26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor
26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Beşiktaş Forum|26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor Skor : Beşiktaş - Başakşehirspor Tarih : 06/04/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor  [Okunma sayısı 121567 defa] 26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Çevrimiçi Samet Ç

Hala bir Olcay değil  :kop: :kop:

:bye: :outtahere:
pardon transfermakta 5 gol 3 asist yazıyor bugünkü yaptıkları ile 7 gol 5 asist olması lazım   :D

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA efendi q7 2 gol 2 asistle oynadı bugün  :evillol: :evillol:
Dur hüzünlendirme beni Fikret Orman ve Tamer kıran ayrıca Senin Sevgili Medyan harcadı onu...!
Fikret orman Stat yapıyor Ölü taklidi devam başkan...!  :bandit: :bandit:
@Deniz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 23:58:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
pardon transfermakta 5 gol 3 asist yazıyor bugünkü yaptıkları ile 7 gol 5 asist olması lazım   :D

Hala değil  :biggrinking:

:outtahere: :outtahere: :outtahere: :outtahere:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Hala değil  :biggrinking:

:outtahere: :outtahere: :outtahere: :outtahere:
yav olcay gitsin kumda top oynasın aldığı her topu eziyor.  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih

Sene basinda ki Olcay'cilar nerede yav... Toz kondurmuyorlardi hani...  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:00:56
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

[ Son Düzenleme: 07 Nisan 2015, 00:03:16 Samo1903 ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:04:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Sorunlarimizin cevaplari burda:

Bizi yarista tutan tek sey Takimin mental olarak basariya sartlanmasidir. Biz örnegin Balikesiri yenseydik Sivasi kesin yenemezdik. Sanstan ziyade yaristan kopmama istegi bize kazandirdi o maci. Yanliz bu istegin de her zaman sinirlari vardir ve Takim su an o sinira cok yaklasmis gibi gözüküyor. Bir yere kadar savasirsin ama bu asiri yipranma sonunda seni cökertir. Mücadelenin BU DERECEDE ön planda oldugu bir Takimla bu kadar uzun bir Yarisi sonuna kadar zor götürürsün. Cok atletik bir Kadro Yapisi olsa belli bir süre böyle oynarsin. Fakat Kadromuzun Oyuncu yapisi bu kadar efor sarfedebilecek sekilde de degil. Oyunumuz bunlara dayali olmasina ragmen atletik ve fiziki acidan cok güclü bir Kadromuz yok.

Takim savunmasini yardimlasarak mücadele ederek iyi yapabiliyoruz, ama bunun icin cok fazla Enerji harcamak zorunda kaliyoruz ve öne gidecek halimiz kalmiyor. Artik birakin öne gitmeyi, belli bir yerden sonra geriye dönmekte bile zorluk cekiyoruz. Bir de teknik zaaflardan dolayi top cevirmekte zorlaninca is tamamen sansa ve Rakibin beceriksizligine kaliyor aynen Sivasta oldugu gibi. Böyle olmamasi icin yapacak bir tek sey vardi oda Kadro kalitesini yükseltmekti. Rotasyona cok cok ihtiyaci olan bir Takim oldugumuz icin bunu üstüne basarak söylüyorum. Daha kaliteli ve özellikle daha genis bir Kadromuz olsaydi bircok sorunu cözmus olur ve IKI Kupayi da kazanabilecek durumda olabilirdik. Ama ne yazikki o Tren kacti.

Üst Düzey Takimlar savunmayi kendini fazla yormadan yapabiliyor. Bunun en önemli sebebi daha tecrübeli olmalari ve nerde duracaklarini daha iyi bilmeleri. Dolayisiyla ikili mücadelelere daha kolay giriyorlar, ve devaminda Top cevirerek zaman gecirebiliyorlar. Bizde bunlardan hicbiri yok. Bizi ayakta tutan unsur Takim savunmasinda iyi bir anlasma saglanmis olmasi ve oyuncularin basari adina yaptiklari fedakarlik. Sezonda kirilma noktasina geldik. Artik her Macin final niteliginde oldugu bir zaman dilimine girdik. Mücadeleci Takimlar kisa dönemlerde genelde daha avantajli olurlar, ama görünen su ki bu bizim icin maalesef gecerli olmayacak.

Takimda özellikle mental acidan bütün sezonun yorgunlugu var. Liverpoola karsi cikardigimiz oyunu bu sezon tekrarlamak zor olacak cünkü Takim her Macla daha cok yipraniyor. Umarimki söylediklerimde yanlis vardir. Ancak maalesef bunu hic sanmiyorum.

Çevrimdışı Tolga

Gelecek sezonun bomba transferi her mevkide oynayabiliyor joker oyuncu :kop: :kop:

Çevrimdışı src35

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:11:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Sene basinda ki Olcay'cilar nerede yav... Toz kondurmuyorlardi hani...  :bandit:

:2talk: :angryrazz:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALBATROS

sözleşme yenilenen oyunculara bakarak gelecek senelerde bu senaryonun değişmeyeceğini görebiliyoruz  :s20:

Çevrimiçi Samet Ç

Olcay'ın müthiş sol ayağı nerede  :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:13:39
  • Beşiktaş / Bodrum
Ersan ve Pektemek daha çooook konuşulacak daha pik yapmadı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Şaka bir yana bu sezon şampiyon olamamızın en büyük sebebi derbilerdeki başarısızlığımızdır.

Rakipleri yarışa ortak ettik ve sonunda kendi kendimizi imha ettik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:15:19
  • Beşiktaş / Bodrum
Şaka bir yana bu sezon şampiyon olamamızın en büyük sebebi derbilerdeki başarısızlığımızdır.

Rakipleri yarışa ortak ettik ve sonunda kendi kendimizi imha ettik.

Hem de nasıl.

1-0'lık iki derbi galibiyeti ile Gs'nin 6 Fenerden 8 puan öndeydik.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Hem de nasıl.

1-0'lık iki derbi galibiyeti ile Gs'nin 6 Fenerden 8 puan öndeydik.
Aynen öyle yani hani genel düşünce şudur ya derbileri kazanma ama geriye kalan maçları kazan şampiyon ol diye.

İşte o öyle olmuyor maalesef.Yani teorikte güzel ama pratikte uygulamak o kadar kolay birşey değil işte.

İş dönüp dolaşıp derbilere kilitleniyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aynen öyle yani hani genel düşünce şudur ya derbileri kazanma ama geriye kalan maçları kazan şampiyon ol diye.

İşte o öyle olmuyor maalesef.Yani teorikte güzel ama pratikte uygulamak o kadar kolay birşey değil işte.

İş dönüp dolaşıp derbilere kilitleniyor.
Aynen katılıyorum. Derbisiz olmuyor işte hele de böyle puanlar yakınsa.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GÖRKEM

Bilic sinifta kalmistir. Bu kadar plansiz ofansi olan bir Takimin hayatta Sampiyon oldugu görülmemistir.

Hic bir anlasma, bir organizasyon yok. Topun oldugu bölgede yardimlasma yok. kimse sorumluluk almiyor herkes yanindakinin ne yapacagini bekliyor.

bunu fiziksel ve mental yorgunlugun yani sira taktiksel sebepleri var.

Bilic'in bu Takima yaptigi katki savunma disiplinin iyi olmasi. Defansa takim halinde cabuk dönüp savunmanin iyi cizgiyi kurmasi. bunun haricinde bir sey yok. ofansif anlamda Takima zarar bile verdi.

hic birsey bilmiyorsan bari Duran Toplari iyi calistir. top sisir vs.

Egitim'de ögrendigi bir Taktigi üstlenmis ve Takima onu ezberletmekten baska hic bir sey gösterememis. Oyun icindeki yetersizligini coktan gectim. bu kadar futbol cahilligi kabul edilemez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Nisan 2015, 00:27:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Sivok, "Kendi adıma bir korku yaşadığımı söyleyemem. Ben ve alilem Türkiye'de yaşamaktan çok memnunuz. Hatta eşim kariyerimi burada noktalamamı istiyor.

Fenerbahçe'nin yaşadığı olay Çek Cumhuriyeti'nde de olabilirdi. Eline silah alan bir aptal aynı hareketi benim ülkemde de yapabilirdi.

Türkiye çok güvenli bir ülke ve burada 7 yıldır yaşayan biri olarak hiçbir sorun yaşamadım" şeklinde konuştu.

Yetersiz. Gidecek. Ama Karakteri tartışılmaz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türker

Yine aynı şeyler her sene böyle. Derbiler şampiyon yapmaz dedik saf gibi kandırdık kendimizi saçma sapan puanlar kaybettik diğer maçlarda. "Takım niye oynamıyor" dinlemekten ciğerim soldu. Kim geliyosa gelsin artık bıktım ölü gibi takım izlemekten.

Çevrimdışı Togay_1981

Samet aybaba hayatımda gördüğüm en kötü tdirektörlerden biri ama elindeki kadro kesinlikle bunun yarısı bile etmezdi.

Hasan Türk
Dentinho
Almeida
Mehmet akyüz
Gökhan süzen
Mehmet akgün
Sinan kurumuş

gibi kadroyla oynadı.Şimdi bunların hepsinin toplamı bir demba ba bonservisi etmiyor.

Kadro sonuç hesabı yaparsak Biliç Aybaba'dan bile başarısızdır. Aybaba hiç olmadı Fener'i son dakika da felan yenmiş , Gs'yi elinden kaçırmıştı. Biliç her ikisine de hemen hemen her maç yenildi. Ne zaman bu kadar puan toplayan takım gördünüz ki diyorlardı al sana takım yine 3.sırada. E nerde Aybaba'dan farkı Biliç'in ?

Çevrimdışı Fatih

Kuaarejmaaa kuaarejmaaaaa oley oley oleyyyy...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Etiketler: