Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 165 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3574186 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Dogan

Kondisyon yüklemeden dolayı futbolcular kaldırmıyor diyenler kim ya benim gördüğüm 5 senedir aynı antrenmanları yapıyoruz. Sakatlıktan dönenler düz koşu, diğerleri 5'e 2 pas top kapma, dar alanda pas çalışması ve ardından çift kale maç. Ben başka bir taktik teknik kondisyon duymadım.

Maksimum yükleme yaparsan maksimum verim alırsın biraz daha yüklersen bağ kopar yorumu tam Önder Özen'in ağzından çıkmış gibi duruyor :D
Şu ana kadar bağlar kopmadığına göre demekki maksimum yükleme yapılmamış. Yok hala kondisyon yüklüyorlar da ip kopacak da bilmem daha neler tey tey tey..

Adamlar maç sonrası kendileri açıkladı işte rakımdan dolayı havadan dolayı zorlandık...Bir ihtimal daha var o da oyuncular maç seçiyorlar. Ki bence son haftalardaki en büyük sorun bu. Eses, Balıkesir, Sivas maçları bitse de gitsek havasındaydı. Bir tek opare geçen Balıkesir ve liverpoolda iyi oynadı o da dikkat ederseniz kondisyondan değil, kendini kanıtlamak için potansiyelini ortaya koydu. Club Brugge maçında yine iyi oynarlar, dönüşünde erciyes maçında eğer futbolculara gerekli uyarılar verilmezse yine bir anadolu takımına karşı kötü oyun çıkabilir.
Sonuna kadar katılıyorum  :ok:

Çevrimdışı Tolga

Müjdemi isterim :bandit:

Bu gece rüyamda gördüm şampiyon olduğumuzu :evillol: :evillol:

Son haftaya kalmıştı herşey kazanmamız lazımdı kazanıp şampiyon olduk :D :D

Rüyalarım çoğu zaman çıkar da bakalım :icool: :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Dogan

Müjdemi isterim :bandit:

Bu gece rüyamda gördüm şampiyon olduğumuzu :evillol: :evillol:

Son haftaya kalmıştı herşey kazanmamız lazımdı kazanıp şampiyon olduk :D :D

Rüyalarım çoğu zaman çıkar da bakalım :icool: :icool:
Kardeşim ona bakarsan bende rüyamda c.brugge yi eleyip tottenhamla tekrar eslestigimizi gördüm.ruyalara pek aldırış etme  :lol:

Çevrimdışı Tolga

Kardeşim ona bakarsan bende rüyamda c.brugge yi eleyip tottenhamla tekrar eslestigimizi gördüm.ruyalara pek aldırış etme  :lol:
Yok sadece moralleri yukarıda tutmak için rüyamı anlatayım dedim :D

Bundan önce en son Gs derbisini kazanacağımızı rüyamda görmüştüm ona rağmen kazanacağımıza pek ihtimal vermemiştim :)

Çevrimdışı Dogan

Yok sadece moralleri yukarıda tutmak için rüyamı anlatayım dedim :D

Bundan önce en son Gs derbisini kazanacağımızı rüyamda görmüştüm ona rağmen kazanacağımıza pek ihtimal vermemiştim :)
Gs maçından benimde ümidim yoktu hatta fb macida öyleydi.Olimpiyatta derbi kazanamayiz.
İzlediğim yerde bi tane eski besiktaslilardan bi abi geldi 1000 tl koydu masaya bi tana geseli cikipta bahse giremedi  :evillol:

Çevrimdışı Yakup

sen bu rüyayı fio tottenhamı elemeden önce görmüşsün herhalde  :kop: :kop: :kop:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mart 2015, 13:43:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Fener pfdk ya sevk edildi.bakalim kac tribun kapatacaklar

Aziz'in taraftar almadığı kale arkasını kapatırlar  :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Dogan

sen bu rüyayı fio tottenhamı elemeden önce görmüşsün herhalde  :kop: :kop: :kop:
:yerlerde:

Çevrimdışı Tolga

Aziz'in taraftar almadığı kale arkasını kapatırlar  :)
Kesin dediğin gibi olur :bur2:

Çevrimdışı Tolga

GALATASARAY (51)   BEŞİKTAŞ (51)     FENERBAHÇE (50)

Başakşehir         K.Erciyesspor     Gençlerbirliği (D)
Kasımpaşa (D)      Fenerbahçe (D)    Beşiktaş
Karabükspor        Başakşehir        Ç.Rizespor (D)
Trabzonspor (D)    Kasımpaşa (D)     Bursaspor
Gaziantepspor      Karabükspor       Eskişehirspor (D)       
Akhisar (D)        Trabzonspor (D)   Balıkesirspor
T.Konyaspor        Gaziantepspor     Sivasspor (D)
Mersin İY (D)      Akhisar (D)       K.Erciyesspor
Gençlerbirliği     T.Konyaspor       Mersin İY (D)
Beşiktaş           Galatasaray (D)   Başakşehir (D)
Ç.Rizespor (D)     Gençlerbirliği    Kasımpaşa

5 DEPLASMAN        5 DEPLASMAN          6 DEPLASMAN
Aslında bizim iç saha maçlarından kayıpsız ayrılmamız gerekiyordu normalde ama Balıkesir maçıyla bu patladı.

O yüzden ben artık maç maç bakıyorum böyle uzun vadeli hesaplar yaptığımız da bir yerde patlak veriyor çünkü.

Yalnız şöyle bakarsak fikstürlere kağıt üstünde en kolay fikstür Gs'de gerçekçi olmak gerekirse.

Gs'nin bir Ts deplasmanı bir de bizle oynayacağı maç çok zor görünüyor.

Fb'nin Eskişehir,G.Birliği ve Sivas deplasmanları çok zor.Bir de hem biz hem de Bursaspor ile içeri de oynayacaklar.

Bizim de Fb-Ts-Gs deplasmanları sıkıntılı.Kasımpaşa ve Akhisar'ı normal şartlarda yenmemiz lazım da belli olmuyor tabi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mart 2015, 14:58:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Aslında bizim iç saha maçlarından kayıpsız ayrılmamız gerekiyordu normalde ama Balıkesir maçıyla bu patladı.

O yüzden ben artık maç maç bakıyorum böyle uzun vadeli hesaplar yaptığımız da bir yerde patlak veriyor çünkü.

Yalnız şöyle bakarsak fikstürlere kağıt üstünde en kolay fikstür Gs'de gerçekçi olmak gerekirse.

Gs'nin bir Ts deplasmanı bir de bizle oynayacağı maç çok zor görünüyor.

Fb'nin Eskişehir,G.Birliği ve Sivas deplasmanları çok zor.Bir de hem biz hem de Bursaspor ile içeri de oynayacaklar.

Bizim de Fb-Ts-Gs deplasmanları sıkıntılı.Kasımpaşa ve Akhisar'ı normal şartlarda yenmemiz lazım da belli olmuyor tabi.

Aynen öyle. Gsw bu hafta puan kaybetmesi lazım da işin bişr gerçeği var.

Kalan maçlarımızı kazanırsak şampiyon oluyoruz  :kop: :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Burda zemin inanılmaz kötü Akhisar deplasmanı zor olacak. Bence Akhisar'la kulüp konuşsun anlaşsın maçı İzmir'e aldırsın.

Çevrimdışı GÖRKEM

Bizi yarista tutan tek sey Takimin mental olarak basariya sartlanmasidir. Biz örnegin Balikesiri yenseydik Sivasi kesin yenemezdik. Sanstan ziyade yaristan kopmama istegi bize kazandirdi o maci. Yanliz bu istegin de her zaman sinirlari vardir ve Takim su an o sinira cok yaklasmis gibi gözüküyor. Bir yere kadar savasirsin ama bu asiri yipranma sonunda seni cökertir. Mücadelenin BU DERECEDE ön planda oldugu bir Takimla bu kadar uzun bir Yarisi sonuna kadar zor götürürsün. Cok atletik bir Kadro Yapisi olsa belli bir süre böyle oynarsin. Fakat Kadromuzun Oyuncu yapisi bu kadar efor sarfedebilecek sekilde de degil. Oyunumuz bunlara dayali olmasina ragmen atletik ve fiziki acidan cok güclü bir Kadromuz yok.

Takim savunmasini yardimlasarak mücadele ederek iyi yapabiliyoruz, ama bunun icin cok fazla Enerji harcamak zorunda kaliyoruz ve öne gidecek halimiz kalmiyor. Artik birakin öne gitmeyi, belli bir yerden sonra geriye dönmekte bile zorluk cekiyoruz. Bir de teknik zaaflardan dolayi top cevirmekte zorlaninca is tamamen sansa ve Rakibin beceriksizligine kaliyor aynen Sivasta oldugu gibi. Böyle olmamasi icin yapacak bir tek sey vardi oda Kadro kalitesini yükseltmekti. Rotasyona cok cok ihtiyaci olan bir Takim oldugumuz icin bunu üstüne basarak söylüyorum. Daha kaliteli ve özellikle daha genis bir Kadromuz olsaydi bircok sorunu cözmus olur ve IKI Kupayi da kazanabilecek durumda olabilirdik. Ama ne yazikki o Tren kacti.

Üst Düzey Takimlar savunmayi kendini fazla yormadan yapabiliyor. Bunun en önemli sebebi daha tecrübeli olmalari ve nerde duracaklarini daha iyi bilmeleri. Dolayisiyla ikili mücadelelere daha kolay giriyorlar, ve devaminda Top cevirerek zaman gecirebiliyorlar. Bizde bunlardan hicbiri yok. Bizi ayakta tutan unsur Takim savunmasinda iyi bir anlasma saglanmis olmasi ve oyuncularin basari adina yaptiklari fedakarlik. Sezonda kirilma noktasina geldik. Artik her Macin final niteliginde oldugu bir zaman dilimine girdik. Mücadeleci Takimlar kisa dönemlerde genelde daha avantajli olurlar, ama görünen su ki bu bizim icin maalesef gecerli olmayacak.

Çevrimdışı Tolga

Aynen öyle. Gsw bu hafta puan kaybetmesi lazım da işin bişr gerçeği var.

Kalan maçlarımızı kazanırsak şampiyon oluyoruz  :kop: :kop: :kop:
:guitar: :guitar:

Çevrimdışı Türkay

Fanatik ‏@fanatikcomtr  45 sn.45 saniye önce
SON DAKİKA | #PFDK, Mersin ile oynanan kupa maçında yaşananlar nedeniyle, #Fenerbahçe'ye 1 maç tribün kapatma cezası verdi.

Fanatik ‏@fanatikcomtr  14 sn.14 saniye önce
Ceza, #Fenerbahçe'nin kupada oynayacağı bir sonraki deplasman maçında uygulanacak.

Derbi maçında da ceza alacaklarmış galiba
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Fanatik ‏@fanatikcomtr  45 sn.45 saniye önce
SON DAKİKA | #PFDK, Mersin ile oynanan kupa maçında yaşananlar nedeniyle, #Fenerbahçe'ye 1 maç tribün kapatma cezası verdi.

Fanatik ‏@fanatikcomtr  14 sn.14 saniye önce
Ceza, #Fenerbahçe'nin kupada oynayacağı bir sonraki deplasman maçında uygulanacak.

Derbi maçında da ceza alacaklarmış galiba
Ligde para cezası verirler ayrıca neden fenerin taraftarından bu kadar korkuyoruz bunu da hiç anlayamadım bunca sene. :) Fener taraftarı ıslıklamayı bile bilmiyor.

Çevrimdışı ozan062

Ligde para cezası verirler ayrıca neden fenerin taraftarından bu kadar korkuyoruz bunu da hiç anlayamadım bunca sene. :) Fener taraftarı ıslıklamayı bile bilmiyor.

basından dolayı oluyor bunlar yani onlar sisirdiği için ister istemez takımda baskı oluyor taaki mac baslayana kadar sonrasında zaten hersey hakeme baglı...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Ç

basından dolayı oluyor bunlar yani onlar sisirdiği için ister istemez takımda baskı oluyor taaki mac baslayana kadar sonrasında zaten hersey hakeme baglı...
aynen öyle geçen gün Balic'i dinliyorum derbiden önce adam Gs'li topçular maça çıkarken korkudan stresten kusuyorlardı dedi aman tanrım dedim bir anda bu kadar da abartılmaz. :D

Çevrimdışı f_madida

Kondisyon yuklenmesi ve planlama konusunda hataliyiz, burasi acik. Yeni gelen Opare kosabiliyor, devre arasi kampini disarida yapan Tolgay diri, diger oyuncularin arasinda en istekli olanlar dahi ayakta zor duruyor. Sorun bir iki oyuncuda olsa oyuncularin kendine bakmadigini soyleriz ama butun takimda bu sorun var, yani sistematik bir problem soz konusu.  Devre arasina yorgun girildi, tatil sonrasi yogun mac trafigi olacagi da belliydi, aradaki 3-4 haftalik bosluk da iyi degerlendirilmedi. Turkiye kupasi maci, turnuva maci derken takim tekrar lige basladi. 

Bu seviyede mucadele edeceksek ve senede 60-65 mac oynayacaksak, o zaman bu isin her asamasinda uzmanlasmis personeli getirmemiz lazim (diyetisyeninden kondisyonere kadar), bunun da otesinde kondisyonu kisisel bazda olcecek ekipmana da ihtiyac olacaktir (O.Ozen bunun icin lab istemisti bilmiyorum yapildi mi). Iyi niyetli varsayimlar artik yetmiyor. 120 milyon euroluk kadro kuruyoruz, futbolcunun A'dan Z'ye yediginden ictigine, yaptigi antremandan kondisyon yuklemesine kadar her isi duzgun planlamak gerekiyor. Yani Liverpool'un bizimle oynadiktan 3 gun sonra Manchester City'ye karsi oynadigi tempoyu gorunce bu isin bir planlama isi oldugunu cok acik gorebiliyoruz (kimse kusura bakmasin ama Liverpool oyuncularinin genetik olarak ustun oldugu gibi bir absurd varsayima inanmayacagim), demek ki olay planlama ve uygulama da. Su anki resim bu konularda pek olumlu degil, sakatliklar bir yanda, oyuncularin performansi diger yanda. Iyi niyet ve istek yetmiyor, planli ve disiplinli olarak bu konulari calisip uygulamak gerekli. 

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kemal

Sarı çocuklardan kara çocuklar korkmazlar doğanın kanununa aykırı 50k insan gitsin tribünlerde sarışın izleriz gözümüz gonlumuz açılır bişey olmaz

Çevrimdışı Türkay

Sarı çocuklardan kara çocuklar korkmazlar doğanın kanununa aykırı 50k insan gitsin tribünlerde sarışın izleriz gözümüz gonlumuz açılır bişey olmaz

:kop:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Rasim

GALATASARAY (51)   BEŞİKTAŞ (51)     FENERBAHÇE (50)

Başakşehir         K.Erciyesspor     Gençlerbirliği (D)
Kasımpaşa (D)      Fenerbahçe (D)    Beşiktaş
Karabükspor        Başakşehir        Ç.Rizespor (D)
Trabzonspor (D)    Kasımpaşa (D)     Bursaspor
Gaziantepspor      Karabükspor       Eskişehirspor (D)       
Akhisar (D)        Trabzonspor (D)   Balıkesirspor
T.Konyaspor        Gaziantepspor     Sivasspor (D)
Mersin İY (D)      Akhisar (D)       K.Erciyesspor
Gençlerbirliği     T.Konyaspor       Mersin İY (D)
Beşiktaş           Galatasaray (D)   Başakşehir (D)
Ç.Rizespor (D)     Gençlerbirliği    Kasımpaşa

5 DEPLASMAN        5 DEPLASMAN          6 DEPLASMAN
en zor fenerin fikstürü :ebebe:
Beşiktaş!

Çevrimdışı ozan062

bakıyorum superlig as muhabbetleri donuyor:))

egerki bunu yaparlarsa birde finansal kuralları getirirlerse ki basına bizim eski yonetici güreli varmıs cok guvenirim  kendisine
bu duzende biz hayli avantajlı oluruz onumuzdeki seneye bunu yetiştirirlerse ve sonraki sende yeni yayın ihalesiyle beraber  biz ivmeyi arttırabiliriz  :ok:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağatay

fenere tribün kapatma cezası gelmiş diyollar ayrıntısını bilen varmı ?

bide bizim u-16 takımında oynayan bi kaleci çocuk varmış evine giderken bıçaklanmış

bugunde vefat etmiş. Allah rahmet eylesin...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı GÖRKEM

Kondisyon yuklenmesi ve planlama konusunda hataliyiz, burasi acik. Yeni gelen Opare kosabiliyor, devre arasi kampini disarida yapan Tolgay diri, diger oyuncularin arasinda en istekli olanlar dahi ayakta zor duruyor. Sorun bir iki oyuncuda olsa oyuncularin kendine bakmadigini soyleriz ama butun takimda bu sorun var, yani sistematik bir problem soz konusu.  Devre arasina yorgun girildi, tatil sonrasi yogun mac trafigi olacagi da belliydi, aradaki 3-4 haftalik bosluk da iyi degerlendirilmedi. Turkiye kupasi maci, turnuva maci derken takim tekrar lige basladi.

Bu seviyede mucadele edeceksek ve senede 60-65 mac oynayacaksak, o zaman bu isin her asamasinda uzmanlasmis personeli getirmemiz lazim (diyetisyeninden kondisyonere kadar), bunun da otesinde kondisyonu kisisel bazda olcecek ekipmana da ihtiyac olacaktir (O.Ozen bunun icin lab istemisti bilmiyorum yapildi mi). Iyi niyetli varsayimlar artik yetmiyor. 120 milyon euroluk kadro kuruyoruz, futbolcunun A'dan Z'ye yediginden ictigine, yaptigi antremandan kondisyon yuklemesine kadar her isi duzgun planlamak gerekiyor. Yani Liverpool'un bizimle oynadiktan 3 gun sonra Manchester City'ye karsi oynadigi tempoyu gorunce bu isin bir planlama isi oldugunu cok acik gorebiliyoruz (kimse kusura bakmasin ama Liverpool oyuncularinin genetik olarak ustun oldugu gibi bir absurd varsayima inanmayacagim), demek ki olay planlama ve uygulama da. Su anki resim bu konularda pek olumlu degil, sakatliklar bir yanda, oyuncularin performansi diger yanda. Iyi niyet ve istek yetmiyor, planli ve disiplinli olarak bu konulari calisip uygulamak gerekli.   

Tam olarak nasil Antrenman yapildigini bilmedigimiz icin bunlari söyleyemeyiz. Takimda özellikle mental acidan bütün sezonun yorgunlugu var. Opare ve Tolgay icin bu gecerli degil. Bu yorgunlugun gercekten hatali antrenmandan kaynaklandigina ihtimal dahi vermiyorum. Dogru antrenmanmi o tartisilir ama kesinlike bilincli yapilan seyler bunlar. Muhtemelen Bilic hedefe göre calistiriyor Takimi. Ya hep ya hic felsefesi ile hareket ediyor ve su an ki tabloda olmasi gereken zaten bu. Önemli olan isi fazla abartmamak ve en cok yararlanacagimiz dengeyi bulmak. Cok yorucu bir Oyun oynuyoruz Takim olarak. Liverpool bize karsi fazla mücadele etmedi. Genel olarak cok mücadele etmiyorlar zaten. Yorulmamalarinin sebebi buydu. Liverpoola karsi cikardigimiz oyunu bu sezon tekrarlamak zor olacak cünkü Takim her Macla daha cok yipraniyor. Umarimki söylediklerimde yanlis vardir. Ancak maalesef bunu hic sanmiyorum.

[ Son Düzenleme: 10 Mart 2015, 20:44:03 GÖRKEM ]