2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3675581 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Temmuz 2014, 00:31:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hocam yapmayın be. Samaras'ı ben 7-8 yıldır izlerim Cenk Tosun'un yetenek olarak yarısı değildir. Sadece boyu var o kadar. İskoçya gibi ultra kalitesiz ligde ( Makukula bile 24 gol attı sezonda ) attığı gol yaptığı asist ortada. Gelirse 4-5 maç sonra kim getirdi bu camışı dersiniz o derece kötü.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Hocam yapmayın be. Samaras'ı ben 7-8 yıldır izlerim Cenk Tosun'un yetenek olarak yarısı değildir. Sadece boyu var o kadar. İskoçya gibi ultra kalitesiz ligde ( Makukula bile 24 gol attı sezonda ) attığı gol yaptığı asist ortada. Gelirse 4-5 maç sonra kim getirdi bu camışı dersiniz o derece kötü.
yanlış samarası mı izliyoruz bunca yıldır.

Çevrimiçi murat

makukula buradada atıyordu o zaman onu alalım. :iscrewy: samaras takımı ileri taşır topu orada tutar.iyi bir golcünün yanı ve arkasındada oynayabilir.benim görüşüm mitroğlu yerine samaras daha iyi bir tercih olur.
http://www.goal.com/tr/people/greece/4328/georgios-samaras
[ Son Düzenleme: 01 Temmuz 2014, 01:40:31 muratkaya ]

Çevrimdışı eski inönü

hocam Celtic'de oynayan adamdan bahsediyoruz dimi. Çok küçümsedin bence. Ben forvet olarak degil de forvet arkası olarak düşünmüştüm. Makakula ile kıyaslamak yanlış olur. 1 tane esaslı forvet lazım zaten o ayrı

Çevrimiçi murat

forvet konusunda sarıcasi bir anket yapmış oraya düşündüğünüz isimleri ekletin.genel eğilim ne olacak bakalım.birde bu anketi kapatalımmı artık.

Çevrimdışı Özgür K.

LİG TV: Ramon Motta 1 m Euro bonservis 2 yıllık anlaşma
PEKTEMEK;Allah seni iflah etsin.

Çevrimdışı tayfun

KAP : BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S. / BJKAS [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 01.07.2014 11:40:0

---------------------------------------------------------------------------------------------
RAMON DE MORAES MOTTA'NIN TRANSFERINE ILISKIN OLARAK CORINTHIANS KULUBU VE OYUNCUNUN KENDISI ILE GORUSMELERE BASLANMISTIR.
---------------------------------------------------------------------------------------------
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı hic2222

KAP'a da bildirilmiş mi ?
Bende NTV de alt yazı geçti orada gördüm
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Kartal Ç

mottayı geçen yıl bedelsiz olarak kiralamıştık ve 2.5 milyon euro da satın alma opsiyonu vardı.
bonservisini 1 civarı birşeye alıyorlarsa ve kendisine yıllık 1-1.1 gibi birşey veriyorlarsa çok iyi iş çıkarmışlar demektir. :ok:
darısı törenin bonservisine  :D

Çevrimdışı ALDENYX

2 YILLIĞINA KİRALİK....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Sedat

1.1 Milyon € oldukça iyi hele ki Motta için  :tabe:

Bundan sonra kiralık değil seri katilsin sen Ramon MOTTA!

Darısı Töre'nin başına  :us:

@ALDENYX bonservisi alındı.
handikaplı çArşı  

Motta'ya 1.1 i iyi diyoruz, ki bencede gayet makul. Ama hilbert gibi adama 1.2 yi çok görüyoruz.

olcan transferi bence iyi ki olmadı. 30 a dayanmis bi adama 4 milyon euro+oyuncu vereceği konusuluyor gs nin. Biz bu maliyete töreyi rahat kapatırız. Nakit sıkıntısı bi olmasa hepsi olacak gibi. Bütçe de 11 milyon euro diye sabit kalmayin. Önder hoca gerekire üstüne de çıkılacagini söyledi. Öte yandan tek akıllı hareketi bana göre tekrar cilalanmasi gereken sneijderi almak olan gs nin. Medyada ne bir politikasi olmayan transfer politikasi konusuluyor ne de hala belli olmayan teknik direktör hakkında kriz haberi yapiliyor. Ah ulan medya :)

Çevrimdışı Özgür K.

olcan transferi bence iyi ki olmadı. 30 a dayanmis bi adama 4 milyon euro+oyuncu vereceği konusuluyor gs nin. Biz bu maliyete töreyi rahat kapatırız. Nakit sıkıntısı bi olmasa hepsi olacak gibi. Bütçe de 11 milyon euro diye sabit kalmayin. Önder hoca gerekire üstüne de çıkılacagini söyledi. Öte yandan tek akıllı hareketi bana göre tekrar cilalanmasi gereken sneijderi almak olan gs nin. Medyada ne bir politikasi olmayan transfer politikasi konusuluyor ne de hala belli olmayan teknik direktör hakkında kriz haberi yapiliyor. Ah ulan medya :)

+1

Çevrimdışı Tolga

töreyi falan almasını bekliyorsanız bu yönetimin daha çok beklersiniz onların derdi sadece stat yapmak bir oyuncuya bu yönetim 4-5 m euro falan vermez boşa ümitlenmeyin yani her neyse motta hiç yoktan iyi oldu zaten başka da transfer beklemiyorum açıkçası yani gelenlerde bize çok katkı sağlamazlar açıkçası
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Özgür K.

Yönetimin politikasını çok iyi özetlemişsin adamlar doğru yolda.

Çevrimdışı tayfun

KAP : BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S. / BJKAS [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GUNCELLEME) 01.07.2014 14

RAMON DE MORAES MOTTA'NIN TRANSFERINE ILISKIN OLARAK CORINTHIANS KULUBU VE OYUNCUNUN KENDISI ILE ANLASMAYA VARILMISTIR. BUNA GORE DAHA ONCE KIRALIK KONTRATINDA SATIN ALMA OPSIYONU 2.500.000 AVRO OLAN  OYUNCUNUN TRANSFERI ICIN, CORINTHIANS KULUBUNE 1.100.000 AVRO ODENECEKTIR. OYUNCUNUN KENDISI ILE 2+1 YILLIK SOZLESME IMZALANMIS OLUP OYUNCUYA ;

-      2014-2015 SEZONU ICIN 1,200,000 AVRO GARANTI UCRETI VE 10,000AVRO MAC BASI UCRETI,

-      2015-2016 SEZONU ICIN 1,100,000 AVRO GARANTI UCRETI VE 10,000 AVRO MAC BASI UCRETI,

-      2016-2017 SEZONU(OPSIYONLU) ICIN ISE 1,200,000 AVRO GARANTI UCRETI VE 10,000 AVRO MAC BASI UCRETI ODENECEKTIR.

Çevrimdışı ALDENYX

1.1 Milyon € oldukça iyi hele ki Motta için  :tabe:

Bundan sonra kiralık değil seri katilsin sen Ramon MOTTA!

Darısı Töre'nin başına  :us:

@ALDENYX bonservisi alındı.

AYNEN KARDEŞİM KAP AÇİKLAMASI OLMADAN MALUM BİR SİTEDE YAZANI HABERDİYE TAŞİDİK.

Çevrimdışı ALDENYX

ÖNDER ÖZEN PERŞEMBE GÜNÜ FORVET TRANSFERİ BİTEBİLİR DEDİ...

Çevrimdışı Kemal

Bugün yarın başkanımız çıkar bi kanala açıklamalarda bulunur dipnotlarıda şu olur;

*Dünyanın en güzel yerinde stad yapmaya başlamayı başardık.
*Ocak ayına stadı yetiştirecez.
*Sokağa atacak paramız yok,bütçemize göre transfer planlarımız var.
*Olcan Adın konusunda ederini verdik,GS Fahiş fiyat verdiyse o onların sorunu.
*Bilic ve Özen görevlerine devam ediyor, önemli maçlara transferleri yetiştirecez.
*Bizden önceki davalarla ve borçlarla boğuşuyoruz.

falan filan işte , Allah Beşiktaş taraftarına sabır versin. Dünyanın sayılı takımlarındandır ki bu kadar başarısızlıklara, olaylara rağmen bu kadar fanatik taraftarı var. Başka takım olsa Başakşehir gibi olup bozbaykuşlara ( 500 kişi ) oynardı.

3-4-5. maddeyi bugün Önder Özen söyledi, saçma sapan konuşmalar laf salatalıkları yaparak. Bu hafta içide Başkanımız konuşur diğer maddeleri tamamlar. Bu arda Kasımpaşalı Yalçın stoperimiz olarak hayırlı olsun.

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş Kulübü Futbol Direktörü Önder Özen, siyah beyazlı kulübün transfer gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
1-Gökhan Töre: Çok ısrarcı değiliz, alternatifler var
2-Moledo: Bonservisi çok yüksek, olmayabilir
3-Lanzini: Teklif sunduk, cevap bekliyoruz
4-Lescott: Ailesi İngiltere'de devam etmek istedi
5-Yalçın Ayhan: Transfer olabilir, kampa götürebiliriz
6-Mitroğlu: Kısa bir süre içerisinde durumu netleşir
7-Sivok: Kiralık verilmeyecek, devam edecek
8-Olcan Adın: Galatasaray'a hayırlı olsun
9-Eneramo: Başka sebepler de var, sonra açıklarım.
10-Sağ bek: Görüşmelerimiz var, transfer yapacağız
11-Stoper: Stoper transferi kesinlikle yapılacak
12-10 numara: Fernandes ile aynı kalitede olacak
13-Perşembe günü: En az 1 transfer açıklanacak
 SPORX.. ALINTI

Moledo transferi batan geminin malini ucuza kapatma mantığıyla hareket edilen bi transferdi. Ic savaşın futbola etkisiyle alakali olan sorun çözülmüş ve önceki sezon 5 milyon euro ya transfer olan bi futbolcuyu almamiz imkansiza yaklaştı başka alternatifler hayırlı olsun diyelim. Yalçın tranaferi bana göre baya yanlış bi hareket. Seviyesi ve yaşı belli olan adamin her ne kadar 4. Stoper olacaksa da bu takımda yerinin olmamasi lazım. 4. Stopere altyapidan bi isim monte etmek gibi bi secenek var ancak 3.ligde bile dikis tutturamayan atincla devam etmemekte de hakli yönetim. 4 stoper konusunda ptt 1.ligden en azindan bi potabsiyel vaadeden isimler almak daha mantıklı olabilir.

Çevrimdışı tayfun

yalçını kampa getirebiliriz ne yahu,sanki adam sergio ramos.büyük işmiş gibi anlatmış olmamış...

Çevrimdışı Kemal

TRANSFER | Manuel Lanzini'ye Rus kulübü Zenit St. Petersburg talip oldu. (Izvestia)

Ramon Motta yı karlı şekilde bonservisini indirip alırsında, Libas gibi - Gomis gibi- Demba Ba gibi -Lanzini gibi- Marin gibi -holebas gibi adamları o şekilde alamazsın, yedirmezler. Keşke yedirselerde hep beraber oturup yesek  ama işte Önder Özen kendi söylediğin gibi Kapital düzen. Sonra dile düşeriz Robinho bitti- Ronaldinho bitti şeklinde, bakarız Eneramo gelmiş- Yalçın gelmiş.

Çevrimdışı eski inönü

Önder Özen'in kesin olarak transfer yapmak istedigi bolgeler Santrfor, Sağ Açık, Ofansif Ortasaha ve Defans anladıgım kadarıyla. Sağ açık Töre olursa geriye 3 önemli transfer kalıyor. Umarım kaliteli isimler olur da takımın havasını degiştirir.