsin kırmızı montmuş  :alala: bütün kameramanların üstünde kırmızı mont vardı :bandit:
evet şu yerden yere vurdukları tribün performansını birde senin ağzından öğrenelim sahada
olduğun için çok daha iyi fikir verirsin birde maç izlenimlerini alalım yunan gazeteciler maç sonunda
nasıl tepki gösterdi :D haberler sende

Çevrimdışı Savaş

maçtamıydın pekde uyumadı taraftar aslında sadece coşku dahada arttı.
kimsede ses kalmamışdı anonsdan sonra son bir ara gaz verildi.
Sirtaki müthiş oldu Düşünene helal olsun.
Oly maçını stadda izleyemeyenler çok şey kaçırdı.
Bir taraftarın yaşayabileceği her duyguyu sağ olsun takım bize 90 dakikada yaşattı :bandit:
Maçtaydım abi. Onca senedir maça giderim. Ilk defa bir maçta bu kadar yoruldum. Sanki 90 dakika ben koşmuşum gibi bitik döndük eve. Daha sesim gelmedi yerine o derece yıpranmışım.

Ama değdi be. Valla değdi :) Darısı Lyon'a.

Çevrimdışı Savaş

Yalnız şu maçın içinde olmayan lay lay lom tayfa işi berbat edecekti. En azından televizyondan bize yansıyan bu. Bakar atılmış. Oly yüklenmeye çalışıyor. Beyler hala ''Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin''  tırınımı derdinde. Bir kısım ıslıklamaya çalışıyor. Bunlar durumun vahametinin farkında değil. Golü yesek tur gidecek şarkıya türküye devam. Bu kafa yapısı Beşiktaşı düşünmüyor. Kendi şovlarının derdindeler daha kötüsü artık cidden çok demode ve kabak tadı vermeye başladı. Yeni bir şeyler de koyamıyorlar ortaya. Sinir oluyorum maç izlerken bu duruma.
Eski taraftar yapısı yok artık. Evet yapıyorlar laylayi ama ıslık baskın çıkınca bırakıyorlar hemen. Yani artık taraftar bilinçli. Çoğunluğu uymuyor zaten artık Kapalıya. Maçın içerisinde olan bir taraftar var stadda. Kapalı artık stada uymak zorunda.

Ve hani digitürk kısar sesi ona alıştık ama trt daha bir abartmış. Stadda çıkan ses ile trt'nin verdiği sesin uzaktan yakından alakası yok. O baskıyı o isligin çıkarttığı uğultuyu ben Beşiktaşlıyım diyen herkes bir kez yaşamalı.

Tv'den görünen gerçekten buzdağının görünen kısmı bile değil.

Çevrimiçi Necmi

zaten bunu söylüyoruz günlerdir. Bunların Beşiktaşı desteklemek falan alakaları yok.
tek dertleri kendi şovlarını yapmak ama stadın geneli bunların peşinden gitmiyor.
sadece maç rahatladığında katılıyorlar. 42000 kişi içinde toplasan bunlara katılan 5000 kişi yoktur.
mesela karagümrüklüler çok uğraşıyor lay lay loma katılmaya ama eski açık katılmıyor onlara
toplasan orda taş çatlasa 10 kişi var kendi başlarına eğlenmeye çalışıyor. kapalı üst ortada yaklaşık
300-400 kişilik bir kalabalık var onlarda pasif kalıyor. Yeni açık biraz kalabalık oluyor üst göbek komple lay lay lomcu
sanırım 2-3 bin kişi var maçla alakaları yok alt kat tribünler hep sahada ama üst katlarda baskı yapma
daha uygun sahayı baskılayan en iyi tribün şu anda eski açık gibi görünüyor. bu lay lay lomcuları sosyal medyada
sürekli eleştirmek lazım. mesela quaresmanın sakatlandığı pozisyonda öyle bir ıslık koptuki
oly devam ediyordu oyuna hakem ataklarını kesti topu dışarı atın dedi. bir keresindede aslında kartlık olmayan
bir pozisyonda kart aldırdı ıslıkla eski açık kapalı arasındaki köşe bu işi iyi yapıyor.
marşlar türkülerde olacak elbette ama bunun zamanlamasını iyi yapmak lazım oly maçında tam sekrenizasyon olmasada
çoğunlukla bu başarıldı.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Anonsçumuzun, 'Bu stadda Barcelona'yı, Paris Saint Germain'i yendik, takımımızı desteklemeye devam edelim' minvalindeki sözlerini duyunca duygulandım. Bu kadar emeklerle buraya kadar gel; ama aptalca bir sorumsuzluk yüzünden (Aboubakar'ın gördüğü kırmızı kart) çeyrek finalin kapısından dönme ihtimaliyle karşılaş...

Neyse ki korkulan olmadı ve futbol takımımız büyük bir direnç göstererek zafere ulaşıp çeyrek finale yükseldi. Kritik zamandaki şevk verici anonsuyla taraftarlarımızın ve futbol takımımızın şevkini arttıran anonsçumuzu da tebrik ederim.
[ Son Düzenleme: 18 Mart 2017, 04:34:44 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Forum iyiki kapaliydi yoksa suresiz ban yerdim heralde. Nedir bu hain adamlardan cektigimiz. Aboubakar gercekten cok yetenekli, kuvvetli ve degisik bir futbolcu ama kafada birseyler eksik. Son iki macta yararli olabilecegini gosterdi. Ancak bu adama 10 milyon euro bonservis verilmez ayrica 3.3 milyon maasta olmaz.

Sezon sonuna kadar istikrari devam ettirirse. Max 6 milyon euro bonservis, maasida 2 milyondan fazla olamaz.  2-3 macta adami kral yapmaya gerek yok.

Aboubakar'a guzel bir para cezasi versinler yeter. Kadro disi falan birakmak sadece bize zarar verir suanki vaziyette.

300 bin euro ceza iyidir. Akli basina gelir.

Çevrimdışı taner37

Ne kadar aşağılık renkliler var.
2-1 önde anonscu anons yapana kadar BJK li futbolcularin eli ayağına dolanmışta. Yok şöyle böyle de.
Ulan sen takımın köy takıma krosnodar a elenmiş gelmiş birde hava basıyor şöyle böyle diye..

GS lılar desen ayrı dünya BJK in kura çekimi olur bunlar hemen uefa kupası resimlerini paylaşırlar. Sorsan BJK bizim rakimiz değil derler. Bunlar böyle...

Size yemin ediyorum BJK kazaninca 5/10 seviyorsam bu renkliler kaybedince yada g#t olunca 10/10 seviniyorum.

UEFA yı alırsak beni asıl mutlu edecek olan bu sarışınların delirmesi olacak..

Bu arada bu Fransiz bozuntuları Cas kararından ümitli 😂

Fenerbahçe küme düşecekmis
Başakşehir ve Beşiktaş puan silme cezası alacakmış
Bunlar 1. Olacaklar şampiyon olacaklarmis😁

Buna inanıyorlar.. 😂😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Ne kadar aşağılık renkliler var.
2-1 önde anonscu anons yapana kadar BJK li futbolcularin eli ayağına dolanmışta. Yok şöyle böyle de.
Ulan sen takımın köy takıma krosnodar a elenmiş gelmiş birde hava basıyor şöyle böyle diye..

GS lılar desen ayrı dünya BJK in kura çekimi olur bunlar hemen uefa kupası resimlerini paylaşırlar. Sorsan BJK bizim rakimiz değil derler. Bunlar böyle...

Size yemin ediyorum BJK kazaninca 5/10 seviyorsam bu renkliler kaybedince yada g#t olunca 10/10 seviniyorum.

UEFA yı alırsak beni asıl mutlu edecek olan bu sarışınların delirmesi olacak..

Bu arada bu Fransiz bozuntuları Cas kararından ümitli 😂

Fenerbahçe küme düşecekmis
Başakşehir ve Beşiktaş puan silme cezası alacakmış
Bunlar 1. Olacaklar şampiyon olacaklarmis😁

Buna inanıyorlar.. 😂😂

umut fakirin ekmeğidir.
önümüzdeki 5 yıl şampiyonlukları böyle umutlara kaldı.
Boşverin tadını çıkartın. Bir insan bir şeyi önemserse onun hakkında konuşur.

Çevrimdışı abdusta

Necmi,

Maça giderken dükkanı mı kapatıyorsunuz?
yoksa Totemmi yapıldı?

Elinden şekeri alınmış minik Noah gibi kalıverdik.
sevincimizi,hüznümüzü paylamaşamadık..

Saygılar

Çevrimdışı Orhan_

Forum kesin telef olurdu, Abou'nun da cenazesini kaldırıyor olurduk :D. Adam forumun ayarlarıyla oynayacaktı.

Çevrimdışı Ensar

Vay arkadaş! Yıllar sonra çeyrek finale çıkmışız. Kuralar çekilmiş. Aksiyon, aksiyon... Ama forum yok. Yahu siz beni atmadan ben gideyim.
Emeği olanların eline-emeğine sağlık ama... Yapacağınız işi seveyim be arkadaş. Aylar oldu yahu şu sorun çözülmeyeli...
Gider Olympic Lyon forumunu okurum daha iyi. Adamlar en azından çalışan bir forumda; Abou olmazsa ne olur, daha önce Türk takımları ile karşılaştıklarında ne oldu, stada kaç kişi gelir. Cenk, Talisca, Babel ne yapar... Mis gib tartışıyor.
Kalana, gidene, emeği olana, olmayana, tüm camiaya sevgilerimle. Hayde eyvallah.

hadi yolun açık olsun bize senin gibiler lazım değil.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mart 2017, 09:33:21
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Günaydın Büyük BEŞİKTAŞ Ailesi,

Sonunda forumumuza kavuştuk böyle bir maçta yazamamak koydu hepimize  :biggrinking:
Güzel bir oyunla iyi bir skorla geçmek ayrı güzel.

Sıra geldi Lyon'a . Onu nasıl geççcez kara kara düşünüyorum . :money:

Etiketler: