2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3675831 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ALDENYX

Transfer hatalari birtek Besiktas'ta oluyor demi? Haklisin.
Yapilà dogru transferleri söylemezsiniz, sirf yönetimi kötülemek için hatali transferleri söylersiniz.
Adali gelseydi de takima beygir transfer etseydi bir kaç tane keske, huzura ererdiniz sizler de :)

Envoyé de mon iPad en utilisant Tapatalk

arkadaşlar ne adalıya,nede başkanımıza laf edin..herbir birey bu takımın başarısı için birşeyler üretiyor yada üretmeye devam ediyor.transfer olmamışsa daha demekki geçmişden dersler çıkaran bir yönetim anlayışı var.geç kalınıyormu ewet ama mali açi  da ortada... kulubun sahibi hep taraftar dedik bakıp göreceğiz bu kombinelerde,ayrıca kartal yuvalarındakı forma vb eşyaların satımında.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı KARTAL ADAM

pektemekten umudu çoktan kestim hocam
yıllardır çıt kırıldım takımlar görmekten bıktım bir ersnt, giunti kalitesini bulmak zor daha doğrusu pek parada yok ama
ön libero boş geçilmemeli.

ve çift forvet oynanması taraftarıyım. az öz gerekirse a2 takviyeli ama 22 kişi taş patlasın bir kadro kurulmalı.
Yıllardır çelimsiz dandik futbolcuları doldurup durduk takıma. Fizik gücü üst düzey futbolcular lazım. Ama yine bakıyorsun nerede çelimsiz sakat yada veteran olmuş adam varsa peşinde koşuyorlar. Mazeretleride hep para yok. Yaw para durumunu başkan olmadan önce bilmiyormuydun derler adama. Hadi bilmiyordun peki 2 senedir BEŞİKTAŞ ın başkanısın halamı bilmiyorsun. Hep yalan dolan ve kendi reklamı peşinde koşan adamlar.

Para olduğu zamanlarida gördük (daha doğrusu olmayan paranin sacildigi zamanlari ) adamlar en azından klubün, taraftarin kurusunu düşünüyor. Su zamana kadar profesyonel anlamda ki icraatlari görmeyip düz mantikli bi kahve muhabbeti üzerinden gitmemek lazim. Yok aldik yok verdik yok celimsiz. Ilgilendigimiz adamlar bile bu klubun ne yapmak istedigini açıklar nitelikte.

Çevrimdışı frkndgnr

Transfer beklemekten helak olduk

Tapatalk ile gönderildi(Note 3)

Çevrimdışı Sedat

Transferde alınacak oyunculurdan ziyade satılıcak oyuncularda da büyük bir belirsizlik var  :alala:

Toraman-Sezer-Süzen-Holosko(takas :kop:)-Eneramo nun durumları özellikle... En doğru hamleler yapılmalı artık Özen-Bilic e güvenim tam.
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı ALDENYX

HALA RÜZGAR YOK..BİRİ BARİ ÜFLESİN. :s20:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı hamdi

Mitroglou tranferi besiktasimiza hayirli olsunn....

Çevrimdışı hamdi

Yalcin ayhandaa bitmis bu aradaa..

Çevrimdışı baro19

Önümüzdeki Almanya kampına kadar bitmesi lazım transferlerin uyum sorununu en aza indirmek için haydi yönetim bitir şu transferleri ....

Bizim vizyonsuz yönetim 10 milyon tl borcu daha eritmis kapta aciklamasi var. Vizyon yok abi vizyon aghbcsgv

Çevrimdışı Sedat

Twitter'da Töre İstanbul'da haberleri dolaşıyor hatta belli başlı sağlık kontrollerinden geçirilip karar verilcekmiş. Ne derece doğrudur bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Malum site haberi alırsa 'İşte Töre Gerçeği' başlıklı haber yapıp Töre tatil için geldi derse şaşmayın  :sleepzz: 
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı enisdindar

Bir kadroda ben yapayım dedim  :)

1.Türkiye Ligi
2. UEFA / C.League
Yorumları bekliyorum arkadaşlar.
...

...
Parası Yetenlerin Değil , HAKKI YETEN'lerin Takımıdır BEŞİKTAŞ
Aslolan hayattır , hayatta BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı sahinnd

sizce lanzini moledo mitrouglu bize yeter mi?
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir transfer haberi daha patladı. Gomis Swansea City ile anlaşmış.. En az 3 haber daha olurdu, rota tekrar gomise döndü diye..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Çağrı

Eğer konuşulan isimler bitirilebilirse çok verimli olurlar.

Lanzini yetenekli potansiyelli . Mitroglou kuvvetli bitirici. Ancak Moledo Sivok'un sadece 1 gömlek üstü. Mali şartlar açısından gelmeli ama diğer yönden Dede'de kaldı aklım. Süper stoper. Moledo gelirse muhtemelen seneye ya da öbür sene satılıp daha iyisi alınır.

Yerli olarak da Töre , Sefa , Yalçın iyi opsiyonlar.

Motta da alınırsa bence tek eksik kalıyor box to box bir ortasaha. Buna da Natkho ve Noboa boşa çıkıyor ama sanırım ilgilenmiyoruz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ahmetx

Çağrıda burada yerini almış dh nın transfer ekibi müthişti,sağ bek meselesi canımı sıkmaya devam ediyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ALI RIZA

Sağ Bek'e Serdar yerine bank asyadan oyuncuya bile razıyız...! adam yerine necip oynadı adam gam yemedi ben neden yedeğim diye sormadı üstelemedi...!

ysariusta

• Ziyaretçi

Sağ Bek'e Serdar yerine bank asyadan oyuncuya bile razıyız...! adam yerine necip oynadı adam gam yemedi ben neden yedeğim diye sormadı üstelemedi...!
Çünkü adam ön libero! Adamı Bursa'dan ön libero aldık. Antep'te genelde ön libero oynadı. Mecburiyetten sağ bek adam. Bursadan Şener ya da Karabükten Erdem alınmalı.

Çevrimdışı eski inönü

Eğer konuşulan isimler bitirilebilirse çok verimli olurlar.

Lanzini yetenekli potansiyelli . Mitroglou kuvvetli bitirici. Ancak Moledo Sivok'un sadece 1 gömlek üstü. Mali şartlar açısından gelmeli ama diğer yönden Dede'de kaldı aklım. Süper stoper. Moledo gelirse muhtemelen seneye ya da öbür sene satılıp daha iyisi alınır.

Yerli olarak da Töre , Sefa , Yalçın iyi opsiyonlar.

Motta da alınırsa bence tek eksik kalıyor box to box bir ortasaha. Buna da Natkho ve Noboa boşa çıkıyor ama sanırım ilgilenmiyoruz.

box to box olarak Johnes kurtarmaz mı?

Çevrimdışı eski inönü

Temmuzun sonuna kadar transferin buyuk bölümü bitecek.

Çevrimdışı ofcbjk

Bu arada GS elinden Hayroviçi de kaçırmış. Tam komedi
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26702837.asp

Çevrimdışı Çağrı

box to box olarak Johnes kurtarmaz mı?

Sanmıyorum  Jones daha çok çakılı ön libero pozisyonunda. Bir de 33 olacak ağırlaştı bize Emre'nin genç ve göbeksiz hali gibi bir adam gerek. Topu aldığı anda dönüp ileri taşıyacak kadar yetenekli olması gerek. Oğuzhan bu yolda ilerlemiyor klasik ofansif ortasaha olmaya doğru gidiyor o yüzden Noboa'ya atlasak hiç fena olmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Temmuzun sonuna kadar transferin buyuk bölümü bitecek.

Temmuz geç olmaz mı? Zaten 5 ya da 6 oyuncu gelecek 4 yabancı bile olsa bence 2 hafta içinde bitirmeleri gerek çünkü Şampiyonlar ligi elemelerine kadar tam kadro en az 4 hazırlık maçı yapmış olmamız gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Aslında zor değil.

Türkiye Liginde İlk 11 : Tolga Motta Pedro Ersan Şener Veli Oğuzhan Lanzini Töre Cenk Mitroglou

Şampiyonlar Ligi ilk 11 : Tolga Motta Pedro Moledo Şener Veli Atiba Oğuzhan Töre Olcay Mitroglou

Şunu oluştursak bizi rekabet ettirir bu sene. Seneye Moledo yerine Dede Atiba Yerine top class ortasaha alındığı zaman takım uçar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Çağrıda burada yerini almış dh nın transfer ekibi müthişti,sağ bek meselesi canımı sıkmaya devam ediyor.

Eyvallah dostum geç bile kaldık :) Sağ beki sanki bu sene de kumar oynayacakmışız gibi geliyor bana umarım yanılırım.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli