2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6268187 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Bu olaylar konya denilen itici takım sayesinde büyüdü sahaya atlamaları küfürlü tezahurat etmeleri bıçak atmaları Allah belalarını versin bunlar olmasaydı meşale yakmadan en fazla iki takıma da para ceza yerdi kurunun yanında yaş da yanar , zamanın da fb şike yaptı yanı boş kalmasın diye yine leke atmışlardı başaramadılar
bu sene de üst üstte koyup şampiyon yazıcağız
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Ayberk

pasonun olmadığı bir yerde sorumlu tff dir. orada olay olmuşsa sorumlu tutulacak yer kulüp müdür?
o zaman paso ve 6222 nerede kaldı? provokatörlerin karışmadığı ne malum. ha kulüp illegal bir iş yapmışsa,
çeksin cezasını. var mı böyle bir durum?
ziraat kupası finalinde çıkan olaylar, maçtan önce konyalı kaçkınların ellerinde silahla, bıçakla, palayla paylaştıkları resimler,
video görüntüleri çıkabilecek olası olayların bir habercisi değil miydi?
kendi sahamızda yaşanmadı bu olaylar tarafsız bir sahada yaşandı. içirisine çekilmeye çalışıldığımız
bir kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor. sorumlu kişiler kenara çekiliyor, mağdur olanlar dava açsın gibi
çocuk zekası kıvamında açıklama yapıyor. ben hakkımı tek başıma arayacaksam kurumlara ne gerek var
o zaman? suçluları cezalandırma, usulden ifadesini al serbest bırak. subjektif sisteminle de işine gelene kes cezayı.
gerçekten suça karşı bir mücadele olduğuna inanbiliyor muyuz?
burada en masum kişiler, sorumluluğu elinden alınmış kulüp hak etmedikleri halde cezalı duruma düşüyor,
sarı çiyanların ekmeğine yağ sürülüyor. art niyet olmadığını düşünmek mümkün mü?
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Bülent Yiğitcan

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Karabay

bizim taraftarın son derece kontrollü davrandığını düşünüyorum, çok daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirdik, ama söylediklerin tümden doğru. golü attığımızda en az 30 kişi tribünden çim zemine düştü, tribünde daha evvel aramıza sokulmaya çalışılan gruplardan biri olsaydı aynı durum her pozisyonda yaşanırdı. goodfellas1903 diye bir grup var, meşale yakıp sahaya atmaya çalışanlardan, holigan özentisi; imaj, ün peşinde birileri. federasyonun ortalama iq'sunu çift haneli seviyeye taşıması yetmeyecek ne yazık ki, böyle gruplara çözüm bulmamız lazım.

verilen aptalca ceza bizi daha fazla kenetlemekten başka işe yaramayacak, içimizdeki demirören kalıntılarından kurtulmamıza vesile olur umarım.
bizim kontrollü olduğumuza kesinlikle katılıyorum. O kadar da hakkını yemeyelim. Ama üst tribünden gelen meşale ve torpillerden alt tarafta saçı yanan mı dersin forması yanan mı dersin çok üzüldüm onlara.

Bu olayları istanbul taraftarı yapmıyor işte ama diğer ülke ve şehirdeki taraftarımız maalesef olaya kaybedecek birşeyi yok gözüyle bakıyor. Çünkü beşiktaş samsuna geri ne zaman gelirse o zaman gidecek maça. E öyle olunca korkmuyor. Takımı düşünen kim.

Bide maç esnasında güvenlik zaafiyeti had safhadaydı. Maçın başlarında konyalılar polisin kafasına torpil attılar meşale attılar polis dönüp bakmadı bile. E sonra yavaştan sahaya girmeye başladılar onada ses eden olmayınca cesaret buldu herkes ve iş zıvanadan çıktı.

Mesela bu tür maçlarda bizim kulüp artık işi şansa bırakmamalı. Gerekirse bizim tribünün önüne ilave güvenlik elemanı koysunlar birşey yapsınlar. Benzer olayları hep yaşamadıkmı. Madem kimse bizi düşünmüyor biz niye işin işten gecmesini bekleyelimki. Getir istanbuldan 200 tane güvenlik elemanı vallahi bu kadar zararın olmaz.
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2017, 20:16:04 Karabay ]

Çevrimdışı esguel

An itibariyle medel ülkemize giriş yaptı  :tabe: :tabe:

Çevrimdışı Ayberk

"Tahkim Kurulu üyelerinden Halit Fahri Gültekin, Emine Yazıcıoğlu ve Mehmet Emin Ekmen Fenerbahçe kongre üyesi!"

"Tahkim Kurulu üyesi Mehmet Emin Ekmen, Fenerbahçe kongre üyeliği dışında Beşiktaş nefretiyle de tanınıyor."

"Tahkim Kurulu Başkanı Osman Baturhan Dursun, Fenerbahçe fanatikliğini gizlemiyor."

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi Necmi

@underworld

http://besiktasarena.com/forum-kurallari/forumda-uyulmasi-gereken-kurallar/

öyle renkli yazı falan yazdığında okumadan silerim devam edersen ceza alırsın

Çevrimdışı İhsan

Aman abi nabıyosun elinde meşale var profil resminde  :lol: :lol: Şaka bi yana kesinlikle artık böyle şeylere son verilmeli.

:D

iyi yakalamışsın

Stad dışında istdiğiniz kadar yakın. Stad içinde anlamsız !!
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

avatarı güzel, stat içinde meşale yakan özenti gençliğe işin doğrusunu öğretiyor.

:-*
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Fotosunu gordum
Medeller Ozel ucakla geliyorlar

Saygılar

Çevrimdışı esguel

Fotosunu gordum
Medeller Ozel ucakla geliyorlar

Saygılar

Evet abi az önce de uçak indi

Çevrimiçi Fatih_

Kiev deplasmanında çarşının ist. havalimanından başlayıp, şehirde, stadda, dönüşte yaptıkları rezillikleri gördük den sonra diyorum ki bize her şey mübah az bile ceza veriyolar. Çünkü adamlar akıllanmıyor Beşiktaş düşmanı olsan anca bunu yaparsın. Oraya 100 kişi gittiler yancılarını bilemem 100 kişi yetti her şeye. Samsundada eminim o meşalelerin bilmemnelerin içinde çoğu bunlardandı.

Çevrimiçi underworld

@underworld

http://besiktasarena.com/forum-kurallari/forumda-uyulmasi-gereken-kurallar/

öyle renkli yazı falan yazdığında okumadan silerim devam edersen ceza alırsın
Tek tek cevap veriyorum arada güme gitmesin diye.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mahmut

Ben zaten ulkedeki cogu bilindik, fanatik taraftar grubunun kulubunu onemsedigini dusunmuyorum, bu gruplar sayesinde kendilerine bir ortam olusturuyorlar, bir guce sahip oldugunu dusunuyorlar. Maclarda da bunun govde gosterisini yapmaya calisiyorlar, disarda yapamayacaklari rezilligi tribunde yapiyorlar.
Kulube gelen ceza zerre umurlarinda degildir, onlar istedigini almistir. Yani olan kulubu onemseyen taraftara oluyor.
Teknoloji bu kadar gelismisken sucu ve cezayi bireyselllestiremiyorsa yetkililer sorun onlarda artik tff mi dersiniz emniyet mi dersiniz kulup mu dersiniz. Bana kalirsa tff, sayelerinde staddaki kameralari bile dogru duzgun kullanamiyoruz.

Çevrimiçi Necmi

başkan transfer bitti dese tamam diyormusunuz şimdi

Çevrimdışı yoruk

Medel 1 saat önce indi çıkamadı halen.Bavul mavul mu bekliyor ne  :D

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi celiker1

Gönül Mangala veya Miranda olsun ister ama bütçe sıkıntısı ve olası sakatlıklar için hamle imkanı olması için bu kadro ile devam edip ihtiyaç olursa devre arası bakılmalı
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

mangala/vida  :iblush:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Feneri del Meedeeeelll... Havaalanında bu söylendi. Stadda da bu söylenir :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: