Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372684 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Onur Küçük

Sahada gucsuz olanlar eglenmeye gitmistir guclu olanlar evine gitmistir, senol gunes disinda da herkes onumuzdeki maca bakiyordur suan.
Aboubakarjan'ı nasıl buldun bugün @mylife1903  ?
Dediğim gibi o kadar gömülmeyi hak etmeyen bir futbolcu . Bazı özellikleri var ki doğuştan ve ne kadar çalışırsan çalış sonradan kazanamazsın. Eksiklerinin bir kısmını ise zamanla giderebilir Aboubakar. Talisca sübyan bir futbolcu olmasaydı ,şapkadan tavşan çıkarmaya çalışmasaydı Aboubakar'ın  güçlü, sırtı dönük top saklayabilmesi sayesinde bugün gol atabilirdi misal. Aboubakar'ın bugün faydalanamadığımız özellikleri de var bunun gibi.

Çevrimdışı 38life

son moderasyonunu bir ay önce almışsın Tahrik/Aşağılayıcı Üslup  :alala:
ne güzel işte kendini kontrol etme ihtiyacı duymuşsun sonunda ama bak
sürekli saldırı modundasın hem yönetici olarak uyarıyorum hemde bir abi
olarak eleştiriyorum bu yaptığın yanlış Burda sadece Beşiktaşlılar var yani
seninle birlikte sevinen seninle birlikte üzülen aynı duyguları yaşayan insanlar
ve Bir Beşiktaşlıya karşı her zaman iki defa düşünüp yazacaksın.

Ben herzaman hayatın her alanında özeleştiri yapan bir insanım. Tabii ki kendimi kontrol etme ihtiyacı duyuyorum. Ben kendimi bilen bir insanım. Sinirli bi insanım. Ama kimseye durduk yere sataşmadığım konusunda sabitim. Kışkırtıldığım zaman gereğinden fazla tepki verebiliyorum bunun sonucu da moderasyon yemek oluyor. Ama artık bunu da yapmamaya çalışıyorum. Görmezden geliyorum. Yeni çözümüm bu. Ve bence işe yarıyor. Mesela az önce yaşandığı üzere tartışma başlamadan bitti. Ha belki "seni engelliyorum" demem hataydı. Bunu söylemeden yapmak daha iyi olurdu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Gokhan-

Şu Başakşehir'de Emre bir sakatlansa çöküp gidecekler, adam kaç maçı yarıda bıraktı sakatlık yüzünden ama diğer maçlarda yine de oynadı.
Yine bugün onun duran topta ki etkinliği ile attılar ilk golü, adam hayatının sezonunu oynuyor.
Nazar değdirmek lazım.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Gokhan-

Aboubakarjan'ı nasıl buldun bugün @mylife1903  ?
Dediğim gibi o kadar gömülmeyi hak etmeyen bir futbolcu . Bazı özellikleri var ki doğuştan ve ne kadar çalışırsan çalış sonradan kazanamazsın. Eksiklerinin bir kısmını ise zamanla giderebilir Aboubakar. Talisca sübyan bir futbolcu olmasaydı ,şapkadan tavşan çıkarmaya çalışmasaydı Aboubakar'ın  güçlü, sırtı dönük top saklayabilmesi sayesinde bugün gol atabilirdi misal. Aboubakar'ın bugün faydalanamadığımız özellikleri de var bunun gibi.

Aslında gömüldüğü zamanlarda da bugün de gibi oyun içi katkısı iyiydi, bugün goller attığı için daha çok göze batmıştır.
Defansı hırpalamasını çok beğeniyorum, Kayseri'nin iki tane güçlü stoperini hayatlarından bezdirdi bugün.
Bence her türlü takımda bulunması gereken futbolcu tipi, Gomez'de gelse bu fikrim değişmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaldı 10 maç

Beşiktaş'ın kalan maçları ;

Antalyaspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Gençlerbirliği +3
Trabzonspor - Beşiktaş +1
Beşiktaş - Adanspor +3
Başakşehir - Beşiktaş +1
Beşiktaş - Fenerbahçe +3
Bursaspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Kasımpaşa +3
G.Antespor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Osmanlıspor +3

54 + 26 = 80

Başakşehir'in kalan maçları ;

Başakşehir - Karabükspor +3
Akhisar - Başakşehir +3
Başakşehir - Galatasaray +1
Ç.Rizespor - Başakşehir +3
Başakşehir - Beşiktaş +1
Antalyaspor - Başakşehir +1
Başakşehir - Gençlerbirliği +3
Trabzonspor - Başakşehir 0
Başakşehir - Adanaspor +3
Kayserispor - Başakşehir +3

52 + 21 = 73

Çevrimdışı Onur Küçük

Aslında gömüldüğü zamanlarda da bugün de gibi oyun içi katkısı iyiydi, bugün goller attığı için daha çok göze batmıştır.
Defansı hırpalamasını çok beğeniyorum, Kayseri'nin iki tane güçlü stoperini hayatlarından bezdirdi bugün.
Bence her türlü takımda bulunması gereken futbolcu tipi, Gomez'de gelse bu fikrim değişmez.
Bugün bir özelliği daha ortaya çıktı. Çok güçlü bir oyuncu . Sırtı dönük olduğunda topu kapman çok güç ve sırtı dönük biçimde takım arkadaşlarına pozisyon imkanı yaratabiliyor. Bu özelliğinden faydalanılmalı Aboubakar'ın . Talisca sübyan futbolcu olmasaydı Aboubakar'ın bu özelliği sayesinde bugün gol atmıştı.

Çevrimiçi Necmi

Ben puan farkının kapanması durumuna farklı açıdan bakıyorum.

Puan farkının kapanmasının bize yarayacağını Başakşehir'de ise stres yaratacağını düşünüyorum.

Başakşehir liderken veya fark 4 değilken stresli maçlar çıkartıp puan kaybediyordu. Kaldırmadılar bu baskıyı çünkü ve kaldıramayacaklar. Ne zaman puan farkı açıldı Başakşehir seri yakaladı. Çünkü üzerlerindeki stres kalktı ve rahat oynamaya başladılar. Kaybetme korkuları kalmadı çünkü.

Bizde ise puan farkının açılması rehavet  ve rahatlık yaptı. Puan farkı açıldığı zamandan beri iyi top oynamadık.

Şimdi tehlike geldi kapıya dayandı. Başakşehir ensemize dayandı. Artık biz daha dikkatli ve hırslı oynayacağız. Başakşehir ise yine strese başlayacak.

Önümüzdeki hafta hep beraber göreceğiz. Antalya maçında bizim nasıl dikkatli ve disiplinli oynadığımızı, Başakşehir'in ise Karabük karşısında nasıl stres yaptığını izleyeceğiz.

Ben bu puan kaybının hayırlı olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılmıyorumdur fakat fikrim bu yönde.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biz lig başından beri nerdeyse her hafta iki maç oynayarak geliyoruz. Perşembe turu geçersek
çeyrek final maçları ligi etkilemeyecek iki maça ligde maç yapmadan çıkacağız. seçim haftasına denk geliyor maç seçim maç
olarak oynanacak

Çevrimdışı Gokhan-

Bugün bir özelliği daha ortaya çıktı. Çok güçlü bir oyuncu . Sırtı dönük olduğunda topu kapman çok güç ve sırtı dönük biçimde takım arkadaşlarına pozisyon imkanı yaratabiliyor. Bu özelliğinden faydalanılmalı Aboubakar'ın . Talisca sübyan futbolcu olmasaydı Aboubakar'ın bu özelliği sayesinde bugün gol atmıştı.

Şu bacaklara baksana abi, benim diyen zor durur karşısında.

Çevrimiçi Necmi

bu gün oynadığımız oyun aslında bizim hep oynamamız gereken oyundu. kimse neden abou bu kadar ön plana çıktı demiyor.
ilk defa kutuya girdik bir çok pozisyonumuz var. Belki maç berabere bittiği için insanların dikkatini çekmedi Kayseri gibi
kutunun içinde 11 kişi savunma yapan diri hızlı sağlam hücuma çıkan takıma karşı lig başından beri en fazla pozisyon
bulduğumuz bir maç oldu sadece beraberlik oyunu gölgeledi. Yoksa takım geçen seneki gibi baskın saldırgan oyununa
bayağı yaklaştı. quaresmalı oyunda sürekli geride top çevir geniş alan yaratmaya çalışki quaresmaya uzun top atabilesin oda gidebilsin
gibi kısır bir oyunla maçın yarısını çöpe atarak oynuyorduk. Quaresma olmadığı için berabere kaldık diyen arkadaşlar
Kayseri öyle alan bırakmadı quaresmayla büyük ihtimal yenilirdik. çünkü gol atma şansımız sadece kutuya girmekle olurdu
quaresmayla bunu yapamazdık. Dikkat ettiyseniz bütün kornerleri kaleci aldı hiç bir ortayı biz alamadık sürekli
kayseri defans oyuncularında kaldı yani kayseriye karşı orta açarak bir şey yapamazdık yapamadık zaten çok etkisiz bir oyun
olurdu ve büyük sıkıntılara gebe olurdu. Biz kötü oynamadıkki çok pozisyon var atamadık iyi bir kaleci vardı kalede
abounun ilk yarıda vurduğu şut mesela kaleci mükemmel çıkardı. talisca nın en az 3 kaleyi tutan şutu var kalecinin çıkardığı
uzun zamandır ilk defa bu kadar pozisyon zenginliğiyle oynadık. Beckin kötü oynadığına katılmıyorum bence gayet iyi oynadı.
tosic batırdı oyunu birde sıfır etkiyle oynayan cenki sonuna kadar oyunda tutan Şenol hoca tamam Babelde çok iyi değildi
ama cenk kadarda etkisiz değildi onu çıkartana kadar cenki çıkartmalıydı. Ozide çok kötüydü talisca bence iyiydi. bunlar neticeye
etki eden oyuncular. orta saha sayısını arttırıp onlara katlanılabilir. Ama cenke katlanılmazdı. Cenk 16 gol atmış olabilir ama
ben iyi oynadığı tek maç hatırlıyorum oda Benfica maçı onun dışında ligin başından beri sahada geziniyor. Birazda israilde iyiydi.
Her zaman dediğim gibi bekin asli görevi savunmadır sen asli görevini bırakıp hücum dersen böyle goller yemek kaçınılmaz.
hücumda beckin yaptığı ortaların hepsi iyiydi. dağa taşa atmadı. hele taliscaya attığı bir orta var gol olsa jeneriklik olurdu.
Beck çok fazla hücumu düşündü marcelo arkasını kapatıyordu Mitrovic yapamadı bu arada mitroviçide beğendim.
sonuç on kişi oynarsan birde soldaki adamların gününde olmazsa bu sonuç kaçınılmaz. Bu arada ilk gol taliscaya yazılır.
hücuma çıkarken öyle top kaybı olmaz senin Bekin hücuma çıkmış sen topu rakibe atıyorsun bütün takım ters yakalandı
birde çok müsait bir pasdı.
neyse sağlık olsun takım eksik yorgun ve alışılmışın dışında oynadı. bu bir puan kayıp değil kazanç bence en zor gördüğüm
maçtı. Puan kaybını öngörüyordum. Genede kazanabileceğimiz bir maçı berabere bitirdik üzücü oldu.

Çevrimdışı Gokhan-

bu gün oynadığımız oyun aslında bizim hep oynamamız gereken oyundu. kimse neden abou bu kadar ön plana çıktı demiyor.
ilk defa kutuya girdik bir çok pozisyonumuz var. Belki maç berabere bittiği için insanların dikkatini çekmedi Kayseri gibi
kutunun içinde 11 kişi savunma yapan diri hızlı sağlam hücuma çıkan takıma karşı lig başından beri en fazla pozisyon
bulduğumuz bir maç oldu sadece beraberlik oyunu gölgeledi. Yoksa takım geçen seneki gibi baskın saldırgan oyununa
bayağı yaklaştı. quaresmalı oyunda sürekli geride top çevir geniş alan yaratmaya çalışki quaresmaya uzun top atabilesin oda gidebilsin
gibi kısır bir oyunla maçın yarısını çöpe atarak oynuyorduk. Quaresma olmadığı için berabere kaldık diyen arkadaşlar
Kayseri öyle alan bırakmadı quaresmayla büyük ihtimal yenilirdik. çünkü gol atma şansımız sadece kutuya girmekle olurdu
quaresmayla bunu yapamazdık. Dikkat ettiyseniz bütün kornerleri kaleci aldı hiç bir ortayı biz alamadık sürekli
kayseri defans oyuncularında kaldı yani kayseriye karşı orta açarak bir şey yapamazdık yapamadık zaten çok etkisiz bir oyun
olurdu ve büyük sıkıntılara gebe olurdu. Biz kötü oynamadıkki çok pozisyon var atamadık iyi bir kaleci vardı kalede
abounun ilk yarıda vurduğu şut mesela kaleci mükemmel çıkardı. talisca nın en az 3 kaleyi tutan şutu var kalecinin çıkardığı
uzun zamandır ilk defa bu kadar pozisyon zenginliğiyle oynadık. Beckin kötü oynadığına katılmıyorum bence gayet iyi oynadı.
tosic batırdı oyunu birde sıfır etkiyle oynayan cenki sonuna kadar oyunda tutan Şenol hoca tamam Babelde çok iyi değildi
ama cenk kadarda etkisiz değildi onu çıkartana kadar cenki çıkartmalıydı. Ozide çok kötüydü talisca bence iyiydi. bunlar neticeye
etki eden oyuncular. orta saha sayısını arttırıp onlara katlanılabilir. Ama cenke katlanılmazdı. Cenk 16 gol atmış olabilir ama
ben iyi oynadığı tek maç hatırlıyorum oda Benfica maçı onun dışında ligin başından beri sahada geziniyor. Birazda israilde iyiydi.
Her zaman dediğim gibi bekin asli görevi savunmadır sen asli görevini bırakıp hücum dersen böyle goller yemek kaçınılmaz.
hücumda beckin yaptığı ortaların hepsi iyiydi. dağa taşa atmadı. hele taliscaya attığı bir orta var gol olsa jeneriklik olurdu.
Beck çok fazla hücumu düşündü marcelo arkasını kapatıyordu Mitrovic yapamadı bu arada mitroviçide beğendim.
sonuç on kişi oynarsan birde soldaki adamların gününde olmazsa bu sonuç kaçınılmaz. Bu arada ilk gol taliscaya yazılır.
hücuma çıkarken öyle top kaybı olmaz senin Bekin hücuma çıkmış sen topu rakibe atıyorsun bütün takım ters yakalandı
birde çok müsait bir pasdı.
neyse sağlık olsun takım eksik yorgun ve alışılmışın dışında oynadı. bu bir puan kayıp değil kazanç bence en zor gördüğüm
maçtı. Puan kaybını öngörüyordum. Genede kazanabileceğimiz bir maçı berabere bitirdik üzücü oldu.

Oğuzhan hariç tamamına katılıyorum, Oğuzhan'ı beğendim bu maç sorumluluk aldı dikine gitti, top sürdü ama kalabalık defanstan dolayı paslar pek yerini bulmadı.Korneride ona sayarsak 2 tane asisti var.
Beck'te çok güzel oynadığı bir maçta kendi kalesine attı ama millet takımın en kötüsüymüş gibi yorumluyor.

Çevrimdışı taner37

Puan kaybına değil de şu sarışın kız kardeşlere sinir oluyorum.

İki haftadır bala kazanıyorlar. Hele Fransızlar haliyle ümitleniyorlar ve 2004 den biliyoruz bu malum camiaların her pisliği yapabileceğini..

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu maç Talisca, Beck, Tosic, Cenk ve Babel resmen yokları oynadı buna rağmen 2. yarıdaki oyunumuz çoğu maçta görmek istediğimiz oyundu bence bu bir artı demekki bu kötü oynayanlardan 2 tanesi standart bi oyun sergileseydi ne yapardık kim bilir.

Çevrimdışı ardiles

biz lig başından beri nerdeyse her hafta iki maç oynayarak geliyoruz. Perşembe turu geçersek
çeyrek final maçları ligi etkilemeyecek iki maça ligde maç yapmadan çıkacağız. seçim haftasına denk geliyor maç seçim maç
olarak oynanacak

advocaat haklı, beşiktaşın sevenleri dostları çokmuş. referandumu ve fifa dünya kupasını bize göre ayarlamışlar  :bandit:

Çevrimdışı ardiles

Ben karşılıklı konuşmayı iyi biliyorum. Kavga çıkarmaya güdümlü gelen kişileri de net görebiliyorum. Bir kaç kez gözlemliyorum ve sonucunda tespitimi yapıp kara listeye alıyorum.

q7 yi eleştirenleri ayıklamış  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan hariç tamamına katılıyorum, Oğuzhan'ı beğendim bu maç sorumluluk aldı dikine gitti, top sürdü ama kalabalık defanstan dolayı paslar pek yerini bulmadı.Korneride ona sayarsak 2 tane asisti var.
Beck'te çok güzel oynadığı bir maçta kendi kalesine attı ama millet takımın en kötüsüymüş gibi yorumluyor.
sürekli arkasına bakmadan topukla yanlamasına saçma sapan paslar atıyor. Birde hiç olmadık yerlerde
yapıyor hücumda yaparsın top hedefini bulduğunda infaz edersin ama o pası kendi yarı sahamızda yapmayacaksın
o kadar top kaptırdıki böyle atiba resmen onun yüzünden iki katı efor sarfetti. Asistleri yaptı eyvallah ama bu onu iyi yapmıyor
kötüydü. çok yalancı oynuyor sahaya hiç etkisi yok orda canlı canlı hissediyorsun bunu. Kaçak dövüşüyor sürekli ve etrafındakiler
yıpranıyor. zaten oyundan çıksın demedim kötü oynarkende bir top atar gol olur. ama Tolgay oyuna girdikten sonra Beşiktaş vites atladı.
çünkü orta sahaya çalışan bir isim girdi.
Bu gün gerçekten Beckin hakkı yendi. golde yapabileceği bir şey yoktu top rakibe gidiyordu kesmesi lazımdı kötü kesti o durumda fabri penaltı bile yapabilirdi
bilemeyiz ne olacağını şansız bir andı. ama maçta hatalı oynamadı hücumada gayet katkı verdi. Tosiç sürekli fener maçından sonra kötüye
gidiyor. orda çalım falan yemedi resmen gitsin diye adamın önünü açtı arkadaydı yerinde kalsa gidemezdi durup dururken önüne geçti.
oyuncularımızın bariz iki hatası oldu biri bu diğeride taliscanın hatalı pası ikiside golle sonuçlandı malesef sağlık olsun Ben takımı yorgun buldum
çok yavaş bir oyun oynadı. Nasılsa alırız modundaydılar. Ders olsun artık.

Çevrimdışı 38life

Kaldı 10 maç

Beşiktaş - Adanspor +3
Başakşehir - Beşiktaş +1
Beşiktaş - Fenerbahçe +3
Bursaspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Kasımpaşa +3
G.Antespor - Beşiktaş +3

54 + 26 = 80

Akhisar - Başakşehir +3
Başakşehir - Beşiktaş +1

52 + 21 = 73

Olası puan kaybı gözüken maçlar senin de belirttiklerinden Trabzon ve Başakşehir maçları, ilaveten Bursa deplasmanı ve Antalya deplasmanı sıkıntı. Bu 4 maç dışındaki maçları gözümüz kapalı kazanmamız lazım. Ve tabii Başakşehire de yenilmemek önemli.

Fener de bize ölümüne saldıracaktır ama artık o maçı da kazanalım bi zahmet.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Onur Küçük

q7 yi eleştirenleri ayıklamış  :evillol:
@ardiles rica edeceğim şu kişinin mesajlarını alıntılamayın. Engelli bende ve görmek istemiyorum şunun mesajlarını.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Kaldı 10 maç

Beşiktaş - Adanspor +3
Başakşehir - Beşiktaş +1
Beşiktaş - Fenerbahçe +3
Bursaspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Kasımpaşa +3
G.Antespor - Beşiktaş +3

54 + 26 = 80

Akhisar - Başakşehir +3
Başakşehir - Beşiktaş +1

52 + 21 = 73

Mantıklı. Fakat deplasmandaki Antalyaspor maçımızı ve Şeref Bey Stadyumumuz'daki Fenerbahçe maçımızı beraberlikle bitirme ihtimalimiz de yüksektir. Bu durumda ligi 76 puanla tamamlarız.

Başakşehir, Trabzonspor deplasmanından beraberlik çıkarabilir. Başakşehir de bu durumda ligi 74 puanla tamamlar.

Temkinli bir tahminle bile Beşiktaş 76 puanla şampiyon! :D
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı ardiles

@ardiles rica edeceğim şu kişinin mesajlarını alıntılamayın. Engelli bende ve görmek istemiyorum şunun mesajlarını.

sergen istanbulspora transfer olduğunda odaya kapanıp ağlamıştım. ataerkil toplumuz, erkek adam ağlamaz deriz. bir defaya mahsus yazayım :iblush: sergen rahat adamdı arabesk takılmaz transfer olmasını takmazdı bunun bilincindeydim ama yinede koymuştu bana çok içerlemiştim. odadan çıkarken beşiktaşa para kazandırmasından teselli buluyordum.

bazı arkadaşların q7 sevgisini anlıyorum. rol model almışlar en ufak eleştiriyi kabul etmiyor kişiselleştiriyorlar.

engelleri kaldır bence, olsun sen yine idare et bu heyecanlı arkadaşları

Çevrimiçi Necmi

İki haftadır bala kazanıyorlar. Hele Fransızlar haliyle ümitleniyorlar ve 2004 den biliyoruz bu malum camiaların her pisliği yapabileceğini..

hiç bir şey yapabilecek durumda değiller ne karşılarında 2004 deki Beşiktaş var
nede şu anda onlarda bu döt var. Fener yaptığından kendini kurtaramıyor. Geçmişleri yüzünden
her an kafalarına sıkılmasını bekliyorlar. şu anda tek düşündükleri şey yazın futbola yapılması beklenen
operasyondan az zararla çıkabilmek. GS de olsun FB de olsun bazı isimler sürekli gündemdeyken
son tff temizliğinden beri hiç adlarını duyuyormusunuz. adamların şu an şampiyonluk umurlarında değil.
Enson yöneticilerinin söylediği sözler öyle yabana atılacak cinsden değil. Nasıl paniklediler. Apar topar istifa ettirdiler.
O sözler acaba kime uzandı.
Neden sinir oluyorsun bırak böyle düşünsünler bu bizim işimize gelir. Onlar bir şeyin hesabını daha
yapıyorlar biz uefayı alırsak ve şampiyon olmazsak +1 takım daha gidiyor çünkü biz uefa kontenjanından katılıyoruz.
derinden derinden bunun hesabınıda yapıyorlardır :D
olurda bunlar uefayı alırlarsa yukarda olmak kazançtır diye düşündüklerine eminim.
adamların tek başarılı olma ihtimali hayallerinin gerçek olmasıyla bağlantılı. Birde birilerinin onlara ne kadar kızgın olduğuyla
alakalı.
Rahat olun ligin başından beri tek rakibimiz Başaktı halada öyle en azından rakibimizde olsa bizimle dost bir kulüp.
Türkiyenin görmediği bir saygıda şampiyonluk yarışı sürüyor. İstenen huzur budur. Türk futbolu için güzel şeyler
bunlar. lig sonunda kaybeden kazananı tebrik eder. Biz başakşehire gidiyoruz evimize gidiyoruz diyoruz onlar vodafone arenaya
evimize geldik diye geliyor. Türk futbolunun kalitesi tekrar oluşturuluyor ve bunu biz yapıyoruz. Renkliler dışlanıyor.
siz bu güne kadar bırakın 1 dakikada iki penaltıyı renklilere evinde penaltı verilirmiydi.
artık puanları hakederek almak zorundalar. itilmiyorlar.

Olası puan kaybı gözüken maçlar senin de belirttiklerinden Trabzon ve Başakşehir maçları, ilaveten Bursa deplasmanı ve Antalya deplasmanı sıkıntı. Bu 4 maç dışındaki maçları gözümüz kapalı kazanmamız lazım. Ve tabii Başakşehire de yenilmemek önemli.

Fener de bize ölümüne saldıracaktır ama artık o maçı da kazanalım bi zahmet.

5 maçımız içerde 15 puan yazıyorum daha puan kaybı yaparsak içerde şampiyon olmuyalım zaten.

geriye 5 deplasman maçımız kalıyor 4 tanesi çok önemli.

Antep'i saymıyorum küme düştüğü kesinleşecek o maç'a kadar.

4 önemli deplasman maçımız ard ardına sırasıyla gelicek.

Çevrimdışı Onur Küçük

sergen istanbulspora transfer olduğunda odaya kapanıp ağlamıştım. ataerkil toplumuz, erkek adam ağlamaz deriz. bir defaya mahsus yazayım :iblush: sergen rahat adamdı arabesk takılmaz transfer olmasını takmazdı bunun bilincindeydim ama yinede koymuştu bana çok içerlemiştim. odadan çıkarken beşiktaşa para kazandırmasından teselli buluyordum.

bazı arkadaşların q7 sevgisini anlıyorum. rol model almışlar en ufak eleştiriyi kabul etmiyor kişiselleştiriyorlar.

engelleri kaldır bence, olsun sen yine idare et bu heyecanlı arkadaşları
Şöyle diyelim. Bir insan hayal et. Kullandığı cümleler şu şekilde gelişiyor. Cümlenin başı 'Ben' , cümlenin ortası 'Ben' , cümlenin sonu 'Ben' .Sorun farklı yerde .  Böyleleri ile hiç kafanı yorma bas direk engeli.

Mantıklı. Fakat deplasmandaki Antalyaspor maçımızı ve Şeref Bey Stadyumumuz'daki Fenerbahçe maçımızı beraberlikle bitirme ihtimalimiz de yüksektir. Bu durumda ligi 76 puanla tamamlarız.

Başakşehir, Trabzonspor deplasmanından beraberlik çıkarabilir. Başakşehir de bu durumda ligi 74 puanla tamamlar.

Temkinli bir tahminle bile Beşiktaş 76 puanla şampiyon! :D

Bunlar benim kendi tahminim tabi ki sizin dediğinizde olabilir :)

Hatta başakşehir maçından galibiyetlede dönebiliriz :)

Ben evimizde ki o fener maçına özel hazırlanacağımızı düşünüyorum kupada yaptıkları ortada malum :)

10 maç var 5 maç'ı evimizde 15 puana kesin gözüyle bakıyorum o yüzden :)

4 tane deplasman maçımız var önemli şampiyonluğu belirliyecek kritik maçlar onlar bence hepside sırasıyla :)

Antep'i saymıyorum o maç'a kadar küme düşmesi garantileyecek çünkü :)

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Bizim ve Başakşehir'in olduğu kadar yüksek oranlarda olmasa da Fransız ekollü lise kulübünün takımının da şampiyonluk şansı hâlâ var. Diğer renklinin de şampiyonluk şansı sürüyor. Dur bakalım neler olacak? :)
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimiçi Necmi

yanlış yapıyorsunuz genç arkadaşlara hoşgörülü olup yanlışlarını eleştirip doğruya
yönlendirmek gerekir.
çocuklar ağır bir Beşiktaş yıllarında bu takıma gönül vermiş ve sürekli hırpalanarak büyümüşler
tepkilerinin uçlarda olması gayet normal bir durum bir iki sene sonra onlarda bazı şeyleri kabul edecekler.
Beşiktaşa karşı güvene ve zamana ihtiyaçları var. Quaresma diyenlerin yaş grubuna bir bak mesela onlar
başarıyla değil isimlerle büyüdüler şimdi aynı dürtüyü devam ettiriyorlar. Rakiplerinde şampiyonluklarının
yıldızlarla geldiğini düşünüyorlar. O nedenlede yıldızlara normalin ötesinde bağlanıyorlar.

Etiketler: